Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 no to som zaregistrovala toho Zimu a to je kto?
22. aug 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
Registrovala sa 24. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Olomouc.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
Registrovala sa 24. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Olomouc.
    Česká republika
 Ahojky holky, jelikož se mi nechtějí číst všechny příspěvky, tak mám dotaz ve zkratce, je to tak že si vyberete šaty na obrázku ty pošlete panu Zimovi(nebo kdo to vlastně je?) a on vám je ušije? Cenu vám řekne předem? Ten pan Zíma je čech? Ušil by šaty i společenské třeba pro družičky? děkuji moc za info a vysvětlení co koho vlastně jde. díky
22. aug 2013 o 21:05  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @zzzu
@risk66 Zimo je číňan , jak se ve skutečnosti jmenuje nevím, ale má maily zimo , zimolau, takže mu řikáme Zimo. Komunikace je v angličtině , pošleš obrázek na jeho mail a on ti napíše , jestli šaty umí ušít a cenu. Platí se přes Pay pal , půlka ceny hned a zbytek až pošle fotky hotových šatů. Šije moc krásně a má velice pěkné ceny ( 7- 8 tis), ale je třeba s ním mít velikou trpělivost s komunikací, protože odpovídá velice opožděně , třeba i dva týdny. Taky moc nedodržuje termíny , počítejte na ušití více než dva měsíce. Ušije i společenské i pro družičky, ale nevyjde to moc levně .
22. aug 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
    Česká republika
 Aha, tak díky moc. Právě jsem chtěla spíše pro ty družičky ušít. A nevíš kolik stojí cca poštovné?
22. aug 2013 o 21:19  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @zzzu Poštovné už má v ceně šatů, takže nevím. Zkus mu napsat, třeba když budeš chtít více kusů šatů , tak dá třeba celkovou cenu lepší.
22. aug 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
 No a ja som bolo rýchla a napísala mu v slovenčine.A čo mám urobiť ak neviem po anglicky?
22. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
fotoportrét
fotoportrét
risk66
3
 Dievčence,nepomohli by ste mi daktorá s ním komunikovať a zistiť cenu?
22. aug 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @risk66 Popros třeba nějakou kamarádku, co anglicky umí, stačí jen základy angličtiny, pomůže třeba i google překladač. emoticon
22. aug 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. aug 2013 o 12:18 • salonvanessa
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
Registrovala sa 17. júna 2013 na beremese.cz. Pridala 312 príspevkov, 18 albumov a 1 článok. Okres Ostrava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Chystáme galerii fotek co jsme ušily, bude na našich webových stránkách a i tady na bereme se .Jen mějte s náma trochu trpělivost . V minulosti jsme si šaty nefotily vždy jsme spoléhaly na fotky našich nevěst .
Nešijeme takové množství jak Zimo , protože máme svatební salon záleží nám na spokojenosti našich zákaznic tudíž máme omezené množství zakázek.
26. aug 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuushka
Registrovala sa 11. februára 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
danuushka
Registrovala sa 11. februára 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj holky,

objednávala jsem si u Zima ušití šatů - viz. obrázek dle předlohy.
Šaty jsou již dokončené, cena je cca 8000 v českých korunách.
Chtěla bych se zeptat, co na ně říkáte a zda-li by se některé z Vás nelíbily?
Budu je totiž asi prodávat, jelikož jsem sehnala jiné...

Jsem zvědavá na Vaše názory! emoticon
27. aug 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 468 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
 @danuushka podla mna su velmi pekne, ten korzet ma pekne naskladanie, aj tvar vystrihu sa mi paci. aj ta cipka na sukni je taka jemna, pekna emoticon myslim ze taketo tylove zimovi idu dobre emoticon zavisi ako to vyzera na postave ale podla mna su to klasicke pekne svadobne saty za dobru cenu, myslim ze sa ti ich podari predat navyse ak neboli este nosene emoticon
27. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
  • Nevie kedy bude svadba
 Od Zima jsem už tady viděla spoustu modelů a jelikož se taky zabýváme šití svatebních modelů dle předloh nevěst, že šaty jsou hezké i materiál vypadá kvalitně. Jediný problém je se spolehlivosti a komunikaci což je třeba se obrnit trpělivosti. Takže šaty jsou hezké ,možná někdo bude mít zájem, ale nabídka šatů na prodej je velká takže přeji hodně štěstí
27. aug 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
 @salonvanessa no zrovna v tomto pripade s komunikaciou nebude uz ziadny problem kedze saty su uz hotove a bude ich predavat ceska nevesta emoticon ale suhlasim s tym ze kto si chce dat u Zima sit, tak vo vlastnom zaujme nech si da riadnu casovu rezervu a obrni sa trpezlivostou emoticon v drvivej vacsine pripadov sa to naozaj oplati emoticon emoticon
27. aug 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cantala
Registrovala sa 4. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 90 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cantala
Registrovala sa 4. júla 2013 na beremese.cz. Pridala 90 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Kladno.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj holky, nevíte, kde šijou šaty z satyshop.cz? Některé z jejich nabídky se mi líbí, ale jsou to fotky z katalogu. Máte některá zkušenost? Díky.
28. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maryhs
5
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
maryhs
5
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom.
 Ahojte, prisli mi saty od Zima, ale problem je v tom, ze su na colnici v colnom konani. Viete mi poradit, ako mam dalej postupovat? Stalo sa to uz niektorej z vas? Dakujem vopred za odpovede.
1. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
Registrovala sa 2. mája 2013 na beremese.cz. Pridala 58 príspevkov.
  • Svadba bola 18. októbra 2013
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
Registrovala sa 2. mája 2013 na beremese.cz. Pridala 58 príspevkov.
  • Svadba bola 18. októbra 2013
 @maryhs Ano, chod na colnicu s dokladom o zaplateni (tu najmansiu sumu). A kolko trvalo, kym prisli na slovensko?
6. sep 2013 o 01:00  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jessypit
Registrovala sa 15. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jessypit
Registrovala sa 15. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov. Okres Praha.
 Ahoj nevěsty, četla jsem tak zhruba Vaše příspěvky o šatech z čínyemoticon. Narazila jsem na stránky www.candiny.cz , máte někdo zkušenost s těmito prodejci? Četla jsem tady taky o prodejci Zima, že si spousta z Vás od zima nechala šít šaty.).

Moc se mi líbí tyto šaty:

http://www.candiny.cz/tyl-ram%C3%ADnek-mil%C3%A1%C4%8Dek-v%C3%BDst%C5%99ih-s-%C5%99asen%C3%BDm-linky-sukn%C4%9B-s-kapl%C3%AD-%C5%A1aty-svatebn%C3%AD-vlak%C5%AF-2012-p-8672.html

http://www.candiny.cz/elegantn%C3%AD-ohl%C3%A1vka-sat%C3%A9nov%C3%A9-b%C3%ADl%C3%A9-svatebn%C3%AD-%C5%A1aty-2013-candiny-p-8981.html

http://www.candiny.cz/tyl-a-krajka-klenot-v%C3%BDst%C5%99ih-plesov%C3%A9-%C5%A1aty-styl-s-elegantn%C3%ADm-n%C3%A1%C5%A1ivky-bodice-svatebn%C3%AD-%C5%A1aty-2013-candiny-p-8950.html

http://www.candiny.cz/tyl-a-krajky-bez-ram%C3%ADnek-v%C3%BDst%C5%99ih-plesov%C3%A9-%C5%A1aty-styl-s-odpojitelnou-krajky-jacket-svatebn%C3%AD-%C5%A1aty-2013-candiny-p-8909.html

Netroufám si vůbec odhadnout jestli by to Zimo zvládl? Komunikujete s ním v angličtině, nebo česky?

Díkyemoticon
16. sep 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @jessypit Myslím, že Zimo ty třetí a čtvrté šaty zvládne v pohodě. U těch prvních nevím, jak by se popral s tím peřím( teda pokud to na obrázku je peří) . U druhých by mohl udělat ty štrasové ozdoby trošku zjednodušeně než na obrázku. Komunikuje se s ním anglicky, protože je to číňan. emoticon emoticon
16. sep 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tmina
2
Registrovala sa 21. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
fotoportrét
fotoportrét
tmina
2
Registrovala sa 21. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
 asi blbá otázka, ale máte na zima niekto email? ďakujem
16. sep 2013 o 20:55  •  Svadba bola v apríli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akraj1
Registrovala sa 7. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 35 príspevkov. Okres Frýdek-Místek.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
akraj1
Registrovala sa 7. augusta 2013 na beremese.cz. Pridala 35 príspevkov. Okres Frýdek-Místek.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Je mi divné že na fotky šatů které pocházejí s kolekce ze Španělska si dali své logo . Viděla jsem v saloně katalog LA sposa a Pronovias a jsou to jejich šaty takže velice nedůvěryhodné .
17. sep 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy". Poznámka admina: “Neudávej osobní kontakty.”
17. sep 2013 o 12:31 • radkaja
fotoportrét
fotoportrét
marty8 (29 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2013 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marty8 (29 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2013 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, objevila jsem moc hezké šaty na dhgate.com nemáte, prosím, někdo zkušenosti s tímto obchodem? Děkuji!
25. sep 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @marty8 Kvalita šatů může být u každého prodejce jiná. Pokud jsou to číňani ,nabízejí šaty za nízkou cenu a prezentují je fotkami ztaženými ze značkových katalogů, tak nečekej kdovíjakou kvalitu. Je to velká loterie, někdy to vyjde a šaty jsou jakžtakž , jindy to je velká hrůza, ale většinou nečekej , že by byly stejně perfektní jako na jejich obrázku. emoticon emoticon
25. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
Registrovala sa 30. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 901 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
Registrovala sa 30. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 901 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Praha.
 @jessypit ty automaticke preklady na strance jsou k popukani!

"elegantni ohlavka"
"tyl raminek milacek vystrih"
"Plesove saty styl s odpojitelnou krajky Jacket"

uz jen to by te melo varovat emoticon

ne, vazne, jsou to fotky originalu, nemas tuseni, jak to doopravdy usijou, pokud chces riskovat, tak mam z okoli provereny lightinthebox nebo mistni zimo. Dle mne neni nad ceskou produkci, napr. madora - taky ti usijou saty na miru, ale mas jistotu kvality a faktu, ze to sedi a nemusis pak narychlo hledat alternativy, kdyz napr. vcas nedorazi nebo jsou zalostne kvality
25. sep 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
liraine
Registrovala sa 27. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
liraine
Registrovala sa 27. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
 @radkaja Jak byste prosim porovnala Zima a Jasmine´s bridal? (btw pro odlehceni nalady pri silenstvi hledani satu me opravdu pobavil tenhle clanek http://cilichili.cz/blog/deset-veci-ktere-potrebuje-nevesta-aby-byla-opravdovou-princeznou/ )
25. sep 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @liraine Zimo: má šaty tak o min. 3000 levnějši ( v ceně je už i poštovné),platí se bezpečným Paypalem. Můžeš si u něho vymyslet jakékoliv úpravy nebo změny modelu, šije kvalitně z dobrých materiálů. Posílá max.dvě fotky šatů, bez detailních záběrů( ty pošle po urgenci,ale trvá to), dodatečné změny na šatech hodně protahuje (někdy něco i zapomene opravit). Komunikace na začátku excelentní , po zaplacení zálohy téměř ustává. Nedodržuje slíbený termín , počítej raději přes 2 měsíce.

Jasmines bridal :Šaty jsou už celkem dražší( min.9000) , platíš navíc poštovné(50$) + placení jen převodem na účet nebo Western Unionem(další poplatky). Nyní nově přestali dělat šaty s úpravami , takže šijí jen kopie originálů bez změn. Šijí podle mně z ještě kvalitnějších materiálů a mají lepší propracování a detaily. Posílali hodně fotek i podrobností ( teď mají nová pravidla a nevím jestli to neomezí) , nevim jak to teď mají s úpravami, asi model měnit nemůžeš , jen krejčovské chyby. V poslední době jim komunikace taky trvala , ale jak teď zrušili to zakázkové šití , tak to asi bude mnohem lepší asi i budou stíhat slíbené termíny, které jsou myslím 8 týdnů.

Pokud nechceš nějaké originální šaty , které v katalogu nemají a nemusíš šetřit, tak bych šla do Jasmines. Přeci jen mi jejich šaty přijdou lépe ušité a z kvalitnějších materiálů. emoticon
26. sep 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
 @radkaja @liraine S tymi fotkami u Jasmine's - pre Premium grade ich rusia uplne a nechavaju ich iba pre Designer grade.
26. sep 2013 o 10:37  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @miyajima Ajaj tak to je docela špatné, nevidět než zaplatíš co ti ušili. emoticon Jak ti dopadly ty tvé šaty? Byla jsi spokojená , seděly ti dobře ?
26. sep 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš