Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
blankakaksova
Registrovala sa 11. mája 2007 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov a 58 albumov. Má 1 priateľa. Okres Olomouc.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blankakaksova
Registrovala sa 11. mája 2007 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov a 58 albumov. Má 1 priateľa. Okres Olomouc.
  • Nevie kedy bude svadba
 @janamartish Nemyslím, že postoj beremese k této problematice je úplně správný a smazání profilu cipise také není úplně na místě. Potažmo čím více se diskutuje, tím větší návštěvnost a tomu se rovnající příjem z reklamy pro Vás. Měli byste více řešit, co tu kdo píše a co kdo komu radí. Doufám,že mě taky nesmažete, svůj profil pravidelně platím stejně tak jako řada dalších salonů, které čas od času do podobných diskusí přispívají
( na svou obranu především ).
8. jan 2015 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
belladona
Registrovala sa 12. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 71 príspevkov, 33 albumov a 53 inzerátov. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
belladona
Registrovala sa 12. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 71 príspevkov, 33 albumov a 53 inzerátov. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý den, opět mám potřebu podpořit příspěvek paní Kaksové k postupu beremese i když pro nás s identitou to není vždy snadné. My zde máme svůj profil, kde jsou uvedeny veškeré naše údaje a každý, kdo jakýkoli náš příspěvek čte ví přesně o koho jde. Mne by zajímalo, kdo opravdu jsou @karlajasmine, nebo @radkaja . Nevěřím, že jsou pouze diskutujícími nevěstami.
9. jan 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @belladona
Jsem diskutujici byvala nevesta, svatbu jsem mela vloni na zacatku zari roku 2014. Pracuji pro softwareovou firmu v Praze a s odvetvim ''svatebni saty'' nemam v beznem zivote nic spolecneho. Pouze me bavi diskutovat na dizkuznich forech (nejen na beremese.cz ale i na ruznych forech ohledne psychologie, ktera je mym konickem).
Jsem spolecensky a ''ukecany'' typ i v beznem zivote a nemam rada, kdyz nekdo nekoho urazi nebo se nechova profesionalne, jak to, dle meho nazoru, delal uzivatel cipis. Proto jsem se neustale ozyvala a odepisovala mu.

Ostatne, pokud najdete jediny muj prispevek, kde bych nekomu doporucovala koupit si saty v Cine, doporucovala jakehokoli vyrobce svatebnich satu nebo dokonce hanila nejaky konkretni cesky salon, nevahejte me na nej upozornit.. protoze zadny takovy prispevek ode me rozhodne nenajdete.
9. jan 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
Registrovala sa 30. novembra 2013 na beremese.cz. Pridala 3081 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
Registrovala sa 30. novembra 2013 na beremese.cz. Pridala 3081 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Plzeň.
 @belladona Myslím, že toto je docela silné obvinění, ke kterému nemáte jediný důvod... Nestačím se divit.
9. jan 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @belladona I když bych nemusela vůbec odpovídat, protože se ptáte na soukromé věci, tak pro váš klid odpovím. Jsem obyčejný návštěvník beremese, tak jako jiné nevěsty. Svatba se teprve chystá a po nepříjemné zkušenosti v salónu jsem hledala alternativu a našla ji v podobě šití šatů v číně. Hledala jsem nejkvalitnějšího výrobce a našla jsem Zima a Jasminesbridalshop. Rozhodla jsem se je doporučovat ( nejsem za to nijak placená, je to jen má osobní iniciativa) nevěstám, abych je ušetřila zklamání, kdyby si šaty daly šít u nějakých neprověřených a nekvalitních čínských výrobců.
9. jan 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luisianna
Registrovala sa 23. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 101 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 10. októbra 2013
fotoportrét
fotoportrét
luisianna
Registrovala sa 23. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 101 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 10. októbra 2013
 Tento obrázek mě fakt pobavil. Najdi 5 rozdílů, Berta Bridal original a kopie z Číny.
9. jan 2015 o 10:14  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
Registrovala sa 29. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 12 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
Registrovala sa 29. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 12 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Brno.
 @luisianna :D dost dobré :D
9. jan 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
 @blankakaksova Podle mě bylo smazání cipise maximálně na místě. Víte, vy v salonech máte asi pocit, že tu strašně bojujeme za Zima, ale tak to není. Pokud mohu mluvit zčásti i za ostatní (a myslím, že v tomto případě mohu), největší kámen úrazu byl v jeho vyjadřování a způsobu komunikace. Samozřejmě, sám si dával pozor (když to řeknu na plnou pusu) aby žádné z nás neřekl, že je to kráva, ale z jeho psané formy to úplně čišelo. To jak ve finále o šatech jedné nevěsty řekl, že jí je vlastně pochválil bylo pak úplně k smíchu. A hlavně... nebylo naprosto v pohodě, že tu dělal takový bordel a nebyl schopný udělat si profil PRO jako ostatní salony.
Když už se tu zasazujete o takovou "revoluci ve svatebních šatech" je nějaká diskuze na beremese jen jedna stránka věci. Druhá je jak se k lidem chováte a vyjadřujete, což je pro nejednu z nás určitě směrodatné ve výběru salonu kam si půjdu a nepůjdu vybrat svatební šaty. Sama bych nešla do salonu, který vlastní cipis už jen proto jak se k lidem chová a to, i kdyby měl ty nejhezčí a nejdostupnější šaty v republice.
A kdyby mě chtěl někdo upozornit, že nejsem cílová nevěsta pro salony, tak to není pravda. O šatech od Zima jsem nepřemýšlela. Sice teda hlavně proto, že jsem nemehlo jakékoli na nakupování z Číny, ale to je jedno. Sama mám v úmyslu obejít salony a když tam nic nenajdu tak jít za nějakou šikovnou švadlenou a domluvit s ní vlastní návrh. A je jedno jestli bude levná nebo drahá, hlavně, že bude schopná. emoticon
Takže tak... všechno je jenom o způsobu komunikace a myslím, že posmíváním a urážením ve stylu cipise se nikdy nikomu žádná osvěta nepovede. emoticon
9. jan 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 Jinak abych nebyla pořád OT, tak jsem hledala a našla i jedny, podle mě podařené, svatební šaty od Zima. Pravda, na figuríně možná top nejsou, ale na té nevěstě mi přijdou super. emoticon To aby tu pořád nebyly jen odstrašující případy. emoticon
http://boards.weddingbee.com/topic/my-270-wedding-dress-that-included-shipping-pic-heavy/#axzz2NmedjTUpints
9. jan 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
 Tak jsem koukala na odkaz na šaty a je to bohužel přesná ukázka toho, o co lidem ze salónů jde emoticon
Zase je tam "vypůjčené" foto originálního model.... Jinak šaty nejsou špatné, ale sama nevěsta tam píše, že si je ještě musí nechat upravit, na fotkách mi přijde, že šaty moc nesedí přes prsa (je to vidět na fotu kde u nevěsty sedí dítko). Překlady v pření části šatů zrovna vyvedené nejsou, zezadu je to o něco lepší......
A to jsou tyto šaty bez krajek....být tam ještě krajky emoticon emoticon emoticon
9. jan 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
Registrovala sa 9. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Brno.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
Registrovala sa 9. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Brno.
    Česká republika
 @limda Tyhle mi taky přijdou podařené, té nevěstě moc sluší. A docela bych se vsadila, že kdyby nikdo nevěděl, že jsou z Číny, tak se to nepoznáemoticon
@ameli1 Ale jak jinak bych to udělala, kdybych chtěla ušít šaty, než že bych někde našla fotku a poslala ji jako předlohu?emoticon Ještě můžu najít salon, kde ty šaty mají, vyfotit se a poslat svoji fotku nebo je nakreslit emoticon , ale přijde mi to ulítlé, zvlášť když to jsou oficiální fotky určené "ke koukání". Navíc mi přijde, že většina holek pošle fotku vysněných šatů a upraví si je podle sebe nebo prostě zkombinuje dvoje šaty dohromady. A ať se snaží sebelíp v Číně nebo kdekoliv, pokud na to nenalepí název značky originálu, tak to krádež není. Bohužel, pokud má někdo k dispozici levné pracovní síly plus levný zdroj látek, tak věřím tomu, že šaty mohou být kvalitně ušité i když jsou levné. Holt jiný kraj, jiné zdroje...emoticon Na značkových tričkách je taky napáno Made in India, Bangladesh, China...
9. jan 2015 o 17:13  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
    Česká republika
 @majkapolka Já o tom přemýšlímemoticon Ale nemůžu se rozhodnout. Taky jsem obešla všechny salóny, a buď se mi šaty nelíbily nebo mi neseděly....a nebo byl nepříjemný personálemoticon Takže hledám někoho, kdo mi šaty ušije, ale přitom mě to nezruinujeemoticon
9. jan 2015 o 17:21  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anelize
Registrovala sa 10. októbra 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 60 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
anelize
Registrovala sa 10. októbra 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 60 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Benešov.
 Já tu zrovna nedávno viděla album nevěsty, které se vdávala v šatech od Zima a šaty byly vážně úžasné. Kdybych měla odvahu, tak si je u něj ušiju taky emoticon
9. jan 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipa
Registrovala sa 16. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 580 príspevkov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
pipa
Registrovala sa 16. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 580 príspevkov. Okres Vyškov.
 @smolicekl ono i to, že si nevěsty dávají fotky šatů z jiných webu sem do alb je trestný čin. jak píšeš - oficiální fotky jsou ke koukání a ne k tomu, aby sis je stáhla a pak použila.
9. jan 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
Registrovala sa 10. marca 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
Registrovala sa 10. marca 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
 @smolicekl A videla si album so šatami od Zima na mojasvadba?emoticon ja som sa tiež bála, ale keď som videla že vela nevestám ušil pekné šaty, tak som pozbierala odvahu a idem do toho emoticon
9. jan 2015 o 18:52  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
9
Registrovala sa 5. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
9
Registrovala sa 5. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Košice.
 @majkapolka prosím ťa, kde je ten album? :D
11. jan 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @jannies15 tady je http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/
11. jan 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Natasha Azariy
Natasha Azariy PRO

