Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ranja
1
Registrovala sa 3. októbra 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 104 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
1
Registrovala sa 3. októbra 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 104 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Cinania okrem svojho noveho roka (dakedy vo februari, nespoliehajte sa na dodanie nacas, budu mimo nadlllho emoticon) oslavuju aj celosvetovy novy rok ako my. Sa mi maria aj zabery z Pekingu ako oslavili novy rok spolocne s NY, Parizom, Sydney atd...
@bubblinkka kludne ho bombarduj mailami aj kazdy den, ked neodpoveda, sam si za to moze emoticon Mne odpisal az na sialeny mail ked som sa ho rovno spytala, ci nejake saty vobec sil.
6. jan 2011 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
 bubblinkka: přimlouvám se k "radkaja".emoticon I já jsem zvědavá a chtěla bych prosím vidět fotky šatů co ti Zimo poslal.emoticon I já už mám objednáno, první platbu budu posílat zítra a myslela jsem, že tak do konce února bych šaty mohla mít doma, ale když tady teď čtu něco o tom, že Číňani slaví snad celý únor a "nefakčí" tak nevím no.emoticon
6. jan 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
Registrovala sa 24. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 581 príspevkov a 6 albumov. Má 37 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
Registrovala sa 24. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 581 príspevkov a 6 albumov. Má 37 priateľov.
 @ranja : tak konecne doslo tracking number..bohuzial na track-trace.com som skusila vsetky moznosti (vratane DHL, TNT a EMS), pre istotu aj cesku a slovensku postu a nikde nic.. :( povodne sluboval,ze saty posle v pondelok, je mozne ,ze ich poslal len teraz a cislo este nenaskocilo v tracking systeme?
6. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ranja
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @bubblinkka pri ems vyber cinu a nie registered parcel ale ems a opis ten kod z obrazku. Malo by to tam byt. Ked uz ma cislo, tak uz to poslal a mali by to mat v systeme. Po case ich posta to preda dalsej poste, tipnem tnt a tam pis len cisla z toho tracking cisla, bez pismenok. Ak sa nevysomaris, mozes mi poslat cislo cez IP.
7. jan 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmisenka
24
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 9 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
mmisenka
24
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 9 priateľov. Praha, Česká republika.
 @bubblinkka mne balik poslali 5teho, poslali mi hned aj tracking number (EMS), ale naskocilo mi to az dnes... takze to mozes mat tiez posunute...
7. jan 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 Tak dnes jsem poslala první půlku platby za šaty, no už se těším, až pošle Zimo fotku. Doufám, že je stihnou ušít než začnou slavit ten únor nebo co. emoticon emoticon emoticon Předpokládám, že začnou šaty šít jak jim dojde platba že? Platba se jim ukáže ihned nebo to nějakou dobu trvá??
7. jan 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @zuziiiiicek : oznamenie o prevedeni platby by im malo dojst hned, takisto ako tebe mailom..peniaze zrejme nabehnu az neskor..netusim, kedy zacinaju sit, ja som mu uz potom nepisala- ako je vidiet z diskusie,aj tak je uz po odoslani objednavky trochu tazsie vytiahnut z nich odpoved..myslim,ze to do februara stihnu, u mna to bolo od odoslania prvej splatky po fotku 23 dni..tak drzim palce..
@mmisenka : dufam,ze to tiez naskoci emoticon
7. jan 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @bubblinkka : Děkuji. Jj taky jsem si říkala, že psát mu teď už nemá cenu jak vyplývá ze zkušeností ostatních nevěst. emoticon emoticon No vím, že už po 20 dnech budu jak na trní. emoticon Psala jsem mu i o přidělání knoflíku na vlečku, napsal, že to udělají. Tak jsem zvědavá jestli bude, protože si vzpomínám, že tu holky psaly, že jim tam ten knoflík stejně nakonec nedal. emoticon Ale to už je maličkost.

Jinak i tobě přeji ať ti šatky dorazí v pořádku bez zbytečných průtahů a komplikací.emoticon Na tvé fotomontáži vypadají krásně, z té fotky od Zima není moc poznat, takže jsem zvědavá na fotky až ti šatky dorazí.emoticon
7. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunci
Registrovala sa 11. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Karviná.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
nunci
Registrovala sa 11. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Karviná.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Česká republika
 Zdravím všechny nevěsty! Tak jsem také podlehla a objednala si šaty u zima, podle obrázku. Po prvním emailu psal, že nebude problém šaty ušít a to dokonce i promptně do začátku března. Jen ještě bude problém s barvou látky, takovou nemají v chardu, tak uvidíme. Řeším to tak, že jsem tady koupila látku v přesné barvě a budu mu jí posílam. Takže jsem jak na trni, jak se s tím popasuje..emoticon Doufám, že to nebude stejné jako u alkapinky, a budu muset čekat na látku 2 měsíce..emoticon
8. jan 2011 o 19:10  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
Registrovala sa 14. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 311 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Nevie kedy bude svadba
 holky vy jste odvážné. Já bych do toho nešla, stresovat se tím kdy a co mi přijde emoticon .
8. jan 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
Registrovala sa 10. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 3282 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
Registrovala sa 10. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 3282 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Tábor.
 Všem nevěstám přeju hodně štěstí, aby jim přišly tak krásné šaty jako sem měla já emoticon
Určitě se ten určitý stres vyplatí emoticon
8. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @luuuciee : pre mna je to mensi stres nez obchadzt svadobne salony, skusat 10tkz roznch siat a trpnut ci budu az si pre nich pridem naozaj v poriadku..
9. jan 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika7
6
Registrovala sa 13. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Bardejov.
fotoportrét
fotoportrét
gabika7
6
Registrovala sa 13. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Bardejov.
 Ahojte .... chcela by som sa opýtať ... tie ktoré ste si objednávali šatky u Zima podľa obrázka koľko si asi približne od vás pýta peňazí za ich šitie... ?????
9. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
Registrovala sa 8. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 9. júla 2011
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
Registrovala sa 8. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
    okres Nitra
 Babeny ako sa spajate so zimom? bola som skusat saty a v BA 600 eur...a to je starsne vela..platite cez ebay? poslal by som mu fotku vysnivanych... a ako idete na meranie? nemate s tym problemi? budem Vam vdacna za vsetko.dakujem
9. jan 2011 o 12:55  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
 este mam jednu otazku..ccela by som celocipkovane,ale aby ta cipka nevyzerala lacna, aby na priehladnej latke nebola nasita cipka, ale akoby bola V tej latke..dufam, ze viete co myslimemoticon
9. jan 2011 o 12:59  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Nevie kedy bude svadba
 bubblinkka když jsi ale v salonu, tak mluvíš s konkrétníma lidma a můžeš ihned řešit cokoliv...takhle někam do číny nebo přes kohosi virtuálního moc šance nemáš, pokud se rpzhodne v případě problému s tebou nekomunikovat. To je ale každého věc. Můj názor je, že já bych do toho nešla a za tím si stojím. Vám ostatním budu držet pěsti
9. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @luuuciee : ja netvrdim,ze objednavat je lepsie ako pozicat..len vravim,ze pre mna to po zvazeni plusov a miusov vyslo lepsie co sa tyka objednania..osobne nemam rada,ked okolo mna "skacu" predavacky v obchode, ani ked je to v dobrom umysle, ani ked mi niekto silou mocou nieco nuti,co sa mi nepaci (netvrdim,ze to tak musi v salonoch byt..),a necitim sa dobre,ked "prehanam" pesonal pre dalsie a dalsie veci,ak by sa mi tie vyskusane nepacili..a som pravdupovediac som aj trochu leniva na to aby som obiehala salony a travila tam cas skusanim..co sa tyka toho ake saty som chcela tak pred objednavkou bola komunikacia v mojom pripade super (a to som zimovi poslala urcite aspon 10 mailov)-poradili mi, odpovedali vascinou obratom, ak nie napisala som znovu, vysli mi vo vsetkom v ustrety a vyhoveli vsetkym poziadavkom,co sa tyka uprav na satach..problem bol akurat po novom roku, ked uz saty boli hotove,ze som na odpoved musela cakat dlhsie nez zvycajne- opsravedlnili sa mi ,ze kvoli novorocnym oslavam..teraz su uz saty na ceste, mam tracking number,takze si ich sledujem..tolko moja skusenost a nazor..
9. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @gabika7 : za usitie podla obrazka pytal takisto ako za svadobne saty na ebay, t.j. v mojom pripade 199 eur..postovne je v cene..
9. jan 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @makromolekula : so Zimom komunikujeme mailom : zimo318@hotmail.com. miery som si merala podla navodu na ebay- je to tam vysvetlene aj nakreslene (ak si kliknes na niektore z jeho ponukanych siat : napr. : http://cgi.ebay.com/white-ivory-Sweetheart-line-Wedding-Dress-custom-size-/320584553120?pt=Wedding_Dresses&hash=item4aa45412a0 ). platit sa da cez ebay,ak si vyberies z ponuky (vtedy mozes aj komunikovat priamo cez ebay), inak sa bezne plati paypalom- v tomto pripade na dvakrat- zaloha pri objednavke a druha cast po usiti,ked ti posle obrazok hotovych siat..s cipkou poradit neviem, na niektorej z predchadzajucich par stran tejto temy davala ranja linky na cipkove saty,ktore sili cinania,tak sa skus pozriet..
9. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
makromolekula
    okres Nitra
 Bubblinkka dakujem velmi pekne za super odpovedemoticon
9. jan 2011 o 18:48  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @makromolekula : nemas za coemoticonak by si chcela vediet este nieco, kludne sa pytaj, ak budem vediet odpoviem..
9. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rosaria
5
Registrovala sa 27. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rosaria
5
Registrovala sa 27. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov.
 Ahojte má ten zimo nejaký link? kde sa dajú pozrieť šaty? pošlite mi ho proíňsím cez IP. Ďakujem
11. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @pellullinka : Ahoj Peti, zdravím tě tu opět mezi námiemoticon Nakonec jsem se s PayPalem poprala a zvládla odeslat penízky.emoticon Chtěla jsem totiž posílat peníze na dvakrát a nechtěla tě s tím otravovat.emoticon Ale i tak ještě jednou děkuji za ochotu. Objednala jsem si stejný šatky jak jsi měla ty, úplně mě uchvátily až při prohlížení tvé svatby, takže doufám, že budou taky tak krásný jako tvoje.emoticon Akorát budou bílé.emoticon Akorát když už jsi tu, chtěla jsem se tě zaptat- jako jsi pod šatama měla krinolínu??? Tohle řeším už hrozně dlouho. Zimo navrhoval jeden kruh. Mě se to zdá málo, chci sukni bohatou a navíc aby se mi moc nelepila na nohy když je svatba v létě.emoticon
@bubblinkka : a souhlasím s bubblinkkou, pro mě je tento risk taky rozhodně jednodušší a menší stres než to obcházení salonu. Asi jak kdo to bere noemoticon
@gabika7 : po mě chce 285 dolarů i s krinolínouemoticon
11. jan 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
2
Registrovala sa 14. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 390 príspevkov. Má 49 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
2
Registrovala sa 14. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 390 príspevkov. Má 49 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Prešov
 @zuziiiiicek Zuzka, ja si myslim, ze jeden kru ti bude stacit. Zimo ti posle saty a budes mat pod vrchnou latkou este spodnu latku a spodnicu ti asi posle taku ako mam ja, s jednym kruhom a s tylom. A mne to uplne staci, ved si videla moje saty, tak mozes posudit emoticon
11. jan 2011 o 15:23  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @makromolekula: co se týká krajkovaných šatů tak nevím, co se týká měření tak sama za pomoci přítele, Zimo ti popřípadě pošle obrázek kde máš ukázané kde a jak se změřit.emoticon Komunikujeme přes mail zimo318@hotmail.com
11. jan 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 @martinkaa : no řekla jsem si o tříkruhovou s tím, že popřípadě kruhy vyndámemoticon emoticon emoticon já to prostě potřebuju vidět naživo na sobě s těma určitýma šatama emoticon
11. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monaabaki
Registrovala sa 25. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
monaabaki
Registrovala sa 25. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Frýdek-Místek.
 Ahoj, taky už delší dobu uvažuji o objednání šatiček od zima. Jen se trochu bojím, jak zvládne styl šatů, které jsem si vybrala emoticon ale jak tak koukám, už jste tady některé odbornice přes zima, tak byste mi třeba mohly s konečným rozhodnutím poradit emoticon šaty mám v albu.
@martinkaa, @bubblinkka : nemáte náhodou někde fotky svojich šatiček? Strašně ráda bych viděla nejnovější šaty, které šil emoticon děkuji
11. jan 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @ monaabaki : aj ja aj martinkaa mame saty v sukromnom albume, mozes sa na ne pozriet po pridani za "priatela"..
dobra sprava,co sa tyka dorucovania siat : z ciny boli odoslane v piatok 7.1. a do Prahy (miesto dorucenia) podla trackingu dorazili uz dnes !..emoticonTak uvidime ako si s nimi teraz poradi Ceska posta emoticon
11. jan 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monaabaki
fotoportrét
fotoportrét
monaabaki
 @bubblinkka: Tvoje šaty vypadají opravdu pěkně, jsem zvědavá jak budou vypadat zašněrované emoticon jinak ty šaty, které bych si nechala ušít jsou v soukromém albu...
11. jan 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
25
 @monaabaki : su krasne (mne bohuzial bez ramienok nepristanu..),myslim, ze Zimo by ich zvladol pekne..
na zasnurovane som zvedava aj ja, bohuzial skor ako za mesiac sa k nim asi nedostanem- nechala som si ich poslat ku kamaratke..potom dam fotky..
11. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš