Menu Forum

Termín svadby 5.7.2014

24. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
Registrovala sa 2. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
Registrovala sa 2. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 Už máte všetko vybavené? emoticon
5. jan 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jr83
6
Registrovala sa 10. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jr83
6
Registrovala sa 10. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 @linda1405
Ahoj, mame rovnaky emoticon ale kdeze, mozem ale zodpovedne povedat, ze viac ako polovicu emoticon
5. jan 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
 jeeej ahoj emoticon tak to je super kde budete mať svadbu?
5. jan 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jr83
6
fotoportrét
fotoportrét
jr83
6
 @linda1405
Budeme mat RVS Studene a vy ?
5. jan 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
fotoportrét
fotoportrét
linda1405
4
 emoticon sesterka tam mala tiež pred 2 rokmi emoticonmy budeme mať v Holiday Innemoticon
5. jan 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

Ahojte, mozem sa vas opytat kolko pred svadbou uz riesite hudbu na svadbu? Takmer vsetky nevesty, ktore maju svadbu koncom tohto roka uz maju hudbu rezervovanu...
6. jan 2014 o 11:53  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashii (30 r.)
3
Registrovala sa 2. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov.
  • Svadba bola 6. júla 2014
    okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
dashii (30 r.)
3
Registrovala sa 2. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov.
  • Svadba bola 6. júla 2014
    okres Stropkov
 Zdravím vás, datum 5.7. je aj náš emoticon My zatial máme len rezervaciu hotela, reštaurácie, čas oddania, rezervovanú pani cukrárku ... a ešte "pár" drobností treba dotvoriť emoticon V pondelok skuška šiat, dúfam, že si vyberiem emoticon Hudbu chceme živú, dám ale na rodinu, aby nám s výberom pomohli, žijem v ČR a tie skupiny nepoznám. Želám nám pevné nervíky emoticon
8. jan 2014 o 13:14  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fufulica
Registrovala sa 17. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
fufulica
Registrovala sa 17. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caute, takže aj my máme svadbu 5.7.2014. Zatiaľ máme len kapelu a sálu. Ale aj nad priestormi ešte premýšľame, síce je to klimatizované ale hrozne malý parket. Rozmýšľam či by to nebolo lepšie urobiť normálne v kulturáku. Čo myslíte bude veľmi teplo, lebo práve toho sa obávam, aby neboli tropické horúčavy.emoticon
28. apr 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 3 mesiacmi)

Dobrý večer, ak y ste mali záujem niektora z Vas buď o vyzdobu sály, kostola, autíčka + prenajom a šofér k tomu. Foto- video, nechtarka, zabezpecime torty, dj a dodame aj víno. Kľudne nám napíšte. Sme firma Brilliant agency a Daludape ak máte nejake obrazocky kľudne sa pýtajte sme tu pre Vas.
1. máj 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzann2017
5
Registrovala sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Revúca.
  • Svadba bola 5. júla 2014
    okres Revúca
fotoportrét
fotoportrét
zuzann2017
5
Registrovala sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Revúca.
    okres Revúca
 Ahojteemoticon
No uz viac ako polovica vybavena....emoticon
Takze dufame ze to stihneme bez stresov...
2. máj 2014 o 01:03  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
allure08 (31 r.)
Registrovala sa 26. mája 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
allure08 (31 r.)
Registrovala sa 26. mája 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojteeee, prosim vas mate niekto cenovu kalkulaciu pre svadbu v Studenom? dakujememoticon)
20. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara1411
11
Registrovala sa 21. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nové Zámky.
    Palárikovo, okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
zara1411
11
Registrovala sa 21. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nové Zámky.
    Palárikovo, okres Nové Zámky
 Ahojte, aj my máme tento dátum, ale zopár vybavovačiek nás ešte čaká emoticon
20. máj 2014 o 16:41  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Nevestičky, zverte svoju kvetinovú výzdobu do rúk Flover a nebudete ľutovať! Vieme čo sa nosí a je aktuálne veľmi v móde!
24. okt 2014 o 15:40  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to