Svadobný obchod - Okres Svidník
PRO Shop: 474 inzerátov
404

“Už tento víkend SVADOBNÉ DNI PRE NEVESTY A ŽENÍCHOV v RESIDENCE HOTEL & CLUB Donovaly Termín: 5. a 6.11.2016 sobota-nedeľa https://vimeo.com/189979977”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Natasha Azariy
Natasha Azariy PRO

Svadobný obchod - Okres Svidník
PRO Shop: 474 inzerátov
404

“Už tento víkend SVADOBNÉ DNI PRE NEVESTY A ŽENÍCHOV v RESIDENCE HOTEL & CLUB Donovaly Termín: 5. a 6.11.2016 sobota-nedeľa https://vimeo.com/189979977”
(Pred 1 mesiacom)

@smolicekl šijeme na mieru za normálne ceny, ponúkame Vám naše služby, všetko na úrovni. Šijeme na Slovensku, žiaden dovoz. Žiadne zálohy, garancia vrátenia peňazí.
11. jan 2015 o 23:45  •  www.natasha-azariy.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
Registrovala sa 22. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
Registrovala sa 22. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov.
 Ahoj kočky, mohu se zeptat, za jak dlouho vám přišly šaty od Zima (myslim od odeslání zálohy). Díky holky
14. jan 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
    Česká republika
 @majkapolka Já pořád nevím...emoticon Už jsi mu napsala? Já mu poslala jen šaty k nacenění a teď váhám.
19. jan 2015 o 18:27  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
 @smolicekl No ja som mu uz aj zaplatila zalohu minulý týždeň emoticon tak teraz čakám čo mi príde za šaty emoticon
20. jan 2015 o 07:59  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
Registrovala sa 19. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 34 príspevkov. Drásov, okres Brno.
  • Svadba bola 22. júna 2016
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
Registrovala sa 19. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 34 príspevkov. Drásov, okres Brno.
 @monipeti šaty jsou nádherný !!!
20. jan 2015 o 08:28  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
 Holky mohli by jste mi prosím poslat odkaz kde šatky objednáváte ?
20. jan 2015 o 08:28  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
Registrovala sa 25. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Nitra
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
Registrovala sa 25. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Nitra
 @luisianna je to hrozne cudujem sa ze sa niektore baby daju na toto nahovorit . Videla som osobne vela cinskych siat ale urcite by som ich neobliekla lebo vsetky vyzerali hrozivo Ved co uz ZA MALO PENAZI MALO MUZIKY
20. jan 2015 o 08:49  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
Registrovala sa 20. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky, pročítám diskuzi a nestačím se divit, jak ste spokojené ze šatama z Číny... uvažuji o ušití, ale všichni mě hrozně varují... nenechali ste si nějaká ušít podobný styl jako od Berty nebo Galia Lahav?
20. jan 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @terulinaaa pokud budete mít zájem rádi Vám v našem salonu šaty ušijeme.
Více info podáváme do IP. Salon Vanessa
20. jan 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
9
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
9
 @majkapolka aj ja som minulý týždeň zaplatila zálohu... aké šaty si si dala ušiť? emoticon
20. jan 2015 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 uvažuji, že si nechám ušít jedny z nich... krajka sice přidává, ale bojím se, aby nešla hrůza... neobjednávala jste některá podobné a jak to dopadlo? Vím, že fotky nejsou detailnější, ale neznám jejich název, ani návrháře... ale styl je to Galia Lahav apod.
21. jan 2015 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @terulinaaa Podívej se na Jasminesbridalshop.com. Tam podobné šaty často šijí a podle mně kvalitně. Mají totiž dost dobrý výběr hezkých krajek. Jsou ale dražší. Diskuze o nich a fotky jsou na Weddingbee.com. , taky něco mají na FB.
21. jan 2015 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 59 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 58 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 @terulinaaa Obávám se, že při šití na dálku budete s výsledkem zklamaná. Podobný střih šatů vyžaduje nejen perfektní postavu a držení těla, ale hlavně perfektní provedení šatů.
Nehledě na to, že na poslední fotce stojí modelka na půlmetrové stoličce.
21. jan 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš