Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 ...chápu emoticon moje věta na předchozí straně byla tato: ...já "padělky" hodně řeším, nesnáším to, puberťačky s kabelkama LV atd. no jistě věřím jim že mají na kabelku za 70.000,- ale někdo to neřeší jako holky tady...šaty se jim prostě líbí tak si je nechají ušít, každého věc...takže nic špatného emoticon
3. sep 2010 o 20:47  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 5. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 kajsav: jo je to tak
3. sep 2010 o 20:48  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
Registrovala sa 10. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 3282 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
Registrovala sa 10. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 3282 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Tábor.
 emoticon nemá cenu tohle řešit, protože se to nikdy nevyřeší.
Kajsav slušně napíše svůj názor, gepe šaty ani neviděla a zajímá se až na konci emoticon
Stejné jako se šatami je to jako s CD i DVD a určitě nemáte doma žádné vypálené CD nebo film?
Pokud ano nemáte právo tady svůj názor vyslovovat protože děláte to samé emoticon
Já si padělky nekupuju, nelíbí se mi to!Ale u šatů jsem udělala vyjímku a nechala si je ušít a jsem opravdu moc ráda, že sem do toho šla
3. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 6893 príspevkov. Má 70 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 6893 príspevkov. Má 70 priateľov. Okres Praha.
 Takze ja jsem taky zavistiva? emoticon
pellullinka videla jsem Tvoje saty i u zuziiika ci jak se jmenuje.

Paneboze, jsem strasna zavistivka, budu to muset hned vsem kolem me rict at si na me daji pozor emoticon
3. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 Pravo vyjadrit ma preci kazdy, ostatne je to i v nazvu tehle diskuse emoticon

Doporucuji vam, ktere jste nepochopili me - i kdyz jsem napsala minimum tady emoticon) aby jste si radne precetly co kdo tady psal a taky respektovaly ostatnich nazoru.
Za to, ze si nechavate sit saty vas nikdo neodsoudil, nesnizoval, ci cokoliv jineho. Bohuzel jste sami nejak moc citlive na jiny nazor nez - jojojo je to super!
Zajimalo me, kde toho "boha" mate, kdyz o nem tak basnite, ze bych se podivala, co je tak uchvatneho na danem krejcim.
3. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
Registrovala sa 15. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
  • Svadba bola 29. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
Registrovala sa 15. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
 To jsem vůbec netušila, že se tu kvůli tomu budete rojit jako mouchy, ale ok. Paděliky si nekupuji. ani šaty ani filmy (jak se tu někdo zajímal), je mi jedno, jestli jde o kabelku nebo film. každý čllověk má právo ocenit si sám svou vlastní práci a já, pokud mám o ni zájem, zaplatím. tak to je. A když na to nemám, tak si koupím něco levnějšího. Ani u svatebních šatů nechci dělat vyjímku. Jistě, je to každého věc. Mne jen zajímalo, jestli lidé, co si vědomě padělky kupují, přemýšlejí nad morální stránkou věci. Nebo jestli si vůbec uvědomují, že participují na porušování zákona... Nechtěla jsem se nikoho dotknout...to je celé. Mimochodem, to s tou závistí nechápu. Proč bych někomu měla závidět šaty od číňanů, notabene, když bych si je sama nekoupila??? A mimochodem, myslím si, že tohle se řešit má.
3. sep 2010 o 21:16  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 pajapaja hele nemas nejakou kousky ode me? emoticon emoticon
Jinak viz predesla diskuse tady, vitam Te mezi zavistivci emoticon
3. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Gepe asi jsem to nějak nepochopila- šaty krejčího co vychvalujeme jsi viděla na Pellullince a Zuziikovi emoticon emoticon
3. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 radkaja chtela jsem videt co tady vychvalujete a zajimalo me jak to vypada. Byla jsem odkazana na dve uzivatelky tady ve foru at se podivam, pripadne na ebay. Je na tom neco k smichu? emoticon
3. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Promiň asi se nějak nechápem.Psala jsem ti kde se na šaty můžeš podívat dříve, než jsi potom napsala větu "Zajimalo me, kde toho "boha" mate, kdyz o nem tak basnite, ze bych se podivala, co je tak uchvatneho na danem krejcim. " Možná asi myslíš, že bys chtěla vidět ty šaty v nějakém obchodě na vlastní oči ? Nějak jsem se asi do toho zamotala. emoticon
3. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Ještě oprava šaty v albu nemá zuziiček ale Kvikinek-pár stránek zpátky.
3. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
 Gepe: nevítej, já tu hrůzu o pár stránek dřív načala otázkou o morálce... emoticon vymejt mi pusu mejdlem, asi.... Jinak jsem ve své poště našla velmi podnětnou zprávu, ze které budu teď citovat. Neznám pisatelku, každopádně si myslím, že její názor stojí za uveřejnění. Tady máte část, kterou pokládám za zajímavou :
"......................V Čechách je zcela ojedinělá situace - nikde na světě se sv. šaty nepůjčují, všude se kupují. Proč to tak u nás je, nevím. Je pouze šest salonů, které si šijeme - v Praze jsme jen dvě. Další dva v Mikulově, jeden v Brně a v Havířově. Všechny ostatní mají čínské šaty, pár polské a to je vše. Výjimka je Cymbelin a Sedmé nebe. Občas ještě někde něco jiného je, ale není to ofic. zastoupení značky.
Jezdím jako jedna z mála na zahr. odborné veletrhy a vím, jaká je nákupní cena /The Group dokonce dala již vloni jako "krizovou cenu" šaty za 100euro - a to jsou opravdu krásné a kvalitní šaty! Běžná nákupní cena je 300euro a prodejní je 1000-3000, záleží na značce. Takže děvenky, které se domnívají, že špičkové šaty stojí 1000euro, nemají pravdu, bohužel.
Rozdíl je proto, že v ceně je zahrnuta úprava na míru, nájemné salonu a opotřebení šatů při zkoušení...................". Nevím, na kolik je pravda to o zastoupení značek. Zjišťovala jsem si to jen u značky, která zaujala mne. Každopádně jsem si myslela, že tento názor stojí za zveřejnění. Jsem ráda, že nejsem sama kdo má pocit, že tohle mírně řečeno amorální.
emoticon
3. sep 2010 o 21:41  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
 gepe - proč se rozčiluješ? já tvůj názor beru a v podstatě s ním souhlasím. Myslím, že by prodejci na ebay měli alespon nafotit své výtvory, ale za to by měla zodpovídat i ebay.
3. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 radkaja ano, ja se podivala a pak jsem se zeptala, dyt jsem to psala emoticon myslela jsem ze si to aspon dle nejakyho paramatru vybirate - jako ze aspon vis presne z jaky latky - jak vypada, jeji kvalitu a dalsi veci, nemluve o moznosti videt dalsi veci z te vyroby.. ok

pajapaja nevymyvej! bylo by moc bublinek a ani by Ti nechutnalo emoticon emoticon
Moc krasne Ti to napsala a i Ty! Ja sama si budu pres jedinyho zastupce znacky EB pro CR i SR objednavat saty, jelikoz nejsou tady nikde v nabidce. Vezmou mi je dle moji velikosti atd. zaroven s novou kolekci, aby se mi to vyplatilo a cena je dobra.
Vim ze budu mit primo od vyrobce dane znacky, vim kde muzu resit pripadne nejake problemy, zaroven i upravy atd., budu mit opravdu z te latky a v provedeni v jakem maji byt. A hlavne diky tomu budu naprosto v klidu emoticon
3. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 pellullinka nerozciluju, jsem v klidu emoticon jen me proste udivilo fakt to, ze clovek tady vyjadri nazor ktery neni vetsinovy a uz je pomalu palen na hranici emoticon emoticon
3. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
 gepe: tak je to v mnoha diskuzích emoticon tady jsou holky háklivý emoticon
3. sep 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
 pellu: všimly jsme si emoticon
3. sep 2010 o 21:58  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 Gepe dík už jsem tě pochopila. No ty šaty od zima už tu mělo více nevěst.Ty dvě poslední jsem dala jen jako příklad , takže holky co objednávaly mohly vidět více šatů od zima ,takže víceméně věděly do jaké kvality šatů a látek jdou .
3. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 pellullinka to jo, ale proc musi hned kousat a skrabat? emoticon emoticon
radkaja v pohode emoticon myslim ze kolikrat asi nevedely... a jsou i svatebni salony ci vyprodeje primo specializovany na starsi kolekce nepouzitych satu a podle me ceny takovych satu - ktere opravdu sednou, jsou urcite stejny jako kdyz si to nekdo nekde necha takhle usit aniz by si to mohl osahat okoukat i vyzskouset... samo chapu ze nektere holky muzou mit problem se svymi proporcemi sehnat jakekoliv saty ci nekoho kdo jim je usije na miru, ale jinak nechapu..

Svatba prvni je vzdy zustane prvni svatbou at uz se manzelstvi a vztahy odviji dal jakkoliv. Vzdy bude ta prvni, a me osobne by bylo velmi lito, kdybych si u nejakyho Zima atd. objednala usiti nejakych satu a pak se koukala co mi to vlastne prislo a co jsem za to dala - vcetne shipu, a nedejboze musela jeste doupravovat - spocitat cas, material atd., to jsou taky dalsi penize a o to se vlastne i cenu satu nevedome zvysuje.
3. sep 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
 gepe: já sem třeba ušití vyloženě riskla, s tím, že když to nedopadne tak si šaty půjdu půjčit. jenže jsem z Tábora, máme tu asi 4 půjčovny a ani jedna nemá kvalitní šaty. Ani v jedné mi nenabídly šaty velikosti 34 a 36 mi byly prostě velké a s malým dítětem sem neměla, čas, chuť ani peníze jezdit do budějic nebo do prahy. Tak sem to riskla a já na šatech nemusela dělat jedinou úpravu.
A viděla jsem na fotkách originály které si zkoušela holčina v bratislavě, ano samozřejmě že rozdíly tam jsou, ovšem malé.
A na mé svatbě mi i chlapi při gratulacích chválily šaty. Podle mě jsou opravdu povedené a nádherné.
3. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 pellullinka, tak to jen dobre ze jsi mela stesti! emoticon
3. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
 Pellullinka: byla jsi moc krásná nevěsta, ale to nic nemění na tom, že jsi porušila vědomě zákon...
myslím, že tahle diskuse by se měla zrušit. navádí k jednání mimo zákon... nechci se nikoho dotknout, ale je to tak.
3. sep 2010 o 23:21  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 Je fakt, ze to ani ceske ekonomice neprospiva emoticon
4. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
 pajapaja: emoticon opravdu si mě pobavila.
v této diskuzi nikdo nikoho nenabádá aby si nechávat šít šaty podle někoho. takže nemáš pravdu
4. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    Česká republika
 tak musim říct že jsem se od srdce zasmálaemoticon myslim tý výměně názorů..nechtěla jsem zasahovat ptž už nechci být v nějakým středu hádek (už mě tady ty "ženský"hadky fakt nebaemoticonemoticon),ale stim porušovaním zakona mi to nedalo.. manžela mam vedle sebe, a hned jsem se ptala jestli je to nezakonný (to by asi tohle téma utli hned v roce xy..) a prý není, kdyby to byla kopie, do puntíku, do počtu korálku stejná tak se jedná o porušení zákona,ale jestliže je tam jediná odchylka- jediný jiný koralek čí bůh ví co, tak už se to bere taktez za originál tím pádem ne o kopii... jedním dechem ale dodal že kdyby se nějaká firma šla soudit o plagiatorství asi by u soudu uspěla...no.. zaleží na každém...

ja sama mam šaty od čínana... naštestí jsem si je vymyslela, zkombinovala z několika šatů, a důvod byl jasny..na moji postavu neslo nic sehnat a pujcovný od 11tis výš nejsem ani ochotná dát, ani na to nemam...i přesto origináli jsou uuuužasný, ale opět musim říct, jsem ráda že jsem měla svoje levný čínský, jelikož to co jsem v nich prováděla, to bych se stresem zbláznila kdyby byli z pujcovny..
4. sep 2010 o 15:27  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
 ano, to je pravda - nesmie sa pouzit znacka. Tj cinan nesmie nasit na saty stitok "manuel mota" atd (detto plati aj pri znackach nike, adidas atd), ale ak urobi kopiu dizajnu, no necha to bez emblemu, tak uz to nie je kopia a teoreticky je to v poriadku. Samozrejme, plagiatorstvo by prichadzalo do uvahy, no ako pise alkapinka, to by sa muselo ist na sud a dokazovat (navrhar verzus plagiator - nie majitel siat).
4. sep 2010 o 15:33  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
 Alkapinka: máš pravdu jen zčásti. I padělky na tržnicích, které se jmenují hadidas nebo jak jsou zabavovány. kopie nemusí být do puntíku stejná, aby byl porušen zákon. jde pouze o to, o který zákon se opíráš. na to je zákonů víc (viz plagiátorství) A zatrhnout se to snaží již od roku xy, ale očividně to není nic platné. navíc, nehledě na zákony, je tu taky morálka... A to je na tom to nejděsivější, že to je asi všem fuk. Je rozdíl v tom se inspirovat a nebo poslat obrázek a říct, tyhle mi ušijte.
Mimochodem, nevím, jestli je manžel právník, ale jestli ano, tak vysvětlí. jestli ne, tak na internetu jsou zákony veřejně přístupné.
4. sep 2010 o 17:26  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 Ahoj holčiny, chtěla bych se omluvit za včerejší výstup. Nebyla jsem dobře naladěná i když mě to neomlouvá.
4. sep 2010 o 17:57  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 zuzicek, tak snad je dnes aspon trochu lip emoticon
4. sep 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alenaj
Registrovala sa 1. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 260 príspevkov a 1 inzerát. Okres Tachov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alenaj
Registrovala sa 1. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 260 príspevkov a 1 inzerát. Okres Tachov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj ste se teda rozkecali emoticon
Také uvažuju o koupi šatů z číny. Patřím totiž do skupiny těch co řeší finannční stránku šatů. Ale jestli víte o nějakých originálních cenově dostupných šatech, tak šup sem s nima. Ráda si rozšířím svůj obzor
emoticon
4. sep 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš