Svadba 18.8.2018 - kto má tiež tento dátum?

...nechal sa ešte niekto zlákať týmto dátumom?☺ čo už máte vybavené?
Odpovedať
my sme sa nechali zlákať sedmičkami :) 7.7. 2018 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme uvažovali najskôr nad 18.08., lebo to je dátum začiatku nášho chodenia, aj zásnub, ale nakoniec kvôli snúbencovej práci bude mať svadbu 07.07. :)
Odpovedať
vies, ze aj ja som uz premyslala nad tymto datumom? velmi sa mi pacia taketo magicke datumy
Odpovedať
A ja zrovna jul a august som nechcela a mame 26.5
Odpovedať
Ja 🤗a mame ubytko,sálu , kostol , koláče 🤗
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež máme svadbu 18.8.2018 a vybavené máme zatiaľ sobášnu sieň a sálu teraz zháňam hudbu a fotografa :-)
Odpovedať
aj my máme tento dátum síce sme uvažovali o inom, no nakoniec tento mali voľný v hoteli :-D zatiaľ máme hotel, fotograf, dj, svadobnú výzdobu, kostol idem doriešiť tento týždeň, lebo mali sme aj ten,no nakoniec komplikácie tak musím ísť opätovne, už mám šaty, drahý má oblek, obrúčky sme vybrali akurát minulý týždeň, aspoň niečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj my máme so snúbencom tento pekný letný dátum už rezervovaný aj v hudbe, kamere, fotografke, kaderníčke a v sále. Ešte chýba kostol, šaty, obrúčky a nejaké maličkosti, ale podstata už je rezervovaná :) Blíži sa to a mňa čaká veľmi nabitý rok :)
Odpovedať
Ahojte baby aj my máme tento krásny dátum a zatiaľ máme vybavené len kostol, sálu a rezervovanú kaderníčku a kúpené obrúčky.. S Dj je to ťažšie bo veľa je ich už obsadených.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, uz mate vsetko povybavovane ? Uz len mesiac a tento nas terminik sa veru blizi rychlostou blesku :-) Tesite sa alebo mate trosku aj stres ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?