Nas den 15.8.2015

Prida sa niekto ?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetko pod jednou strechou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :D ja mám tiež tento termín rezervovaný.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali 16.8.2014 :-)
Odpovedať
kikinka1988 takze cerstvo vydata pani :)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 15.9.2015 :)
Odpovedať
aj my sme chceli tento dátum, ale nevyšlo :-(
Odpovedať
@monic1804 ja som povodne chcela svadbu v oktobri ale nakonies ju mame v auguste :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak by Vám ešte niečo chýbalo na Vašu svadbičku čo nemáte doriešene kludne nam napiste. My sa zaoberame vyzdobou saly, auta a kostola, a spolupracujeme s firmou Daludape-foto a video studio. Kludne si pozrite aj nase fotky. A Aj na dali rok 2015 mame akciu satenove masle a zrkadla s svadobnej výzdobe zdarma,
Odpovedať
Profilova fotka
nech mate taku peknu svadbu ako :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D!
Odpovedať
dievčatá s týmto dátumom, ako ste na tom s prípravami? skúšali ste už šaty? ja neviem kedy je najvhodnejšie s tým už začať :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:-) tiež máme tento dátum, podľa mňa sa ani lepší vybrať nedal;-) (vďaka patrí môjmu drahému) @maruska24. Šaty už som kúpila ale to len preto, že som chcela z bazáru a našla som také ako som vždy túžila mať a sadli mi a boli za super cenu. Ale zas to záleží aké chceš. Podľa mňa zháňaj vtedy, keď máš chuť, náladu, čas,... Načo si dávať na toto termíny?:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martuliiik no ja šaty kupovať nechcem, netreba mi to potom. Termín na to ale potrebujem, lebo už teraz nemusia mať na môj dátum také čo by som chcela, lebo čo som sa pýtala tak práve letné mesiace fičí najviac svadieb a niektoré šaty sú už dlho vybookované. Normal som si dávala načas a ono zisťujem že v mnohom som pozadu :-D Pojdem teda skúšať v januári.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez mame tento termin :) Ja som este saty neskusala ziadne. 13-14.2.je svadobny veltrh v inchebe tak sa tam trosku rozhliadnem a pozistujem kontakty na salony.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ako ste na tom? Co vsetko uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoojte pripájam sa k vám na tento termín ;-) my sme riešili zatiaľ také základné veci - kostol, sálu, šaty, kameraman a fotograf, DJ a kvety a toť zatiaľ asi všetko. Postupne začneme rozmýšľať nad ďalšími vecami. Vy ste na tom ako? :)
Odpovedať
Ahojte kočky, pripájam sa do skupiny :-) zatiaľ zajednaný kostol,reštika,foto,vizáž,kaderníčka, šaty nemám ani poňatia kedy skúšať:-) najviac ma trápi hudba:-(
Odpovedať
my už máme skoro všetko. momentálne riešime bezlepkové zákusky, výzdobu kostola, ja by som veľmi chcela zbor v kostole ale nakoľko nebude omša kvôli cirkevnému sviatku tak neviem či nejaký zbor je vôbec možný a tiež zvoz a dovoz svadobčanov z hostiny, nakoľko tam budú aj deti čo určite do rána nevydržia a veľa tehotných žien. Vôbec netuším koľko vydrží tehotná žena, ale asi do 4tej rána to nebude, som z toho smutná :( moje predstavy o super zábave sa rúcajú
Odpovedať
Profilova fotka
svadba 15.8.2015 svadobný fotograf + kameraman majú voľný termín :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?