Svadba v lete 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zlatyklucik.sk/sk/ toto je cenovo uzasne atd ;)
Odpovedať
@vikina1092 tam je to do kolko ludi? resp. kolko budete vy mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 no mi budeme mat okolo 90 ludi a majú tam aj dobré ceny a je to tam pekné ;) alkohol mozme mat vlastny len nealkoholicke napojem musime cerpat od nich ale to je najmenej podla mna ;) izbu mi ako mladomanzelia budeme mat zadarmo a maju super cenny.
Odpovedať
@vikina1092 to vaazne? a ja som si vzdy myslela ze je to tam pomerne drahe, a ze sa tam tolko ludi ani nezmesti. nam vychadza okolo 60 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
no mi co sme u nich ratali tak okolo 5000 nas vyjde cela svadba + - nieco hore dole :)
Odpovedať
noo skusim sa s nimi spojit, nech mame z coho vyberat :)
Odpovedať
tak to som rada, že nie som sama, čo už má kopec vecí vybavených, aj keď máme svadbu 14.6.2014 :)
Odpovedať
@novavcielka aj my mame ten termin, a prave som zistila ze dve miesta su uz obsadene, a aj par fotogrfov...tak myslim ze je najvyssi cas poriesit tieto hlavne veci.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa s priateľom skor tak "zo srandy" dohodli na 13.9.2014, potom sme to oznámili rodičom a termín sa stal viac menej oficiálny. Tiež som si povedala, že začnem riešiť veci až v januári 2014, ale to sa nedá!!!! Navyše, len kým som našla adekvátnu miestnosť na svadobnú hostinu, trvalo to mesiac a vyzeralo to beznádejne vzhľadom na veľký počet hostí, ktorý zrejme budeme mať... A to som spod Tatier a hotelov je to neúrekom. Takže si pomaličky riešim fotografku, kameramana a kapelu, a človek by neveril, ako veľmi dopredu sú obsadení... Ale mám šťastie, že poväčšine sú to známi a kamoši, takže ma uprednostnia :) Vedela by som svadbu zorganizovať ja za 3 mesiace, ale môj priateľ nie je z tých, čo by sa 3 mesiace pred svadbou nevenoval ničomu inému len svadbe, počúvať o tom denne tiež nemusí. Tak mu to budem "dávkovať" postupne a pomaličky si objednávať a zháňať. Veľa zdaru, kočeny :)
Odpovedať
@jjkoala Ahoj :) vyber terminu bol u nas presne rovnaky ako u vas :) a veru ako vidim, nikdy nieje predcasne na predsvadobne pripravy, len tym nasim polovickam to musime jemne davkovat, aby nam neusli dovtedy :)
Odpovedať
@lenka_1989 no.. my už máme sálu, DJ, foto a video (to mi robí brat). Okrem toho robím postupne (keďže je to piplačka) darčeky pre hostí /stojany na menovky - som na čísle 16/85 momentálne :) Okrem týchto vecí mám už doma svadobné šaty (náhodou vyšli, páčili sa mi, sadli ako uliate, tak som ich kúpila) + mám popolnočky (keďže idem na svadbu, tak som kúpila už s tým, že budú aj na moju). A máme poháre svadobné - len ich treba dať vygravírovať ešte :) Riešime postupne, čo nám padne do oka, menej to finančne zabolí, keď sa na svadbu míňajú na drobnosti peniaze z klasického rozpočtu a nie z toho svadobného. Aspoň časť úspor ostane :) Teraz sa rozhodujem na kytici, lebo veľmi zvažujem látkovú, ale objednávať ju tak skoro nebudem, nech na ňu nesadá prach zatiaľ :)
Odpovedať
@novavcielka no super, tak to ste uz pekne pokrocili, ja dufam, ze do konc mesiaca poriesime salu a foto a pomaly davam v hlave dokopy par drobnosti, lebo tiez si chcem vela veci urobit sama .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenka_1989 zabudla som, že už máme doma obrúčky :D Ale to tiež bola náhoda v podstate :) Dôležité bolo si zvoliť farbu svadby, odvtedy proste mám voľnejšie ruky a mohla som robiť tie stojančeky. Mám ich aj v albume odfotené :)
Odpovedať
@novavcielka vau vyzera to riadne pracne :) nad farbou stale uvazujeme, velmi sa mi paci pudrova ruzova..nie taka cukrikova, ale jemnejsia...tak uvidime ci to bude ta spravna volba :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my planujeme svadbu v auguste 2014 na nase 10te vyrocie. Kvoli tomu vyrociu som sa uz zacala obzerat po moznostiach, aby sme si povedali to nase "ano" bud v sobotu pred alebo po vyroci. Myslela som si, ze je to skoro, ale ako vidim akcnych zienok je nas tu viac 8-) My chceme svadbu v okoli BA a vonku. Takze asi uz pomaly zacneme obchadzat penziony a hoteli, aby sme si vybrali miesto. Poznate niekto Penzion pri Rybniku vo Velkej Bake. Tam mi to zatial takto virtualne vychadza najlepsie (pomer kvalita a a cena). Potom som sa zamilovala so penzionu Castel v Mierove, ale tak uz to vychadza dost draho. Mate pripadne nejake tipy na super svadbu vonku aj s ubytovanim pre hosti?
Odpovedať
@lenka_1989 Tak držím palce, aby si si dobre vybrala :) A pracné to je.. ale mne to nevadí.. aspoň každý dostane niečo priamo odo mňa :)
Odpovedať
@novavcielka dakujem, aj ja vam drzim palce :) tak nech nam to pekne odsypa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 no ved hej....a tak no uvidime co bude este a kde ale vyzera to takto
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 fuuuu no tak tie šaty su krásne,len ja mám paniku si niečo take objednať cez net,keď ši to nemožem vyskúšať a pokukať poriadne :) ozaj a kolko budete mať ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
@evina231 bala som sa aj ja nooo ta baba co to predava je velmi ustretova ona bude cil na slovensku a objedna to sem s tym ze 5 tyzdnou kym pridu a potom si to mozes ist odskusat...s tym ze jej posles svoje miery a ona ti tak objedna....a 90 budeme mat
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 no šak uvidím teda...ak by som chcela,mám sa tebe ozvať???
Odpovedať
Profilova fotka
@evina231 no hej staci ak mi tu napises alebo ak chces dam ti moje cislo a das mi vediet alebo mail ;) a napises a poslem ti fotky a vyberies si 2-3 a ona ti ich objedna na skusku ;)
Odpovedať
ja len pre tie, ktoré čítali že riešim dátum 12.4.2014(až neskôr som si uvedomila, že som sa aj zle zaradila a že toto je leto 2014 a nie rok 2014 :-) ). tak sme to včera s farárom vybavili a nebude to problém. vraj majú oni predtým nejakú dôležitú schôdzu, ale to sa do štvrtej poobede v pohode stíha. tak mi padol veľký kameň zo srdca a som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 to fakt????no super teda,tak skusim sa aj ja opýtať na toho 19.4???alebo asi radšej nie :)
Odpovedať
@evina231 vieš čo, to by som ja nechcela hlavne kvôli hosťom. budú všetci chcieť piecť, variť, upratovať na veľkú noc, užiť si sviatky. a do toho svadba... ja teraz zase neviem, ako sa stavajú naši katolícky hostia k pôstnemu obdobiu. dúfam, že nebude problém s tým, že sa nebudú chcieť vtedy ísť zabaviť. ale to už je asi o konkrétnych ľuďoch.
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 čítala som len že budeš mať svadbu cez pôst.. a k tým katolíckym hosťom: ja osobne by som veeeľmi rozmýšľala, či by som išla na svadbu niekomu v pôstnom období. Aj keby bol rodina, asi by som mala problém pri rozhodovaní sa.. ;)
Odpovedať
@barumienka ok, to si ty. ja som sa pýtala priateľa, či budú chcieť prísť a či mu nevadí ak nie. povedal, že podla neho niesú až takí striktní. a že ak neprídu, tak čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 jasne :) ja som napísala len preto, že si vravela, že nevieš ako s nimi.. to už je na vás, ako si poviete :D
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 no to máš pravdu....ale myslím si,že u teba nebude problem...kto chce,zabaví sa aj cez post :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 ak by teda nebol problém,keby tie šaty doniesla len ukazat a vyskušat????a ešte raz,aká je cena a kde najdem fotky šiat???a to by mi doniesla aj troje-štvore ukázat????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?