Svadba na jar 2019 - už mám vybavovať?

Profilova fotka
Ahojte, chceli by sme svadbu na budúci rok na jar. Máme ešte rok aj niečo čas ,ale známi ma plašia,že všetko dobré už bude obsadené :-D Je tu niekto taký kto plánuje tiež vtedy svadbu a už ma sálu,farára, starejšieho atď zajednane?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahoj, ja som zacala svadbu vybavovat 2 roky pred terminom a vobec to nebolo skoro, takze by som ti odporucala sa uz do toho pustit :)
Odpovedať
urcite ano, ja som zacala rok a pol dopredu.
Odpovedať
Na tvojom mieste by som zajednala minimálne miesto, hudbu a kostol, ak sa nebudete brať na úrade... tieto veci som zajednávala rok a pol dopredu a bol to už problém...je to možno trochu šialené, ale niektoré veci nie je odveci vybavovať už aj dva roky dopredu, ak vieš čo chceš...
Odpovedať
@miska_ivko to uz zacni,aj my mame svadbu az teraz v auguste a planujeme uz rok..cize rok a pol dopredu.Ono to ma aj tu vyhodu,ze postupne veci platis,a ajked je to spolu brutal palka,po castiach to boli ovela menej :D
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_ivko Kludne sa uz priprav do priprav. Je fajn, ked si zajednas kulturny dom, starejsieho, dj-a, fotografa, kameramana. Tito ludia byvaju najcastejsie vybookovany
Odpovedať
my sme zacali riesit svadbu presne rok dopredu a na niekore veci - miesto, fotograf, atd, to vobec nebolo priskoro. je to sialene, ale niektore miesta boli vybookovane na rok a pol dopredu...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ideme sa do toho teda pustit :-D dakujem vam , ja som strasne nerozhodny clovek ,som zvedava ako vsetko dopadne ...aj ste si dali nejaky limit penazny myslim ...vobec nemam sancu co co stoji..asi treba len porovnavat :D
Odpovedať
my sme zacali svadbu riesit teraz na buduci rok - miesto mali uz plny cely maj a jun 2019 :D Zo 4 DJ mi 2 odpisali ze uz maju vsetky terminy zajednane :D Tak ja neviem kolko dopredu toto treba haha.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu_zuzu super....my chceme apríl máj...a neviem čo skôr objednať...:D asi sálu či?
Odpovedať
@miska_ivko termin na urade alebo v kostole a potom salu na hostinu, dja alebo ak chcete nejaku kapelu, fotograf, kameraman to su veci, ktore byvaju na dlho dopredu obsadene :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme zacali viac ako rok dopredu a to salou, fotografom, a videom. Ten zvysok sa uz da potom aj neskor, ale tieto tri vedia byt rezervovane naozaj velmi dopredu..
Odpovedať
@miska_ivko presne tak urobila som: sala, foto DJ a skoncila som zatial. Ale tieto tri veci su tie co su ako prve prec, tak to si zajednaj a potom budes mat este cas na ostatne :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
@miska_ivko pozri, sto ľudí, sto skúsenostì.my sme sa zasnúbili a hneď aj rozhodli, že svadbu chceme o štyri mesiace od zásnub. A žiadne problémy zatiaľ nemáme s ničím. Ja obdivujem všetkých čo tak dlho chcú plánovať svadbu. Tisíc vecí sa do vtedy môže zmeniť, a ani by sa mi nechcelo čakať tak dlho na stav manželský. Ale veď, každý si zariadi ako chce. Ja len že nie je problém svadbu "zbúchať" aj za oveľa kratšiu dobu.
Odpovedať
ja som rovnako začala svadbu riešiť rok dopredu - ale iba miesto, DJ, fotograf a cateringovú spoločnosť :) ostatné máš čas :)
Odpovedať
@monetta tak vies to zavisi od mnozstva okolnosti, ako napr. odkial si, kde ju chces mat, ci je to miesto volne, ci je realne aby za 3 mesiace si vsetko vybavila a aby vsetci prisli - moj priatel je cudzinec takze proste potrebujeme na vsetko omnoho viac casu a boli sme sa spytat na 3 miestach a mali cely tento rok obsadeny. Takze si proste nenavyberas, ja by som mala radsej svadbu tento rok ale neda sa :) Takže každy ma na to svoje dovody, nie len ze sa mu ´´ chce cakat ´´.
Odpovedať
Profilova fotka
Moja prva svadba bola zorganizovana za necele 2 tyzdne, ALE - bola mimo hlavnu sezonu, vsetci pozvani boli z jedneho mesta, a nemali sme video, iba fotografa, a mali sme pomoc agentury. Takze ano, da sa vsetko. Tentokrat som drahemu povedala, ze si chcem uzit to, ze som zasnubena, aspon rok a vybrat si presne to, co chceme
Odpovedať
to co tolko vybavujete? ja som rok pred svadbou nevedela ze sa budem vydavat...furt mi je divne, co sa da tolko okolo tej svadby vybavovat
Odpovedať
@mionag ved miesta dobre su obsadene aj 2 roky dopredu,takisto kapela ci dj,fotograf,kamera a aj cukrarka..
Odpovedať
@sweetluska noli sme asi na 6tich miestach a na mesiac ktory sme si vybrali mali vzdy aspon dva terminy...
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag Ono velmi zalezi odkial si a ake mas poziadavky. A tiez, ci mas svoj datum, alebo je Ti to v podstate jedno..
Odpovedať
@mionag tak to si potom mala fajn.Nam dalo dost namahy zohnat miesto( podmienka moznost obradu na mieste) a potom kapela a vsetko to rok a pol dopredu z 10 opytanych 7vybookovany a 2 predrazeny :D
Odpovedať
@sweetluska tak to si musi kazdy zhodnotit ako narocny chce byt...budes cakat na nahlepsiu kapelu v okoli dva roky a na svojej svadbe zistis ze sa dost zmenili za tie dva roky a ze nestoja za to a ze ta sklamali.niekedy si treba zachovat chladnu hlavu
Odpovedať
@sonnenshein ved to je jedno aky datum.ktory ti padne do oka.idealne je aby nebol 'magicky' lebo kazdy si mysli ze to je zaruka kvalitneho manzelstva.na taky datum sa tazko zhanaju veci
Odpovedať
@mionag kedze mame svadbu 200km od domu ja som len guglovala/ nepoznala som jedineho dodavatela.Ale hlavne radsej rok a pol pomaly vyvalim 10tisic ako rychlo za napriklad 4 mesiace.Menej to boli :D Ale jasne poznamaj take baby co rok a pol dozadu ani nevedeli ze budu mat frajera nieto este svadbu😂😂 ved aj tak sa da.Kazdy musi tak,aby bol spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag My sme chceli jeden pre nas symbolicky, aj ked je to piatok.. 18.8.18 sme skrtli, bolo nam jasne ze to bude vychyteny termin..
Odpovedať
Profilova fotka
tak niektoré baby vravia, že je to moc skor, že dovtedy môže napríklad reštaurácia aj hotel skrachovať ale podľa mňa je to menšie riziko ako to, že keď s tým budeš dlho otálať tak ani nenájdete voľné miesto na hostinu. takže pokojne už vybavujte minimálne tieto základné veci, ktoré bývajú vybookované aj na veľmi dlho dopredu
Odpovedať
@miska_ivko ja som tiez mala vsetko hlavne zajednane uz rok a pol vopred...jedni znami sa zasnubili v lete a chceli svadbu tento rok v maji alebo septembri a uz bolo vsetko obsadene
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze je okay vybavit tak rok dopredu salu, dj, kameraman, fotograf, este mozno cukrarku, kadernicku a kozmeticku a vsetko osatatne sa uz moze riesit tak pol roka pred svadbou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoducho ak mas vysnívané miesto hudbu fotografa kameramana tak rok a pol dopredu je najvyšší čas .. ak chceš mat jednoduchú svadbu bez rôznych detailov zbuchas aj za 3 mesiace :-) my plánujeme od januára 2017 a svadbu mame teraz v maji. Fakt je ze uz sa nevieme dočkať ale aspoň sme si v klude vsetko plánovali a poplatili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takto vopred by som si vybavila sálu, kostol/ úrad, kapelu, fotografa a kameramana... tie ostatné záležitosti sa dajú doladiť aj v kratšom čase :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?