Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
Registrovala sa 17. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 104 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
Registrovala sa 17. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 104 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Olomouc.
 nepsala sem mu, nikdo mi nevolal, normálně to bez upozornění dovezli, ale telefonní číslo mám na paypalu uvedené stejně jako adresu
@orgovan
31. máj 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
orgovan
4
Registrovala sa 13. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 258 príspevkov. Má 34 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
orgovan
4
Registrovala sa 13. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 258 príspevkov. Má 34 priateľov. Okres Bratislava.
 @mvmartina no super....idem mu napisat, nech mi laskavo posle tracking number. A aký kurier ti to priniesol? DPD? DHL?...
31. máj 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
 @orgovan DHL
31. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myza20 (34 r.)
Registrovala sa 9. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov. Hranice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
myza20 (34 r.)
Registrovala sa 9. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov. Hranice, okres Olomouc.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    Česká republika
 @mvmartina Teda jsou nááááááááádhernéééééééééé! Fakt krása, mně se taky zdá, že Zimo šije hezčí než originály, dík za doporučení, už se těším na ty svoje emoticon
1. jún 2012 o 08:54  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika09
23
Registrovala sa 11. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 292 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nanika09
23
Registrovala sa 11. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 292 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
 @mvmartina a korzet aky je?Makksi ako v salonoch?
1. jún 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
 @nanika09 tvrdý
1. jún 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leeenca
Registrovala sa 10. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
leeenca
Registrovala sa 10. januára 2012 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @mvmartina Ty šaty jsou fakt úžasný... To bude ženich a tetičky na svatbě čubrnět! emoticon
1. jún 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cigaro
Registrovala sa 25. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 54 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
cigaro
 @mvmartina ..."ať žije čína?" A děvčata z Caxy nebudou mít co žrát. Snad dostaly aspoň čokoládu za snahu a ochotu při zkoušení šatů. emoticon
1. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
 @mvmartina tak nemam slov , tie saty su vazne uzasne! skutocne krasne vyhotovenie vyzeraju fakt kvalitne, ziadna handra ci zaclona emoticon ja mam dojem ze takyto typ siat ide Zimovi najlepsie emoticon od neho som este nevidela zle usite saty emoticon
1. jún 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
 @cigaro no jo, tak ať paní majitelka nepůjčuje šaty za polovinu pořizovací ceny, a děvčaty z caxy? horší jednání sem nikdy nazažila!
2. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina

2. jún 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 úžasné emoticon emoticon emoticon
2. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cigaro
fotoportrét
fotoportrét
cigaro
 Tak to joo. ... pěkná nevěsta emoticon Šaty budou na prodej?
2. jún 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
 @cigaro no, uvažuju že bych je zapůjčila za nějaký poplatek...a nebo prodám
2. jún 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
 perfektne ti sadnu, je to majstrovska praca, by som povedala ze ich mas z draheho salonu na pozicanie za 600 evri emoticon
2. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anetr
Registrovala sa 5. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 10 príspevkov. HK, okres Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
anetr
Registrovala sa 5. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 10 príspevkov. HK, okres Hradec Králové.
 Ahoj holky,
objednala jsem z www.tidebuy.com šaty svědkyni a mamči.
Dvě naprosto rozdílné zkušenosti.
Mámě dorazily supr šaty jak šité na míru, kvalitní provedení, odpovídající barva.
Svědkyně ale měla oči pro pláč. Místo tmavě hnědých šatů dorazila šaty úplně rudé (na svatbu nic moc),
navíc dost nepovedené (vytažená nit přímo uprostřed předního dílu) a z tak neprodyšného a těžkého materiálu, že ani v květnu se v nich nedá vydržet.

MÁTE PROSÍM ZKUŠENOST S VRACENÍM ZÁSILKY do ČÍNY nebo vratkou peněz před PAY-PALL?
VYUŽILA JSEM JEJICH SLUŽBY JAKO HOST PŘI PLACENÍ ŠATů.
Díky moc.
3. jún 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
12
Registrovala sa 21. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 439 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
12
Registrovala sa 21. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 439 príspevkov. Má 20 priateľov.
 Boli sme v piatok na navsteve, kde sa ma pytali na saty, tak som spomenula, ze mam z ciny....a ta baba, ze fakt? Ze aj jej sestra mala z ciny a bola strasne spokojna. Nasla mi dokonca fotky zo svadby, prezrela som cely album a verte alebo nie, keby som nevedela ze su to saty z ciny, tak by som povedala ze su z nejakeho salonu, fakt krasne, prepracovane a na rozdiel od vela siat zo salonov, bolo na nich vidiet, ze su nove, boli krasne ciste a bolo vdno, ze ta baba na nich je prva majitelka. Vysli ju nejakych 200 eur vraj.
3. jún 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
novole
Registrovala sa 25. októbra 2011 na beremese.cz. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
novole
Registrovala sa 25. októbra 2011 na beremese.cz. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Teplice.
 Ahoj, chci si nechat ušít šaty od Zima, chtěla jsem se zeptat jestli má nějaké internetové stránky? Velice děkuji Lenka
4. jún 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
 @novole nemá, komunikuje se s ním pouze přes mail, doporučuji pročíst diskusi ať víš, do čeho jdeš, výsledek však za trochu nervů stojí zato! počítej s dvojnásobnou dobou, na ušití, než ti napíše
4. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
novole
fotoportrét
fotoportrét
novole
 @mvmartina aha, jsem si říkala, že je podzřelé, že tu odkaz ani zmínka na něj není emoticon děkuji
4. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
1
Registrovala sa 28. marca 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 162 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
1
Registrovala sa 28. marca 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 162 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @anetr mam pre teba smutnu spravu - u Tidebuy nepochodis co sa vratenia penazi tyka! Zial. Ja som na tom rovnako, nepomaha saani vyhrazat. Odmlcia sa a viac s nimi nepohnes. emoticon Su to asi ti najhorsi z horsich.
@mvmartina tak tie tvoje satky vyzeraju skvele. Pozerala som aj detaily vypracovania. No tak je cina ako cina, zda sa.

Mrkla som aj na ten Jasmin bridal a ano, to je fer prezentacia. Rovno tam na stranke maju informacie o vyhotovovani kopii siat, co u Tidebuy chyba, ten sa tvari, ze tie saty priamo sije. Dokonca tam maju formular, kde sa da vybrat uroven vypracovania, pouzite materialy a pod. To tiez u Tidebuy chyba.
4. jún 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @mvmartina a ten Zimo preco nema stranku? Ako ste na neho vlastne prisli? Je tu o tom niekde v diskusii zmienka? Lebo co som zachytlila tak to bolo len Zimo sem, Zimo tam, ale relevantne info chybaju. emoticon
4. jún 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @jabadaba Jedna nevěsta to u něho jako první riskla před dvěma roky. Myslím, že si ho našla na Ebay , tam totiž nabízí pár šatů. Je to tu někde v diskuzi. emoticon
4. jún 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @jabadaba Našla jsem tu nevěstu emoticon http://www.beremese.cz/fotoblog/lucique/. Diskuze kolem strany 318
4. jún 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ellar
Registrovala sa 31. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 62 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Brno.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
ellar
Registrovala sa 31. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 62 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Brno.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    Česká republika
 Holky, já jsem se původně do této diskuze vůbec zapojovat nechtěla. Ale..
Před měsícem jsem si objednala šaty na www.tidebuy.com. Prostě jsem to riskla- 50 na 50. V pátek dorazily. Jsou naprosto úžasné. Stály 210 dolarů, pak ještě clo, DPH a poště 1600,-, ale stálo to za to. Budou chtít ještě nějaké úpravy. A to o sobě sebekriticky musím říct, že mám pro sebe ráda jen to nejlepší emoticon Hlavně se o svatebním dni nebudu stresovat, abych je někde neroztrhla, neušpinila, aby se na ně někdo škaredě nepodíval, atd.. Jsou moje a můžu si vlečku roztáhnout klidně i v blátě emoticon
Omlouvám se, ale do svatby nebudu zveřejňovat ani obrázek originálu ani mých vlastních šatů. Ale po svatbě (září) se určitě do diskuze opět zapojím a pošlu sem odkaz emoticon
Věděla jsem, že příliš riskuju- vím, že někomu došly roztržené, propálené, škaredě ušité. Mně nic z toho. Byly dokonce i krásně sbalené. Takže u mě to vyšlo emoticon Tak jsem sem chtěla napsat i kladnou zkušenost emoticon
4. jún 2012 o 19:15  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
an3tka
Registrovala sa 20. októbra 2011 na beremese.cz. Pridala 194 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
an3tka
Registrovala sa 20. októbra 2011 na beremese.cz. Pridala 194 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Liberec.
 Holky, mám fotky upravenej šatů!! emoticon Bez jakýkoliv předchozí reakce Zimo po týdnu poslal fotky, upravil to přesně jak jsem chtěla, jsem nadšená emoticon Už jsem mu poslala peníze a teď budu jen čekat na track number, případně rovnou šaty emoticon
7. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @an3tka To je super ,vypadají opravdu dobře. Tak ti přeji ať je máš co nejdřív doma ,ať už se z nich můžeš těšit . emoticon emoticon
7. jún 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
Registrovala sa 14. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 2844 príspevkov. Má 39 priateľov. Praha 9, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
Registrovala sa 14. februára 2012 na beremese.cz. Pridala 2844 príspevkov. Má 39 priateľov. Praha 9, okres Praha.
 Holky, prosím, můžete mi někdo poslat kontakt na Zima? ještě se zeptám - někde jsem tu četla, že si ubíráte na prsou cm - kolik a proč?emoticon A ještě stupidní dotaz - vlečka je train? A šněrovačka?emoticon Sice jsem anglictinarka, ale tyto termíny jse mopravdu nikdy nepoužilaemoticon Merite se doma nebo jste sly ke svadlene?emoticon Moc děkujuemoticon
7. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
an3tka
fotoportrét
fotoportrét
an3tka
 @rozzaarka má dva maily, lepší je mu psát na oba dva: zimo318@hotmail.com a marklau318@hotmail.com
Já si na prsou cm neubírala, ani jsem nečetla, že to holky dělají. Poslala jsem mu míry tak, jak jsem se naměřila doma s pomocí přítele, mamča oděvářka mě pak pro jistotu přeměřila a naměřili jsme to dobře. Vlečka je train a šněrovačku nevím, já je mám na zip s knoflíčkama emoticon Ale on ti na začátku pošle takovej seznam věcí který potřebuje vědět a tam je i způsob zapínání, takže jeden z těch dvou to prostě je.
8. jún 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @rozzaarka Zimo často posílal šaty trošku širší, takže když si je holky utáhly, šněrovačka byla utažená úplně ,nedělala jim takové to véčko.Všeobecně počítej s tím, že šaty nebudou úplně přesně podle rozměrů. Raději si přidej na délce, protože už několikrát poslal kratší šaty. emoticon
8. jún 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš