Máte niekto svadbu 23. 4. 2016?

Profilova fotka
Ahojte :) Niekto s podobným dátumom? :-)
Odpovedať
1
2
my 2. 4. 2016 .... :)
Odpovedať
my 9.4.2016
Odpovedať
My mame vtedy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Teším sa, že sa nás tu tak našlo :). A ako ste na tom s prípravami? My sme chceli, toho 2. 4, ale zmenili sme to, kvôli tomu, že to je hneď po Veľkej noci :D
Odpovedať
My mame 23. 4. 2016 :)
Odpovedať
tak prípravy sú v plnom prúde ...... pomaličky vybavujeme, kupujeme, pripravujeme ... atd. .)
Odpovedať
Profilova fotka
A nad akou výzdobou premýšľate? Ja by som chcela ladiť výzdobu do slabučko ružovej alebo fialkovej. kvety asi tulipány- tie by som chcela aj do svadobnej kytice, dúfam, že vydržia :D
Odpovedať
My máme zatiaľ zarezervovanú sálu, hudbu, foto+video, kozmetičku a kostol. Začala som vyrábať dekorácie ktoré použijem na výzdobu vchodu (bytovky) a doma v byte. Baby máte už šaty? Mne sa nejak nechce chodiť po salónoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame ten isty termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dala šiť šaty do Poľska (Nowy Targ), aj kvôli cene, ale hlavne kvôli prístupu k zákaznikovi. Keď som tam prvý krát prišla, mohla som si vybrať aaj 10 šiat ktoré chcem vyskúšať a do všetkých ma navliekli, na rozdiel od toho čo som zažila na Slovensku, mohla som sa len na ne pozerať :D :D
Odpovedať
Ja rozmýšľam, že si dám ušiť na Ukrajine u Oksany. Počula som na ňu len samé chvály
Odpovedať
Profilova fotka
A máš už nejakú predstavu? Mne tam povedala, že tak pol roka pred svadbou, by sa mali dať šiť, aby sa to stihlo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nemám predstavu :) kamoške tam išila za dva týždne ;)
Odpovedať
Aj my máme 23. Apríl;o)
Odpovedať
Profilova fotka
Dva týždne? To bolo nejaké rýchle?
Odpovedať
Profilova fotka
My 7 . Mája dúfajme ze koncom aprila uz bude teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Verím tomu, i keď nikdy nevieš keďže ten apríl býva taký bláznivejší :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme ten náš deň D 16. apríla 2016 :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ako ste na tom žienky, prípravy v plnom prúde?
Odpovedať
Ja mam 23.apríl :-)
Odpovedať
A pripravy? Mam priestor na hostinu, na svadbu, kameramana, fotografa, kapelu este dj chyba, termin u kadernicky, saty sa siju snad sa do vtedy stihnu, zenich nema este oblek, vyzdobu si riesim sama, pomalicky rozmyslame nad kolacmi, obruckami, programom a podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podobne aj my 23.4 :) Jazminka sme na tom uplne podobne,,,s tými prípravami :D
Odpovedať
Mne sa uz podarilo zohnať DJ, ešte doladujeme pansky odev a rozhodujeme sa nad obruckami, davame vlastny navrh a nase zlato, budeme platiť len za pracu, inak by to bola obrovska palka
Odpovedať
Ženušky ako stojíte s prípravami? Nestresujete? Mňa chytá panika a vnútorná nervozita :/
Odpovedať
Profilova fotka
Ani nehovor o tej panike, nemáme ešte ani oznámenia, obrúčky sú na ceste a zostáva 93 dní, či koľko :/
Odpovedať
@34katka34 my sme ešte ani neboli pozerať obrúčky
Odpovedať
Profilova fotka
Obrúčky by nam mali prísť v stredu :) Za necelý mesiac, nám to vybavili :)
Odpovedať
@34katka34 Už som pokojnejšia :) Dnes sme konečne našli oblek pre priateľa a hneď sme si dali spraviť obrúčky :) Apoň niečo z krku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zannazuhe takže postupne to ide :) My ten oblek zatiaľ neriešime, obaja sa spoliehame, že by to nemal byť taký veľký problém :)
Odpovedať
@34katka34 My sme mali s oblekom veľký problém. Môj priateľ mal problém zohnať sako,ktoré by mu sadlo
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?