Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
Registrovala sa 31. augusta 2012 na beremese.cz. Pridala 582 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
Registrovala sa 31. augusta 2012 na beremese.cz. Pridala 582 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Třebíč.
 @evkaw Ale ony jsou to např. španělské šaty i když jsou ušity v číně-ale pod španělským dohledem.
22. apr 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala sa 2. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala sa 2. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ano, to chápu, ale vehementně tvrdit, že to není čína je lež.
22. apr 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
22. apr 2014 o 10:07 • suarez
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
22. apr 2014 o 10:56 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Takhle: Pokud nekdo prijde do salonu, vyfoti si saty za 15.000Kc, a necha si je usit pochybnym salonem za 2500Kc, s tim, ze mu tam napisou, ze se jedna o dar a ze nezaplati clo a dph, nesouhlasim s tim, je to nezakonne a proste mate z me strany souhlas.

S cimz nemam absolutne zadny problem je to, kdyz si nevesta obejde par salonu, vyfoti saty, nic nenajde, podiva se doma na netu, najde neco originalniho co presne odpovida jeji predstave, a objedna si to pres internet, treba z Ciny, a radne zaplati clo a dph (muj pripad).

Co se tyce toho prvniho pripadu, souhlasim s tim, ze je to spatne. Proti tomu klidne bojujte. Ale je potreba dukladne rozlisovat ty dva pripady, protoze dle meho nazoru vetsina holek na techto strankach si proste objednava svoje vysnene saty z Ciny, a pokud to neni kopie znackovych satu, tak na tom neni nic spatneho.
22. apr 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 58 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Registrovala sa 29. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 538 príspevkov a 58 albumov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Souhlasím se Suarez. Stejnou situaci máte u bot, tam všichni vidíte, že jejich anonymní boty jsou špatné - střihem, materiálem, o reklamaci se nedá ani mluvit.
Svatební šaty jsou asi pro každou ženu ty nejdůležitější v životě, měly by dobře sedět, být příjemné při nošení a z dobrého materiálu. Nedovedu si představit, jak si je někdo může objednat na dálku. Vše se změřit nedá. Dobrý krejčí navíc úpravou střihu drobně koriguje postavu.
Každý rok mám v ruce několik čínských šatů, které mi nosí plačící nevěsty na úpravu. Některé musím odmítnout, protože dodatečná úprava je nemožná, někdy je ušití nových přijde levněji. Rekord byl šaty v pase lišící se o 16cm! Většinou nesedí hrudník - číňani používají asi jeden typ košíčku pro všechny velikosti , korzet mohutně vyztuží a pak nahoře odstává. Šněrování to nezachrání. Děvčata to nevidí, mají takové šaty poprvé na sobě a jsou oslněny velkou sukní.
22. apr 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
  • Nevie kedy bude svadba
 Karlajasmine: Všichni se někde inspirujeme - tomu slouží přehlídky, výstavy, časopisy i internet. To je v pořádku. Ale pokud posíláte výrobci fotku originálního modelu s tím, že šaty chcete přesně stejně, je to také špatně!
22. apr 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2014 o 11:12 • suarez
22. apr 2014 o 11:24 • suarez
22. apr 2014 o 11:55 • suarez
22. apr 2014 o 12:15 • suarez
22. apr 2014 o 13:16 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
page007
Registrovala sa 19. júna 2012 na beremese.cz. Pridala 114 príspevkov. Má 289 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
page007
Registrovala sa 19. júna 2012 na beremese.cz. Pridala 114 príspevkov. Má 289 priateľov.
 Já měla původně taky šaty od Zima, ale pak jsem si objednala ušití šatů z Anglie a byla jsem mnohem spokojenější! Takže záleží na tom, jak je kdo náročný emoticon
22. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2014 o 13:55 • suarez
22. apr 2014 o 15:24 • suarez
Choď na stranu:   Zruš