Svadba 18.8. 2018 - kedy mám rezervovať miesto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte žienky, chcela by som sa spytat neviest na nazor. Chceli by sme sa brať v roku 2018 august co su este 2 roky. Je tam kopec dovodou preco vtedy. Koncim skolu ten rok tak by sme chceli mat vsetky administrativne veci vybavene, a oslavit naseanzelstvo s rodinou Chcela by som vediet váš názor kedy cca rezervovať miesto kde sa bude konať hostina a obrad ak chceme taky specificky datum 18.8.2018. Dakujeeem x-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@christina1988 my 6 a pol :) jasné to je u každého indi-vindi :) Ja som pôvodne veľkú svadbu ani veľmi nechcela, skôr priateľ sa vyjadril že a šak spravíme RAZ svadbu normálne pre rodinu aby sme sa zabavili a mali dalšiu príležitosť sa stretnúť , lebo naozaj je pravda že tých ualostí na stretávanie celej rodiny veľmi nie je, krst, svadba, okrúhle narodeniny :) a potom kary co je ale smutné :( Ale určite by som na to šla tak nejako ako ty :D len ja nemám svoj oblúbený obchod :) u nás to bolo tak že sme sa začali baviť o svadbe so svokrou že by sa to mohlo spojiť s promóciami a tak tak ma napadlo že sa priateľa spýtam či by sme to nespravili v roku 2018, ked končím školu , a zároveň nastúpim do práce tak že by som rovno papiere vybavila v tom roku :) lebo ja to vnímam tak ano každá z nás chce mať svadbu biele šasty ale nič sa pre nás nezmení vo vztahu akurát priezvisko a nejaké právne výhody. A potom prišla téma že a tak mali by sme sa zasnúbiť nie :D a priateľ je taký kutil tak mi povedal že my prsten vyrobí sám :D:D ako urobil by to len momentálne s tým aký je on vytažený by som čalaka asi dllllllllllllllllllhooooooooooooo, tak som len tak so zvedavosti pozerala ručne robené zásnubáky, a nejakou náhodou som sa ostala k tomu čo a teraz vyrába :D a páčil sa nám obom len sme tam dali vymeniť smaragdy :) lebo priateľovi sa to tak páčilo a ja že ok :) ved pedsalen by ten prsten mal vybrať on :P :D:D a tak bolo .... len najvacsia sranda že som to pozerala zaciatkom leta a nejako som stratila link na ten prsten a potom na konci leta som to objavila :) tak christina len smelo do toho !!!!
Odpovedať
@sonicienka hej, hej budem sa snazit tak takticky:-)
Odpovedať
@barbarka488 jej dakujem ze si mi napisala vas pribeh ako to prebiehalo. Uz sa teda nebojim ze ho bude zena trosku dokopavat k tomu aby mu cvaklo ze by bolo dobre keby ma uz poziadal o ruku. Som sa najprv bala ze budem sama, ze to zeny takto nikdy neriesia
Odpovedať
@barbarka488 ahoj, my sme si vytycili tiež 18.8. a nakolko ten magicky datum, pre nas to hlavne - priestor a fotografa sme si uz zajednali, aby sme si nemuseli vyberat z tych co pozostavaju :-) len treba ratat s tym, že NEVRATNE zalohy pytaju už teraz, tak si treba poriadne rozmysliet aby ste nebanovali :-) ostatne poriešime v novom roku
Odpovedať
a nakoniec sme zmenili datum kvoli priestoru o 2 tyzdne skor :-/ takze pa pa moje milovane osmicky...v tej dobe plus minus tyzden maju mat nejaku akciu a vedia nam to potvrdit az priebehu maja. to my cakat nebudeme, ked si chceme vychytat dodavatelov :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
@jakubkovafrajda My to tiež nebudeme hrotit na ten datum , uvidíme ako sa veci vyvinuuu :)
Odpovedať
ak máš dačo vysnívané, vyhliadnuté, tak radšej čím skôr (ak je ešte vôbec čas), pretože niektoré nevesty sú fakt "premotivované" (teraz to nemyslím nijako hanlivo :) ) a majú aj štyri roky všetko dopredu objednané, obzvlášť ak je to takýto top termín. my sa napr. berieme 9.9.2017 a vraj je to budúci rok topka, ja som si to vôbec nemyslela, ale ked som začala presne rok pred tým obvolávať kameramana, DJa, fotografa, sálu atď., tak ma vždy prvých 10 ľudí zrušilo :D čiže ak máte financie na zálohy už teraz, rezervujte všetko dopredu, aj matriku, lebo sa môže stať, že vás zrušia. ale keď sa posnažíte, nájdete isto a budete mať kraaasny dátum svadby :)
Odpovedať
Ahojte, baby neblaznite kvoli peknym datumom, lebo sice je to pekny datum, ale aj na ten 'normalny' vam ludia pridu a nezabudnu :-) Ja to skor vidim tak, ze potom treba upustit od dobrych fotografov, DJ miest, lebo su vybookovane, saty pozicane lebo vseci chcu tie datumy. a najhorsi je september. my nemame ani pekny datum ani september a vsetko zakladne som vybavila za mesiac a mala som vsetko co som chcela a koho som chcela, lebo nikto vtedy nebol obsadeny :) mne to osobne za ten stres pekneho datumu nestoji. ale je to len moj nazor 8-)
Odpovedať
Keď si včas rezervujes ako ja napríklad už mám sálu, fotografa,kameranana aj DJ :) tak no problém.. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zuzuliennka My sa akurat chystame rezervovat Abeland. Tiez sa nam velmi paci. Tak som rada ze niekto potvrdil ze sa im tam svadba pacila. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa nakoniec dohodli ze ziadnu velku svadbu robit nebudeme. Je to zbytocne drahe. Tak si urobime malu svadbu. Obrad s tym mech pride kto chce a veceru len ze rodicia surodenci ;-) a pojdeme na 3tyzdne na svadobnu cestu. Menej stresu.menej penazi a hlave si to uzijeme my dvaja. Potom ked tak spravime doma taku mensiu grill party ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@christina1988 Momentálne to bude 11 rokov teda v júni :D a ešte stále nie sme svoji :D trosku nás v tom brzdia financie je nam to strasle luto dat za svadne tolko penazi :) ale urcite to raz víjde
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?