Dátum svadby 9.9.2017 - sem sa dievčatá! 😊

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zide sa mi kazda dobra rada ohladom planovania svadby. Jedine co viem je miesto kde sa to bude vsetko konat 😂. Termin sme zajednali praaave dnes na 9.9.2017 Takze ak mate dievcata nejake postrehy, budem velmi tada ak mi poradite 😉
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
@lejduska pozvánky sú v štádiu riešenia - máme niekoľko návrhov - nevieme si vybrať :D a ešte nám chýba oblek pre ženícha to budeme riešiť tak v júli :)
Odpovedať
@ladulik42 no my tiez takto v stadiu riesenia ale zvazujem ze spravim navrh sama, ja mam najradsej taketo veci pod palcom. Oblek nemame ani my, ani obrucky este.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska obručky tiež ešte vyberáme :D... zabudla som :D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby. Dajte inšpiráciu, čo sa bude u vás papať? Prosím hlavne tie, ktoré máte takú povedzme klasickú svadbu v kulturáku ako my, nie v hoteli niekde. A prosím Vás kolko nealka a aké budete kupovať? My budeme mať cca 70 ludí a asi 10 detí a neviem si predstaviť, že kolko toho treba.
Odpovedať
Babušee nebojite sa počasia?? My sme nastavení na záhradnú svadbu takmer pod holým nebom..je ešte niekto taký sialenec v tomto datume? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaryska ahoj :) my máme uplne klasicku svadbu nie v kulturaku ale v skolskej jedalni - zrekonstruovanej samozrejme :) a papat planujeme uplnu klasiku pripitok (bud hubert, cinzano), predjedlo bude sunka plnena slahackou a chrenom + bagetka, slepacia polievocka s domacimi rezancami (rezanceky budeme robit doma) a pecenovými haluskami (aj tie bude robit moja babka), hl.jedlo bude 2druhy maska jedno kuracie na prirodno druhe kare na prirodno neviem este ci same sampiony a zapecene syrom alebo nieco ine ale klasicke :) 1/2 ryza a 1/2 opekané alebo pecene zemiacky, potom budu svedske stoly klasika, masko na prirodno, rezniky, stehienka, chceli by sme pecene prasiatko, nejake salatiky, ryza, zemiacky, kapustnicka a mozno nejake klobacky pre velkojedlikov :D .... co sa tyka alkoholu mame na to vyhradených 650 € budeme kupovat z velkoskladu (co sa nevypije mozme vratit) budeme mat cca 120 ludi (uz su zaratane aj deticky) z alka chceme kupit : vino biele, par flias cerveneho, vodka, borovicka, fernet, capitan morgan, co sa tyka nealka tiez mame vyhradene cca 150-200 eur tiez z velkoskladu ale ohladne mnozstva sa budem musiet este poradit so svokrou ta mala nedavno 50tku a mala tam 80 ludi takze mi bude vediet priblizne poradit... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladulik42 super dakujem ti :-) no my sme chceli tak ze pripitok hubert deluxe, predjedlo budeme mat zrejme pastetu z diviny s brusnicami a tiez bagetku k tomu, potom vyvar klasika, hlavne jedlo este nevieme lebo svokor buduci je polovnik a hovoril ze keby sa im do leta podarilo strelit diviaka tak by sme dali tak ze pol kuracie plnene sunka syr + ryža a pol tú divinu nejak prešpikovanu slaninkou trebars a povedzme hribovou omackou + opekane zemiaky. Druhu veceru vobec neviem ze co prave preto som pisala tuto otazku a popolnoci by sme presne chceli aj my dve pecene prasiatka s oblohou nejake salatiky pecivo...
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaryska my máme tiež v rodine samích polovnikov ale vela ludi divinu nemusi u nas takze sme nd tym ani nepremyslali... ani ja sama ju nelubim :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ladulik42 my zas lubime divinu ale ked nebude tak dame asi obycajne bravcove stehno prespikovane so slaninou tak ako som pisala. Buduci mesiac nam staci ist na konzultaciu do restiky kde nam budu varit ta je hned pri kulturaku kde mame svadbu. Tak si nechame poradit aj od nich ved uz maju x svadieb za sebou. No a co sa tyka alkoholu co si pisala tak mame skoro vsetko tak ako vy. Aj vodku aj capitain aj borovicku a biele vino viac ako cervene a este budeme mat aj od nasej susedky marhulovicu domacu
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaryska nám povedali, že stačí prísť koncom júna/začiatkom júla a vyberieme menu...ale už vieme čo chceme :) úplná klasika :) aj keby sme mali neviem ake bravcove panenky na medovej omacke a pod nikdy sa nezavdacis vsetkym :) to nejde ... takze vyberame to co viem, ze zjedia vsetci :)
Odpovedať
Profilova fotka
svata pravda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaryska a saty uz mas? obrucky? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No šaty si idem dať šiť buducu sobotu a obrucky vybavime buduci mesiac. Ty šaty už máš videla som, naaaaaadherné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam sa dievčatá :) len začínam s realizacoiou svadby...tak ako Vám to ide? Ja mám vsetko len v hlave zatiaľ, pár vecí nakúpených rezervované tiež a kooopu vecí predomnou, kyomu ešte skúšky asi 3,ale zatiaľ žiadny stres ani nic podobne :) tesiiiiiiiim saaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, tak ja som tiež pokročila šaty máme aj svadobné aj popolnočné, kostol, sala, hudba,kameraman , fotograf vsetko zajednané. oznámenia v štádiu máme návrh riešime detaily,dačeky pre hostí plánujem robiť počas leta sama keďže ako učiteľka mám troška prázdniny:) Akurát by sa mi zišla pomoc zo svadobnými omaľovánkami máte niektora?:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Tak ako baby? :) ste pripravené? 16 dní do svadby :) aj sa teším ak by som to chcela uz mať za sebou..my máme uz všetko takmer..tento týždeň este ideme kúpiť oblek :D lebo on ma vždy čas :D a rozhodnúť ktoré zákusky, cvičiť tanceky, vyrobit darceky pre rodičov, spisat zoznam nakupu a vymyslieť co este na vecerny program..uff ale oproti tomu vsetkemu je toho uz menej :D..ako ste na tom vy?
Odpovedať
@andulak999 tak to už máte len také maličkosti 😉 ja ešte nemám popolnocne šaty, topánky,dokončiť náuku,dohodnúť jedlo v stále,pripraviť vysluzky aaa určite sa ešte niečo nájde 😮😮. Akosi je toho ešte dosť 😁ale my to všetky zvládneme 😉
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tak sa pripájam aj ja.. začnem zoznamom čo ešte nemáme. Ženíchova košela, topánky, motýlik, opasok, alebo traky - ešte sa nerozhodol. Čakajú nás posledné dve hodiny tanečnej. Nemáme ešte nafľaškované vínko do výslužiek ( etikety objednané) takže ako prídu musíme to stihnúť aj nalepiť. Ja nesmiem zabudnúť na zasadací poriadok do chodby pri vstupe do sály, aby sa lepšie zorientovali hostia , kam si majú sadnúť. ale určite je toho viacej čo som zabudla :(
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?