Menu Forum

Svadba v pondelok 28.8.2017- čo si o tom myslíte?

14. aug 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahojte, potrebovala by som poradiť, resp. "vypočuť" si viacero názorov... Rozmýšľame nad termínom svadby 28.8.2017, čo je pondelok, ale s tým, že 29.8. je štátny sviatok, tzn. voľno. Nie som príliš nadšená pondelkom ako termínom svadby, avšak miesto, kde by sme chceli mať hostinu, má najbližšiu voľnú sobotu až 9.12. emoticon. Z tohto dôvodu prišiel do hry 28.8. Čo si myslíte o tomto termíne? Mať svadbu v pondelok emoticon.
20. feb o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marilay
Registrovala sa 20. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 17. júna 2017
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
marilay
Registrovala sa 20. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 17. júna 2017
    okres Nitra
 @wiki_filip a nerozmýšľala si nad inou svadobnou sálou, ktorá by bola voľná aj iný termín? Lebo pondelok je nezvyčajný deň na svadbu a nie každému to môže vyhovovať emoticon Tak ale ak sa to inak nedá, tak to sprav v pondelok, ale keby som tebou, určite by som sa popozerala aj po iných sálach a zajednala by som si inú a na sobotu emoticon
20. feb o 08:54  •  Svadba bola v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danazedana
4
Registrovala sa 30. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
danazedana
4
Registrovala sa 30. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
 V dnešnej dobe je možné všetko. Tam kde budeme mať my svadbu už bola aj štvrtok aj nedeľu, takže si myslím že je to v pohoemoticon Ktomu je fajn že na druhý deň je voľno,takže by nemali ani hostia namietaťemoticon
20. feb o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hana222
Registrovala sa 16. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hana222
Registrovala sa 16. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Keď tam je štatny sviatok nie je čo riesit ;)
20. feb o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
567funny567
3
Registrovala sa 1. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
567funny567
3
Registrovala sa 1. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Prečo nie, ja si myslím že svadba može byť aj v pondelok, ak dáš dostatočne dopredu vedieť určite nebude problém aby si svadobní hostia vybavili volno ( aj ked je v utorok štátny sviatok,nie všetci robia od pon do piatku) Vaša svadba, Váše rozhodnutia emoticon
20. feb o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casseynka
5
Registrovala sa 11. júla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Okres Trebišov.
fotoportrét
fotoportrét
casseynka
5
Registrovala sa 11. júla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Okres Trebišov.
 ja si myslím že je to celkom dobrý nápad emoticon prihliadajúc na nasledujúci štátny sviatok a oddych emoticon aj my sme už na to rozmýšľali ako na "zadné vrátka" kebyže nebude voľný sobotnajší termín emoticon
a ja už bola aj na svadbe v stredu a štvrtok bol štátny sviatok :D bolo to trošku čudné ale milé emoticon
keď nemáš na výber tak aj pondelok prečo nie ;) emoticon veľa šťastia emoticon
20. feb o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ellinka01
Registrovala sa 23. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ellinka01
Registrovala sa 23. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Mne to príde úplne v pohode, zvlášť keď je potom ten sviatok emoticon
20. feb o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mo_tylik
14
Registrovala sa 12. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 8 priateľov. Námestovo, okres Námestovo.
  • Svadba bola 29. augusta 2015
    Námestovo, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
mo_tylik
14
Registrovala sa 12. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 8 priateľov. Námestovo, okres Námestovo.
  • Svadba bola 29. augusta 2015
    Námestovo, okres Námestovo
 preco sa to pytas nas ? hadam sme pozvane a nejako sa nas to tyka ?? emoticon opytaj sa hosti, ktorych tam chces mat, co si o tom myslia ....
20. feb o 09:32  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
 Mhm, to je tá dilema... emoticon či uprednostniť super sálu (super referencie, super personál, vysoká kvalita služieb,..) a dať "zlý" termín alebo naopak... ale celkovo si myslím, že vo februári nájsť nejakú vyhovujúcu sálu na september/ október je skoro nemožné.... emoticon Ale odkladať na ďalší rok sa mi to nechce emoticon Ďakujem za všetky názory emoticon
20. feb o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 402 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 402 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
 Kludne do toho, my sme mali uotork (priamo na statny sviatok emoticon) a mozem len odporucat. A poviem ti, ze nikto nemal problem s tym, ze si musia vziat volno na druhy den. A hlavne. Tvoji si ani nebudu musiet brat dovolenku v ten den, ked budete mat sobas poobede, maximalne pol dna.
20. feb o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
 boze neviem pisat - *utorok
20. feb o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabik21
68
Registrovala sa 4. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 109 príspevkov a 1 inzerát. Má 49 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gabik21
68
Registrovala sa 4. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 109 príspevkov a 1 inzerát. Má 49 priateľov.
 Ak ti prídu hostia a nebudú mať stým problém vziať si voľno tak kľudne, u nas pri 170 hostoch by to mozne nebolo pri mensej svadbe asi ano
20. feb o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tereziona
Registrovala sa 25. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Galanta.
  • Svadba bude 3. marca 2018
fotoportrét
fotoportrét
tereziona
Registrovala sa 25. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Galanta.
  • Svadba bude 3. marca 2018
 @wiki_filip fuha no zaujimave. Osobne si neviem predstavit mat svadbu v pondelok ale tak budes aspon vynimocna. A samozrejme sa popytaj hosti ci budu ochotny, lebo vacsina si bude musiet zobrat volno z prace a tak, kvoli kadernicke a podobne
20. feb o 17:01  •  Svadba bude v marci 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
3

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár PRO

3

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 1 rokom)

Nám je to jedno či hráme pre 20 alebo 120 ľudí...😂😂😂 ..Výborný nápad ako ušetriť.😂
22. feb o 22:46  •  www.svadbapresov.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
fotoportrét
fotoportrét
wiki_filip
1
 @fsenky Nám nejde o ušetrenie, ale miesto, ktoré chceme má všetky soboty už tento rok obsadené emoticon
24. feb o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár PRO

3

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár PRO

3

(Pred 1 rokom)

Tak to musíte čakať na nejakú pracovnú sobotu.😁😁😁😁
24. feb o 09:50  •  www.svadbapresov.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika17012012
Registrovala sa 3. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 76 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
monika17012012
Registrovala sa 3. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 76 priateľov. Okres Nitra.
 Dievčence všetko sa dá ...my sme na svadbu mali 3 týždne....a ja už druhý týždeň mám vyložené nohy a užívam predsvadobnu atmosféru...máme 70 hostí ...svadbu máme v nedeľu 13.08.2017 ...dám vedieť ako sme dopadli ....ale myslím že to bude super nakoľko máme reštaurácii kde žijú svadba mi ...😂
5. aug o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika17012012
fotoportrét
fotoportrét
monika17012012
 @fsenky myslím že to nieje o setreteni z vlastnej skúsenosti môžem povedať že je to drahšie lebo 90 % ľudí čo robí svadbu majú sobotu obsadenú a ak majú organizovať alebo hrať aproste všetko riešiť aj v nedeľu si tam príplatky...tak k šetreniu len tolko emoticon
5. aug o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anabearozinova
Registrovala sa 19. júla 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bude 21. apríla 2018
fotoportrét
fotoportrét
anabearozinova
Registrovala sa 19. júla 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bude 21. apríla 2018
 Ja mám iný názor, všade sú výrazné zľavy mimo sobôt, aj v nedeľu aj iné dni okrem soboty, výrazné zľavy.
14. aug o 12:21  •  Svadba bude v apríli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to