Menu Forum

Svadba 27.8.2016

27. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
Registrovala sa 6. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
Registrovala sa 6. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov. Má 14 priateľov.
 Ahojte nevestičky,

je tu niektorá s rovnakým dátumom? Prečo ste sa rozhodli vy pre tento dátum? Máte už niečo nachystané? Poďme si trošku pomôcť :D
5. sep 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
monf
4
Registrovala sa 22. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monf
4
Registrovala sa 22. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
    okres Nitra
 ahoj, my sme uvažovali medzi týmto dátumom a 17. septembrom. A jednoducho nám znel lepšie :D Navyše, ten nasledujúci pondelok je sviatok, takže hostia sa môžu pokojne zdržať ... a máme miesto na hostinu, fotografa a krstné listy z fary v ruke, aby sme si mohli vybaviť obrad v inom kostolíku
5. sep 2015 o 16:16  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @monf ajjaj to už máte skoro všetko hotové my nemáme poriadne ešte ani miesto :D
7. sep 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monf
4
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monf
4
    okres Nitra
 Jooooj, kiež by ;) najradšej by som si ho vzala hneď, ako budeme mať prstene
7. sep 2015 o 10:03  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
Registrovala sa 20. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
Registrovala sa 20. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Ahoj, my sa tiež rozhodujeme medzi septembrom a týmto termínom, ale naše rozhodovanie dosť ovplyvňuje aj výber kapely, keďže sú už obsadené viaceré :D. Ale tiež by sme mali mať toho 27. Je to lepšie aj kvôli počasiu aj to voľno SNP príde vhod emoticon Ale tiež nič iné ešte nemám vybavené :P Len sálu, kapelu a kameramana dookola zisťujeme :D
20. sep 2015 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smejussska
25
Registrovala sa 31. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Levice.
    Levice
fotoportrét
fotoportrét
smejussska
25
Registrovala sa 31. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Levice.
    Levice
 Ahoj tdz, my máme tiež tento dátum emoticon Pôvodne sme chceli máj, ale nakoniec vyhral august emoticon Zajtra ideme zaplatiť zálohu za sálu a v utorok ideme riešiť výzdobu a to je asi tak všetko emoticon A ešte momentálne zháňame nejakého kameramana a fotografa emoticon
20. sep 2015 o 22:45  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu
@smejussska ja som sa už prepracovala k rezervovaniu miesta, kameramana a fotografa, teraz zháňam niekoho na čepčenie lebo 55eur za osobu zo súboru sa mi zdá prehnané, a ešte miesto na obrad musím vymyslieť
21. sep 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
99mufinka99
1
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
99mufinka99
1
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte kočky my s priateľom máme vybraný tento termín v Poprade, ale ešte nemáme nič vybavené emoticon. Tiež sme uvažovali nad termínom v septembri, ale potom sme sa rozhodli pre tento termín, pretože dúfame, že bude slnečno a nebude pršať. Budeme sa modliť emoticon . Ak by niekto vedel o nejakom dobrom DJ, kameramanovi a fotografovi ozvite sa. emoticon
21. sep 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
Registrovala sa 6. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
  • Nevie kedy bude svadba
 @malimibu "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
21. sep 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
  • Nevie kedy bude svadba
 @smejussska "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
21. sep 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
  • Nevie kedy bude svadba
 @99mufinka99 "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
21. sep 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz Tak to najdôležitejšie máš vybavené emoticon U nás čepčenie asi ani nebude. A to zháňaš samostatný súbor na to? pre mňa bol horor zosumarizovať všetko dokopy, ale nakoniec máme aj kapelu, čo sme chceli, takže si môžem konečne kus vydýchnuť emoticon A kostol budem priebežne riešiť a viac asi teraz netreba :D pokiaľ viem. Ešte som si zohnala krásne šaty na redovy, tak som tiež z toho šťastná :D
21. sep 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu ja stále neviem čo je to ten redovy tanec :D
21. sep 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz na tejto stránke: http://www.jednaradost.sk/zaujimave-tipy/redovy-tanec to je asi najlepšie vysvetlené. Ide o tradíciu viacmenej. Polnočný tanec a všetci hostia tancujú postupne s nevestou a na konci musí ženích ukradnúť nevestu len pre seba a hostia sa snažia niečo ukradnúť z nevesty (zásteru, topánky) a potom to "predať" ženíchovi zvyčajne za fľašu :P Za to, že si ju neuchránil :P
21. sep 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu jej no to som nepoznala, to je zlaté :D
21. sep 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz sa popýtaj známych, či mávate taký zvyk emoticon ti povedia lepšie o tom emoticon Ale je to podľa mňa super, pretože nevesta tancuje so všetkými hosťami vtedy - pričom počas celej svadby na to ani nie je čas so všetkými tancovať. A keď som bola kamoške na veľkej svadbe, tak som len uvítala, že sme aspoň chvíľu s ňou tancovali a boli s ňou emoticon
21. sep 2015 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu ja som svojho priateľa viac menej donútila :D aby sme začali chodiť na tanečný kurz, nech pri prvom tanci nie sme ako trulkovia, a hlavne som si vymyslela že budeme tancovať jednu choreografiu z klipu, tak snád sa už nechá nahovoriť aj na toto :D
21. sep 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz tak to držím palce k tej choreografii :D to by som ja nedokázala donútiť môjho chlapa, ale zas na druhú stranu môj priateľ na tanečnú chce chodiť z vlastnej vôle :D ale to budeme riešiť až na nový rok :D
21. sep 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu ja rieším už všetko možné, jediné čo sa mi fakt nechce je ísť skúšať šaty svadobné k tomu sa neviem odhodlať
21. sep 2015 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz Tak ja už ani nebudem mať čas to riešiť počas školy :D a svadobné šaty ešte počkajú emoticon Ja som obehala už salóny a asi v 5/8 mi povedali, že na nový rok prídu nové kolekcie, a že nevesty väčšinou rok predtým nechodia kupovať šaty. Niektorých prístup ma sklamal ale v niektorých som si aj šaty skúšala aspoň pre predstavu emoticon a je to iný pocit emoticon Ale máš na to čas určite.
21. sep 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
fotoportrét
fotoportrét
tdz
18
 @malimibu hej preto aj ja čakám, že ešte budú tuším 2 nové kolekcie a hlavne keď ich rezervujem už teraz, tak ich predomnou bude mať ešte milion neviesť . to som počula aj ja, že viacero dievčat bolo v salonoch nespokojných čo ja nechápem ved im tam nechávaš dosť veľa peňazí tak by sa mali snažiť tak uvidím ako to bude v BA
21. sep 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
fotoportrét
fotoportrét
malimibu
 @tdz no hlavne potom je lepšie sa objednať, nech na teba majú čas. A ja som bola nespokojná hlavne kvôli tomu, že keď som povedala, že až po rok mám svadbu, tak začali hovoriť, že to skoro a že zbytočne a bla bla. Pri iných ma v pohode obslúžili alebo dohodli termín kedy majú čas a neriešili kedy. Tam sa určite vrátim emoticon A držím palce nech máš len dobré skúsenosti emoticon
21. sep 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smejussska
25
    Levice
fotoportrét
fotoportrét
smejussska
25
    Levice
 @tdz Ja som tiež práve vybrala fotografa a kameramana, snáď budeme spokojní emoticon Horšie to asi bude so šatami emoticon
21. sep 2015 o 22:50  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zimbardica (24 r.)
Registrovala sa 22. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 4 inzeráty. Okres Prievidza.
    Nitrianske Pravno, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
zimbardica (24 r.)
Registrovala sa 22. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 4 inzeráty. Okres Prievidza.
    Nitrianske Pravno, okres Prievidza
 Ahojte emoticon tak u nás tiež vyhral termín 27.8.2016 i keď sme najprv boli presvedčený o termíne 17.9.2016. Napriek všetkému sme sa rozhodli pre august :D Už máme vybavené miesto, dj-ja kameramana a fotografa. Snažíme sa teraz čo najviac povybavovať keďže chodím do školy a bojím sa , že by som to po skúškovom nezvládala :D ta hádam sa nám bude dariť ako doteraz emoticon
26. sep 2015 o 00:11  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anista13
Registrovala sa 24. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
anista13
Registrovala sa 24. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte tak v tento deň sa aj ja budem vydávať emoticon rozhodli sme sa tak len v januari a zatial mame vybavenu salu, kostol, dj, fotografku .... viete odporucit dobreho kameramana ? (okolie nr) mám už panikáriť, keď ešte nemáme zajednané ostané veci?
vopre ďakujem emoticon
24. feb o 22:48  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkas17
3
Registrovala sa 29. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
martinkas17
3
Registrovala sa 29. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Prešov.
 Ahojte,

aj my mame tento datum z dovodu, ze sme zladili aj miesto aj hudbu - to je pre mna najdolezitejsie. A kedze sme to zacali vybavovat dost neskoro ( januar ) boli sme radi, ze sme chytili datum este tento rok emoticon
27. feb o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to