Ahojte nevesty chcem sa opýtať je skoro na vybavovanie sály ak máme svadbu v juni 2019??

Ahojte nevesty chcem sa opýtať je skoro na vybavovanie sály ak máme svadbu v juni 2019?? Pretože máme vybratú konkrétnu sálu, skupinu a bojím sa, že budú obsadené termíny 😲
Odpovedať
Profilova fotka
ak ju máte vybratú a viete, že ju určite chcete, tak neváhaj a choď zajednávať... ja som v októbri 2016 chcela zajednať sálu na september 2017 a všetko bolo vybúkované na celý rok a už aj nejaké termíny na 2018..
Odpovedať
urcite nie je skoro, ja som mala predrezervaciu na jul 2018 uz v decembri 2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nikdy nie je skoro. Ja som rezervovala rok dopredu. Ak máte presne vybraté priestory neváhala by som.
Odpovedať
Profilova fotka
kľudne ju môžeš zajednávať aj teraz, čím skôr si ju zajednáš tým lepšie. ak si si teda na 100% istá, že chceš mať hostinu tam tak nie je problém. ono v konečnom dôsledku asi by ste prišli o zálohu ale keby ste sa rozhodli, že chcete mať hostinu niekde inde tak by to nebol až taký problém. ale aspoň teraz budeš kľudná, že ste stihli zajednať termín kým bolo ešte voľné.
Odpovedať
Ked si si ista ze chces mat tam svadbu zajednaj si to. Ja som si myslela rok a mesiac popredu, ze kolko mam casu a v nasom vybranom penzione mali na august/september 2018 poslednu volnu sobotu 1.9. Našťastie vtedy ked som chcela :D cize nemaj stres a radsej vybav teraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
Je lepšie všetko radšej skôr zajednať ako potom tŕpnuť, či budú mať voľné alebo nie. Ja som tiež rok dopredu zajednávala veci a vôbec mi to nevadilo. Najdôležitejšie som mala a teraz už keď sa blíži svadba tak riešim ostatné maličkosti a veci. Je toho dosť, takže je fajn si to rozložiť
Odpovedať
ja som začiatkom roka 2016 rezervovala na september 2017, pani síce kukala, ale chcela som to mať už v rezervé :) zálohu však od nás vtedy nebrala, až začiatkom roku 2017 sme platili zálohu :)
Odpovedať
Skus si ju radsej zarezervovat. Ved uvidis co ti povedia. Mozno ti povedia, ze este na rok 2019 nedavaju rezervacky ale aspon vyskusaj. Budes to mat aspon zistene
Odpovedať
vcelku skoro, vacsina ti asi povie ze na dva roky este kalendar nemaju, iba na rok dopredu...do dvoch sa moze cokolvek stat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?