Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy". Poznámka admina: “Téma se týká čínských prodejců svatebních šat a jaké kdo má zkušenosti se jejich zbožím.”
22. máj 2013 o 09:34 • miseles
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
Registrovala sa 3. novembra 2010 na beremese.cz. Pridala 80 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
Registrovala sa 3. novembra 2010 na beremese.cz. Pridala 80 príspevkov. Má 7 priateľov.
 Ahoj holky, chtěla bych se zeptat trochu od tématu, když vám přišly šaty z ciziny (myslím hlavně Čínu), platily jste nějaké clo nebo DPH? Někde jsem se dočetla, že clo se do hodnoty 150euro neplatí, ale DPH už od 22euro ano,tak by mě jen zajímalo,jak to chodí ve skutečnosti a o kolik se hodnota potom ještě zvedne? Děkuji za každou odpověď emoticon
22. máj 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @kolbena Pokud bude na balíku , nebo v něm třeba na faktuře cena větší než 22 euro , tak zaručeně budeš platit DPH , celníci už jsou dost důkladní . Pokud nebude uvedena cena, tak budou požadovat po tobě nějakou fakturu. Taky budeš platit poště nebo přepravní společnosti poplatek za vyřízení proclení zhruba tak kolem dvou stovek- tedy jen v případě když budeš muset platit DPH nebo clo.
22. máj 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
 @radkaja Ok,moc děkuji. Ještě jsem někde četla, že je nějaká vyjímka: "Zásilky zboží mezi soukromými osobami-Jsou to zásilky, které do EU vstupují ze třetích zemí jen příležitostně a slouží výhradně k soukromým účelům příjemce nebo jeho rodinných příslušníků. Musí být odeslané soukromou osobou a příjemce musí také být soukromá osoba. V tomto případě je limit pro osvobození od DPH a cla €45,00,-, cca 1.076.00Kč"... co by se stalo, pokud by prodejce uvedl hodnotu balíčku do těch 45 €, i když ve skutečnosti by byla vyšší? Myslíš, že by to někdo přezkomával nebo chtěl nějaký doklad?
22. máj 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @kolbena Tak o tom jsem ještě neslyšela , docela často mi chodí přes celnici balíčky a limit byl vždy 22 euro. Myslím , že není s celníky moc řeč , byl by to s nimi asi dost velký boj.
23. máj 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macal
Registrovala sa 4. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Teplice.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
macal
Registrovala sa 4. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Teplice.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    Česká republika
 @nickituska ... to myslíš vážně??? Levněji to snad nejde koukni se kolik strojí v obchodech látky a korálky!
23. máj 2013 o 08:10  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @kolbena Dívala jsem se na tu výjimku, ale mluví se tam jen o clu , takže asi DPH budeš stejně platit.
23. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
 @radkaja jj,no nevadí,i tak se to vyplatí emoticon a DPH je asi klasicky 20% + ještě nějaké ty poplatky poště, jestli to dobře chápu emoticon a moc děkuji za rady emoticon
23. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
23. máj 2013 o 10:14 • nina000
fotoportrét
fotoportrét
salonrenky
Salón Renky - svadobné šaty s príbehom
Ing. Renáta Gurdély PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Košice
32
fotoportrét
fotoportrét
salonrenky
Salón Renky - svadobné šaty s príbehom
Ing. Renáta Gurdély PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Košice
32
 ahojte kočky,
ak uvažujete nad šitím šiat na mieru tak vám dávam do pozornosti aj môj salónikemoticon Ja spoloupracujem s krajčírskou dielňou priamo v Hong Kongu,
šijeme šaty podľa obrázku za vynikajúce ceny - lacnejšie ako Zimoemoticon Kvalitou a prepracovaním sú šaty rovnaké ako Zimove akurát, že nemusíte platiť nič vopred
a šaty máte doma už do 30 prac. dní. Naviac u nás máte 100% záruku spokojnosti - čiže ak by sa vám niečo nepozdávalo, tak šaty môžete vrátiťemoticon
V cene šiat je už aj spodnička. Závoj za zvýhodnenú cenu alebo požičanie zadarmo. Osobne ma môžete navštíviť v Salóne v Košiciach, kde vás aj odmeriamemoticon
Pre ocenenie šiat mi pošlite fotku šiat na môj e-mail: saty@salonrenky.sk
23. máj 2013 o 14:30  •  www.salonrenky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
 @salonrenky teda ty uprostřed jsou náádherný!! Opravdu pěkná práce!
24. máj 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Krajka je udělaná pěkně , ale ten ozdobný pás není nic moc . Když jsou použity místo kamenů a perliček flitry, tak to vypadá lacině.
24. máj 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko a další nevěsty... Zimo mi poslední týdny dal nervově zabrat.. vůbec nereagoval na mé maily.. dny utíkaly a nic.. maily bez odpovědi a "pitomé" přišití knoflíku a očky na vlečku mu trvalo víc jak 14dní!!!!! Takže ušití šatů hodnotím jako rychlé, kvalitní, ale jakékoliv dodělávky mu hrozně moc trvají a natahuje neskutečně! Nejvíc mě rozčiluje ta jeho chladnost, že vůbec ani neodpoví nebojte, děláme na tom, nebo něco! Absolutně bez vcítění a jiných pocitů... Takže 17.4. jsem provedla objednávku šatů, zaplatila první polovinu částky.. 13.5. fotka hotových šatů.. požádala jsem ho o pár úprav - konkrétně dodělání knoflíku a očka na vlečku a prosila jsem o fotku jak vlečka zaháknutá vypadá.. nic vííc jsem mu ani nepsala.. a až dnes tedy 25.5. fotka přidělané vlečky a šaty jsou hotové! Původně jsme byli dohodlí, že šaty budu mít do posledního května doma!!! Tak jsem na něj zvědavá! Jdu poslat zbytek platby... přidávám fotku přidělané vlečky...
25. máj 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @ruznoocko Tak snad už šaty budeš mít za chvíli doma. Tedy pokud mu to na poštu nebude trvat týden. emoticon No jsou s ním nervy.Ty aplikace v tom detailu jsou nádherné, takové jemné a vyšívané korálky.
25. máj 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @radkaja děkuji moooc!! Jsi tady náš velký rádce! A jsem ráda, že se ti líbí.. já tady z fotek skáču do stropu. Jsem nadšená až mi tečou slzy, nikdy jsem si nemyslela, že bych měla mít tak náádherné šaty a že budou jen a jen mojeee!!!! Hrozně se na ně těšim. Právě jsem mu je celé doplatila a napsala mail dokud tam možná ještě v dílně je aby to viděl a případně řešil odeslání! Vdávám se přesně za 21dní tedy 3 týdny.. snad stihnou přijít. Po dnešku jsem krapet klidnější. Pořád tam ještě je spousty otázek, jestli mi vůbec budou a jestli mi vůbec budou slušet... ale to už se dá řešit na místě. Chci je už mít doma!!
25. máj 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
Registrovala sa 8. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov a 2 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
Registrovala sa 8. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov a 2 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
 @ruznoocko Ahojky, no ako vidim prezivas to iste ako ja. Ja viem, je to hrozne na nervy, hlavne to, ze ti ani nepovie ani slovicko...Ja som z toho salela..Tvoje saty su prenadherne emoticon, to sa mu musi uznat. Urcite ich stihne dodat, ja som bola len vynimka emoticon . Budem ti drzat palce!
25. máj 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko A hlavne mu pripominaj ten bombik, mne ho zabudol prisit.
25. máj 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko no právě proto jsem chtěla fotku jak vypadá přidělaná vlečka, abych měla jistotu, že knoflík přišel.. na fotce detailu je právě vidět..to nefotil detail výšivky, ale ten knoflík emoticon za jak dlouho ti od jeho odeslání přišly?? A jak to probíhalo se clem?? Z celnice mám teda taky nervy!!! emoticon
25. máj 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko Zimo ma oklamal s tym odosielanim (asi vzhladom k tomu, ze vedel, ze nestiha..), napisal mi, 7.5, ze saty su na ceste (bez DHL cisla), ale potom podla DHL cisla som videla, ze ich poslal az 12.5. Saty prisli na SK na colnicu v noci, tam to preslo, len kontrolou a na druhy den mi ich donesiol kurier.
25. máj 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 Holky prosím, komu Zimo posílal šaty??? Nebo i ostatní co máte něco z Číny a posílají vám to DHLkem.. jak dlouho to může trvat??? Dííííík!!!!
26. máj 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko takže 12.tého je odeslal a datum kdy dorazily?
26. máj 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
Registrovala sa 19. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 56 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
Registrovala sa 19. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 56 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Chomutov.
 Pokud odesílající na balíku uvede například dar nebo zboží do hodnoty 50 usd, tak se to neclí. Proto je dobré se s nimi nejdříve domluvit, jak bude faktura vypadat. Oni to ale nedělají první den, takže už obyčejně ví co a jak.
26. máj 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
 Jinak jestli umíte anglicky, na alibaba.com jsou miliony výrobců a ne jen jeden, můžete si vybrat jaký druh, styl, cokoliv chcete. jsou velice schopní, udělají cokoliv.
26. máj 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @kokodak1 Dar už na celníky nefunguje, DPH se platí už od 25euro. emoticon
27. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
fotoportrét
fotoportrét
kokodak1
 To je jedno, tak prostě zboží nějaké hodnoty. Můj poslední dovoz zněl na "memory card reader" - v hodnotě 48 usd. Zřejmě je to 25 eur, 50 usd
27. máj 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko Prisli 14.5., cize isli 3-4 dni.
27. máj 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
 Tak som uhradila polovicu ceny pre Jasmine's Bridal a poslala im miery spolu s 14 MB fotiek a netrpezlivo čakám kedy mi potvrdia že to všetko dostali a je to ok a že začínajú šiť.
28. máj 2013 o 13:27  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @miyajima Tak sem pak prosím dej fotky až je budeš mít. Jsem na Jasmines moc zvědavá , jestli mají kvalitu pořád dobrou a jaká je s nimi komunikace.
28. máj 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
17
Registrovala sa 2. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
17
Registrovala sa 2. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
 @ruznoocko DHL kurier 3-4 dni a mas to v rukach
28. máj 2013 o 17:12  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš