Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petramaloch
Registrovala sa 2. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Jablonec nad Nisou.
  • Svadba bola 27. júla 2013
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petramaloch
Registrovala sa 2. februára 2013 na beremese.cz. Pridala 15 príspevkov. Okres Jablonec nad Nisou.
    Česká republika
 Ahoj, mě by zase zajímalo, jestli znáte http://www.apollobridal.com/.?
Vypadá to moc dobře. emoticon
1. máj 2013 o 12:26  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markyyt88 (27 r.)
Registrovala sa 17. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov. Má 1 priateľa. Havířov, okres Karviná.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
markyyt88 (27 r.)
Registrovala sa 17. marca 2013 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov. Má 1 priateľa. Havířov, okres Karviná.
    Česká republika
 Je to tu o hodně drazší než na ebay koukni tam...
1. máj 2013 o 12:43  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mourecek15
Registrovala sa 1. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 11 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
mourecek15
Registrovala sa 1. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 11 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Nový Jičín.
 @petramaloch taky jsem se ted dívala a u mých šatů je lepší cena než od zima, otázkou je kvalita
3. máj 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
Registrovala sa 11. marca 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 51 príspevkov. Má 89 priateľov.
 @jonkaamisiko ahoj kočko.. tak co? jak to všechno dopadlo?? dorazily šaty? stihlo se to???
4. máj 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
Registrovala sa 8. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov a 2 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
Registrovala sa 8. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov a 2 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
 @ruznoocko Ahoj emoticon prave dnes mi pisal Zimo a pytal si moje t.cislo takze ich ide posielat a zevraj mi pridu do 10.5., takze som plna ocakavania emoticon
4. máj 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @jonkaamisiko Tak hurá Zimo se našel . Doufám, že s nimi na tu poštu hned půjde. Jsou to s ním ale nervy. Na co se vymlouval , že nekomunikoval?
4. máj 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 Posledne to bolo zevraj koli nejakym sviatkom..ja som mu pisala par dni este o nejakych detailoch,ale kedze mi zase nereagoval tak som mu napisala mail ohladom platby a na ten mi uz zareagoval cize sme uz nic viac neriesili,takze teraz dufam,ze o tyzden uz budem mat saty doma emoticon
4. máj 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 5. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 5. októbra 2012
    Česká republika
 @radkaja Můžu poprosit mejlíka na Zima? Díky moc
5. máj 2013 o 14:20  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verunka_korunka
Registrovala sa 23. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 262 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Michle, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
verunka_korunka
Registrovala sa 23. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 262 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Michle, okres Praha.
 Ahoj, já si objednávala popůlnoční šaty na milanno.com a musím říct, že jsou docela solidně ušité, neměla jsem je na míru, takže jsem malinko počítala, že nebudou úplně 100 procentně sedět... nechávám je zužovat v podpaží u švadleny (cena opravy 300Kc) takže nic strašného a bude to fajn emoticon
5. máj 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @zuzicek zimo318@hotmail.com
5. máj 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
Registrovala sa 12. marca 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liberec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
Registrovala sa 12. marca 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liberec.
  • Nevie kedy bude svadba
 Slíbila jsem dát vědět jak dopadla objednávka obleku pro ženicha.
Objednávali jsme na Alibabě, konkrétně tento prodejce http://couture.en.alibaba.com/product/761066505-218231169/Newest_High_Quality_Custom_Made_Wedding_Mens_Suits_2013_MS064.html.
Celou dobu parádní domluva, ještě jsme dostali zadarmo klobouk. Šili údajně na míru.
Oblek přišel rychle, asi za měsíc.
Sedí dobře. Střihově odpovídá fotkám. Materiál je jiný, mnohem víc lesklý, ale ne špatný. Samozřejmě že vytažený z krabice to vypadalo šíleně, ale po vyžehlení to nebude zlý.
Co se týiká provedení, tak nemají to sako zdaleka tak vyztužený a pevný jak bývá u pánských zvykem, je spíš takový odlehčený, ale ušitý kvalitně.
Není to rozhodně na každodení nošení pro nějakýho byznysmena, myslím že by to moc nevydrželo.
Ale my chtěli frak, podruhý si to na sebe zřejmě nikdy nevezme, a na tohle jedno použití jsme spokojený. Za tři tisíce komplet oblek včetně kalhot, kravaty a košile. Už nám chybí jen hůlka emoticon
6. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko hele vím, že je to s ním na nervy a občas nereaguje, ale v podstatě si nemůžeš stěžovat no ne? udělal oboje nádherný, vypadá že to stihne v temínu jak jste se dohodly, teď aby ještě seděly a můžeš mu líbat ruce!!! emoticon já jsem objednávala před 3 týdny.. do 3 týdnů bych je měla mít doma.. takže jsem přesně v půlce čekání, už jsem to nevydržela a dnes jsem mu od první platby poprvé poslala mail jak pokročil na šatech.. a hodlám ho od této doby krapet uhánět, protože jsem mu udala reálné datum a když by to nestihlo přijít, tak by mě asi kleplo emoticon pápááá a určitě dej vědět jak to dopadlo!! chceme fotkyyyy! těšim se na ty tvoje jak na svoje emoticon
7. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko emoticon som zvedava ci ti odpovie, urcite mi daj potom vediet.. No a oni mali byt v podstate hotove 15.4., takze mal cca 1 mesacne meskanie, ale to bude asi tym, ze boli naozaj narocne a v dobe, ked mi nedopovedal sa este stale dorabali. Dnes mi napisal : your package is on the way, emoticon tak uz pomaly odpocitavam hodiny, lebo som na ne strasne zvedava.
7. máj 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko Posli fotku, tvojich vysnivanych siat, som zvedava emoticon
7. máj 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nenabízej svůj bazarový prodej ve Fóru. Děkuji za pochopení.”
7. máj 2013 o 22:57 • ivanatch
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko já bych řekla, že se hodně řídil tím termínem, kdy jsi mu řekla že máte svatbu víš.. že věděl, že to stíhá.. mě dělá naprosto stejné jako megulce.. fotku tady má v dřívější diskuzi.. takové jsem si přála a když jsem je tady uviděla a dozvěděla se, že jí je šil Zimo byla to jasná volba emoticon
7. máj 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko tak se mnou ťuk ťuk zatím luxusně komunikuje, vždy když jsem mu napsala.. takto navečer, tak oni tam maji asi zrovna myslim ráno?.. to je jedno, ale odpoví mi vlastně obratem hned.. napíšu, jdu něco dělat a pak za dýl juknu na mail a už tam mám zprávičku.. napsal jen, že je vše v pořádku, že jsou šatečky ve výrobě přesně podle jeho výrobního plánu, že budou hotové kolem 25.tého května a že mi pak hned pošle fotečky.. a napsal- pleas don´t worry emoticon emoticon tak jo..be happy emoticon
7. máj 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @ruznoocko Mas to super, ze s tebou tak komunikuje a, ze budu hotove tak ako ti slubil. emoticon Budem drzat palce, aby boli naozaj vyrobene toho 25.5. emoticon
8. máj 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
 @jonkaamisiko díííky moc! taky doufám.. ještě neskáču, protože kdoví jak se mnou bude komunikovat když bude termín klepat na dveře.. a taky kdoví jak mi budou sedět.. budu čekat na zprávičku, že je máš domaaaa!!!! emoticon
9. máj 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romimisik
Registrovala sa 5. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 7. septembra 2013
fotoportrét
fotoportrét
romimisik
Registrovala sa 5. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 7. septembra 2013
 ja som sa nakoniec rozhodla dat usit u satynamieru.eu., na zaklade velmi dobrych recenzii a ceny tak uvidimeemoticon Zatial som s ich pristupom velmi spokojna, nemusela som platit ziadnu zalohu a saty mozem aj vratit keby boli zle. Dokonca maju aj Salon tak som sa bola pozriet osobne na saty ci nebudu nejake nekvalitne ale musim povedat ze boli velmi precizne urobene - rovnako kvalitne ako od Zimaemoticon a cenovo ma vysli este lepsie ako keby som si ich dala usit u Zima emoticon .... teraz uz len cakaaaatemoticon
9. máj 2013 o 18:34  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
Registrovala sa 9. júna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 19 príspevkov. Má 6 priateľov. Kadaň, okres Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
Registrovala sa 9. júna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 19 príspevkov. Má 6 priateľov. Kadaň, okres Chomutov.
 Holky moc se predem omlouvam, ale mohli byste mi sem prosim napsat odkud objednavate? Koukala jsem na aliexpress ale radsi bych neco osvedceneho. Nestiham procitat celou diskuzi. Dekuju moc
10. máj 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @winyanka osvědčený je číňan Zimo, šije velmi kvalitně, jen to u něho trvá i tři měsíce, dohodnuté termíny moc nedodržuje, ale ta kvalita za to stojí. Lepší by bylo , kdybys kus diskuze přečetla, dozvíš se způsoby platby, jak (ne)komunikuje a další podrobnosti, včetně kontaktu ( str 717) , protože komunikuje jen přes mail, své stránky nemá.
10. máj 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
allihudy
Registrovala sa 29. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
allihudy
Registrovala sa 29. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    okres Košice
 @winyanka skus aj satynamieru.eu . Pocula som o nich dobre recenzie, takze som sa rozhodla tiez pre nich. Tiez siju velmi kvalitne a netrva im to az tak dlho ako u Zima. Naviac nemusis platit zalohu a nemusis komunikovat v Anglictineemoticon Cenovo su velmi vyhodny, staci im poslat fotku siat na email.
10. máj 2013 o 15:56  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
crazzi
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak fota dorazily. Čekala jsem teda trochu detailnější, tak jsem ho poprosila ať mi ještě vyfotí vršek zblízka, na ty čekám.
Posílám i předlohu co dostal. Mě přijdou dobrý, co myslíte?
10. máj 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @crazzi Satocky su velmi pekne emoticon len tam nevidim tie vysivky na tej sukni.
10. máj 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Art Hotel Kaštieľ Tomášov, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 180 príspevkov. Má 46 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @jonkaamisiko Máš dobré oko, ja som si to veru nevšimla emoticon Inak súhlasím, vyzerajú v poriadku.
10. máj 2013 o 22:19  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @miyajima ...naozaj sa mu vydarili... emoticon
10. máj 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
fotoportrét
fotoportrét
miyajima (32 r.)
60
 @jonkaamisiko
@crazzi
@radkaja
Prosím vás, baby ktoré ste si dávali šiť šaty "na diaľku", nechali ste sa odmerať u nejakej krajčírky alebo ste sa odmerali doma?
11. máj 2013 o 18:24  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
31
 @miyajima mna meral snubenec emoticon
11. máj 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš