Svadba 10.10.2015

Prida sa ku mne niekto?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
my budeme mať o týždeň neskôr :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
áno xixi
Odpovedať
@nevesta2015 Ešte sme sa presne nedohodli, no predbežne sme sa dohodli na tomto dátume. Ale je to len týždeň, čo ma požiadal o ruku, takže som ešte ani nezahájila prípravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý vecer, ak nahodou zhanate niekoho na výzdobu saly, auta, kostola, foto a video, torty, medovniky, dj. Tak ste na spravnej adrese :-). Kludne nam napiste a my Vam zodpovieme na vsetky otazky. Budeme sa tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame vtedy..a ja blazniva uz obzeram svadobne saty :-D :-D :-D
Odpovedať
@nikola81 v tom prípade som tiež bláznivá, lebo v čase, keď ma požiadal o ruku, som mala všetko už dávno premyslené :-) čo neviem, či je dobré, lebo sa ťažšie hľadá, keď máš konkrétnu predstavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme dalsiii :-D Nemame nic zajednane,ale o vela veciach mame predstavu,uz ju len uskutocnit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skoro som zabudla. 10.10.2015 budeme presne 6 rokov spolu chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petagal A tie moje vysnivane saty som uz aj kupila :-D :-D :-D
Odpovedať
@nikola81 Kurnik, som pozadu :-)! @mamina2001 sme na tom rovnako. Môj to teda nejako neprežíva, ale ja už sa neviem dočkať. Len teda musím s našimi zahájiť rozhovor na tému svadobný rozpočet, lebo sa vyjadrili, že nám prispejú, ale nepadla žiadna konkrétna cifra. No a od toho sa potom bude všetko odvíjať...
Odpovedať
Profilova fotka
Chlapi su vsetci rovnaky :-) Moj to tiez berie tak,ze netreba to este riesit a bavi sa so mnou o tom len tak sem tam :-D Ale to mi nebrani sledovat a vyberat ;-). Poznam jeho vkus,viem co sa mu paci a ako by to malo byt,takze to mam jednoduche :-D
Odpovedať
aj my :) tiez nemame nic na 100% zajednane, sme vo faze rozhodovania a hladania alternativ na dj, foto, video......... uffff :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bude mat niekto z vas svadbu v Bojniciach, alebo v okoli? Alebo, je tu niekto z Bojnic a okolia? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petagal @mamina2001 To su asi vsetci rovnaky. Mna stale vytaca tym, obzeram rok dopredu. Ale saty som si zohnala za jedinecnu cenu a take o ktorych som snivala. Nemala som o com uvazovat a nepokazia sa :-D :-D Ak sa daco vysrsti tak ich predam 8-( A este som si vymyslela ze aj oznamka si sama urobim. Take "rucne" prace ma bavia. To uz tiez mal pripomienky :-D :-D :-D ...a tu su moje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikola81 su naaadherne a veru sa nepokazia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš svadobný deň!
Odpovedať
uz sme vsetko na 10.10.2015 zajednali :-) uz len doladit nasu predstavu a dat vsetko na papier :-) ako ste na tom vy baby?
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/group/6408/ nevesty ktore sa budete vydavat 10.10.2015, tu je skupina do ktorej ste vitane ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Cenovu ponuku na fotenie mozem zaslat do IP... Oktobrove terminy zatial volne... :)
Odpovedať
@nevesta2015 to bol moj vysnívaný termin!!! :) ale nechcelo sa nám akosi 2 roky od zasnub cakat :) tak sme mali 11.10.2014, uzite si to naplno!!! :) a vela stastia
Odpovedať
@nevesta2015 Mne sa veľmi páči ten datum, ale priateľ, teda pardon, snúbenec chce mať skôr... Jesenná svadbička je môj sen, alebo potom zimná, ako z rozprávky
Odpovedať
teším sa, ze to tu zije=) My este skoro nic nemame, len knaza, fotografa, kameru, a dj,,,sala nam asi padne ]-( .....
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam. Zatiaľ nemáme nič oficiálne zajednané,ale už sa na tom pracuje... ;)
Odpovedať
Pridavam sa aj ja sa budem vydavat 10.10.15 :)
Odpovedať
Aj my budeme mať svadbu v tento deň ;) dokonca v ten deň mám aj narodeniny ;) ako ďaleko ste uz s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme tento krásny dátum 10.10.2015 už rezervovaný v kostole aj hostina sa už chystá :) a šaty mám už rezervované :D je to síce ešte "ďaleko" ale nechcela som riskovať, že prídem a šaty ktoré sa mi budú pozdávať, budú už obsadené :D A máme už aj kameramana, fotografa, kapelu a reštiku s kostolom :) to sú veci, ktoré zladiť na jeden dátum je celkom fuška :D
Odpovedať
Profilova fotka
10.10.2015 voľný termín na fotografovanie svadby, máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikola81 ja mám už aj vybraté :D takže nie si bláznivá ... to sa zdá, ale náhodou sa Ti zapáčia šaty, ktoré budú na tento vychytaný dátum už obsadené a čo potom ;)
Odpovedať
dievčatá koľko budete mať hostí na svadbe? :-D
Odpovedať
tento magický den zdielam aj ja ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?