Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
Registrovala sa 9. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 232 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
Registrovala sa 9. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 232 príspevkov. Má 10 priateľov.
 @arilas me se libis v tech prvnich jak maji jen jedno raminko a kdyz vas tady ctu, tak jdu ted napsat Zimovi takovou rekapitulaci mych pozadavku...
holky a muzete mi vysvetlit nejaky vychytavky na vlecku, cetla jsem tady knoflik a tak, slecna co me oblikala v Adine mi rekla jedno tajemstvi, ze v satech se chodi a necouva emoticon coz ale vylucuje tanec a to by se mi teda vubec nelibilo jako lektorce tance emoticonDD
25. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
Registrovala sa 7. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 376 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
arilas
Registrovala sa 7. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 376 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @radkaja Hmm, tak to je blbý. emoticon
Ale já nepotřebuji podpěru - nemám na co
ale spíš to vycpat emoticon Asi mu řeknu, ať mi tam všije podprsenkový pás..
25. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
Registrovala sa 13. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 555 príspevkov. Má 106 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
Registrovala sa 13. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 555 príspevkov. Má 106 priateľov. Okres Praha.
 @klarakatzova jak mu jí napíšeš tu rekapitulaci? asi to taky udělám emoticon
25. feb 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
 @klarakatzova tak už jsem mu to poslala a i jsem si pár cm ubrala at mi pak nejsou moc velký emoticon
25. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 @arilas Taky doufám,že počítáš s tím, že detaily nebudou úplně stejné jako u originálů. Zimo používá hlavně výšivku jako má na šatech třeba Zuziiiček.
25. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 @radkaja No tu jsem právě podrobně prohlížela emoticon emoticon
A líbí se mi. Právě jsem se bála, že by tam našíval takové ty kolečka, co sem dávala na fotkách Terulinka (pár stránek pozpátku) - ten odkaz na šity z Číny
25. feb 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @arilas Jj ty výšivky jsou pěkné. Jen jsem tě chtěla dopředu informovat ,abys pak třeba nebyla zklamaná. emoticon
25. feb 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rosny
Registrovala sa 25. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 382 príspevkov a 2 albumy. Má 30 priateľov. Rosny sous Bois / Liberec, Francúzsko.
fotoportrét
fotoportrét
rosny
Registrovala sa 25. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 382 príspevkov a 2 albumy. Má 30 priateľov. Rosny sous Bois / Liberec, Francúzsko.
 holky, nemate tip na naky stranky na spolecensky saty a nechavala jste si nektera uz naky takovy u Zima usit? mame letet na svatbu do Ruska a Rusaci si prej desne potrpi na supr ohozy na svatbach, takze potrebuju naky fajny satky
25. feb 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
 @sangi za mě taky jednoznačně Leoni, jsou krásný, působí na tobě perfektně!! Ať už si vybereš kterékoliv, paf z tebe přítel rozhodně budeemoticon
@2011daska
@terulilinka
@sangi
@zzaneta holky to mě pobavilo to vaše hromadný psaní Zimovy o šněrováníemoticonemoticon musí si myslet, že Č a SR jsou jak tamtamyemoticon
@klarakatzova připnutí vlečky bych se Zimem vůbec neřešila, už pár holek (včetně mě) ho o knoflík na připnutí vlečky žádalo, napsal vždycky ok, ale asi zapoměl - pokaždéemoticon To jediný budu muset doladitemoticon Protože tanec s odepnutou vlečkou si taky nedokážu představitemoticon
@arilas co se týká podpěry v šatech tak to nebude tak horký neboj, ke mě taky příroda nebyla tak štědrá jak bych si přála, ale korzet je pevný dost a podprsenkový pás tam Zimo našil automatickyemoticon
25. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
 @zuziiiiicek hele ale mě ok píše pokaždý emoticon asi už fakt moc prudimemoticon
25. feb 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tereka87 (29 r.)
Registrovala sa 23. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov a 1 inzerát. Plzen, okres Plzeň.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tereka87 (29 r.)
Registrovala sa 23. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 9 príspevkov a 1 inzerát. Plzen, okres Plzeň.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj holky, poradíte mi někdo nějakého prodejce na Ebay na svatební šaty?? emoticon Koukam na Ebay.com...moc děkuji a pokud můžete napište mi i jak dlouho to cca trvá...moc moc děkuju emoticon
25. feb 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @terulilinka on to píše skoro pokaždý a vše splní, jen na ten knoflík na vlečku nějak prdí.emoticon a nestresuj se pořád a nestresuj Zimaemoticon vše bude OK, uvidíšemoticon
25. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @tereka87 poslala jsem ti info do IP...
25. feb 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
 @zuziiiiicek uff, tak ted jsi mě uklidnila.. mě musí milovat fakt emoticon a pak jsi mu sama psala jestli už jsou? nebo on ti psal sám??
25. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 No tak Leoni budu mít za 260 dolarů + jedno kruhová spodnice 30. Ještě jsem mu teď posílala obrázky závoje a šatiček pro drůžičky, tak uvidím s jakou cenou přijde. Protože je mají i na Slovensku do 500 Kč,-. Tak myslím Zimo bude určitě dražší. Ale zase nevím kvalitu z toho Slovenska - no na 100% je objednává taky přes ebay. Má tam i spoustu pěkných svat. šatů cca kolem 230 dolarů. Ale ty samé jsem viděla na ebay..
25. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @terulilinka no přiznám se, že jsem psala asi 5 dnů předtím než mi poslal foto hotových šatů, jestli už jspou hotový. Ale nedělej to, stejně mi neodepsal a pak jsem litovala, že jsem tak prudila. Sám od sebe ti pošle fotku...je přece i v jeho zájmu aby zakázku dokončilemoticon
25. feb 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @arilas moje šaty vyšly na 285 dolarů i se spodnicí, ceny svatebních se u něj tak pohybujou. S těm družičkama nevím, taky si myslím, že budou dražší u Zima, ale uvidíš s jakou cenou přijde...třeba ti dá množstevní slevuemoticon:emoticon
25. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 @zuziiiiicek No jsem celkově hrozně zvědavá a těším se. Právě jsem si v salónu chtěla zkoušet šaty, co máš Ty - nevím teď jak se to píše- Ambrosie. Ale měla tam jen číslo 34 a to by na mě nanatáhla. Tak jsem nevěděla jak by na mě vypadaly...
Ale jsou nádherné!!!! Tobě strašně moc sluší emoticon
25. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @arilas Děkuju mocemoticon Jsem z nich nadšená.emoticon Myslím ale, že ty litovat nebudeš, Leoni jsou na tebe jak dělané, hrozně moc ti pasujou a sluší tiemoticon Držím pěsti....

Když jsem objednávala já tak zároveň se mnou objednávala snad jen bubblinka a teď jste se teda holky rozjeli!!!! emoticon Zimo má asi co dělat, jsem na šatky každé z vás moc zvědavá a přeju vám ať jste nadšenéemoticon
25. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arilas
fotoportrét
fotoportrét
arilas
 Právěv si taky říkám, že teď na jaře toho bude mít tolik....hlavně aby to v časovém presu neodfláknul emoticon
25. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @arilas neboooooooooojemoticon
25. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
 @zuziiiiicek jéé, tak to se budu stresovat teda pěkně emoticonemoticon ted jak jsem psala ještě teda to shrnutí, tak taky neodepsal, tak už na mě nemá nervy emoticon já se mu teda nedivím emoticon asi to bylo hrozný co? čekat až se ozve emoticon
25. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
 @terulilinka me taky neodepsal, asi sel taky konecne spat emoticon nebo sit emoticon
25. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
Registrovala sa 1. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 272 príspevkov. Má 10 priateľov. Brno, okres Brno.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sangi (29 r.)
Registrovala sa 1. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 272 príspevkov. Má 10 priateľov. Brno, okres Brno.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Česká republika
 Asi už mají víkend emoticon
Co se týče všité podprsenky v šatech, tak jsem se ho na to už ptala a psal mi, že to do šatů dává automaticky.
25. feb 2011 o 21:36  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @terulilinka jj to věř, že bylo, nemohla jsem se dočkat, ale musíte vydržetemoticon dočkáte seemoticon a on opravdu na všechno nereaguje, bere to třeba v potaz ale neodepíše.emoticon
25. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
 @terulilinka
@zuziiiiicek mě už odepsal, poděkoval za shrnutí detailů a že to není problém ( jsem mu psala taky s tou šněrovačkou a o knoflíku emoticon)
No a ten knoflík funguje teda jak? Až mi ho taky nepřidělá, abych věděla jak na to...
26. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @klarakatzova už jsem tu psala, že knoflík sice Zimo slíbí, ale nepřidělá. Možná teda budeš vyjímka, ale i já ho o něj žádala a nepřidělal. A vím, že i Pellulinka to tak mělaemoticon Pellu si ho přidělala sama, já si ho nechám přidělat v salónu kam ponesu šaty na čištění...emoticon
26. feb 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 @zuziiiiicek Tak jsi už vyřešila to vyčištění šatů. Udělají ti to tedy v saloně ? emoticon
26. feb 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
fotoportrét
fotoportrét
klarakatzova
 @zuziiiiicek jčetla jsem o, že slibí a knoflík neudělá, stále ale nevím jak fuguje, asi budu muset říct někom, kdo to umí uděat, nějaké švadleně nebo tak...
26. feb 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rosny
fotoportrét
fotoportrét
rosny
 @klarakatzova a co kdybys mu rovnou rekla, ze maji holky tady zkusenost, ze ho nakonec neudelal...pac dokavad se nekdo neozve, tak se na to pokazdy vybodne....
nebo si pockejte, az ja se rozhodnu pro naky saty a ja mu to pak taktne reknu emoticon
26. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš