Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
Registrovala sa 7. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
Registrovala sa 7. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa.
    Česká republika
 zzaneta, jen aby jsi se dočkala, já jsem tak neriskovala emoticon
9. apr 2011 o 21:17  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
Registrovala sa 10. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 367 príspevkov. Má 7 priateľov. Praha, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
Registrovala sa 10. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 367 príspevkov. Má 7 priateľov. Praha, okres Praha.
 @almawerfel Na druhé straně je tu ale hodně nevěst, které si u něj/ní šaty ušít nechaly, byly spokojené a výsledek byl někdy i hezčí než originál. Samy se na základě předchozích (zdokumentovaných) zkušeností s tímto výrobcem rozhodly a jsou si vědomy toho rizika, že šaty nemusejí být, jak si vysnily. Z tohoto fóra nevím o žádně nevěstě, které by od Zima šaty nepřišly
9. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
Registrovala sa 7. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 376 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
arilas
Registrovala sa 7. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 376 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @almawerfel Hmm taky vidím první negativní zkušenost a to jsem poctivě pročetla celou diskusi ohl. Zima.
Objednávala si přítelkyně opravdu od tohoto dodavatele??? Nějak se mi to nezdá!
9. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
Registrovala sa 1. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 272 príspevkov. Má 10 priateľov. Brno, okres Brno.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
Registrovala sa 1. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 272 príspevkov. Má 10 priateľov. Brno, okres Brno.
    Česká republika
 @almawerfel Cože? Nějak tě nechápu. Jak jako managuju? Já jenom uklidňuju holky, aby zbytečně nejančily. Sama čekám na šaty, co mi u Zima šijou a měly by být každou chvílí hotové.
Co je Zimolau v Číně zač, jestli je to registrovaná firma nebo ne, to je mi fuk, hlavně, že mi přijdou šaty za supr cenu v supr kvalitě a podle mých představ.
Fakt nechápu tvůj příspěvek. Já mám se Zimem společný to, že mám u něj objednaný šaty. To je všechno. Tak nechápu, jak může někdo přijít k takovým absurdním závěrům emoticon
9. apr 2011 o 22:40  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
 @arilas taky si myslím, že přítelkyně almawerfel má šaty od někoho úplně jinýho, než je Zimo.
Jediné negativní, co se na Zima objevilo, je prodlužování dodacích lhůt kvůli počtu zakázkám. Jinak se mi zdá dobrý. A já doufám, že mi zítra pošle fotku šatů, jak slíbil emoticon
9. apr 2011 o 22:42  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 sangi, tak doufej. Jenom chci vedet, či je to legálni firma a nechápu ja tebe a tvé uklidňování, když sama nemáš skušenost (jak se snažíš psát ). Nejsem hloupa a prece vím o akeho dodavatele jde! Ja se jenom zatím ptám o legálnosti podnikání této firmy a možnosti reklamací. Doufám,že ti prijdou šatičky a zajtra se nám ukážeš na fotkách. emoticon
9. apr 2011 o 23:04  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
Registrovala sa 24. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 581 príspevkov a 6 albumov. Má 37 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
Registrovala sa 24. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 581 príspevkov a 6 albumov. Má 37 priateľov.
 @almawerfel : tiez velmi tvojmu prispevku nerozumiem..od zima si baby objednavali uz asi pred rokom, ked tu sangi este nebola ani registrovana..nikto tu nic nemenezuje, len proste malo viac bab dobre skusenosti s konkretnym predajcom,ktorych su v cine stovky, vacsina z nich funguje zaroven cez ebay..a kedze je logicky lepsie rozhodnut sa pre niekoho o kom sa daju zohnat dobre referencie, tak sa vacsina bab rozhodne prave prenho..
nechcem byt pesimista,ale u nas asi kamaratka s cinskou firmou ,nech uz je to tento zimo,alebo niekto iny, vela neporiesi..urcite ani jeden z tychto predajcov nie je registrovany u nas ani v cechach,zasielanie do zahranicia je u nich bezna vec a nemyslim si,ze je na to nieco nelegalne..ak jej saty neprisli a objednavala naozaj od toho isteho zima,okolo ktoreho sa toci poslednych par desiatok stran tejto diskusie,tak by to mala riesit v prvom rade s nim- jednej neveste sa napr. stalo,ze jej z colnice neoznamili,ze saty dorazili a poslali ich po nejakom case spat do ciny, ale zimo ich bez problemov poslal znovu spat,tentokrat si ich uz sledovala a dostala v pohode..s odoslanim balika zvykne zimo poslat aj trackingove cislo,na zaklade ,ktoreho mozes balik sledovat a zistit,kde sa prave nachadza a co sa s nim deje..takisto co sa tyka platby,tak u zima sa druha cast penazi sa zvykne posielat az potom,co zimo posle fotku uz usitych siat..a co sa tyka negativnych skusenosti, tak jedna nevesta nebola so satami spokojna,takze jej po dohode usil ine za nizsiu cenu a pokial viem povodne v pohode predala..

9. apr 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 sangi, mimochodem proč je to pro tebe absurdní závěr? Ako to ty za nás mužeš vědet co se stalo? ...o predlžovacích lhutach a že je dobrej? My ako normálni nevesty, nám to nikto nezavesí na nos, ale ty víš všechno, nebo ne? Nás zajíma, kde mají sídlo u nás sídlo firmy pro možnost reklamace. Když tu podnikají, musí tu mít registraci. Nejak se nevíme dopátrat.
9. apr 2011 o 23:15  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 Jak jako legální firma? Trošku nechápu, co je to za otázku?
Prostě si na ebay objednáš zboží a kdo zjišťuje, jestli daná firma v dané zemi platí určité daně státu atd.?
To je asi každému celkem jedno, když mu výrobce dodá kvalitní zboží a za přijatelnou cenu.
Navíc, nevím jak to teď přesně je, ale pokud ti prodávající nepošle anebo Ti z nějakého důvodu nepřijde zboží, tak Ti to paypall "vrátí" a potom vymáhá částku po dotyčném prodávajícím. Aspoň tak jsem to pochopila.
9. apr 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
 Holky, zde je jedna fotka Bostonské nevěsty, která si nechávala šít šaty u Zimo a podle jejího příspěvku byla velmi nadšená emoticon Fotka je z února 2011
9. apr 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @almawerfel : Zimo tu nepodnika, nema tu sidlo,takze ani ziadnu registraciu..Proste je to zahranicny predajca a ak kupujes cez ebay urcitym sposobom Ta ochranuju ich pravidla a ak posielas platbu cez paypal a predajca by balik ozaj neposlal, t.j. nedokaze,ze ho poslal (kazdy balik ma trackingove,tj. sledovacie cislo) zrejme je to tak ako pise arilas daju sa vymoct peniaze nazad....To ze je dobry sme zistili na zaklade skusenosti jedna od druhej..Par bab to risklo a potom posunuli svoje nazory a fotky dalej..To je asi tak vsetko..
9. apr 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 arilas, fúha, teď já nechápu tvé otázky!!!....koho to zajíma, či se odvádejí dane...atd. ....?!no pichla jsem do osího hnízda a hned vidím, kto tu je nevesta. Jaká to mobilizace!!!!! emoticon Je to celé moc zvláštni.
9. apr 2011 o 23:27  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 bubblinkka, máme rovnakej termín svadby. Už máš šatičky?
9. apr 2011 o 23:32  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @almawerfel : uz mam, momentalne su u krajcirky na zuzenie..
tiez ich mam od zima..
myslim,ze arilas to myslela tak,ze my sme objednavali na zaklade pomerne velkeho poctu referencii..nikto nezistoval,co je to za firmu,v zmysle,ci ma v Cine registraciu a podobne- myslim,ze by to bolo asi dost obtiazne ak nie nemozne- nemyslim,ze cinske urady na poziadanie z ciech ci slovenska overia ,ci je firma registrovana a podobne..
a hlavne je otazka,ci by vobec boli ochotni nejaku takuto informaciu poskytnut,resp. komunikovat v inom jazyku nez v cinstine,co tu zrejme nikto z nas neovlada emoticon..
a aj tak by nam taka informacia az tak nepomohla,ak to nejde cez ebay alebo paypla,tak asi z reklamaciou pri takomto objednavani cez net zo zahranicia clovek nema sancu pochodit..a obavam sa,ze nase urady sa niecim takymto zaoberat nebudu,lebo je to nakup na riziko objednavajuceho..
9. apr 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 bubblinkka, nejakou tu informaci asi budou muset poskytnout, protože tu jde už aj o neco jiného. Troška mne to naštvalo ! Nebudu to tu rozebírat, ale nekde jinde, kde nikoho nebude zajímat, že ako se bude komunikovat. Zákazník musí být chránen a reference sú len reference a nemusí být práve vždy ty praví, že jo! Ozaj a proč ti zužuje krajčírka šaty, neušili ti je na míru? Kolik te to vyšlo aj s krajčírkou? Teším se na fotky. emoticon
9. apr 2011 o 23:57  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 @almawerfel Ale jasně jsme Ti odepsaly, že zákazník chráněn je!
Pokud nějaké kamarádce neposlal šaty, ať to řeší přes paypall. Od toho tady paypall je.
A těšíš se na fotky bubblinkky? To už tady proběhlo myslím min. o 50 stránek nazpět.
Myslím, že opravdu jaksi nejsi v obraze a jen se snažíš provokovat.
10. apr 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
almawerfel
    Česká republika
 arilas, ty-vy jste mi odepsaly, že zákazník chránen je!?? JO? Myslím, že mne-nás asi ten paypall asi zajímat nebude a řešení nech nan nás. Jo, ptala jsem se bubblinky na šatičky, protože jsem zvědavá a máme rovnakej datum svadby. Opravdu nevím, proč odpovídaš za bubblinkku. Ja se slušne ptám, aký mala problém se šatami a nechápu, proč se tak aktivizuješ v zmysle listování o 50 stránek naspět. Ty každou tému listuješ spětne? Ak jo, tak musíš pri internetu sedet celé hodiny. emoticon Jsi fundovaná, všetka čest. Já bych si nedovolila te provokovat, aby si byla zas ty v obraze. emoticon
10. apr 2011 o 00:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 @almawerfel Ale pokud ne a opravdu má Tvá kamarádka problém a chceš nás upozornit na to, že jsou se Zimem problémy, tak se Ti omlouvám.
Nemá je opravdu zablokované na celnici? A co Zimo, jak se k tomu vyjadřuje? Jak dlouho kamarádce šaty šil, kdy je posílal? A co číslo balíku? Sledovala ho? Třeba jde vážně o nedorozumění. A balík někde trčí.
Jen mi připadá trochu zvláštní (a samozdřejmě to není podmínka!), že kamarádka sem nepsala.
(pokud se teda o Zimovi dozvěděla odsud).
Tak mohla to být kterákoliv "z nás", ale to by nám snad napsala sama negativní zkušenost.
Nevím, no. Já nejdřív pročetla velkou část diskuze, pak teprve po velkém přemýšlení napsala petulince a zuzlíčkovi (tak nějak se cca "jmenují") a obě mně ubezpečily, jak byly spokojené - navíc ostatní fotky od Zima jsem snad všechny prošla...
a líbily se. Tak čekám, že i já a ostatní čekající budem spokojené
10. apr 2011 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 @almawerfel Jéé já ani nevěděla, jak jsi se o mě opřela emoticon emoticon emoticon
Měla jsem rozepsanou odpověď a pak nějak jsem se věnovala něčemu jinému, pak to odeslala a teď teda opravdu hledím, cos napsala emoticon No teda, asi nemáš zrovna dobý den emoticon
Omlouvám se za svoji předcházející omlouvající se odpověď a znovu se ptám
: "proč by ten paypall asi zajímat nebude a řešení nech na nás"??? emoticon
Když jste si přečetly podmínky paypall a následně zaplatily za zboží z Číny, tak snad víte, jaké máte možnosti, pokud se Vám zboží nelíbí anebo vůbec nedorazí.
No a ohledně mně : každou "tému" samozdřejmě zpětně nelistuji o 50 str,. Jen tu, u které nejde jen o barvu svatby atd., ale o pár tisíc z mé peněženky a taky o jednu (podle mně) z důležitějších věcí na svatbě pro ženu. (samozdřejmě zas nejvíc důležité na světě šaty nejsou.... ale každá nevěsta si chce najít ty nejhezčí pro ni a líbit se...)
No tak asi proto jsem četla "tému" tak daleko nazpět, chtěla jsem prostě vědět co nejvíc...
Ale naštěstí tobě se vlastně ospravedlńovat nemusím, proč se zajímám o své šaty a o své peníze emoticon
10. apr 2011 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
Registrovala sa 22. júla 2010 na beremese.cz. Pridala 222 príspevkov a 6 albumov. Má 8 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
Registrovala sa 22. júla 2010 na beremese.cz. Pridala 222 príspevkov a 6 albumov. Má 8 priateľov. Okres Praha.
 Uplne mimo ted emoticon ...jsem se dnes ptala jednoho cinskeho pruvodce, jestli jmeno zimolau neco v cinstine znamena, nebo se z toho da neco odvodit, poznat, zda je to zena nebo muz...a pry nee emoticon ale docela se bavil emoticon
10. apr 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
Registrovala sa 8. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 9. júla 2011
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
Registrovala sa 8. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
    okres Nitra
 Babeny saty od Zima sa kupuju cez ebay?Teda platba prebieha cez paypal?ja mu poslem fotku a on mi posle paypalovsky link? alebo ako ta platba prebieha?dakujem Vam velmi pekne
10. apr 2011 o 08:47  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
 Já bych to shrnula - almawerfel píše docela dost zcestně a vůbec nechápu, kam směřuje a proč se do nás naváží.
Pokud má problém, tak ať napíše KONKRÉTNĚ A PODROBNĚ co. Nebo by se mohla vyjádřil přímo ta její kamarádka, kterou tu zastupuje, že?
Kdy objednávala u Zima (a jestli to vlastně byl zimo). Kdy platila zálohu, kdy jí poslal fotky (a taky nám ty fotky sem postovat) a kdy platila zbytek šatů a kdy a jaké trackovací číslo balíku jí poslal. Bez těchto informací to budu brát jen jako pouhou provokaci a navážení, protože to tak zatím vypadá.
Takže dokud nebudeme mít tuto informaci... emoticon

@almawerfel Spousta holek ti už odpověděla na tvé dotazy za mně.
Pokud má tvoje kamarádka s šatama nějaký problémy, tak by to měla řešit s prodejcem.
Pokud to chceš řešit tady s námi, tak odpověz na výše uvedené otázky. Protože jinak to vážně nemá cenu.
10. apr 2011 o 08:54  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
 @makromolekula my jsme to všechny objednávaly přes e-mail zimo318(zavináč)hotmail(tečka)com. Ale pokud bys to chtěla přes e-bay, tak by se s ním určitě dalo domluvit, že ti ty šaty tam vystaví a koupíš si je tam. Platí se přes paypal.
10. apr 2011 o 08:59  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
 @sangl dakujem
10. apr 2011 o 10:19  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rosaria
5
Registrovala sa 27. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rosaria
5
Registrovala sa 27. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov.
 @sangi ahoj emoticon už Ti prišla foto? dnes Ti mala prísť, nie?
10. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
Registrovala sa 30. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov. Má 38 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
Registrovala sa 30. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov. Má 38 priateľov.
 @almawerfel Máš blbé otázky neviem o čo ti ide... zneprijemnovať den ostatným nevestám? Túto diskusiu všetky sledujeme už dosť dlho a delíme sa o svoje skúsenosti a názory tak mi najlepšie vieme čo urobiť a vlastne je to naša vec...a ked už má ta tvoja kamarátka zo šatami taký problém tak to nerieš za nu....miešaj sa do svojej kapusty!
10. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
Registrovala sa 9. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 232 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
Registrovala sa 9. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 232 príspevkov. Má 10 priateľov.
 @almawerfel i ja mam pocit, ze jsi dost mimo a brecis na spatnym hrobe, za prve jsi zatim nedokazala napsat nic konkretniho a tak nevim proc zbytecne stresujes, pises ze chces varovat, ale nenapises proc...@sangi vsechno vi a uklidnuje na zaklade nasich imaginarnich pratelstvi, ktera trvaji zhruba 2 mesice a dlouheho sledovani teto diskuze a to ze uklidnuje, mi prijde naprosto normalni, vzdycky napise totez co bych napsala i ja, jsem taky z tech klidnejsich optimistyckych nevest
dalsi detail ktery ti unikl asi je, ze vetsina nevest ma sve saty uzamcene v albu a mohou je videt jen pratele, prave na zaklade teto diskuze, fakt nechapu ze jestli chces tak moc pomoci kamaradce, proc si tady neprectes podstatne informace? staci zalistovat.... nebo to radsi doporuc kamaradce, ona nam snad vysvetli proc se mame bat...
No a jestli chces vedet neco o podnikani firmy Zimo, tak se laskave obrat na statni organy.
10. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
 @amia2011 chybi tu tlacitko Libi se mi! emoticon
10. apr 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
 @klarakatzova emoticon
10. apr 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
    Česká republika
 @rosaria očekávám fotku od Zima každou chvílí. Doufám, že šijou jako o život emoticon Psal mi "at the weekend". Tak se snažím netěšit se a být trpělivá. Zaměstnat se jinými svatebními přípravami emoticon
Jakmile mi ji pošle, hned ji sem dám. Já jen doufám, že splní mé očekávání.
10. apr 2011 o 11:15  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš