Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
Registrovala sa 22. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 Ahoj holky, prosím vás uvažuji o šatech od Zima, ale ráda bych se podívala na jeho nabídku? Údajně tu má některá z vás album s jeho nabídkou, prosím nevíte která to je emoticon Ať se přihlásí majitelka alba dobrovolně a nebo jí někdo napráskejte :D Díky
2. dec 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 Detektivní kancelář jménem Kačíííí našla emoticon http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/ tu pro vás ostatní, co hledáte inspiraci, stejně jako já
2. dec 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
Registrovala sa 25. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Nitra
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
Registrovala sa 25. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
    Nitra
 @radkaja a co to je lacnejsie ??? je to velmi malo ten rozdiel ako keby sa to usilo u nas alebo u Vas ,pretoze kvalitne salony co ponukaju tak cena u nas vychadza okolo 300 € a myslim ze od cinana to viac nieje a este nevies co pride
3. dec 2014 o 08:42  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 57 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 537 príspevkov a 57 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Znovu pro nové nevěsty: Kdyby bylo snadné šít jen podle měr, tak nemusí být žádní krejčí, vše bude dělat nějaký automat kdesi daleko.
Dobrý krejčí při práci zohlední postavu zákaznice a drobnými korekcemi střihu pomůže vytvarovat postavu, což někdo, kdo vás nikdy neviděl, dělat nemůže. Během zkoušek můžete ještě domluvit i úpravy, které se vám líbí - šíři a nasazení sukně, hloubku výstřihu, délku a šíři rukávu, zdobení...
Krejčová má většinou větší zkušenosti, než nevěsta, která má podobný kus oděvu na sobě poprvé a dokáže jí lépe poradit, jaký střih jí bude slušet.
3. dec 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
Registrovala sa 2. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
Registrovala sa 2. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brezno.
 @katicek1 Ahoj, tz si proste úžasná, včera som strávila na tomto albume asi tri hodinky!
3. dec 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
    Nitra
fotoportrét
fotoportrét
macka00
1
    Nitra
 @katicek1 vacsina tych fotiek je original , neverim ze ked ich cinan usije ze takto vyzeraju
3. dec 2014 o 12:34  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 @macka00 co jsem pochopila, je tam ukázán originál a vedle toho pak jeho zpracování! emoticon
3. dec 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
Registroval sa 29. júna 2011 na beremese.cz. Pridal 189 príspevkov, 106 albumov a 10 článkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
Registroval sa 29. júna 2011 na beremese.cz. Pridal 189 príspevkov, 106 albumov a 10 článkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 @katicek1 Ale kdeže... Zde například vidíte originály focené přímo u nás ve svatebním domě, no není to legrace? Tím, že prahnete po plagiátech přímo podporujete tuto pseudoznačkovou subkulturu, spoluvytváříte ji. Je to stejné, jako když si na trabanta dáte logo mercedesu, jezdíte v něm a tváříte se jako majitelka mercedesu. A věřte, že okolí, co vás pozoruje, není hloupé. Rozhodně to o vás cosi vypovídá... Blažek
4. dec 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @katicek1 @macka00 fotky Zimovy práce poznáte taky podle toho, že vidíte v pozadí jeho dílnu. emoticon
4. dec 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meeshi (31 r.)
Registrovala sa 11. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 23 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Hradec Králové.
  • Svadba bola 19. septembra 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
meeshi (31 r.)
Registrovala sa 11. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 23 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Hradec Králové.
  • Svadba bola 19. septembra 2014
    Česká republika
 @nuance_pronovias Nechat si udělat plagiát je jedna věc - myslím, že ale nejsou všechny nevěsty (včetně mě), co si chtějí nechat ušít model podle známé značky. Já jsem měla určitou představu, jaké šaty chci, a pak jsme to se Zimem po mailu řešili - jaký chci nahoře tvar korzetu, jaký typ sukně, jakou délku vlečky apod. Šaty jsou originál, žádná kopie "něčeho"...
4. dec 2014 o 13:04  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
 @nuance_pronovias toto je naozaj nenávistný príspevok, chápem, že vám to berie zisky, ale každý má predsa možnosť voľby. keď je taka možnosť na trhu, tak prečo ju nevyužiť - tie dievčatá predsa nejdú do baru s visačkou, aby ohúrili všetkých navôkol, ale dávajú si šiť šaty, ktoré sa im páčia a sú šťastné, že sú v ten najkrajší deň svojho života krásne.

je mi ľúto, že existujú takéto príspevky, podľa mňa treba povedať svoj názor, ale treba sa aj krotiť a zachovať diplomaciu.
4. dec 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 VÍŠ, HOLKY TĚŽŠÍ TO MAJ...
U věhlasného padělatele nejen značky pronovias to musí svištět. Zima, nezima, horko, nehorko...
Blažek
4. dec 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 @nuance_pronovias Ano, i když jsem blond, neznamená, že ve fotkách jsem nepoznala, že jsou některé z půjčoven emoticon

Víte, i když okolí není hloupé a vědí, že šaty nejsou originál, tak zastávám jedno pravidlo! ZNIČ SI SVOJE!!! emoticon Nacpat hromadu peněz předražené půjčovně a nedej bože, kdyby se s nimi něco stalo, tak pak rozhodně při vrácení neuslyšíme: ,, To vůbec nevadí! Šaty už máme odepsané z nákladů, protože je již půjčujeme X let a náš zisk na nich byl mnohonásobně vyšší, než jejich nákupní hodnota." ne přijde věty ,,Musíte zaplatit pokutu za jejich poškození., Zaplatíte nám hodnotu šatů, ..." a nezáleží na tom, zda šaty půjčujete 5 let nebo rok!

Takže ANO, raději si koupím imitaci drahých šatů, ale budou za mé, než si půjčit a mít strach, abych s nimi něco neudělala!
4. dec 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 @radkaja Já to poznala ;)
4. dec 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. dec 2014 o 13:25 • 3nite
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 @3nite Kdeže nenávist. A odliv zisku? Kdepak. Až přijde doba, kdy si tito výrobci budou dělat vlastní propagaci, vlastní fotky, vlastní návrhy modelů, apod., bude platit to, co o nich píšete. Do té doby ne. Papa. Blažek
4. dec 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
 @nuance_pronovias nemusíte sa teraz skrývať za plytké argumenty.
4. dec 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 @nuance_pronovias Mohu se Váš na něco zeptat? Proč tedy chodíte na takovéto diskuse! Máte možnost založit vlastní téma! Dám Vám třeba jedno téma - BOJ PROTI PLAGIÁTŮM SVATEBNÍCH ŠATŮ - Je sice krásné, že chcete diskutovat na tomto tématu, ale pokud Vás uráží, že jsou mezi budoucími nevěstami takové, co si přejí vlastní šaty a nechají si je šít v jiných zemích, tak prosím respektujte jejich názory, přečtěte si je a s nějakým výrazem a názorem, zase diskusi zavřete! DÍKY
4. dec 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 @katicek1 Ano, mnoho salonů se samozřejmě nechová správně a neudržuje potřebnou kvalitu. Do těch nechoďte. Ale argument pro ospravedlňování krádeží fotek od světových fotografů, zaměstnávání školených asistentek v salonech (které někdo platí) jen kvůli fotošpionáži, apod., to fakt není... Kvalitě zdar, nazdar! Blažek
4. dec 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 @katicek1 Milá zlatá, beremese je stejně tak pro vás, jako pro mne. Blažek
4. dec 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
 @nuance_pronovias Vy ste si asi večer pustili Bonda, že áno.... Toto čo je konšpiráciu.... Okrem toho, choďte prosím plakať niekam inam, my vám s vašimi fotošpionážnými problémami nemáme ako pomôcť.
4. dec 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 @3nite Jste trochu legrační, už mi nepište. Děkuji. Blažek
4. dec 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
fotoportrét
fotoportrét
3nite
3
 @nuance_pronovias my vás prosíme, aby ste neznechucovali diskusiu ostatným.
4. dec 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
 @nuance_pronovias Už jsem přešli k důvěrnějšímu oslovení! To je od Vás velmi milé. Jsem velice ráda, že i na takovéto lidi jako jste Vy zde můžeme narázit, protože si neuvědomujete jednu věc. Ve světě internetu je vše dohledatelné a tím, co zde píšete, si neděláme špatnou reklamu my, ale vy, tím jak se zde strefujete do ostatních.
4. dec 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
132
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov, 13 albumov a 8 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    Nitra
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
132
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov, 13 albumov a 8 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    Nitra
 @3nite @nuance_pronovias @katicek1 beremese je pre všetkých, avšak na to, aby tu vládla pohodová a príjemná atmosféra, do ktorej sa každý z nás bude rád vracať, je potrebná i dávka rešpektu. Je úplne prirodzené, že sa naše názory vo všetkom nestretávajú, ale na druhej strane je potrebné naučiť sa rešpektovať názory, postoje a rozhodnutia ostatných.

Budem rada, ak diskusia ďalej bude pokračovať v pôvodnej priateľskej a nápomocnej atmosfére emoticon

Všetkým prajem krásny deň,
Jana Martišková
4nets team
5. dec 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
  • Nevie kedy bude svadba
 @janamartish Souhlasím s vámi v touze po pouze pozitivních příspěvcích. Nesouhlasím s vámi ohledně respektu k příspěvkům, které se snaží zlegalizovat trestnou činnost, respektive vydávat ji za skvělou možnost boje proti zlým svatebním salonům (ad katicek1). Téma se jmenuje "Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?". Snad jste si všimla, že moje názory jsou psány odlehčeně, právě proto, aby zachovaly pohodu. Moje názory respektují, že některé slečny chtějí šaty tohoto druhu, ale z pochopitelných důvodů se přísně vyjadřuji k použití fotografií přímo z našeho salonu a neautorizovanému použití fotek pronovias (kteréžto firmě jsme za sledování plagiátorských aktivit tohoto druhu v ČR povinováni) v albu nabídky zprostředkovatelek plagiátů. Nic víc, nic míň. Víte, přál bych si, aby to slečny pochopily samy. Proto se vyjadřuji zde místo represe. To myslím, s vaší snahou o vlídnost a porozumění, koresponduje. Přeji vše dobré. Blažek
6. dec 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simone5
Registrovala sa 9. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 1349 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
simone5
Registrovala sa 9. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 1349 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Praha.
 @nuance_pronovias Já vám rozumím, dokonce rozumím i vašemu velkému naštvání, jenže se obávám, že takových je nás málo a že těmi útočnými příspěvky (které chápu, ale přeci jen...) bohužel docílíte jen toho, že z vás udělají obchodníka, který "rejžuje" a "bohatne" na nevěstách, které ale nechtějí nic víc, než jen mít hodně muziky za málo peněz (ano, je to nesmysl, ale to jim nevysvětlíte). emoticon Myslím, že nejlepší bude osvěta a trpělivost. Což takhle napsat článek o tom, co všechno zahrnují vaše služby, co všechno je v ceně půjčovného apod., případně opravdu založit diskuzi, kde budete moct vy i jiní vysvětlit a vyjádřit se, proč jsou proti plagiátům (já bych se klidně přidala)? Tady ale nikoho nepřesvědčíte - holkám, co jsou tady a co si nechají šít u Zima a podobných, jsou vaše argumenty bohužel úplně jedno.
6. dec 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @nuance_pronovias Nikdo tady není zprostředkovatelem číňana Zima, ani zakladatelka toho alba, nikdo z toho nemá žádné provize. Jaké represe jste měli na mysli ?
6. dec 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoe_se_vdava
Registrovala sa 12. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 113 príspevkov a 13 albumov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zoe_se_vdava
Registrovala sa 12. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 113 príspevkov a 13 albumov. Má 8 priateľov.
 Nepřemýšlela jsem o tom, že bych si pořídila šaty z Číny. Teď už nepřemýšlím ani o tom, že bych kdy navštívila salón Nuance. Čekala bych, že takový honosný a luxusní salón bude mít určitou úroveň, byť i jen v obyčejné diskuzi. Pokud se tímto způsobem a tímto výrazivem prezentuje sám majitel, je to velmi ubohé. A to bez ohledu na to, co si myslím o čínských padělatelích.
6. dec 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
 @zoe_se_vdava Ironií je, že když jsem byla v salónu Nuance s mými šaty od Zimo Lau, poradit se ohledně pár detailů na šatech a případných úprav, spodnice a doplňků pro manžela, tak mi šaty byly vychváleny, jak jsou dobře zpracované atp. emoticon
6. dec 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš