August 2015

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesticky, ktore z vas caka svadba v auguste 2015?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
babule pripájam sa k polkoaugustovým... 15.8.2015 :)))))
Odpovedať
Pripajam sa :) svadbovat budeme 29.8.:)
Odpovedať
Aj ja sa pripajam 29.8 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
22.08. Kosice :)))
Odpovedať
Profilova fotka
my budemem mat 15.8.2015 tesime sa ;-) :-D
Odpovedať
@veron15 Ahoj Veron, aj ja mám 15.8....teda chcela by som mať. Farár mi oznámil, že je vtedy cirkevný sviatok a že svadby nerobí. :-( Nemali ste takýto problém?
Odpovedať
Profilova fotka
29.8.2015 a strašne rýchlo to letííí :-) už sa neviem dočkať, kedy to bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lusinkakiss my sme nemali taky problem a tiez sa bereme v kostole .
Odpovedať
@lusinkakiss Poznam minimalne dva pary, ktore sa beru v tento termin v kostole. Skus ineho farara. :-)
Odpovedať
Fakt? Och... ja som chcela mať svadbu tam kde bývam, mám k tomu miestu citové puto... Neviem, čo urobím, ešte za ním chceme zájsť v sobotu, ale dosť sa obávam, že nepochodíme. A beriete sa vo väčšom meste?Lebo u nás je jeden farár a jeden kaplán a že majú 4omše a že viac mať nemôžu.
Odpovedať
lusinkakiss ahoj, hej mali sme s tym problem nas farar nas tiez neche zosobasit kvoli tomu ze je sviatok a doobeda ma dve omse kvoli nam by musel mat poobede este jednu a povedal nam ze sme si vybrali velmi nestastny datum a ked som zavolala jednemmu znamemu fararovi tak ten mi povedal ze aky krasny datum sme si vybrali ze nema problem kedykolvek ze farar moze mat za den tri omse. Takze si myslim ze to zalezi hlavne od farara :)
Odpovedať
ahojte, aj my planujeme na august 22.8 :) lenže nejako nevieme nájsť kapelu :P .. neviete poradiť nejake, ktoré by mali daný termín voľný? .. východne Slovensko najlepšie Prešov a okolie .. Dakujeeem nevestičky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
AHojte, sobotne nevesticky aj vy mate taky stres ci pohodicka?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vam to nezavidim, najskor 40tky a teraz dazd :( snad vam vyjde pekne pocasie :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?