Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
Registrovala sa 20. júna 2012 na beremese.cz. Pridala 72 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 12. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
Registrovala sa 20. júna 2012 na beremese.cz. Pridala 72 príspevkov. Má 4 priateľov.
    Česká republika
 @radkaja to je otázkaemoticon tak naštěstí je do října časemoticon
31. júl 2012 o 18:13  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
Registrovala sa 17. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 104 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
Registrovala sa 17. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 104 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Olomouc.
 @petruska_novaku mrkni se do diskuse na stranu 659, nechala sem si od něj šít podobný styl šatů, a doporučuju přečíst velkou část diskuse, než budeš objednávat, je tu spousta důležitých informací
31. júl 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leeenca
Registrovala sa 10. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
leeenca
Registrovala sa 10. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @petruska_novaku Kdo vám řekl, že je Thajsko taková "divočina", že vám ani nedoporučil mít půl roku po návratu dítě? Asi nějaký doktor strašpytel, co nikdy nevytáhl paty z Evropy, viď? Prosím tě nebojte se toho, jezdíme tam pravidelně a to bez cestovky a jíme v místních restauracích a od prodejců na ulici, jezdíme jen tak s batohem místní dopravou a pohoda. Řekla bych, že je to tam bezpečnější, než třeba v Egyptě a i čistší. A něco chytneš spíš v Tunisu, kde spousta párů i počne dítě, než v Thajsku. Fakt se toho nebojte, uvidíte sami emoticon
1. aug 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petruska_novaku (31 r.)
Registrovala sa 30. apríla 2012 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov a 9 albumov. Má 57 priateľov. Okres České Budějovice.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petruska_novaku (31 r.)
Registrovala sa 30. apríla 2012 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov a 9 albumov. Má 57 priateľov. Okres České Budějovice.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
    Česká republika
 @leeenca my se nebojíme. Ale jde případně o nakažení malárií, proti které se moc bránit nedá (jde hlavně o hranice s Laosem) a ta se může projevit až po několika měsících od nakažení. A nechci mít malárii a být těhotná - případně by to komplikovalo léčbu. To radši počkáme, stejně není kam chvátat. Nejde o špínu, té se nebojíme. Ale malárie je svinstvo... emoticon
1. aug 2012 o 10:43  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. aug 2012 o 11:01 • leeenca
fotoportrét
fotoportrét
barborelka
Registrovala sa 11. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 77 príspevkov a 1 album. Má 57 priateľov. Ostrov, okres Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
barborelka
Registrovala sa 11. júla 2012 na beremese.cz. Pridala 77 príspevkov a 1 album. Má 57 priateľov. Ostrov, okres Karlovy Vary.
 Ahojte, tak jsem prolezla diskuzi a stejně nevím na čem jsem emoticon Rozhodla jsem se objednat šaty přes tidebuy.com
Komentáře se různí..... emoticon Tak se chci zeptat, jestli si někdo v poslední době šaty z tidebuy objednával...... emoticon A ještě by mne zajímalo, kam šaty dorazí na celnici nebo rovnou na doručovací adresu..... emoticon ....?
Díky všem za rady........
3. aug 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
Registrovala sa 22. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 42 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
Registrovala sa 22. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 42 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Trenčín.
 Ahojte kočeny, prosím vás má niekto skúsenosti s objednávavním šiat z tejto stránky?? http://www.soobest.com/wedding-apparel/wedding-dresses-212.html velmi sa mi tam pacili viacere, a tu na SK som take nevidela...
3. aug 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @barborelka s Tidebuy je to jak s loterií někdy to dopadne dobře a jindy ne. Nejhorší je ,že z nich nevyrazíš zpátky peníze , když bys šaty vracela. Záležitost s celnicí je pode toho jakou poštovní společností šaty půjdou, u některých platíš clo na ruku doma při převzetí šatů, jindy zase tě vyzvou abys poslala fakturu na celnici a pak ti myslím pošlou složenku na clo, snad zárověň i se šatami.
3. aug 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @laura2912 je to čínský prodejce, takže není žádná jistota, že ty šaty budou stejně kvalitní a podobné jako na těch obrázcích. Jsou taky dost drahé , to bys měla za tu cenu u Zima ( je o něm tady diskuze) zaručeně kvalitní a ušije ti téměř cokoliv podle obrázku.
3. aug 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
 @radkaja mohla by si mi tak v skratke o tom ZIMOVI nieco napisat?? pozerala som vela fotiek siat od neho a vyzerali ze sa velmi podobali obrazkom...
3. aug 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @laura2912 Pošleš mu obrázek šatů na jeho mail( žádné webovky nemá, jen dva maily). Napíše ti jestli je dokáže ušít a kolik budou stát. Zaplatíš mu zálohu - půlku ceny , nejlépe přes Paypal. Až je bude mít, tak ti pošle fotku pro kontrolu, jestli se ti líbí. Pak mu zaplatíš zbytek. Jeho nedostatek je v tom, že během šití většinou už neodpovídá na maily, taky nedodržuje slíbený termín , proto je nejlepší objednat s předstihem- 3 měsíce i více. Má totiž hrozně moc zakázek a tak nestíhá, některé nevěsty s toho byly dost na nervy .Všechno tohle ale vynahrazuje opravdu krásnými a kvalitně ušitými šaty.Cena se většinou pohybuje kolem 300 dolarů i s poštovným.Ještě si pak znovu pročti diskuzi, jsou tam i tipy jak to udělat se clem a tak.
3. aug 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
fotoportrét
fotoportrét
laura2912
4
 @radkaja Ďakujem emoticon
3. aug 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @addkah Někdy si číňani mezi sebou kopírují fotky reálných šatů. Dá se to poznat , když má prodejce šaty focené pokaždé v jiném prostředí. Možná je to tvůj případ. Nejlepší je kupovat šaty u prodejců, kteří jsou známější a jejich šaty jsi viděla u jiných nevěst.Je mi líto, že ti to tak dopadlo.
10. aug 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika09
23
Registrovala sa 11. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 292 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nanika09
23
Registrovala sa 11. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 292 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
 @addkah som zvedava na foto,aj ked je mi luto ze to takto dopadlo.Ale fakt ked niekto objednava z ciny,tak len od overeneho predajcu emoticon
10. aug 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajinkaurbi (28 r.)
Registrovala sa 20. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Troubelice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 6. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
bajinkaurbi (28 r.)
Registrovala sa 20. mája 2012 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Troubelice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 6. októbra 2012
    Česká republika
 Ahoj holky, chci se podelit o svoji zkusenost s satami s ciny. napred jsem taky uvazovala, ze si objednam od zima, ale pak jsem nasla saty na ebay od jineho cinskeho vyrobce, byla moznost si je objednat bud na miru a nebo z konfekcnich velikosti, a jelikoz jsem nechtela cekat a jedna konfekcni velikost temer odpovidala mym miram, riskla sem to. A vuuuuubec toho nelituji. Saty mi sedi temer dokonale. Saty nejsou uplne stejne, jak na obrazku, ale jsou hodne podobne a troufam si rict, ze jsou kvalitne usite. Nikde netrci nite, svy jsou rovne apod. Co se tyka materialu nemuzete za ty ceny cekat nejakou extra kvalitu ( na pohled vsak nepoznate, spise na omak), ale na ten jeden den si myslim, to bohate staci. Fotky mam u sebe v albu. Kdyby nekdo chtel kontakt pisnete IP.
10. aug 2012 o 15:03  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikusastar
3
Registrovala sa 11. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 4 priateľov. Veľké Zálužie, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
kikusastar
3
Registrovala sa 11. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 4 priateľov. Veľké Zálužie, okres Nitra.
 Ahojte baby, ja som mala na svojej svadbe teraz v sobotu šaty od Zima. Všetci mi ich strašne chválili boli naozaj krásne. Zimovi to síce trvalo 3 mesiace a komunikácia s ním nebolo nič moc. Za tú dobu som aj trochu schudla, takže som si ich dávala ešte zúžiť. Šaty budú už v priebehu budúceho týždňa na predaj, takže ak by mal niekto záujem, viem poslať foto do mailu (foto tiež bude až budúci týždeň). Výška 167 aj s topánkami, veľkosť 36. Skúška možná v Nitre. Tým, že sú zužované, je možnosť ich dať zase rozšíriť ( predpokladám, že to urobí tak jedno číslo) a sú na šnurovačku, čo tiež zaručuje variabilitu veľkosti.
15. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
Registrovala sa 14. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 2844 príspevkov. Má 39 priateľov. Praha 9, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
Registrovala sa 14. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 2844 príspevkov. Má 39 priateľov. Praha 9, okres Praha.
 @radkaja @kikusastar holky chci se zeptat - jak saty vyprat a vyzehlit po tom, co prijdou? To me trochu desiemoticonemoticon
16. aug 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @rozzaarka Já bych se nebála je vyprat ručně ve vaně.Předem si zkontroluj kvalitu přišití korálků a když to bude ok , tak je prát můžeš bez větších obav. Myslím že v čistírně se k šatům chovají hůře. Po vypráni je nechej volně uschnout buď rozložené na zemi nebo možná je i stačí pověsit. Teplotu žehličky si napřed vyzkoušej na nějakém méně viditelném místě. emoticon
16. aug 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
 @radkaja snad to pak nejak saty prezijiemoticonemoticon dekujuemoticon
16. aug 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laviva
Registrovala sa 23. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 49 príspevkov. Má 6 priateľov. Chrášťany, okres Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
laviva
Registrovala sa 23. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 49 príspevkov. Má 6 priateľov. Chrášťany, okres Praha - západ.
 ahoj holky, tak jsem dnes vyzvedla šaty od krejčove- nechala jsem si šaty od Zima zkratit a všít kruh do nejspodnejsi vrstvy (abych nemusela mit extra spodnicku) + udelala uchyceni vlecky a ve predu jeste dve poutka, abych pri tanceni mohla šaty nadzvednout (nebo kdyz sundam podpadky). Jinak jsem se rozhodla, ze na obrad nebudu mit raminko ale zavoj a pak zavoj sundam a dam si raminko (aby to nebylo moc preplacany emoticon )
16. aug 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laviva
fotoportrét
fotoportrét
laviva
 jinak jsem je neprala, protoze nesmrdi a ze se cistenim zbytecne nicí. tak pak jenom prezehlim volany
16. aug 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
    Česká republika
 @laviva Moc krásné, slušíemoticon
16. aug 2012 o 19:36  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myza20 (34 r.)
Registrovala sa 9. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov. Hranice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
myza20 (34 r.)
Registrovala sa 9. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov. Hranice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Česká republika
 @laviva Ty jsou teda nádherné emoticon
31. aug 2012 o 00:14  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
Registrovala sa 19. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Má 79 priateľov. Žilina, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
Registrovala sa 19. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Má 79 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 Ahojte baby, uvažujem si dať šaty šiť u ZIMA, myslíte že by niečo takéto zvládol? Ďakujem... emoticon
4. sep 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Tu krajku pod prsy by měl asi trochu jinou , ale celkově by to měl zvládnout.Jen ten první obrázek mu neposílej vzhůru nohama , ať ho to nějak nemate. emoticon
5. sep 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
 @radkaja Ďakujem za odpoveď emoticon ja som len chcela tým obrázkom opačne naznačiť, že ako by som chcela tú krajku, že hore dorovna emoticon ale asi to skúsim nejako inak tam tú fotku dať emoticon až nie je pomýlený z toho emoticon
5. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @werka7 Aha ,třeba jsem jenom já taková nechápavá. emoticon emoticon
5. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
fotoportrét
fotoportrét
werka7
68
 @radkaja ale keď opäť kukám na tú foto, tak možno by krajka nevadila ani tak otočená ako je na tých šatách, že by bola smerom k sukni rovná, že by to možnože aj pekné celkom bolo... čo povieš? emoticon
5. sep 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @werka7 Myslím , že obě varianty jsou pěkné . Vyber ,co se ti líbí vice. emoticon
5. sep 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš