Topánky pre nevestu s výškou 165 cm

Profilova fotka
Baby mam dilemu..som nižšej postavy , cca 165 cm , môj priatel je iba o kúsok vyšší odo mna..takže moc vysoke topanky si nemôžem dať ale zas take 2 cm opatok sa mi vôbec nepáčia..mali ste niektora na svadbe jednoducho pekne biele balerínky?Aj ked pod dlhými šatami?lebo mama ma presviedča že vo vysokých topankach musím do polnoci vydržať a tancovať a chodiť a to u mna nehrozí , ide mi hlavne o pohodlie a nie o otlaky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala krasne svadobne topanocky s opatkom, ale vyzula som si ich uz po prvom spolocnom tanci, alebo ma po celodennom chodeni uz boleli nohy Cize zvysok svadby som si odtancovala v balerinkach :-) Dokonca aj k popolnocnym satam som si neobula nachystane topanky ale balerinky. Saty mi potom boli dlhsie, ale pohodlie vyhralo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@caculiq Ja som tiež toho nazoru že radšej sa zabaviť v balerínkach ako tancovať s odtlakmi a mať potom pokazený cely večer kvôli bolavým nohám..
Odpovedať
Aj ja budem mať po celý čas určite balerínky :) Žiadne "musíš" tu podľa mňa neplatí, nikto aj tak nebude riešiť, čo máš pod dlhými šatami obuté a navyše to pôsobí veľmi milým a pohodovým dojmom :)
Odpovedať
ja som mala botasky aj pod svadobnými, aj pod popolnočkami a lepšie mi byť ani nemohlo :-D hlavne aby si sa cítila pohodlne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eawynka @lucy_ms Baby vdaka za podporu , tiež si myslím že balerínky sú dnes uplne normálne čo sa obúva pod šaty a nikto to nerieši...všetci vedia že vysoke topanky nenosím takže to nebude žiadne prekvapenie...budú trocha hádky s mamou ale čo už, sú aj doteraz :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyaa ahoj, ja tiez budem kupovat balerinky a budem ich mat cely cas - od obradu. Vsetci vedia ze podpatky nenosim a aj tak ti nebude tie topanky vidno pod dlhymi satami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moni9 no tak to sme rovnaka krvna skupina :D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj balerinky mozu byt trochu vyssie..kludne aj 2-3cm,a nevyzera to tak zle ako lodicky s miniopetkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
urob si to tak ako ty chces... ja som tiez nizsej postavy, aj ked som sa rozhodla pre 13 cm topanky s platformou, lebo som to tak chcela! od zaciatku ma vsetci varovali ze neni to dobry napad.. ale predsa som to zvladla a dokonca bez otlakov.. :) takze rob tak aby si sebe mohla nadavat ze si sa zle rozhodla :-D
Odpovedať
@lucyaa 165cm je nizsia postava? jejda, to nie. to je podla mna normalna vyska. a urcite si mozete obut biele balerinky. dajte si to, ce chcete vy a nenechajte sa "ukecat" na nieco, co nechcete.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanislavao pre mna je to nižšia postava lebo priatel je možno o nejake 2 cm vyšší :)
Odpovedať
@lucyaa ja som mala 8cm kozenne topanky, boli ako papucky, nosila som ich tyzden pred svadbou po byte, dnesne nevesty si nakupia topanky dobreze nie na 20cm opatkoch, sama umelina, chodit v tom nevedia tancovat toboz a potom sa stazuju... kvalitna topanka na primeranom opatku netlaci... ak ti vyhovuju balerinky obuj si ich aj ked mne sa nepacia, volila by som miniopatok, lebo sa ti uplne zmeni drzanie tela. na podpadku je zena taka vystretejsia ci ako to povedat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@eeffka ja hladam tak max.6 cm , ale to jedine cez internet lebo tuto v Nitre je to bieda s bielymi topánkami :-|
Odpovedať
@lucyaa ja som mala napr topanky co sa volali vychadzkova obuv :-D takze nie vzdy treba nutne hladat medzi spolocenskou, aj tak ti to sukna zakryje, teda pokial nemas kratke saty. ja som mala slonovinove saty takze topanky neboli biele ale taka bezova koza , vynosila som ich este po svadbe par rokov, minuly rok som ich s bolestou srdca vyhodila :-D lebo uz boli osupane
Odpovedať
mam dve poznamky: - topanky pod dlhymi satami nevidno ;-) - v salone mi saty upravovali priamo na topanky, takze si uplne neviem predstavit obrad v trebars 8cm stekloch a potom prezutie do balerinok...bud potom su saty na zaciatku kratke, alebo po prezuti prilis dlhe...pozor na to
Odpovedať
@lucyaa mala som 2cm topanky... boli fakt na nezaplatenie, ani som ich necitila pri tanci a vdaka tomu som bola uvolnena a NEBOLELI ma nohy :) skus to este zvazit, ja mam 166cm :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som to neriešila... ved byt o kusok vyššia od priatela nie je nič hrozne... a to že ta musia otlačit - nie je pravidlo - ved stačia tak cca 7 cm, už aj tie dokážu vykuzlit inu chodzu, ako balerinky... Ja som mala opatok cca 6 cm a absolutne žiadne otlaky - boli to asi najpohodlnejšie topánky, aké som kedy mala...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyaa v nitre odporučam salon Colette. Krásny výber topánok a urobia vám na mieru bud so 6 cm opätkom, alebo 9 cm. Taktiež ozdoby aké tam chcete, špičku si možete vybrať, tvar topánky. Mna moje vyšli 44 €
Odpovedať
Profilova fotka
@zenulkaaa dakujem za odporúčanie,určite pôjdem pozrieť :)
Odpovedať
Jasne,v salone sa ta budu pytat ako mas vysoke topanky takze ti saty krasne upravia ak by si chcela balerinky..ja som mala sice opätky ale len v kostole a pri prvom tanci a ked som sa prezula nikto si to ani nevsimol,ani ze mi boli odrazu saty dlhsie :-D a dokonca bratranec ked sa zenil,ma manzelku vyssiu skoro o hlavu :-D tak ta mala balerinky odzaciatku a nikto to neriesil
Odpovedať
ja som mala podobný problém, tiež je manžel nižší odo mňa... Riešila som to nízkym opätkom - http://www.tojestyl.sk/SPOSA-by-TIMME... :)
Odpovedať
@lucyaa Dobrý deň, tak ako píše eeffka:"na podpadku je žena taka vystretejsia ci ako to povedat" na opätku sa dámy pohybujú ladnejšie ako v balerínkach či botaskách, je to vidieť aj pri chôdzi - preto sa viacerým mužom balerínky veľmi nepáčia. A čo tak vytvoriť si topánky podľa svojho vkusu? U nás nájdete rôzne materiály a farby, zmäkčujúce a pohodlné úpravy, tvar a výška opätku, spôsob zapínania, tvar päty, zdobenie... a veľa ďalšieho si môžete u nás vyskladať len a len podľa seba a podľa svojho vkusu - je to predsa Váš DEŇ! Najnižšie podpätky u nás sú 2,5 cm - prikladáme obrázok pre lepšiu predstavu. Nájdete nás aj u profesionálov: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Prajeme krásne svadobné plánovanie...Popelka team
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?