Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
 @cipis emoticon Bože můj... pro vyšší dobro na sebe už nebudeme dál reagovat ano? emoticon
7. jan 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @natasha123 Krasne napsano! emoticon
7. jan 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala sa 2. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala sa 2. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Jsem po delší době na stránkách, až dnes jsem si přečetla reakci na můj příspěvek od pana cipis...co k tomu říct, ohledně značkovosti jsem už psala, vše se bohužel dělá v asii, to je beze sporu i ty Vaše šaty viz supr příspěvek natashy... Pane, opravdu dámy v této diskuzi nejsou a nikdy podle mně nebudou Vašimi typickými zákaznicemi, už tím vyhrožováním na všechny strany opravdu unavujete. Běžte dělat bubáky někam jinam, třeba do jiné diskuze. PS: já šaty od zima nemám a ani nechci emoticon , ale z číny budou určitě....páč české švadleny mi nevyhovují, nemají takové látky a za ušití chtějí celkem dost, no a půjčovat si nehodlám.
7. jan 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cipis
Registroval sa 10. decembra 2014 na beremese.cz. Pridal 75 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
 @natasha123 No, uděla jste si dobrou reklamu, píšete tady bludy, zkreslujete a proč ? No logicky proto, protože šijete a nebo přešíváte, to už je jedno, tak že ostatní značky pro Vás znamenají konkurenci.
Nic ve zlém, každý jde svou cestou.
7. jan 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
 @natasha123 Aspon tu mate profil profesionala a delate si na rozdil od jinych lidi timto dobrou reklamu emoticon
7. jan 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natasha123
Registrovala sa 27. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov, 85 albumov a 715 inzerátov. Slovensko.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
natasha123
Registrovala sa 27. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov, 85 albumov a 715 inzerátov. Slovensko.
  • Nevie kedy bude svadba
 @cipis Áno som rada, že aj takáto forma reklamy niekoho zaujme (vďaka Vám) . Bludy nepíšem, nič neskresľujem. Áno šaty šijeme, v žiadnom prípade neprešívame. Všetký značky sú pre nás zdravou konkurenciou a sme radi že vo svete funguje aj konkurencia emoticon Túto tému uzatváram, a idem sa venovať svojej práci, ktorej máme dostatok.
7. jan 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
 @natasha123 Jestli tě můžu uklidnit, nejsi jediná, kdo se takto zachoval, a drží se hesla " když se dva perou, třetí se směje. Bravo.
7. jan 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
7. jan 2015 o 22:26 • cipis
fotoportrét
fotoportrét
ttm
Registrovala sa 31. decembra 2013 na beremese.cz. Pridala 728 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ttm
Registrovala sa 31. decembra 2013 na beremese.cz. Pridala 728 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @cipis Nepřijde vám ubohé dávat sem fotku nevěsty, kterou jste našel na bazárku? Máte její svolení? Píše tam,že jsou šaty od Zima, chce je prodat, nikde je nevydává za originál. Nesedí jí, ano, to vidíme. Ale je její věc, co měla na své svatbě na sobě! Sleduji vaše příspěvky do diskuzí, královsky se nad nimi bavím, jsou kopáním kolem sebe bez absolutní snahy pochopit kohokoli, kdo se vám pokusí odporovat. Ale tento už mi přijde opravdu nevhodný, nemáte nejmenší právo zveřejňovat fotky někoho jiného...
7. jan 2015 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
semisovamys
Registrovala sa 10. decembra 2014 na beremese.cz. Pridala 24 príspevkov. Okres Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
semisovamys
Registrovala sa 10. decembra 2014 na beremese.cz. Pridala 24 príspevkov. Okres Pardubice.
 @cipis Je mi z vas doslova na bliti. Za koho se považujete,ze si dovolite s podobným komentářem zde zobrazit fotky nevěsty? Nebo jste ji snad predem oslovil??Nevím,jaký komentář čekáte. Vždy je důležité, aby byla nevěsta se svými šaty spokojena. Pokud je,tak pak není co řešit. A to plati i pro tento pripad
.I kdyby si na sebe kterakoliv nevesta vzala pytel od brambor,může Vám to byt fuk.
Když je toto web pro nevěsty a budoucí nevěsty,co kdybyste zde zobrazil Vasi fotku? Vase šaty? Nemáte je snad? Tak co tu pohledavate.
Reagovat na další vaše kydy nehodlam,ale toto jsem si odpustit nemohla.
7. jan 2015 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
 @ttm
@semisovamys Nechápu, proč se tady tak rozčilujete, jen jsem udělal to, co se tady tak často omlouvá a doporučuje, podle většiny z Vás to, že si někde stáhnu fotku bez dovolení majitele a pak ji prezentuju nebo někam pošlu není nic špatného a najednou takovej humbuk. Pročpak se nad tím tak najednou pohoršujete. A hlavně - dával jsem to sem kvůli těm tolik chváleným šatům od Zima, ať mají nastávající nevěsty představu, jak šije Zimo. A navíc pomáhám nevěstě s prodejem, třeba si některá z Vás koupí nebo doporučí kamarádce nebo jiné nevěstě.
7. jan 2015 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ttm
fotoportrét
fotoportrét
ttm
 @cipis Já jsem zapomněla, že vy stejně víte všechno nejlíp a jste tak laskavý, že vlastně pomáháte nevěstě s prodejem. Jak mě mohlo jen napadnout sem něco psát, to teda fakt nevím emoticon
7. jan 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cipis
  • Nevie kedy bude svadba
 @ttm Jde o šaty, o nic jiného. Někdy jeden obrázek řekne víc než-li tisíc slov. A navíc se Vám to sem hodí, pro Zimo skvělá reklama ne ? Nevíte, co chcete.
8. jan 2015 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
Registrovala sa 29. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 126 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
Registrovala sa 29. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 126 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Brno.
 @cipis To je vrchol. Normální hulvátství! Až se budeš divit kdo tě nahlásil, tak jsem to byla já. Je mi jedno co tady píšeš, ale tohle už je dost! Doufám, že tě zablokuj protože ty budeš maximálně tak zakomplexovaný chudák, kterému nejdou kšefty a hledáš vyníky na nepravém místě. Na té fotce je soukromá osoba a jsou to fotky k soukromým účelům. IQ tykve fakt...
8. jan 2015 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipa
Registrovala sa 16. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 578 príspevkov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
pipa
Registrovala sa 16. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 578 príspevkov. Okres Vyškov.
 nechápu, proč taková hysterie? pokud byly šaty uveřejněny na bazárku, tak je tam mohl vidět každý a nevěsta s tím musela přece počítat. vždyť ty šaty a fotky účelově prezentuje a šíří. není to ani dlouho, co se zdejší uživatelky nechutně bavily nad svatebním albumem jedné nevěsty. to, co tam bylo za příspěvky, to byl hnus. a pro autorky příspěvků to bylo v pořádku a ve stylu "je to chat, můžu si tu psát co chci". proč tedy neplatí stejná pravidla pro všechny? s některými názory pana cipis opravdu nesouhlasím, ale momentálně nenacházím nic, co by mělo tak extra pobuřovat. je to prezentace práce činského výrobce, o čemž takhle diskuze přece je. pomoc nevěstám při rozhodování, zda ušít či ne a to především názory, zkušenostmi a referencemi. nebo se pletu a vidím to špatně?
8. jan 2015 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
132
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov, 13 albumov a 8 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    Nitra
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
132
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov, 13 albumov a 8 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    Nitra
 Používateľovi cipis som práve zablokovala prístup na stránku, pretože nerešpektoval moje predchádzajúce upozornenie, a aj naďalej neprijímal rozhodnutia ostatných neviest. Myslíme si, že domáce svadobné salóny treba podporovať a radi tak budeme robiť, avšak treba na to zvoliť ten správny prístup. Diskusiu nechávam ďalej voľne plynúť a budem veriť, že každý si v nej nájde to, čo potrebuje. Krásny deň prajem emoticon

@limda @karlajasmine @natasha123 @ttm @semisovamys @nikinnna
8. jan 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
 @pipa Tak spis jde o to, ze na tech satech neni moc videt prace vyrobce, neni tam zblizka videt material ani kvalita usiti, ale spis ze sem ty saty dal vylozene za ucelem, se ji posmivat za to, jaky saty si vybrala..a to mi prijde fakt nehezky..
S tim, jaks psala, ze se tady nekdo nekomu smeje atd, to mi taky prijde hnusny.. sice kdyz sem clovek da fotku svych satu, tak musi pocitat i s kritikou, ale i ta se da napsat slusne..
8. jan 2015 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipa
fotoportrét
fotoportrét
pipa
 @karlajasmine jojo to máš pravdu. některé komentáře nevěst jsou fakt ošklivý a zbytečný.
8. jan 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ttm
fotoportrét
fotoportrét
ttm
 @pipa Tak mně se třeba prostě nelíbí, že cíleně hledal fotku nevěsty, kde je vidět, že šaty nesedly. Kdyby sem dal fotku šatů, kde je vidět, že jsou špatně ušité - byla vidět nekvalita látky, křivé švy apod., neřekla bych ani slovo. Fotku na bazárku sice může vidět kdokoli, ale nevidím důvod, proč by ji měl někdo kopírovat do takovéhle diskuze. Vadilo mi to, tak jsem sem napsala, i když v téhle diskuzi jinak nemám co dělat, protože šaty z Číny mít nebudu a ani o tom nepřemýšlím, takže sem už také víc nebudu přispívat emoticon
8. jan 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipa
fotoportrét
fotoportrét
pipa
 @ttm to opravdu nevím, jestli cíleně. to by musel říct pan cipis. ale ten inzerát tu byl před dvěma dny na první stránce, nešlo si ho úplně nevšimnout. mně to naopak přijde umístěné do vhodné diskuze. je to práce výrobce, kterého tu nevěsty hodně vyhledávají. to, jak to pak cipis podal a jak to mohlo zapůsobit na ostatní, to je věc druhá.
8. jan 2015 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ttm
fotoportrét
fotoportrét
ttm
 @pipa Na mně to zapůsobilo negativně, měla jsem potřebu to sem napsat. Asi tolik.
8. jan 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pro odlehčení této diskuse emoticon V našem salonu vám rádi ušijeme šaty dle vašeho přání a představě.
Každá nevěsta má volbu výběru a my každé vycházíme vstříct a pokud bude chtít rádi ji odborně poradíme.
Salon Vanessa
8. jan 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @salonvanessa Z vaše přistupu zde k nevěstám by se měl pan Cipis poučit. Nikoho nekritizujete, ale vhodně nabízíte dobrou alternativu k šití šatů v Číně.
8. jan 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
8. jan 2015 o 21:16 • zaclonka99
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
 Mela bych jiny navrh - komu se styl beremese.cz nelibi, necht' jde diskutovat jinam na jiny server, nebo necht' si zalozi vlastni stranky, treba ''neberemese.cz'' nebo ''bojujeme-proti-Cine.cz''... ? emoticon
8. jan 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kytkase (22 r.)
Registrovala sa 28. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 4 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 18. októbra 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kytkase (22 r.)
Registrovala sa 28. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 4 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 18. októbra 2014
    Česká republika
 Já jsem měla šaty šité v Číně na míru a jsou skvělé!! Viz můj fotoblog emoticon
8. jan 2015 o 21:31  •  Svadba bola v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipa
fotoportrét
fotoportrét
pipa
 @zaclonka99 bohužel vás brzy smáznou taky. Píšete velkým písmem, což se tu nesmí.
8. jan 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
 @zaclonka99 No, když se podívám na darum registrace a celkově tvůj fotoblog, mám pocit, že pan Cipis je zpět emoticon...
8. jan 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
Registrovala sa 10. marca 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 6. júna 2015
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
Registrovala sa 10. marca 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 6. júna 2015
 Podľa mňa je táto téma pre nevesty, ktoré si šaty v číne chcú objednať, ale posledný mesiac tu len vediete vojny pre a proti, mohli by ste sa ísť hádať inde. Ja osobne som prešla asi 10 pražských salónov a nenašla na svoju veľkosť 48 ani jedny vyhovujúce a pekné šaty, preto si ich dám ušiť u Zima, nekopírujem žiadne značkové šaty, nakreslila som si návrh sama. A to podľa mňa je legálne.
A teraz to hlavné, je tu nejaka nevesta, čo teraz objednávala/bude objednávať šaty, že by sme spolu zdielali ako to ide?
8. jan 2015 o 21:55  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
 Nechala jsem si saty usit u Zimo Lau a s jeho praci jsem spokojena, nikdo nepoznal, ze jsou site v Cine, ani v jednom velmi vyhlasenem salonu, ktery jsem navstivila kvuli zapujceni spodnice (ptali se, v jakem salonu jsem je zakoupila).

Je dost mozne, ze jsem mela jen stesti, kdo vi?
8. jan 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš