Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 59 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 58 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 @malaopicka Ceny šatů jsem uváděla v českých korunách. Ceník v eurech u šatů Pronovias mám asi tři roky starý a tam ceny návrhářských šatů začínají na 5000 euro. Tehdy pro ně navrhoval Manuel Mota.
20. jún 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 59 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 58 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 V každém případě je nemravné šít kopie jakýchkoliv šatů. Tím nemyslím, že např. šaty s korzetem a širokou sukní jsou kopie, ale snahu o co nejdokonalejší okopírování nějakého modelu včetně zdobení.
20. jún 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
Registrovala sa 15. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 141 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
Registrovala sa 15. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 141 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @malaopicka no, my tu máme české koruny a jelikož je linie z Čech a diskutuje česky na českém beremku, bylo mi jasné, že ceny uvádí v KČ. Ale jinak s tebou souhlasím, většina zde vystavených čínských kopií vypadá uboze a lacině, prostě jako kopie. O to smutnější jsou následující pochvalné a obdivné komentáře.
20. jún 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala sa 21. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala sa 21. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja som nadovsetko spokojna nech si hovorite kto chcete co chcete. Saty su presne take ako som chcela kedze som nechcela presne take ako navrhol uz spominany navrhar a saty ktore mam splnaju vsetky zmeny a spol co som chcela.
to ze niekto potrebuje aby svadobne saty vyzerali neviem ako, lebo tak to prosto ma byt je pre mna smutne. Kazda mozeme mat hocake saty, hoc aj platenne vrece. Hlavne je aby sme boli spokojne a verte ze ja by som nemenila. Som nadmieru spokojna a stastna emoticon
20. jún 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @lusilar a o tom to celé je, pokud je nevěsta spokojená, tak je jedno jestli má značkové šaty, nebo levnější, třeba ne tak precizně zpracované. Toto tady pořád někteří nemůžou pochopit. emoticon
20. jún 2015 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wiki85
Registrovala sa 27. júna 2008 na beremese.cz. Pridala 546 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
wiki85
Registrovala sa 27. júna 2008 na beremese.cz. Pridala 546 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Praha.
 @kralmi Koukej hlavně po hodnocení a po recenzích. Ten prodejce, kde jsem nakupovala má jen ty jedny - ne úplně svatební. U něj si moc nevybereš.

Trochu mě mrzí, že nelze na Ali kontaktovat jiné uživatele, co nakupují. Když koukám do hodnocení, často tam jsou Češky a tak ráda bych se jich zeptala emoticon
20. jún 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fretyno
Registrovala sa 14. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Plzeň.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
fretyno
Registrovala sa 14. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Plzeň.
    Česká republika
 Ahoj holky, přidávám zkušenosti se Zimem. 8. 5. 2015 jsme mu psala e-mail s fotkami a popisem šatů, které bych chtěla. Za dva dny mi Zimo odepsal, za kolik by šaty udělal. Poté jsme si vyměnili pár e-mailů s mírami, detaily a infem o platbě a 19. 5. 2015 mi psal, že platba přišla a začíná šít. Musím říct, že mi vždycky odepisoval do druhého dne a všechno mi vysvětlil, v průběhu šití se mě ještě doptával na šněrování apod. 29. 6. 2015 jsem mu psala, jestli už nemá nějaké fotky. druhý den odepsal, že fotky budou kolem 3. 7. 2015. Nakonec byly 5. 7. a dneska jsem odesílala peníze, tak teď ještě aby přišly emoticon.
8. júl 2015 o 11:37  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
urenishka
Registrovala sa 25. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Má 5 priateľov. Okres Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
urenishka
Registrovala sa 25. marca 2015 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Má 5 priateľov. Okres Znojmo.
 @fretyno Jak to bylo prosím ze clem?
27. júl 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fretyno
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
fretyno
    Česká republika
 Za 2 dny po odeslání 2. poloviny platby mi přišla smska z dhl s infem, že šaty jsou na celnici a s odkazem na net. Kde jsem si mohla vybrat, že dhl za mě za poplatek vše vyřídí a šaty mi přivezou domů nebo si to vyřídím se clem sama. Nakonec jsem si vybrala, že to za mě vyřídí. Musela jsem jim tam naskenovat doklad o platbě a uvést přesně co je v balíku (doporučuji nepsat svatební šaty, protože jsem se někde dočetla, že pak je to dražší), napsala jsem dámské šaty z umělých vláken. Druhý den mi šaty přivezli, kam jsem si řekla a zaplatila jsem na místě kartou 760 Kč. Šaty sedí úplně perfektně a nevidím v nich žádný rozdíl oproti šatům ze salónu emoticon.
28. júl 2015 o 01:16  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanicka533
Registrovala sa 7. septembra 2015 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hanicka533
Registrovala sa 7. septembra 2015 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hezky večer chtěla bych se zeptat od koho si nechat ušít šaty z ali, kromě Zima?
7. sep 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luccy556
Registrovala sa 2. januára 2016 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov a 9 inzerátov. Okres Brno.
  • Svadba bola 30. júla 2016
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
luccy556
Registrovala sa 2. januára 2016 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov a 9 inzerátov. Okres Brno.
  • Svadba bola 30. júla 2016
    Česká republika
 Nechává si někdo letos šít šaty od Zima?
15. máj o 20:18  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš