Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
Registrovala sa 22. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 264 príspevkov. Má 39 priateľov.
 No děvčata, musím říci, že Zimo Lau se mnou komunikuje vcelku souvisle (musím zaklepat), jeho nejpozdější reakce byla po dvou dnech a foto mi poslal jen o den později, než byl smluvený termín, napsala jsem mu a hned v rámci několika hodin mi poslal foto. Nyní už jen domluvit foto detailů a podrobnosti ohledně platby a jsem zvědavá, co mi přijde domů, zatím vypadají opravdu slibně, jen mi přijde, že šaty jsou krejčovské panně malé. emoticon
2. apr 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
Registrovala sa 22. septembra 2013 na beremese.cz. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 31. mája 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
Registrovala sa 22. septembra 2013 na beremese.cz. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov.
    Česká republika
 @michaela___ jé a nějaké fotečky budou? nebo nechceš kvůli kritice tady pána "profesionála"?
2. apr 2014 o 21:46  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
 @alias84 ... super a jak šaty vypadají? spokojená?
2. apr 2014 o 21:47  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
 @dordulka Pán mi je zcela ukraden, já jsem s prací Zimo Lau spokojená, což se nedá říci např. o pracích několika čes. švadlen, se kterými jsem měla zkušenost. emoticon Mimo jiné jsem si řekla, že to risknu, když jsem viděla některé kousky a kvalitu v salónech. emoticon Ale nyní jsem na telefonu na cestě z práce, tak nemohu přidat, ale za chvilku je sem dám. emoticon
2. apr 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 @dordulka v profile mam fotky ktore poslal. celkovo spokojnost doteraz! este uvidime ake budu saty nazivo emoticon
2. apr 2014 o 21:52  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
 @alias84 Koukala jsem do alba a šaty vypadají opravdu dobře! emoticon
2. apr 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @alias84
@michaela___ holky, určitě budou ve skutečnosti hrozné, ty fotky klamou, vždyť to zkušený pán povídal. emoticon
Jsem ráda, že Vám přišly fotky a jako vždy u Zima, jsou to moc pěkné šaty. emoticon
2. apr 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
 @alias84 , @dordulka , @radkaja Zde přikládám foto. emoticon Menší kvalita díky úpravě velikosti do e-mailu. Jen mi přijde, že šaty jsou krejč. panně trošku menší. emoticon
2. apr 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
 @radkaja
@michaela___ emoticon radsej som celu diskusiu necitala... ale ak mi na slovensku da niekto podobnu cenu a kvalitu (som ochotna si aj +50% si priplatit voci cenam Zima&spol) dam si tie saty uzit aj tu, ale u nas kazdy chce za 6mesiacov zbohatnut a potom nevedia co pytat...The End monologu emoticon
2. apr 2014 o 22:15  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
19
 @michaela___
tak tieto su inak premakane! emoticon skvele vyzeraju!
2. apr 2014 o 22:16  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @michaela___ spíše mi přijde ta panna velká, třeba oproti šířce šatů v bocích a nad koleny. myslím, že popadli první , kterou měli po ruce. Jinak šaty vypadjí krásně zpracované , obzvláště ta krajka na sukni je taková jemná. Má taky hezky zpracovaný ten přechod do široké sukně. Miluji krajkové šaty.
2. apr 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanule30
Registrovala sa 26. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hanule30
Registrovala sa 26. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
 @michaela___ Nádherné... koukám, že to tam žádné děti nešijíemoticon normální šikovné švadleny.. něco takového by Vám tu neušili ani náhodou za ty peníze...
2. apr 2014 o 22:25  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. apr 2014 o 22:25 • bress
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @alias84 Třeba šaty @michaela___ by ani u nás nedokázaly normální švadlenky ušít, protože takové krajkové aplikace tady stojí majland. Ty šaty by tu vyšly na 20 tisíc, nebo spíše by to nikdo nechtěl šít -ručně našívat takové množství aplikací a korálků.
2. apr 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @bress A ještě si možná budu péct dort a šit šaty pro družičky a popůlnočni šaty. To je opovážlivost co, že nechci všechno co mám dát do svatby, to budou hosté chudáci. emoticon
Hezky kolem sebe kopete. Běžte se z toho vyspat.
2. apr 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval sa 17. decembra 2013 na beremese.cz. Pridal 53 príspevkov. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval sa 17. decembra 2013 na beremese.cz. Pridal 53 príspevkov. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
 @radkaja Na to už nemám, jen poznámka, opravdu si myslíte, že je to přišívané ? Většina je lepená, nebo přišívaná takovým způsobem, že to stejně opadá. Opravdu si myslíte, že Vám na šaty za 2000 bude někdo přišívat stovky a tisíce korálků ( poctivě), takový dobráci nejsou ani v Číně. Většina je lepená, při prvním kontaktu s vodou nebo žehličkou ( párou ) to opadá. Ale asi to víte lépe, promiňte, že jsem si dovolil nesouhlasit a nedejbože kritizovat. ZS
2. apr 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
 @bress Myslím, že Vaše poslední zpráva adresována @radkaja už je mimo dané téma této diskuse. emoticon Jak jsem již psala, chápu Váš smysl a názory, ale Vaše jednání začíná být opravdu afektované a již mimo téma. emoticon

@alias84 ; @radkaja ; @hanule30 Musím uznat, že jsem velmi mile překvapena, byla jsem připravena na nejhorší a na to, že si případně šaty zapůjčím. emoticon Nyní už jen vyčkat, až mi přijdou a jaká bude realita. emoticon
2. apr 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @bress Ježkovy voči už toho nechte, pořád opakuji, že šaty od Zima jsou kvalitně ušité, aplikace a korálky poctivě přišívá - víme to z mnoha komentářů spokojených nevěst, nestojí 2 tisice , ale 7- 8. Tady jste opravdu na špatné diskuzi. Zimo je už OVĚŘENÁ kvalita.
2. apr 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. apr 2014 o 22:42 • bress
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
 @radkaja Já nekopu, celou dobu se tady bavíme, jak se dá taky zrealizovat svatba. Paráda.
2. apr 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
 @michaela___ jsou moc povedené emoticon doufám, že naživo budeš spokojená
2. apr 2014 o 22:45  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
    Česká republika
 @alias84 také jsem koukala do profilu a moc hezký ... těším se na fotečky ze svatby emoticon
2. apr 2014 o 22:45  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @bress emoticon
2. apr 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
 @radkaja Omlouvám se, ale tady není diskuze jen o Zimě, pokud si pečlivě přečtete nadpis, najdete tam :
Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory? Tak přidávám zkušenosti a názory na čínské prodejce šatů. Co Vám na tom vadí ? Že mám opačný a kritický názor ? ZS
2. apr 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
 @bress no ja neviem,,,nemate co robit? 3 strany tu citam ako sa vam nepacia saty z Ciny a predsa tu odpisujete a lamentujete nad tym, ze saty nie su ako original,,,ale my to vieme a predsa do toho ideme,,,ano tema sa vola skusenosti atd,,,tak tu hodte fotky siat z Ciny, ked s nimi mate take zle skusenosti,,,a k svadobnym vydavkom...ano vydavam sa iba raz mam byt nakrajsia, ohurit hosti (podla vas), dat im jest kaviar a potom splacat uver, ktory by som si musela vziat nato, aby som mala vsetko "original"
2. apr 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
 @bress Ano, v mnoha směrech Vás chápu a v mnoha směrech i souhlasím, ale nemění to nic na tom, že si stojím za svým rozhodnutím (riskem) a že Váš názor mi jej nezmění a tudíž mi je jedno (je mi ukraden), jaký názor budete mít na šaty od Zimo Lau pro mě ušité. Zda byste četl pozorně, zjistil byste, že tato odpověď byla na reakci @dordulka, zda zveřejním fotografie či se bojím Vašeho názoru. Zda byste si také přečetl celou diskuzi, zjistil byste, že 99% diskuze se věnuje šití šatů u Zimo Lau. emoticon Mimo jiné, mohla bych Vás požádat, zda byste sdělil salón, o kterém jste se zmiňoval a který vlastníte? Ráda bych se podívala na vaše webové stránky (zda máte) a případně bych Váš salón navštívila i osobně a přesvědčila se o kvalitě nabízených služeb.

@dordulka Též doufám, že v reálu budu spokojená, uvidíme. emoticon Nyní čekám na konečnou domluvu ohledně doplacení zbylé částky a poté by je měl odeslat, následně už to bude otázka jen několika dní. emoticon

@radkaja Mám pocit, že bude raději lepší přestat reagovat, je to jako boj s větrnými mlýny a tato diskuze je o tom, předávat si zkušenosti, sdílet fotografie a nikoli se tu přít mezi sebou. Mimo jiné, pán si bude stále stát za svým, ať mu napíše kdokoli cokoli, nepřestane, jen aby dosáhl svého. emoticon
2. apr 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Nevie kedy bude svadba
 @malamargotka Určitě mám co dělat, ale na toto jsem si vymezil čas, a nelituju toho, a ještě tomu nějaký čas budu věnovat, je mi líto. Mám čím dál silnější pocit, že to má smysl a doufám, že některým otevřu oči.Rozhodně to není ztracený čas. A promiňte, neznám význam slova "ohurit ". A co se týká výdajů na svatbu, to poslední, na čem by se mělo podle mého názoru šetřit, jsou šaty. Tím netvrdím, že si je musíte jít půjčit do salonu. Raději jednou použité kvalitní než -li Hung, Kong a nevím kdo ještě. ZS
2. apr 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @michaela___ Už jsem to taky pochopila a už reagovat nebudu.
2. apr 2014 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2014 o 23:18 • bress
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
 @bress ano, ano vyhradit si cas na spamovanie diskusie to da rozum,,,a male naucne okienko:
ohúriť, -i, -ia dok. expr. (koho, čo) ohromiť, popliesť, zmiasť, zbalamutiť: To ho úplne ohúrilo. (Heč.) Hlavu mi ohúril. (Záb.) Dušu človeka nemôže ohúriť ani šum vrtiacich sa vretien. (Vaj.);
nedok. ohurovať, -uje, -ujú

a otvorte mi oci tymi vasimi "nepodarkami" budem sa tesit
2. apr 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš