Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @miyajima Pokud si nejsi jistá, že víš v jakých místech máš měřit ,tak jdi raději ke švadleně.
11. máj 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
Registrovala sa 12. marca 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liberec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
Registrovala sa 12. marca 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liberec.
  • Nevie kedy bude svadba
 @miyajima
Jsem vyučená krejčová emoticon, tak měřil snoubenec se svědkyní - ségrou. Jestli nevíš která bije, asi bych se taky šla někde poradit emoticon
11. máj 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @jonkaamisiko
@radkaja
@crazzi
Ďakujem. Odmerala ma mama, ale predsa len váham, či to je správne.
11. máj 2013 o 21:27  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
 @miyajima U nějaké konkrétní míry, nebo tak celkově?
11. máj 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @miyajima Pokud máš šaty na šněrovačku, tak nevadí , když se sekneš o centimetr nebo dva. Zimo stejně ty rozměry má plus minus, spíše plus. Jestliže máš ale šaty na zip nebo knoflíčky , tak tam je přesnost celkem nutná( je třeba si to u Zima i pohlídat , aby to ušil přesně )
11. máj 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @crazzi Konkrétne dve miery. Jedna je šírka chrbta, nie som si istá presne odkiaľ pokiaľ.
A takisto dĺžka "hollow to hem". Podľa inštrukcií by som sa mala postaviť ku stene a odmerať dĺžku od kľúčnej kosti po zem (v opätkoch). Nebude to ale potom krátke? Predsa len, zvislá dĺžka je kratšia ako dĺžka kopírujúca obrys tela.
11. máj 2013 o 21:46  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @radkaja Rozmýšľala som nad Zimom, ale niekde sa tu spomínalo, tuším si to bola dokonca ty, že Jasmine's Bridal sú kvalitnejší, tak asi skúsim cez nich.
11. máj 2013 o 21:48  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @miyajima Jj Jasmines mi přijdou kvalitnější, lépe komunikují ,jsou ale tak o 100 dolarů dražší. Na té délce si raději dva tři cm přidej pro jistotu.
11. máj 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
Registrovala sa 30. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 901 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
Registrovala sa 30. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 901 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Praha.
 @miyajima zkus lightinthebox.com
11. máj 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @radkaja No momentálne sú zavalení prácou a odpovedajú tak po troch týždňoch emoticon Ale ak mi šaty ušijú kvalitne, tak to za to stojí. A chcela by som zapínanie na zips a gombíky.
11. máj 2013 o 21:55  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siocka
Registrovala sa 25. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 28 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
siocka
Registrovala sa 25. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 28 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Brno.
 @winyanka ahoj, já si objednala šaty přes dhgate .com emoticon
12. máj 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
 @miyajima
Šířka zad by se měla měřit od podpaží k podpaží, v krejčovině, tak snad to tak myslí taky.
A co se týká té délky, tam se s tímhle při konstrukci střihu počítá. Představ si třeba čtverečkovaný papír, on si do něj zanese tu délku a třeba tu šířku a do vzniklého obdélníku vytváří stříh který už má křivky.
12. máj 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @crazzi Super, tak potom sme to merali dobre. Pre istotu som si na meranie kúpila aj nový krajčírsky meter, aby som sa nemerala starým vyťahaným, tak to snáď bude ok emoticon
13. máj 2013 o 10:51  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
 @miyajima já jsem taky u měření váhala a měřily jsme s mojí maminou asi 10krát abychom se vždy dobraly ke stejnému číslu emoticon Já si nechávám šít u Zima a právě jsem slyšela, že je šije krapet větší.. takže jsem naměřila a pak u každého 3cm ubrala a že na délku je šije naopak kratší, takže tam jsem si zase 5cm přidala.. no míry hrůza.. sama si nejseš jistá, zda jsi měřila na správném místě a do toho ještě improvizačně přidávat a ubírat aby jsi se trefila do jeho šití.. já naštěstí mám šněrování, takže to mě uklidňuje, že vlastně žádné šaty co jsem si zkoušela v salonu nebyly šité přímo na moje míry, ale prostě 36 a hotovo a díky té šněrovačce se to hodně poddá tělu..
13. máj 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @miyajima a taky mě uklidňuje, že v podstatě v každém svatebním salonu zároveň šaty upravují a mají na to švadlenu, která to dělá do druhého dne.. takže až přijdou uvidím a případně nejblíž dovezu ať mi to upraví na mě.. emoticon
13. máj 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @ruznoocko Veď to, aj ja sa ukľudňujem tým, že si ich dám upraviť keď prídu a nebudú mi 100% sedieť. Hoci mám obavy či nájdem ochotnú krajčírku ktorá upraví aj šaty ktoré sa nešili u nich.
13. máj 2013 o 15:55  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @miyajima jo to já taky, ale zase si řikám, že přeci je to její přivýdělek a že vezme určitě ráda každou práci, když si za to nechá zaplatit emoticon
13. máj 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak dnes zimo poslal ten detail co slíbil emoticon))
Mrkněte na to prosím, trochu se bojím aby nevypadaly divně ty krajky co dole přečnívají z těch ramínek dole, co myslíte?
13. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Myslíš ty krajkové květinky ? Zdá se mi , že je nechal přečnívat v pravidelných vzdálenostech, tak by to mohlo být pěkné. Asi chtěl vyvážit ty krajkové obloučky , co přečnívají kolem výstřihu. Kdyžtak si je ustřihneš , kdyby se ti nelíbily. Jinak je to moc hezké ta krajka , pošití perličkami.
13. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 Hokyyyy!! Zimo poslal fotkyyyyy!!!!! Prosím, zdrbně te mi je!!
V pátek jsem mu psala, že je to tři týdny od objednávky a přesně tři týdny do dodání přímo už ke mě, jak to vypadá... a on napsal, že vše podle plánu, že šaty budou kolem 25.tého a že mi pak pošle fotky.. včera večer kolem 19:36 najednou mail od Zima.. tak koukám a tam nic jen stará historie konverzace.. tak si řikám ups se asi překlikl.. A až za dobu mě napadlo se juknout jestli něco neobsahuje a je to taaaaaam!! Skáču tu do stropu, třesou se mi kolena! Hned jsem se vám chtěla pochlubit, ale jak na potvoru nechodilo celou noc až do rána beremko emoticon Takže tady jsou.. Co myslíte??
14. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 PS: 17.4. jsem posílala závaznou objednávku a půlku platby.. 13.5. foto hotových šatů.. teď ještě se modlit aby dodělal co nejdřív úpravy a šaty v pořádku brzy dorazily bez zdržení na celnici..
14. máj 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 Teď koukám, že jsem nahrála tu menší variantu fotky.. tady je to o něco lépe vidět.. jde rozkliknout na velikou
14. máj 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @ruznoocko Krása. Trochu se mi zdá, jako kdyby na korzetu byly místa , kde chybí aplikace, ale možná se mi to jen zdá a nebo to teprve našívají. Ten tyl přes prsa tam tak má být? Ten přechod na sukni udělal pěkně, hlavně vypadají na první pohled kvalitně , což je důležité. Ještě si nech zkontrolovat rozměry , hlavně délku.
14. máj 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @radkaja ty aplikace máš pravdu.. mě připadá, že je udělal jakoby do pruhů do nějakého prostě tvaru..že nejsou všude.. tyl přes prsa má být ale měl být jen na místech podprdy nevim proč ho takhle prodelšil až přes žebra.. ani nevim jak to na mě působí co je lepší asi to tak nechám ať to neprodlužuju.. poprosim ho o zkontrolování mír a ještě chci fotku z boku a zezadu jak vypadá přidělaná vlečka (tím i zkontroluju, že na očko nezapomněl) a s tou délkou to je horší.. nevim jak má nastavenou figurínu ale zdají se mi na ní dlouhé! ..To víš, já napsala, že budu mít 12cm podpatek a pak jsem se bála, že všem je šije kratší tak jsem si 5cm na délku přidala a teď se bojim aby to nebylo moc.. ještě někomu připadá, že tu šněrovačku ušil křivě.. ještě tě něco napadá? co myslíš?
14. máj 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @ruznoocko ta šněrovačka je asi rovně , na jedné straně je jen více odchlíplá od figuríny , tak to pak vypadá, že je to křivě. Myslím, že by mu to nedalo tolik práce předělat ten tyl, pokud bys chtěla. Pokud budou šaty delší , tak se to dá zkrátit celkem v pohodě, nemáš tam krajkový lem , tak to pak není taková práce. Jinak už tam nic špatného nevidím.
14. máj 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @radkaja Viď.. já si řikám, že pokud bývá u něj problém s tou délkou.. že si je nechám poslat takhle jak jsou a ten tyl vždycky půjde šmiknout..horší je, že je tam ta vlečka, takže si to netroufnu sama, ale moje teta kdysi šila spodní prádlo, určitě by to pak zvládla přímo na mě šmiknout délku.. ten tyl právě nevim jak se mi líbí víc.. mě prostě připadaji na vysokého člověka (což já nejsem) a tak to vypadá líp, když by to bylo jen na prsou působilo by to tělo nerovnoměrně.. ale zase když já je pak třeba víc zkrátím aby nevypadalo divně tohle emoticon jestli mi rozumíš jak to myslim.. ještě mi holky radí, že by nechaly víc vykrojit výstřih.. co ty si o tom myslíš? je to hodně práce? ..vdávám se za 30 dní..
14. máj 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @ruznoocko Vlečku zkracovat nemusíš, jen vepředu , abys sis na ně nešlapala. Ten tyl , podle toho jestli jsi do pasu dost dlouhá, jestli jsi krátká tak by ten tyl měl být jen na prsou , protože takhle tě to ještě více zkrátí. Na ten výstřih se zeptej ,jestli to stihne, myslím, jestli tam už má i podšívku , tak by to bylo trošku náročnější.
14. máj 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xlajv101
Registrovala sa 31. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Praha.
  • Svadba bola 1. júna 2013
fotoportrét
fotoportrét
xlajv101
Registrovala sa 31. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Praha.
  • Svadba bola 1. júna 2013
 Ahoj asi sem slepá, ale mohli by jste mi někdo prosím poslat link na ty stránky ze kterých ty krásný šaty máte? emoticon Předem děkuju
14. máj 2013 o 12:23  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jouvana
Registrovala sa 7. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jouvana
Registrovala sa 7. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
 @crazzi detail saticek vypada nadherne emoticon
14. máj 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš