Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “umele duply od bress”
5. apr 2014 o 00:13 • mosad1
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
5. apr 2014 o 10:52 • bress
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 No tady totiž existuje možnost založit si soukromou diskuzi, kde můžeme v klidu diskutovat. emoticon
5. apr 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
27
Registrovala sa 21. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 147 priateľov. Senec, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
27
Registrovala sa 21. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 147 priateľov. Senec, okres Senec.
 @lenkapel oni vystavujú faktúru presne v tej vyske ako je cena šiato
5. apr 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
5. apr 2014 o 14:35 • xmirkax
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
5. apr 2014 o 15:05 • marci_1
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Registroval sa 14. marca 2014 na beremese.cz. Pridal 417 príspevkov, 49 albumov a 6 článkov. Okres Pardubice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Registroval sa 14. marca 2014 na beremese.cz. Pridal 417 príspevkov, 49 albumov a 6 článkov. Okres Pardubice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravím.
Jen malá poznámka. Tato diskuze byla založena si myslím k úplně něčemu jinému. Tento poněkud triskní boj a přihlouplé poznámky, zda bojkotovat čínské obchodníky je naprosto nesmyslná. Vše má původ úplně někde jinde. Ne u toho, který si to koupí, ale u stupidního hospodaření našeho státu! Kdyby byla naše ekonomika pevná jako například v Německu, kde uklizečka má 245,- Kč na hodinu, kde malý byt stojí kolem 15.000,- Kč měsíčně a jídlo je v relaci s našimi cenami, tak budou naše milé nevěsty preferovat vzhled a ne od koho to je. Navíc by jakýkoliv obchodník v Německu, který neplatí daně tak štupoval ponožky akorát v cele.

Takže buďte na sebe laskavi, nechte hospodářské boje zde, kde nic neriskujete. Běžte na hrad a tam jim to vysvětlete. Tady je prostor pouze k bohulibé konverzaci, kde si děvčata radí.

A respektujte, že dnes nemá každý 100 tis na svatbu a že drtivá většina mladých mají hodně hluboko do kapes a jsou rádi, že mají vůbec práci a přesto jsou tak stateční, že se chtějí brát a mít v této hnusné době miminko.

Zdeněk
5. apr 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
  • Nevie kedy bude svadba
 Ještě poznámka. Dle zákona je odpovědny za daně a příslušenství prodejce a ne kupující pro svoji potřebu !!! Kupující není jakkoliv odpovědný za to, co od koho koupí a zda je to daněné, nebo ne. To jen abyste nebyly uváděné ve strach a omyl.

Zdeněk
5. apr 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @djzdenek Moc děkujeme za pěkná slova a pochopení.
5. apr 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
  • Nevie kedy bude svadba
 Milá děvčata, to jsou fakta. Sám mám tři děti dospěláky a je to hodně náročné pro rodiče i samotné děti obstát v současném období. A osobně jsem rád za tento portál, protože zde se opravdu smysluplně diskutuje a radí, abyste věděly co a jak a navíc jak ušetříte penízky. Protože na penízky se musí hodně tvrdě pracovat a s příchodem miminka je to stálý průvan v peněžence.

Přeji Vám hodně sil a neoblomnost v boji za svoji krásnou budoucnost. Nenechte si ji nikým a nijak znechutit. Berete to tak, že je na světě spousta neštěstí z havárií, ale že alespoň slovní srážka s blbcem, nestojí život emoticon

Milujte se a množte se, jak říká klasik.
5. apr 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkapel
15
Registrovala sa 31. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 26. júla 2014
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
lenkapel
15
Registrovala sa 31. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 26. júla 2014
    okres Vranov nad Topľou
 @wanilla147 ďakujem tak to si teda zaplatím krásne vysoké clo a dph emoticon
5. apr 2014 o 16:53  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “umele duply od bress”
5. apr 2014 o 17:26 • mosad1
Choď na stranu:   Zruš