Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
viki83
Registrovala sa 7. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 939 príspevkov. Okres Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
Registrovala sa 7. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 939 príspevkov. Okres Praha - západ.
 @pajinka85 dáš sem pak foto? Jsem strašně zvědaváemoticon)
24. apr 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anet_
Registrovala sa 1. novembra 2011 na beremese.cz. Pridala 101 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Písek.
fotoportrét
fotoportrét
anet_
Registrovala sa 1. novembra 2011 na beremese.cz. Pridala 101 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Písek.
 @bejka_85 já při prvních šatech jo, při druhých sem i o něj nějak zapomněla napsat a přišly, bylo to během Vánoc a teď sem si o něj napsala a nic. S ním je to dopisování těžký :D
24. apr 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anet_
fotoportrét
fotoportrét
anet_
 @pajinka85 ahaa, tak to nám jdou možná společně emoticon tak budu ráda, když sem napíšeš, kde šatičky máš ;) Děkuju
24. apr 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “duplicitný login od bress”
24. apr 2014 o 09:34 • luccy91
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @luccy91 Klid, to je normální postup, źe chtějí vidět faktury. Můžeš je oskenovat a poslat jim je mailem, nemusíš tam chodit. Pak ti vypočtou DPH a clo a ty ho zaplatíš pošťákovi, až ti bude šaty předávat. Taky možná od tebe chtějí podepsat souhlas, že tě Česká pošta bude zastupovat při celním řízení - prostě podepíšeš papír co ti pošlou, oskenuješ ho a pošleš zase mailem+ pak zaplatiš poplatek poště( bude to připočtené k tomu DPH a clu- platíš pošťákovi)
24. apr 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @luccy91 neřeklas jim do telefonu, že se budeš sama při tom celním řízení zastupovat? Je lepší když tě zastupuje Česká pošta , ty pošleš jen ty faktury a ten podepsaný souhlas a pak už se nestaráš.
24. apr 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “duplicitný login od bress”
24. apr 2014 o 10:20 • luccy91
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @luccy91 to je uplne normalni, mela jsem to samy emoticon nechala jsem se zastoupit ceskou postou, poslala jim plnou moc, kopii objednavky a faktury a do 4 dnu jsem saty mela doma.. je to normalni postup emoticon A pak akorat zaplatis clo a dph.
24. apr 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2014 o 11:14 • luccy91
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
24. apr 2014 o 11:33 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
 Ja se ted taky vylekala, protoze mi zrovna psali, ze chteji dodatecnou celni kontrolu na moje zbozi, fotku zbozi a material..tak jsem jim to poslala, ale uz jsem platila maximalni mozne clo, vic % bych uz ani platit podle zakona nemohla, a zbozi jsem objednavala naprosto legalne pres amazon.co.uk, tak nevim, o co jde :( To musi byt proste bezna kontrola?
24. apr 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
limda
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 1269 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
 Holky já nechci být posel špatných zpráv a třeba jsem i paranoidní, ale mám těžkej pocit, že tu někdo jako bress vás holky, co jste si z Číny nechaly poslat šaty naprášil, aby to zkontrolovali. Nebo si došlápnul rovnou na všechny svatební šaty posílaný z Číny.Jako třeba ne, třeba je to nemožný, ale přijde mi to divný, že roky v pohodě a teď takový hromadný kontroly. emoticon
24. apr 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pajinka85
Registrovala sa 6. mája 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 40 príspevkov a 3 albumy. Má 188 priateľov. Okres Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
pajinka85
Registrovala sa 6. mája 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 40 príspevkov a 3 albumy. Má 188 priateľov. Okres Rychnov nad Kněžnou.
 Teda co to tu čtu. 😒😒😒 miluju svou tchýni!!!!! Me dneska šaty přišly. Ale k ni, protože to zařizuje ona, ma smlouvu s DHL. Takze tam musime rychle jet.
24. apr 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2014 o 14:24 • luccy91
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
24. apr 2014 o 14:59 • suarez
24. apr 2014 o 15:25 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
Registrovala sa 17. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 90 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
 Nakukuji - kontroly zboží z Číny se globálně zpřísnilo, minimálně úderem nového roku, kvůli tomu, že si objednatelé nechávají vystavovat falešné podhodnocené faktury kvůli nižšímu vyměřenému clu a takto okrádají stát emoticon. Takže kdo toto nedělá, ten mít přeci obavy nemusí, jde jen o rutinní kontrolu, nebojte se emoticon .
24. apr 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
 No bohuzel se hodne deje to, ze clovek Cinanum jasne rekne, ze chce normalni fakturu, a oni tam pak stejne napisou nejakej nesmysl nebo podhodnoceny zbozi.. ale tohle celnici vi no, za to objednavatel nemuze, pokud on vsechny dokumenty a doklady o platbe posle na celnici poctive, tak tohle je chyba na strane dodavatele.
24. apr 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2014 o 15:38 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 @suarez Mě je to akorát líto kvůli těm holkám, protože mi přijde divné, že najednou dělají kvůli svatebním šatům takové halo. Přeci jen život to znepříjemní a bylo by mi dost smutno, kdyby to bylo jen kvůli tomu, že si tady někdo honil ego a napráskal je. emoticon Ale to má prý dojít i k volnému obchodu z USA... to budou celníci teprve koukat emoticon
24. apr 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
 @limda Tam se to mělo zpřísnit taky, ono globálně se tyhle ,pro stát velké finanční úniky, budou mnohem více hlídat a pokutovat emoticon. Aby se to nevyplatilo. Což je v pořádku.
24. apr 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 @uzchvilivdana Já mám právě pocit, že to musí být vyloženě pakatel svatební šaty z Číny oproti třeba jedné státní zakázce. Tam se točí úplně jiný peníze. Neříkám, že je to v pořádku, ale přijde mi směšný, že se tu strašně řeší, že někdo přiznal 3 tisíce a měl přiznat 4, místo toho, aby se někdo zabýval, kam "zmizelo" 300 mega. Ale to je na úplně jinou diskuzi. emoticon
Ale jako, že nechtějí, aby se to vyplatilo... to by pak ten volný obchod vůbec nepovolili, protože je jasné, že i když si člověk v zámoří nebo v Číně koupí věc za danou cenu a tu danou cenu přizná, tak se mu to pořád 5x vyplatí oproti našim obchodům. Je to možná smutný a krutý k českým firmám, ale je to tak.
24. apr 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
 @limda Tak kvůli velkým krádežím se přeci nepřestanou řešit malé. To je jako řešit jen vraždy a na zfackování stařenky se vykašlat emoticon
24. apr 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 @uzchvilivdana To ano, ale u té vraždy bych asi začla emoticon
24. apr 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2014 o 15:56 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
uzchvilivdana
  • Nevie kedy bude svadba
 @limda Já bych to vzala obojí najednou emoticon. Ne, fakt, já si myslím, že je to naprosto v pořádku. My jsme globálně strašně vyčuranej národ a pořád se s námi táhne takové to "Kdo nekrade, okrádá rodinu." emoticon
24. apr 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 @suarez Celej svět se nám nesměje, to jen ti škarohlídi si to myslí. Ono se krade všude. V Polsku to s těmi věcmi chodí třeba úplně stejně, takže říkat si, že jde jen o ČR je nesmysl.
Mě jde jen prostě o to, že oni otráví život 100 lidem, aby ve finále zjistil, že 8 z nich udělalo něco, co nemělo, ale když jde o mnohem větší daňové úniky, tak to nic... to se musí dělat, že nikdo nic neviděl ani neslyšel.
24. apr 2014 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
limda
fotoportrét
fotoportrét
limda
 @uzchvilivdana Já si to nemyslím... ač nejsem v naší malé republice nejvíc spokojená, tak nemám ráda to, jak děláme, že jsme v tom a tom nejhorší. Třeba takový Italové jsou (snad odpustíte, že to tak řeknu) vychcaní jak díra do sněhu a vůbec na sebe takhle špínu nehází jako my tady. A fakt mi to tam přijde mnohem horší s tím okrádáním.
Nebudu naivně říkat jak tu jsme všichní féroví a úžasní, protože nejsme, ale opravdu v tom nejsme nijak výjimeční. emoticon
24. apr 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš