Máte niekto svadbu 23. 4. 2016?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte :) Niekto s podobným dátumom? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@zannazuhe Ani ma radšej nestraš :D
Odpovedať
my nemame este ani obrucky a konecne sme sa zhodli na zenichovom odeve :-D ako tu pisala katka 93 dni pred svadbou...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už len 91 dní a my sme ešte nezhodnutí na ženíchovom odeve :-D @jazminka26 @zannazuhe prosím Vás, akú farbu oblekov ste volili? My rozmýšľame nad tmavo modrou 8-)
Odpovedať
ja budem mat maslove saty, takze do maslova
Odpovedať
Profilova fotka
@jazminka26 budete dokonale zladení, na to by som svojho snúbenca nenahovorila :-N
Odpovedať
@34katka34 Kvôli tomu, že môj má fakt problém zohnať na seba oblek tak sme zvolili čiernu klasiku....univerzálny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zannazuhe Mne sa tiež páči čierny a aj taký tmavo šedý, len asi môjmu by nesedela taká farba je dosť svetlý....
Odpovedať
@34katka34 tvoj má nejakú predstavu o farbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@zannazuhe len tu tmavomodru variantu, ta mu sla :-)
Odpovedať
Ahojte baby uz sa nam to krati ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ je to v pohodičke, uvidíme ako budem na tom týždeň pred svadbou, teda ako to bude vyzerat doma :D :) :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, zienky uz PANI, ako Vám vysla svadba, aký ste mali deň? Pochválte sa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jazminka26 vsetko vyslo podla nasich predstav, resp.este aj nad ocakavania, hudba vyborna, ludia sa bavili :-). Pocasie nastatie vydrzalo, zacalo liat po prichode do saly :-)
Odpovedať
@34katka34 jeeej tak to sa velmi tesiiim, u nas to vyslo tiez perfektne, este lepsie ako v najkrajsom sne, my sme mali obrad vonku, aj vecer ohnovu show, prsat zacalo presne vtedy ked skoncila uplne svadba, ludia boli nadseni, ze mohli aj posediet vonku, lebo bolo prijemne teplo, nezvycajne na april :-)
Odpovedať
@jazminka26 Počasie vyšlo na 1tku. So svadbou som maximálne spokojná, len mám pocit, že to strašne rýchlo ubehlo a nemala som čas venovať sa všetkým tak ako som chcela. Povedala som si, že nebudem riešiť žiadne detaily a tak som aj robila a užívali sme si celý svadobný deň, svadba končila nadránom, všetci boli spokojní, vytancovaní, najedení a to bolo najdôležitejšie.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?