Menu Forum

Zvazovana svadba maj 2015 resp. jun- co kedy vybavit resp. stihame?

15. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
veverka24
3
Registrovala sa 28. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Martin, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
veverka24
3
Registrovala sa 28. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Martin, okres Martin
 Ahojte, prosim o radu som v tejto oblasti uplne vedla ( nebola som velmi na svadbach ani ma to nikdy extra nezaujimaloemoticon. )
S priatelom by sme mali zaujem o termin od polky maja resp. Jun 2015. Svadba by mala byt mimo trvaleho pobytu v mieste mojho rodiska. Chceme malu svadbu len blizka rodina( cca 25 ks) bez priatelov a skor len hostina a pokec . Idealne bez tancovania. Ako postupovat? Asi najprv zistit volne terminy na urade a mieste konania svadby? Asi hned zajednat aj fotografa( kamaramana netreba)
Mam ale dilemu, ze asi by som mala aj nejakeho dj zajednat, aby sme potichu nesedeli;)
Stihame?
Saty si zajednat asi kedy plus kolace a tak. :( na co nezabudnut?
Dakujem za pomoc
16. jan 2015 o 10:38  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ejuska2586
29
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album. Má 106 priateľov. Galanta, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
ejuska2586
29
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album. Má 106 priateľov. Galanta, okres Galanta.
 Ahoj,
v prvom rade je dolezite, kde chcete svadbu. Ak je to nejake vacsie mesto, pravdepodobne budete mat problem so zhananim veci, kedze obdobie maj-september je vela svadieb. V prvom rade by som si zistila miestnost, kde chcete mat posedenie (ak mate nejaku konkretnu, kde chcete mat "hostinu"). Zistit viac volnych terminov. Potom by som to "napasovala" na miestnost, kde bude obrad (ak je nejaka specialna). Ak je to "len" kostol, alebo matrika, tam by nemal byt problem, tam by sa "prisposobil" iba cas. Ostatne uz vybavite. Fotograf sa vzdy nejaky najde, pozvanky mas raz dva. A ostatne malickosti su uz na vas, co chcete mat a co nie... Co sa DJa tyka, ak nechcete tancovat, podla mna sa staci dohodnut s restikou (prip. miestnostou, kde budete mat "hostinu"), ci by vam nevedela pustat hudbu reproduktorovo. A vy su uz len urobite nejake CD s playlistom. Toz moj nazor emoticon Snad som pomohla trosku... Prajem krasne a uspesne pripravy. A urcite sa to zvladnut sa emoticon
16. jan 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
calvera25
23
Registrovala sa 15. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 197 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
calvera25
23
Registrovala sa 15. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 197 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Ahoj emoticon

myslím v tvojom plánovanom období bude najväčší problém zohnať voľný termín - máj a jún býva obvykle obsadený hodne dlho dopredu. Ale plánuješ maličkú svadbu, tak sa trebárs ešte niečo nájde emoticon Inak sa to dá stihnúť, úplne v pohode.
Držím palce a uži si prípravy emoticon
16. jan 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deniss111 (27 r.)
33
Registrovala sa 10. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 294 príspevkov. Má 114 priateľov.
  • Svadba bola 15. mája 2015
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
deniss111 (27 r.)
33
Registrovala sa 10. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 294 príspevkov. Má 114 priateľov.
  • Svadba bola 15. mája 2015
    okres Prievidza
 ja si zas naopak myslím,že v pohode vybavíš...niekde urobíš ustupky a pojde to...známy sa v júli rozhodli a v oktobri spravili svadbu pre 70ľudí...a mali všetko krásneemoticon
16. jan 2015 o 13:15  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

..pri šikovných svadobných dodávateľoch a Vašej štastnej ruke stihnete všetko krásne, no stres!emoticon
16. jan 2015 o 14:39  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fantastikfoto (32 r.)
fantastikFOTO svadobný, módny a rodinný fotograf
fantastikFOTO PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3
fotoportrét
fotoportrét
fantastikfoto (32 r.)
fantastikFOTO svadobný, módny a rodinný fotograf
fantastikFOTO PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3
 svadobný fotograf - voľné termíny na máj 2015
3. feb 2015 o 22:25  •  www.fantastikfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skloivaja
ručne maľované svadobné poháre
Iveta Ďurinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
PRO Shop: 7 inzerátov
fotoportrét
fotoportrét
skloivaja
ručne maľované svadobné poháre
Iveta Ďurinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
PRO Shop: 7 inzerátov
 Ku každej svadbe patria aj svadobné poháre, rozhodne si pozrite našu ponuku.
15. mar 2015 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to