Svadba 14. apríla alebo 5. mája 2012? Poraďte

Kočky, ktorý termín sa vám páči viac? ;-)
Odpovedať
@cikorittka vela parnych cisel v jednom datume vraj neprinasa stastie, ale to su len povery... :-D mne sa paci 5.5. to ma moj brat narodky a on je tak spravne streleny :-D nech si vyberies akykolvek datum, budes nakonie spokojna, uvidis.... x-) niekto by povedal, ze v aprili je este premenlive pocasie, ale kedy nie je???? :-D
Odpovedať
ahoj my budeme mat 5.5.2012.....
Odpovedať
Profilova fotka
to je individuálne radšej si to daj prepočítať dobrej numerologičke, takto je to ťažko povedať ;-)
Odpovedať
5.5.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som skôr 14.4.2012..:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela tiez 5.5.2012 ale ked som asi pred dvoma mesiacmi obvolavala saly ktore by nam vyhovovali, tak boli vsetky obsadene,,,,,,,,,,,, tak radim vyber si tek ktory bude volny...=DDDD najlepsie =DDDDDD
Odpovedať
ja som tiež zvažovala tieto dátumy, 14. 4 je hneď po Veľkej noci (preto som ho nechcela) a 5.5. začínajú hokejové majstrovstvá... takto premýšľa môj drahý :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež pôvodne plánovala 5.5. keďže 3.3. kedy som chcela mať svadbu je pôst...no nakoniec vyhral 11.február :) ...treba sa riadiť podľa pocitov, ktorý dátum sa Ti viac páči
Odpovedať
Ja som povodne planovala 14.4.2012, ale tento rok bol ten den strasne chladny a silno fukal vietor, tak sme termin posunuli o dva mesiace neskor na datum, na ktorom sme sa s priatelom na prvykrat nezavysle od seba zhodli :)
Odpovedať
Ahojky, nas termin je 14.4.2012 a sme spokojny, :)
Odpovedať
majove svadby vraj nie su dobre... ja by som brala april :)) tak ale moj drahy to stale posuva, tak nakoniec bude jun :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
my mame 14.4 tiez sme chceli 5.5 ale akosi to nevyslo potom 21.4 (nas syn ma vtedy 2 rocky) to tiez nevyslo tak som sa rozhodla ze 14.4 urcite je nejaky dovod preco som to musela 2krat prelozit a zase na druhej strane do tretice vsetko dobre tak dufam ze to vyjde
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?