Menu Forum

Je svadba 2.11.2013 neskoro?

10. júl 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 kocky strasne som chcela svadbu v septembri ale hudbu ktoru strasne chceme ma uz obsadene cely september oktober. volny termin ma jeden 3.8 ale to som tu citala ze baby pisu ze je este strasne teplo a ze to nieje niekedy az tak fajn.. ale zas sa bojim aby nebola zima v tom novembri.. mate nejake skusenosti ? dakujem za kazdu raduemoticon
18. mar 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

@denka7483 my odporucame 3.8. ...lepsie je teplo ako zima emoticon
18. mar 2013 o 22:17  •  www.wedd.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
 cosi ja som mala 24.11 a v pohode, nebola ani zima ani teplo, krasnucky den, vrelo odporucam a hlavne cukrarky ti budu nesmierne vdacne, aspon sa im kolaciky nebudu topit a tebe nebude horcuo v satach
18. mar 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
  • Nevie kedy bude svadba
 @denka7483 ja by som v lete moc nedavala, je horuco naozaj a cukrarky nie su nadsene, ked sa im topia kolace, jedna bola na svadbe a dostali 20 toriet do daru a v ten den sa vsetky pokazili, bolo horuco a pokazili sa do jednej vsetky skoncili v kosi, preto ja svadbu v lete moc nie, za jednka horuco aj v tych satach sa potis, ja som sa potila a bol november a v lete, ked je horuco no hroza
18. mar 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
  • Nevie kedy bude svadba
 takze zo zaciatku toho novembra hovorite ze je prijatelnejsie hej? aaa to dobre ked si mala 24.11 a este bolo pekne pocasie emoticon))
18. mar 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborinkax
38
Registrovala sa 2. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 119 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
barborinkax
38
Registrovala sa 2. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 119 priateľov. Okres Košice.
 @denka7483 my mame svadbu 23.11 emoticon a vobec sa neboj ani zimy.. daju sa spravit aj krasne fotky, ani ludia sa nezblaznia ked budu mat na sebe o jednu vrstvu vonku viac.. a aj keby nesvietilo slnko ale snezilo tak co.. podla mna je hlavnejsie neodpadavat a nepotit sa v 40tkach teplotach vonku 3.8.
18. mar 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marienka1703
9
Registrovala sa 6. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 39 priateľov. Okres Kežmarok.
fotoportrét
fotoportrét
marienka1703
9
Registrovala sa 6. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 39 priateľov. Okres Kežmarok.
 Ahoj vobec nieje neskoro.my sme mali tiez v novembri-a bolo uzasne a krasne emoticon)) akurat trocha vietor ale vsetko vyslo ako malo. emoticon
18. mar 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
phototomas
Tomáš Veselý
Tomáš Veselý PRO

Foto a video - Okres Ilava
11
fotoportrét
fotoportrét
phototomas
Tomáš Veselý
Tomáš Veselý PRO

Foto a video - Okres Ilava
11
 okrem nepredvídateľného počasia je to ok. ja som sa tiež ženil 22.11. emoticon
18. mar 2013 o 23:01  •  www.phototomas.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

1

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

1

(Pred 3 rokmi)

Cukrarky sa podakuju. Hostia sa tiez bez breptania oblecu. To je pravda. Ale video a foto je krajsie bez snehu, pekne von pri zapadajucom slnku. Bez vetrovky a drkotajucich zubov. My sa vieme obliest, nam nebudu az tak vadit mokre topanky, spinave saty od snehu.... mozne prechladnutie ... Ano moze byt aj pekne. Moze a prajeme vsetkym nevestam aby bolo co najkrajsie pocasie v ich svadobny den. Ale treba mysliet hlavne na seba a pamiatku za ktoru si zaplatite nemale peniaze. Torty sa v teple daju odlozit do ladnicky, alebo tiez hned zjest emoticon
18. mar 2013 o 23:38  •  www.wedd.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

1

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

1

(Pred 3 rokmi)

Mame klienta, ktory ma zaujem o svadobne video 21. 12. 2013. Robia sa aj svadby v zime. Ako darcek pod stromcek .. usetri sa na darcekoch emoticon
18. mar 2013 o 23:43  •  www.wedd.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
khkt
3
Registrovala sa 23. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
khkt
3
Registrovala sa 23. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Košice, okres Košice.
 Ja sa vydavam 3.8. a nebojim sa tepla... ved hocikedy je aj v lete ochladenie, minuly rok sa v auguste nahle ochladilo na 14 a menej stupnov a ja som prave vtedy isla na dovolenku na Oravu, esteze sme sa rozmrazili v Oraviciach emoticon
Najlepsia kamaratka sa mi inac vydavala 31.7., bolo sice horuco, ale nikomu to nevadilo a tancovali sme do 06:30 ráno. emoticon
21. mar 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boos71
Registrovala sa 4. mája 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 26 priateľov. Ziar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
boos71
Registrovala sa 4. mája 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 26 priateľov. Ziar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte ja som tu nova a chcela by som nejake rady co sa tika svadby my by sme chceli teraz v oktobri 12 myslite ze je to narychlo stihneme vsetko zvladnut???dakujem za odpovede
3. júl 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emzuzana4
8
Registrovala sa 12. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 22 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
emzuzana4
8
Registrovala sa 12. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 22 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 @boos71 urcite stihnes emoticon
3. júl 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boos71
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
boos71
  • Nevie kedy bude svadba
 @emzuzana4 a das nejaku radu co sa tika svadby?dakujem kazda rada pomoze napr.nejake menu alebo farba tabule.dakujem
3. júl 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moni9
28
Registrovala sa 15. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
moni9
28
Registrovala sa 15. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Trenčín.
 @boos71 jedna kamarátka stihla za 2 mesiace všetko v pohode zvládnuť a druhá chystala svadbu 3 mesiace a tiež nebol žiadny problém emoticon
3. júl 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boos71
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
boos71
  • Nevie kedy bude svadba
 @moni9 tak super a ked mate obrat v kostole kolko sa tak dava fararovi ale ako sa co patri???
3. júl 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moni9
28
fotoportrét
fotoportrét
moni9
28
 @boos71 ja budem mať civilný sobáš, takže neviem aké sú úplatky u farárov emoticon
3. júl 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunshine85
1
Registrovala sa 8. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
sunshine85
1
Registrovala sa 8. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Levice.
 a keby aj bola zima, tak co? aspon sa s drahym nebudete potiti v satach a aj ostatni svadobcania a aj tak sa cela svadba odohrava v nejakej restike, miestnosti emoticon akurat len co prejdes z kostola/uradu do saly. ved aj plesova sezona byva v zime a vadi to niekomu? emoticon emoticon emoticon
3. júl 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@denka7483 V roku 2012 som fotil svadbu 29.12. a bola to zaujimave. No urcite to nieje az take pohodlne, ako pocas teplych dni.
10. júl 2013 o 10:39  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wikina123
6
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
wikina123
6
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Piešťany.
 Konretne 2.11 su tzv. dusicky, takze trosku inak ladene obdobie - kopec ludi na cestach a na navstevach.... Vela ludi by sa snazilo postihat vsetko mozne a aj nemozne.. Samozrejme, svadba by bola prvoradsejsia - ale mozno zbytocny stres.
Len na okraj - co si pamatam ako dieta, nech bol aj cely oktober krasny teply - ten dany dusickovy cas sa vzdy zozimilo a potom sa niekedy opat oteplilo. Pamatam si tusim len nejake 2-3vynimky. Drzim palce pri rozhodovani emoticon
10. júl 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petanet
11
Registrovala sa 16. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Humenné.
fotoportrét
fotoportrét
petanet
11
Registrovala sa 16. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Humenné.
 ja si myslim, ze lepsie zima ako teplo...zakuskz sa ti nepokazia, palenka nebude tepla torty sa neroztopia...komare ta nebudu otravovat a ludia sa nebudu topit a potit...bola som na jednej augustovej svadbe, kde bolo neskutocne horuco a nikto nechcel ani tancovat, pretoze sa kazdy potil a horucava odobera energiu...okrem toho ak sa chcel ist niekto nadychat vonku, tak na to upotene telo sa mu prilepilo tisic komarov...make up sa topil a podobne...potrebujes ovela viac vody nakupit, ak chces v lete, pretoze je teplo...

a v jedeni potrebujes akurat tak kabat na saty a ides... :D :D to je moja skusenost :D
10. júl 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petanet
11
fotoportrét
fotoportrét
petanet
11
 @denka7483
ja si myslim, ze lepsie zima ako teplo...zakuskz sa ti nepokazia, palenka nebude tepla torty sa neroztopia...komare ta nebudu otravovat a ludia sa nebudu topit a potit...bola som na jednej augustovej svadbe, kde bolo neskutocne horuco a nikto nechcel ani tancovat, pretoze sa kazdy potil a horucava odobera energiu...okrem toho ak sa chcel ist niekto nadychat vonku, tak na to upotene telo sa mu prilepilo tisic komarov...make up sa topil a podobne...potrebujes ovela viac vody nakupit, ak chces v lete, pretoze je teplo...

a v jedeni potrebujes akurat tak kabat na saty a ides... :D :D to je moja skusenost :D
10. júl 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to