Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
3. apr 2014 o 10:10 • bejka_85
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
3. apr 2014 o 10:14 • bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala sa 2. apríla 2014 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
  • Nevie kedy bude svadba
 Klidně si buďte pyšný, to Vám nikdo nebere....ano máte úspěch, zákaznice, to je v pořádku, ale proč tady holkám píšete, že by jste takové šaty půjčili za 1500Kč - to nechápu...píšete , že jsme hysterky, ale jak jednáte Vy není také v pořádku....nikdo nechce aby jste se ponížili a prodávali tyto šaty, to je jen volba tady holek...
3. apr 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
3. apr 2014 o 10:47 • bress
3. apr 2014 o 10:51 • bress
3. apr 2014 o 10:57 • bejka_85
3. apr 2014 o 10:58 • karlajasmine
3. apr 2014 o 11:01 • karlajasmine
3. apr 2014 o 11:04 • bress
3. apr 2014 o 11:07 • xmirkax
3. apr 2014 o 11:10 • bejka_85
3. apr 2014 o 11:11 • ilonkaseda
3. apr 2014 o 11:12 • bress
3. apr 2014 o 11:14 • bress
3. apr 2014 o 11:16 • evkaw
3. apr 2014 o 11:19 • karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval sa 17. decembra 2013 na beremese.cz. Pridal 53 príspevkov. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval sa 17. decembra 2013 na beremese.cz. Pridal 53 príspevkov. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
 @ilonkaseda Nechtěl jsem někomu ublížit, řekl jsem pravdu, možná neomaleně, možná to ale nevěstě pomůže a možná jsem jí otevřel oči. Pokud jsem jí urazil, tak se veřejně omlouvám, ale za svým názorem si stojím. A pokud jsem jí ublížil, veřejně tady prohlašuji a slibuji, že jí zdarma půjčím krásné, voňavé, značkové svatební šaty. Pokud budete mít ( bejka_85) zájem, napište mi. To myslím zcela upřímně. ZS
3. apr 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
Registrovala sa 31. augusta 2012 na beremese.cz. Pridala 582 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
Registrovala sa 31. augusta 2012 na beremese.cz. Pridala 582 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Třebíč.
 @bress Vzhledem k tomu jaká vás dělí vzdálenost by asi půjčení nemělo smysl...To jedině šaty jako dar emoticon
3. apr 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viki83
Registrovala sa 7. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 939 príspevkov. Okres Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
Registrovala sa 7. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 939 príspevkov. Okres Praha - západ.
 @bress dobrý den, přečetla jsem si diskuzi a nestačím se divit co se to děje. Já jsem si šaty koupila ve výprodeji svat. salonu. Věděla jsem, že si je chci koupit a ne půjčit a vzhledem k tomu, že jsem si je chtěla vyzkoušet toto byla jasná volba. Nicméně je pochopitelné, že si někdo nechá šaty i ušít Čína, Čechy, Ukrajina - to je každého věc. Co se týše fotografování v salonech - já jsem pro a v salonu kde jsem byla já mi to bylo i doporučno. Kde by mě nenechali fotit, nešla bych tam. Strašně tu propagujete své salony, ale žádný kontakt tu není, ani nemáte založený nick jako podnikatel, ale oháníte se tu svým podnikáním. Takže na mne - pokud mohu být upřímná - to působí že buď lžete, anebo se za salony stydíte. Pokud existuje další varianta sem s ní.
3. apr 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
 @karlajasmine Pořád zapomínáte na podstatu věci, na kterou se snažím upozornit. Mým prvotním zájmem není hanit nebo špinit Čínské nebo Bangladéžské zboží, jak jsem již několikrát napsal, určitě asi mají i kvalitní zboží. A ani mi nevadí, že si někdo objedná šaty na bazaru, nechá ušít v Čechách, doveze z Ameriky nebo i z Číny, na tom nevidím opravdu nic špatného. To co mně opravdu zaráží, je fakt, že si někdo objedná ušití svých jedinečných svatebních šatů na míru někde na druhém konci světa. To přece nedává smysl a komentáře ( třeba i mé) o hledně kvality, jsou podružné. Vždyť, pokud si nechávám ušít svatební šaty, měl bych chodit na zkoušky, porovnávat a vybírat materiály, barvy, doplňky atd. Ale Vy se takto zcela dobrovolně vydáváte na pospas nějakému neznámému krejčímu někde na druhém konci zeměkoule. Už jsem několikrát psal a budu psát stále do kola, že se přeci postava a hlavně před svatbou mění, a jak to pak řešíte? ZS
3. apr 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2014 o 11:31 • bress
3. apr 2014 o 11:31 • tessie187
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
3. apr 2014 o 11:36 • bress
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
  • Nevie kedy bude svadba
 no tak ta podstata věci není zas až tak podstatná, protože pokud dá holka míry - já je budu mít od švadleny, oni je ušijí podle nich a vzadu mám navíc šněrování, postavu mám pořád stejnou, švadlenu mám domluvenu, že popř. pokud bude třeba poupraví, což děláte i Vy v salonu, jak jste psal, prostě v tom problém opravdu není, nemusíte se o nás bát, ale děkujeme za Vaši starost o nás, jste moc hodný....
3. apr 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Je to tady šílená diskuse a myslím, že stejně k ničemu nevede každý si stojí za svým a vlastně je to v pořádku.
Každý má svou volbu a sám svobodně se rozhodne. Jen tak trochu na obhajobu svého salonu přikládám fotografii našich ušitých modelů za které se nestydíme a u většina modelů se cena pohybovala cca 8000 až 10 000kč a k tomu už dobíráme vhodnou spodnici. Salon Vanessa
3. apr 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 @salonvanessa máte krásnu prácu... mať Vás bližšie po ruke... tu v okolí nemáme podobnú možnosť...
3. apr 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
Registrovala sa 10. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 749 príspevkov a 5 inzerátov. Má 30 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
Registrovala sa 10. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 749 príspevkov a 5 inzerátov. Má 30 priateľov. Okres Brno.
 ty s tou černou aplikací sou luxusní emoticon
3. apr 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
Registrovala sa 20. januára 2014 na beremese.cz. Pridala 1548 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @bress ja uz jsem nekolikrat psala, ze ano, je to risk, objednat si saty site na druhem konci sveta, ale pokud to nekomu za ten risk stoji, proc by si je neobjednal? emoticon Me osobne se treba postava za poslednich 6 let vubec nezmenila, porad nosim presne stejne obleceni, vazim naprosto stejne jako pred 5ti lety a mam klasickou konfekcni velikost, takze pro me osobne by to zas takovy risk nebyl. Ale tohle si kazda holka rozmysli sama.. samy vime, jak vypadame a jestli jsme napr.tehotne atd.. tohle si proste fakt kazdy zvazi sam i bez vaseho pripskevku emoticon
3. apr 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš