Menu Forum

Termín svatby 2014

(sk & cz)
10. mar 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evina231
7
Registrovala sa 12. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 126 príspevkov. Má 2 priateľov. Nitra, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
evina231
7
Registrovala sa 12. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 126 príspevkov. Má 2 priateľov. Nitra, okres Nitra.
 no čo nevesty,máte už niečo vybavené? emoticon
21. aug 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anetajana
Registrovala sa 6. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov.
  • Svadba bola 25. apríla 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
anetajana
Registrovala sa 6. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov.
  • Svadba bola 25. apríla 2014
    Česká republika
 pořád nic nezařizuji....ale mám to v hlavě...čeká nás dovolená a hned po...se do toho pustíme....termín můžeme zarezervovat stejně až v říjnu...a pak hurááá na šatky emoticon
21. aug 2013 o 20:33  •  Svadba bola v apríli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winea
2
Registrovala sa 9. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
winea
2
Registrovala sa 9. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Levice.
 ja mam rezervovane miesto na svadobnu hostinu, inak nic emoticon
21. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veveru84
Registrovala sa 21. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
veveru84
 Zdravím všechny emoticon Tak jsem si do teď myslela, že řešit věci ohledně svatby, kterou bychom chtěli v červnu 2014, je ještě docela předčasné... Ale jak si tak všechno pročítám, zase tak brzy to není emoticon
23. aug 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
endy85
Registrovala sa 20. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 78 príspevkov. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
endy85
Registrovala sa 20. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 78 príspevkov. Má 24 priateľov.
 @veveru84 Přítel si to taky myslel, až když jsme se v červnu pak začali zajímat o místa na hostinu a zjistili jsme, že jedno, které se nám opravdu moc líbí, už mělo na náš původní termín plno usoudil, že na některé věci i rok dopředu zas tak brzo není emoticon Proto jsme vybrali nový termín a zamluvili si místo pro hostinu, fotografku, Dj, kameramana a já vizážistku s kadeřnicí. Už jen čekáme až matrika na podzim vypíše termíny, aby jsme měli termín jistý a mohli si ho se všemi dodavateli 100% potvrdit. Teď už pomalu začínáme i nakupovat nějaké věci, aby to potom nebyla najednou taková darda, hlavně co se peněz týče.
23. aug 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cucy
Registrovala sa 23. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Šumperk.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
cucy
Registrovala sa 23. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Šumperk.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahojte nevěsty emoticon Tak se přidávám, svatbu budeme mít v roce 2014 a termíny máme dva emoticon Chceme svatbu na Hradě Bouzov a tam budou vědět volné termíny až koncem roku, tak jsme si pro jistotu zarezervovali rovnou dva kdyby náhodou emoticon Jinak zatím nic na pevno domluveno nemáme, ale už víme snad všechno co a jak chceme emoticon Jinak teda jsem se zhrozila, jak tady čtu příspěvky emoticon , myslím, že není kam pospíchat, snad to vše stihnu, když začnu s přípravami až koncem roku emoticon
23. aug 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veveru84
fotoportrét
fotoportrét
veveru84
 My právě zatím nic nemáme. Jen víme, že bychom se chtěli vzít v červnu. Ani žádný termín jsme zatím nerezervovali... No, ale jak koukám, asi by to chtělo pomalu začít něco dělat. Je pravda, že pak člověk může nějakým způsobem vypnout a ne všechno honit na poslední chvíli emoticon To mi ale jde velice dobře, že dělám vše na poslední chvíli...tak jsem si řekla, že tohle by mohlo být jiné emoticon
23. aug 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucie485
Registrovala sa 6. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 25 príspevkov a 3 albumy. Má 6 priateľov. Okres Žďár nad Sázavou.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucie485
Registrovala sa 6. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 25 príspevkov a 3 albumy. Má 6 priateľov. Okres Žďár nad Sázavou.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    Česká republika
 My si půjdeme příští týden omrknout a snad i zamluvit místo na obřad a na hostinu. Fotografa a DJ bych také chtěla zamluvit co nejdříve, ať jsem v klidu. Na všechny přípravy se plánuji vrhnout koncem roku, zatím budu sbírat inspiraci.
24. aug 2013 o 09:20  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petapepa
Registrovala sa 31. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petapepa
Registrovala sa 31. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brno.
 My už máme fotografa,hudbu, hostinu a obřad zarezervované.....a to máme datum až 26.4.2014....ale lepší dřív, jak kdyby mi to někdo vyfouknul emoticonDDD A ted jen začít držet dietu, abych po novém roce vybrala nějaké krásné šaty emoticon ...a ostatní budu taky zařizovat až po novém roce, takže pro letošek mám padla :DD
24. aug 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka21
145
Registrovala sa 17. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 285 príspevkov. Má 69 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka21
145
Registrovala sa 17. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 285 príspevkov. Má 69 priateľov. Okres Bratislava.
 My máme svadbu 13.9.2014 a máme fotografa spolu s kameramanom emoticon V septembri ideme vybavovať miestnosť...ja to riešim dopredu preto lebo bývame 150km od miesta kde budeme svadba emoticon
24. aug 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iv_anka
Registrovala sa 26. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Zlín.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
iv_anka
Registrovala sa 26. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Zlín.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
 Zdravím všechny nevěsty, my s přítelem jsme spolu již 10 let, a svatbu plánujeme na 6.9.2014. Máme zařízené již skoro všechno, protože jak jsme zjistily na něco již bylo pozdě teď. Takže místo obřadu i hostiny s ubytováním, fotografy, kameramana, svatební koordinaci a šaty již máme zařízené. Na stylu svatby jsme se s přítelem shodli. Budeme to mít celé ve stylu vintage. Jediné co nám chybí je Dj, kapela a cimbál a ještě cukrářky na cukroví a koláčky. Jinak i mně překvapilo, jak moc dopředu se vše musí zařizovat. Jinak naše svatbení "save the date" budeme s přítelem fotit již nějak na jaro,abychom termín svatby dali do podvědomí našich hostů co nejdřív. Všem nevěstám jakož i mně přeju pevné nervy, protože my máme celou svatbu venku. takže snad bude pěkně.
26. aug 2013 o 11:10  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simuska85
Registrovala sa 3. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky. Má 9 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
simuska85
Registrovala sa 3. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky. Má 9 priateľov. Okres Brno.
 Ahoky holky, taky moc zdravim...mam termin taky 6.9.2014. Jsme z Brna, ale svatbu budem mit ve Znojme, kde mam rodice....zarizeneho mam zatim fotografa a hudbu emoticon A ted resime misto...mam zamluvene dve mista..u jednoho mi pani chysta kalkulaci a druhe se teprve za mesic bude otevirat..tak uvidime, co nam nabidnou emoticon Jinak jak budu mit tohle vyresene (coz bych chtela nekdy do rijna), tak asi saty a zbytek necham az na leden emoticon A taky chystam svatbu pod sirym nebem, tak muzem bojovat za krasne pocasi spolecne emoticon
26. aug 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucccinka13
Registrovala sa 28. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 7 príspevkov. Okres Beroun.
  • Svadba bola 6. júna 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucccinka13
Registrovala sa 28. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 7 príspevkov. Okres Beroun.
  • Svadba bola 6. júna 2014
    Česká republika
 Ahojky já se budu vdávat 6.6.2014 na Kralštejně emoticon
28. aug 2013 o 14:52  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Registrovala sa 23. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 219 príspevkov, 2 albumy a 16 inzerátov. Okres Mladá Boleslav.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Registrovala sa 23. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 219 príspevkov, 2 albumy a 16 inzerátov. Okres Mladá Boleslav.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pokud uvažujete o svatbě pod širým nebem, přijeďte se zítra a pozítří podívat na naši malou výstavu svatebních stanů a svatebního altánu. Srdečně Vás zveme.
6. sep 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivuska1985
10
Registrovala sa 2. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
ivuska1985
10
Registrovala sa 2. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @lucccinka13 a nepracujes nahodou v ČS ?
6. sep 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivuska1985
10
fotoportrét
fotoportrét
ivuska1985
10
 My sme sa zatial dohodli na datume 6.9.2014, registrovana som tu len par dni ale uz som zistila, ze zacat co najskor je potrebne ... jedine co zatial mame je tento mesiac stretko s fotografkou a p.fararom. Ale uz sa mi tu ponukal aj DJ, kameraman aj fotograf. Nahanaju si kšefty emoticon
6. sep 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noeminka
13
Registrovala sa 21. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
noeminka
13
Registrovala sa 21. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Levice.
 @zuzanka21 Ahoj! My budeme mat tiez 13.9.2014 emoticon
7. sep 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Obuv spoločenská, svadobná ,dámska pánska
Rudolf Krištek PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 1 inzerát
8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 pozri sa tu keď budeš potrebovať topánočky emoticon
7. sep 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @noeminka ked budes potrebovat topánky... emoticon
7. sep 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @evina231 pozri topánočky máme dosť emoticon
7. sep 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @ivuska1985 mrkni si topánočky máme veľa druhov emoticon
7. sep 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @lucia134 mrkni si topánky ked budeš potrebovať emoticon
7. sep 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @winea a topánky?? emoticon
7. sep 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @zuzanka21 a topánky?? emoticon
7. sep 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
obuvrk
Rudolf Krištek PRO

8
 @bety205 aj topánky si kukni emoticon
7. sep 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
Registrovala sa 9. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 62 príspevkov. Okres Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
Registrovala sa 9. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 62 príspevkov. Okres Ostrava.
 Ahoj, můžu se k Vám přidat? Svatbu budeme mít 6.6.14, ale jinak nemám zařízené nic emoticon nečetla jsem si celou vaši diskuzi, tak se ptám, jestli jsem pozadu s příravou nebo tak akorát emoticon já vlastně ani nevím, co bych tak dopředu měla řešit emoticon
7. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bondyzab
Registrovala sa 18. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 226 príspevkov. Má 34 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bondyzab
Registrovala sa 18. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 226 príspevkov. Má 34 priateľov. Okres Brno.
 Ahoj, my se budeme brát 2.8.2014 a zatím kromě sebe nemáme nic :D víme, že chceme rustikální svatbu, ideálně venku a ve stodole, tak jsme ve fázi, kdy hledáme vhodné místo v okolí Brna.
7. sep 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bobina24
Registrovala sa 23. júna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 6 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
bobina24
Registrovala sa 23. júna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 6 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Teplice.
 Ahoj, holky, tak já se budu vdávat 19. 4. 2014 12,30 hod již máme vše černé na bílém od matriky, máme zamluven zámek, jen musíme zaplatit, máme zaplacenou zálohu za fotografku, klavíristu k obřadu a kapelu. Zaplaceny potahy na židle a objednány svatební oznámení. Postupně dokupuji výzdobu, tak asi tak...
7. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
 Pravě jsme měli možnost výběru termínu.. buď 6.6. nebo 19.4. taky na Zámečku emoticon
Ohledně obřadu ještě pořád nemáme jasno, jestli v kostele nebo na zámku. Výzdobu a svatební dort nemusím shánět, je to vše v cenně jídla na zámku. Vyberu si akorát z fotek tabuli jakou budeme chtít (zatím se přikláním k fialové) a dort si vyberu z fotek emoticon
7. sep 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bety205
35
Registrovala sa 11. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 251 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
bety205
35
Registrovala sa 11. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 251 priateľov. Okres Poprad.
 @obuvrk topanky uz mam emoticon
7. sep 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš