Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
Registrovala sa 6. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 2768 príspevkov. Má 14 priateľov. Praha, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
Registrovala sa 6. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 2768 príspevkov. Má 14 priateľov. Praha, okres Praha.
 Kata - no, já bych si za skoro 20tis šaty z půjčovny taky nepůjčila, kor když vidím, že ani většinou ne
vypadají moc super. Ale celou dobu se tu píše, že za mnohem mnohem nižší cenu šatečky ušije i švadlena zde v Čr, chodíš k ní na zkoušky, máš pod kontrolou celý proces a navíc i kvalitnější látky. A to, co dělá pěkný šaty, je hlavně pěkná látka.

Ale jako máš recht, omílám tu dokola furt to samé emoticon Jen nedovedu pochopit, proč dá holka čtyři pět tisíc za umělé ne moc pěkné šaty z Číny, když může mít za podobnou cenu pěkné šatečky od švadlenky, které se jí šijí přímo na tělo. A klidně i z hedvábí, který vypadá prostě nejlíp - dá se sehnat i levně, když člověk ví.

Podle mě je to prostě neznalost, nic víc. Určitě spousta koček tady by se na Čínu vykašlala, kdyby to věděla.
9. sep 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kata267
Registrovala sa 6. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 3609 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kata267
Registrovala sa 6. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 3609 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
 aimirin - jj máš pravdu, akorát já třeba neznám žádnou švadlenku, která by byla ochotná ušít šaty do cca 10tis., bohužel...Myslím že kdyby byla možnost to řešit v rámci okolí, zkoušky při šítí apod.tak je to vždy lepší, ale holt ne každý má kontakty o tom to taky je.... emoticon
9. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
Registrovala sa 16. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 2266 príspevkov a 4 albumy. Má 63 priateľov. Praha, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
Registrovala sa 16. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 2266 príspevkov a 4 albumy. Má 63 priateľov. Praha, okres Praha.
 Co třeba madora.cz? Šijí šaty do 10tis emoticon
9. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
 Normálně jsem si v seznamu.cz našla seznam švadlen a krejčovství. Pak jsem omrkla jejich stránky či je poprosila o realizace (nebrala bych nikoho, kdo nemá zkušenost se šitím společenských šatů). A taky jsem chtěla konečnou cenu....

Třeba salon linie, který se asi nejvíc líbí mně, byl vyhlášný i mezi mými známými...a kamarádka si tam nechala šít svatebky a opravdu krásné. Netuším, jak vypadají jejich vlastní návrhy, ale to, co vzniklo díky představám kamarádky bylo krásný.

Nebo všeobecně známo je, že nejlepší krejčí jsou ti, co šijí šaty pro závodní tancování...

Jinak já jsem vyloženě specifikovala, že na materiálu nechci šetřit a chci skutečné pravé hedvábí. A (upozorňuji, že v Praze) jsem se ve většině krejčovství vešla cca do tebou uváděné ceny. Jinde po ČR by to bylo určitě ještě levnější.
9. sep 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
Registrovala sa 29. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov.
  • Svadba bola 10. októbra 2010
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
 Mne sila pani Florianova v Linii saty z hedvabi a jsem moc spokojena. Sama mi navrhla jednoduchy model, aby hedvabi vyniklo. Na zkouskach jsme jeste dodelavali nejake detaily a vysledek je nadherny. Uz se tesim na svatbu.
10. sep 2010 o 11:37  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
Registrovala sa 4. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 499 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
Registrovala sa 4. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 499 príspevkov. Má 22 priateľov.
 dobrak: nehodis nejake foto? emoticon
10. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
 Nene, az po svatbe.
10. sep 2010 o 11:42  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
 chapem emoticon
10. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
Registrovala sa 11. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
Registrovala sa 11. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
 aimirin: Neda mi to na tohle nereagovat

".....Jen nedovedu pochopit, proč dá holka čtyři pět tisíc za umělé ne moc pěkné šaty z Číny, když může mít za podobnou cenu pěkné šatečky od švadlenky, které se jí šijí přímo na tělo. A klidně i z hedvábí, který vypadá prostě nejlíp - dá se sehnat i levně, když člověk ví. "

Kdyz mi das kontakt na takovou svadlenu, klidne si u ni necham usit i neco jineho. Za 4 tisice ti tu nikdo svatebni saty neusije, pokud se nejedna o jednoduche splyvave s mensi spotrebou materialu. Me osobne svadlena rekla, ze za ty penize co mam usite cele saty, by ona ani nebyla schopna koupit tu latku.

Samozrejme je to cinan od cinana, ale skoro vsechny holky co tu maji saty od zima, jsou velmi spokojene a ty saty bych rozhodne neoznacila za "ne moc pekne".

Uzij si svoje hedvabne svatebni saty...protoze jina latka podle tebe neni zjevne dostatecne kvalitni.
10. sep 2010 o 17:00  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
Registrovala sa 23. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 5635 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
Registrovala sa 23. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 5635 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Praha.
 aimirin: vis cemu nerozumim? Proc zenes cenu pujcovneho do takoveho extremu. Aby ty cinske vedle toho vypadaly jako lepsi volba ? emoticon 20.000 za pujcovne, to je tedy ulet... To da fakt malokdo. Ovsem kdyz clovek zapatra treba v samotnem bazaru tady na BRMS, muze najit i znackovy skvost za polovicni i nizsi cenu, a saty ti zustanou, takze se zase daji prodat dal...

Takze holky, ne kazdy kdo ma znackove saty musi byt nutne ten snob, ktery zaplati 20 tis za pujcovne, jak se tady casto uvadi. emoticon Ja mam znackove za cenu nizsi, nez je jejich bezne pujcovne, a nebudu mit problem je prodat dal za porizovaci cenu - takze saty vlastne zadara emoticon emoticon Jsou i jine moznosti nez jen predrazeny salon na strane jedne, a cinan na strane druhe... Je spousta moznosti mezi tim, kdyz clovek zapatra...

Jinak neda mi to - pokazdy si vzpomenu na velkou aferu kolem alkapinky a jejich satu, kdyz se zacne mluvit o tom, ze jsou tu jen spokojene nevesty... emoticon Saty ji nakonec se vsemi upravami staly vic, nez me original La Sposa... myska mela krasny saty a svadlena v CR ji nakonec taky rekla, ze to je usity krive a ze takovou hruzu jeste nevidela, ze to je odflaknute emoticon

Kazdopadne kazde povedene saty jsou radosti emoticon Kdyby se jim povedly vzdycky vsechny, to by bylo super emoticon
10. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
 Ted koukam, ze cenu jako prvni nadhodila Kata, pardon za omyl emoticon
10. sep 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
 nuuna: tak alkapinka mě taky napadla, taky jsem tady pročítala tu diskuzi a vše okolo toho
10. sep 2010 o 17:40  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 baby a aky mala alkapinka problem??? Snazim, sa tu najst nespokojnu nevestu a nejak sa nikto neozyva...
10. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 5. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 Nezlobte se, ale i švadlena co šije závodní šaty z ní nedělá ještě super zkušenou švadlenu, která dovene supr ušít šaty. Mě je osobně švadlena zvorala a to šije pro závodnice. Sory, ale co tu bylo řečeno je menší omyl.

Dále bych chtěla podotknout, že už by bylo doce vhodně přestat s tím, že číňan šije lejvně a z nekvalitních látek atd. Holky tu jsou spokojené, tak jim to neberte. Své názory jste vyjádřila každá, tak by to mohlo přestat.
10. sep 2010 o 18:20  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 Oprava: Dále bych chtěla podotknout, že už by bylo docela vhodné přestat s tím, že číňan šije levně a z nekvalitních látek atd. Holky tu jsou spokojené, tak jim to neberte. Své názory jste vyjádřila každá, tak by to mohlo přestat.
10. sep 2010 o 18:21  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 Též nekomentujeme, že některá má drahé šaty za půjčovné. Prostě každá máme jinou přectavu a koupí si i vybere to co se jí líbí a na co má. A myslím si osobně ať je to finanče kalkulováno jakkoliv, tak i každá jsme spokojená s tím, jak to všechno dopadno dobře. Dobrý pocit a spokojenost všech je důležitější než přemýšlet o tom, zda mám šaty takový či makový.
10. sep 2010 o 18:28  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
 Nuuna - ano, já jsem se absolutně k ceně půjčovného nevyjadřovala. Jelikož se nebudu vdávat v Čr, o půjčení nemohu ani uvažovat emoticon

Kvikinek - no, viděla jsem pěkné šatečky za pět tisíc od české švadlenky. Jistě, nebyly složité, ale nevšimla jsem si, že by byly nejak extra složité i ty z Číny emoticon Jinak záleží, jakou si vybereš švadlenku, moje je schopná nakoupit v zahraničí krásné látky za cenu, za kterou se tu opravdu nic pěkného nesežene.
10. sep 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
 zuzicek: pokud je nevesta spokojena, pak je ale vsechno v poradku, nikdo tu netvrdil opak... emoticon emoticon Jen mi prijde zcestne mluvit o tom, ze original se dostane jen desne draho a cinan vyjde desne levne emoticon A pokud si nekdo necha udelat doslova repliku originalu, ocividne nejde o to, ze by se mu original nelibil a chtel si koupit neco jineho ne?l emoticon

Ja jen nechapu, pokud jsou tu nevesty spokojene, proc se tak rozciluji? Ja byt spokojena, tak jsem zticha, protoze vim, ze me se nekvalitni nepovedene saty netykaji, a mam radost z toho co mam... emoticon
10. sep 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
 No ale pouze opakuji, že sděluji alternativy. Přišlo mi pár soukromých zpráv, tak evidentně to asi nebylo tak od věci emoticon

Kdyby byl číňan tak super, proč by tedy najednou holky začaly mít chuť nechat si to ušít v Čr? Není to proto, že v tom vidí určité výhody? I kdyby si připlatily dva tři tisíce?

A samozřejmě kde si kdo nechá ušít šaty je jeho věc. Na nikoho jsem osobně neútočila, je to jen internetová diskuze. Tak to prosím neberte jako útok.
10. sep 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
Registrovala sa 21. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 244 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
Registrovala sa 21. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 244 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Hodonín.
    Česká republika
 Já můžu říct, že ikdyž se v šatech od číňánka nakonec vdávat nebudu, byla jsem s nimi velmi spokojena emoticon taky nechápu, že se tu neustále některé holky ohání kvalitou. Mě šaty švadlena chválila a řekla, že si s šaty pěkně vyhráli takže úprava byla dost pracná a vzala si za ni 1100,- (a to je jen zkrátila a trochu zúžila). Co se týká kvality, tak ve většině salonů jsem byla zklamaná (především mě nemile překvapila Bella v Brně). Hlavně jsem chtěla šaty svoje, protože jsem trochu háklivka a nechtěla se vdávat v šatech které už x-krát (tím mám namysli víc než 3x) přede mnou někdo měl a musely se čistit. Ikdyž jsou šaty kvalitní, tak je to na nich znát emoticon
10. sep 2010 o 19:08  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 great.girl, kvikinek: konečně někdo inteligentní a rozumný, kdo tu pronesl takovou řeč. Klobouk dolu holky. Díky a přidávám se k vám, též mám od číňana šaty a jsou skvělý. I v pračce jsem si je vyprala.
10. sep 2010 o 19:11  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
    Česká republika
 beronsche: co vím tak fakt nespokojená byla hlavně hanina nebo tak nějak měla nick, přečetla jsem i dost britských diskuzí a i tam byly holky sem tam nespokojené... je to risk objednat si šaty na dálku, nikdy nevíš co ti příjde a jestli ten na druhé straně tě správně pochopil... proto je i důležité od koho a jak se objednává (např. přes ebay, aukro, amazon...)
10. sep 2010 o 19:24  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 great.girl :měla jsi je od Zima ?
10. sep 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 radkaja: převážná část holek je tu má od Zima.
10. sep 2010 o 19:28  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Jo to vím ,ale nevím jestli i great.
10. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
    Česká republika
 radkaja: nn měla jsem je od jeffliu8000. Co se týká šatů alkapinky, můj osobní názor je, že spíš než potíže s asapem měla potíže s holčinou, co jí s objednáním pomohla (měla je od ní i mysicka). Taky jsem nad ní při objednání uvažovala, protože měla hooodně zkušeností. Ale nechtělo se mi věřit , že to dělá za děkuju, co vím tak objednávala od různých prodejců, které si nechávala pro sebe a zmiňovala většinou jen asapa. Moje objednávka taky nebyla ideální, do poslední chvíle jsem si nebyla 100% jistá, jestli mi šaty vůbec příjdou emoticon Jsou i číňánci, co si s Vámi píšou každý týden a posílají fotky z průběhu šití např. jestli se Vám líbí výšivka atd... Mají 100% feedback, jen si za to samozřejmě připlatíte emoticon
10. sep 2010 o 19:40  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
 Rekla bych, ze u zima byly spokojene skoro vsechny holky, ostatni cinske prodejce nehodnotim. Jen pro srovnani...do alba jsem pridala jeste fotky "stejnych" satu, ktere jsem mela ja, ale od PaulaStyle, kteri to nechavaji sit take v cine. Rozdil je opravdu veliky.

aimirin - ono to na tech satech neni videt, ale sukne uvnitr maji nasite jeste tri spodnice a ona ta spotreba latky pak pekne naroste.
10. sep 2010 o 20:01  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 kvikinek:konečně je stejného názoru co se paulastyle
10. sep 2010 o 20:08  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 359 príspevkov. Má 59 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 359 príspevkov. Má 59 priateľov.
 No ja si myslim, ze je neprimerane, aby niekto nazyval saty usite v cine umelymi, hlavne ked ich nikdy nevidel (aimirin).
Ja som bola so satami z ciny spokojna (neboli ani od asapa ani od zima), je plno dievcat tu, ktore boli nadmieru spokojne, no priklad alkapinky, resp. inych neviest, ktorym risk kupit si saty z ciny nevysiel, svedci o tom, ze su tu samozrejme aj nepodarky..moja kamoska si tiez objednala saty z ciny a tiez bola sklamana, nakoniec si brala saty z pozicovne..kazdopadne co vidim a pocujem, tak minimalne 80-90% neviest, ktore si objednali saty z ciny je spokonych (prosim nezhadzovat ich schopnost ohodnotit kvalitu ich svadobnych siat..nemyslim, ze su spokojne len preto, lebo su lacnejsie), preto by ste vobec nemali generalizovat, ze vsetky saty z ciny su "šmejd"..s tymto prudko nesuhlasimemoticon)
este jednu poznamku k "Kdyby byl číňan tak super, proč by tedy najednou holky začaly mít chuť nechat si to ušít v Čr?" je to o ochote znasat riziko, saty site v cine sa z pochopitelnych dovodov nedaju skusat pocas sitia, dostanes hotovy produkt..niekto toto riziko znasat nechce a chce byt pri tom ako sa saty siju..tak pretoemoticon)
10. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Hezky napsané. emoticon
10. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš