Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
Registrovala sa 15. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
  • Svadba bola 29. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
pajapapaja
Registrovala sa 15. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
  • Svadba bola 29. novembra 1999
 zuzicek: promin, ale kdo podle tebe udělal ten obrázek??? pokud si ho nakreslíš sama, tak ok, ale pokud ne, tak nekrade tvůj čínánek, ale ty.protože nepředpokládám (možná mylně), že autor obrázku o tvém konání vía souhlasí s ním...
3. sep 2010 o 16:36  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
Registrovala sa 2. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 541 príspevkov a 1 album. Má 62 priateľov. Okres Vyškov.
 pajapapaja a kajsav: holky nezlobte se na mě, ale myslím si, že tohle je opravdu každého věc. Dneska se kradou i mnohem závažnější věci než jsou návrhy a né každá nevěsta, která chce mít jednou na své svatbě nádherné šaty a připadat si jako princezna má na originál! Kopírování vždycky bylo a bude - copak si třeba DVD filmy kupujete vždy originál? Pochybuju. A za filmem je taky spousta práce. Když se vám to nelíbí tak to nedělejte, ale o ostatní se nestarejte. To je snad ta nejhorší vlastnost nás Čechů- věčně se starat o ostatní!
3. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 6893 príspevkov. Má 70 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 6893 príspevkov. Má 70 priateľov. Okres Praha.
 Ja teda nevim, ale tady hodne tech diskusi ze zabyva prave staranim se o ostatni a probirani kolikrat i osobnich veci... takze pokud se nekdo nema starat, nebo se nema vyjadrovat k napsanemu, tak bud IP, nebo nepsat vubec.
Nebo se snad nemuze vyjadrit ani vlastni nazor?
Holt proste nekdo nema rad kopie a vi jaka je prace vytvorit original od sameho zacatku - od predstavy, pres nakres atd., az k hotovemu vyrobku.
Nekdo proste original nechce nebo nema, tak se to snazi dohnat kopiemi.. nic proti, ale casto je to dost poznat u ruznych veci a misto toho aby to pusobilo modne a treba i elegantne tak to pusobi s prominutim trapne... takze kdyz uz kopii, tak poradnou. Coz u satu si zrovna nemyslim ze bude poradna emoticon
3. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 Jo a rada bych pripomela nazev teto diskuse emoticon

Asapbay a ostatní čínští (i jiní) prodejci šatů - zkušenosti, názory

Ty nazory jsou dulezite emoticon a kazdy ma pravo na svuj nazor! emoticon
3. sep 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
 Podla mna je chore, ak si nejaky navrhar pyta za saty 1000,- a viac eur. Tak nech sa potom necuduju, ze si ludia davaju sit kopie.. A aj tak, tie "originaly" siju zrejme presne ti isti chudaci v cinskych dielnach, takze tvarit sa, ze tie kopie su neviemake "odpady" nie je na mieste. Ano, mozno tam nedaju "swarovski" sklicko, ale obycajnu goralku, ale to je predsa vec kazdeho cloveka, ci bude az tak trvat na detailoch za nehorazne peniaze, alebo proste trosciku zlavi z narokov a bude mat saty za desatinu ceny. A verte, ze vyrobna cena tych "originalov" je max 10% toho, co si za to pytaju a to je podla mna des - predaju tisice siat po celom svete, takze aj tak zarobia miliony, takze to, ze si niektore zeny, ktorym sa paci ich model, ale na neho nemaju daju usit kopiu je uplne v poriadku. Cela ta hra na originaly a kopie je smiesna. Vsetko aj tak siju cinania, mozete byt pokojni..
A pri svadobnych satach naozaj nejde o znacku! teda drviva vacsina "nesnobskych" neviest sa moze vykaslat na to, ci im trci vzadu stitok "maggie sottero" atd. Proste ide o to, ze ten model sa mi paci a je im jedno ci ho sil Fero alebo Valentino. A aj tak, ti navrhari s kopirovanim pocitaju, urcite preto chudacikovia neumru od hladu..
A presne - ked uz tu tak niektore obhajujete originaly, tak ze by ste teraz ritualne polamali vsetky kopirovane CD, DVD, ofotene knihy a ucebnice atd.. emoticon
3. sep 2010 o 17:48  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 Ach jo, ja pouze vyjadrila svuj nazor - nekydala jsem hnuj na kopie ci originaly. Ciste jsem poznamenala, ze ne vsechny kopie jsou kvalitni!
Nechapu proc se rozcilujete emoticon
3. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Souhlasím s usackem .Kdyby za značkové zboží výrobci nechtěli přemrštěné ceny ,určitě by pak neměli potíže s kopiemi. Já osobně považuji spíše za nemorální předražovat několikanásobně zboží kvůli nějaké snobské značce. Ale to je tak,pokud jim to nejaký blázen koupí ,tak to prostě dělat budou.A ještě ke zkušenostem se šaty od zima ,stačí se podívat na ty jeho nádherné šaty ve svatebních albech pellulinky a zuziiička.
3. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 31. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
Registrovala sa 4. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 7962 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 zuziiiiicek: ...v prvním příspěvku na této stránce píšu že je to každého věc, že každému se líbí něco jiného a že se to nelíbí mě? To je můj názor a nikomu ho tady necpu a ani nechci ty šaty komentovat a hodnotit...každá máme na toto jiný názor a to je asi normální...jsme na diskuzi tak se tady hold diskutuje emoticon

radkaja: je to věc prodejců na kolik si cení své zboží, druhá věc pak je, zda to zboží za tu cenu stojí nebo ne a kdo je kolik ochoten za oblečení zaplatit...moc nerozumím té větě že kdyby za to zboží nechtěli přemrštěné ceny neměli by potíže s padělky...ano ceny budou mít takové dokud jim to lidé budou kupovat ale copak se musí lidé "co na to nemají" oblíkat do padělků? Ony neexistují levnější "značky"? Levnější zboží? Když nemám na to koupit si kabelku za 20.000 což samozřejmě nemám, tak přece nepůjdu k vietnamcům a nekoupím si padělek...půjdu do levnějšího obchodu a koupím si to na co mám...
3. sep 2010 o 18:14  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 kajsav - ale o to prave ide, ze svadobne saty su ina kategoria! sa nebavime o barsjakom obleceni, za ktore si najdem hocijaku nahradu neznackovu, alebo teda menej drahej znacky.
Ak sa mi raz pacia nejake saty znackove, tak aku mam inu moznost? ktore su to tie "neznackove" svadobne saty? Vsetky "originaly" su besne drahe a je uplne jedno ci to je Mota, Sottero, Sposa, Pronovias atd..
Nuz a ked raz na ne nemam (alebo jednoducho len nie som ochotna podporit tu nehoraznost pytat si za ne tisice), tak proste nemozem ist do "ineho" lacnejsieho obchodu, kde maju lacne originaly..
A preto sa jednoducho rozhodnem pre kopiu. Uprimne povedane, je mi sto krat sympatickejsie dat zarobit aspon cosi nejakemu Chung To z Ciny, ktory zivi celu rodinu, ako napchat tisice nejakemu navrharovi, ktory nevie ci si ma skor kupit Bentley alebo Maybach.. emoticon
Aj ked samozrejme cest ich praci, tie modely predsa navrhli, no tak nech si ich kupuju bohate nevesty, ostatnym dali sancu ich aspon kopirovat a mozno prave za cenu drobnych kvalitativnych rozdielov.. Aj ked niekedy ani to.. emoticon
3. sep 2010 o 18:23  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 Meli by jste zmenit nazev diskuse!

Asapbay a ostatní čínští (i jiní) prodejci šatů - zkušenosti, názory

>>> smazat dane>>> ", nazory"
3. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
 ...tak já neříkám že lze svatební šaty srovnávat s normálním oblečením kterého je všude fůra, ale na každém rohu je svatební salon a všude plno šatů, které nemají drahé půjčovné, takže až takový rozdíl v tom nevidím...já tady nechci prudit ani poučovat jen mě to spíše překvapuje protože mě by to asi nenapadlo viz můj příspěvek s kabelkou emoticon
3. sep 2010 o 18:57  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 kajsav, souhlas emoticon
3. sep 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 no uprimne, ani mne by to nikdy nenapadlo, keby som sa nedozvedela, ze moje vysnivane saty stoja 1200,-eur.. Pozicovne 430,-eur.. No a potom som uvidela usitu kopiu, sla som kusok po kusku a rozdiel som nenasla (skusala som aj original). A tie saty stoja na mieru usite - 150,-eur. Ak by mi aj ostali visiet v skrini, tak pohoda, ak by som ich nebodaj predala, tak este lepsie.. Proste to nie su par korunove rozdiely emoticon takze uz proste chapem, ze sa niekto rozhodne pre kopiu emoticon
3. sep 2010 o 19:14  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
 usacek79: naprosto s tebou souhlasim a zastavam uplne stejny nazor!
kajsav: půjčovné se dá sehnat výhodné, ale pokud s těma šatama něco uděláš připlatíš si další peníze. Myslím si, že spousta nevěst chce vlastní šaty hlavně proto, aby si v nich mohly pořádně užít svůj svatební den a nebát se přitom, kdy jí někdo přišlápne vlečku nebo ji něčím poleje. A třeba Zimovi šaty jsou cenově ještě výhodnější než půjčovné a nedá se říct, že by to bylo na úkor kvality!
3. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 hele, kdyz tady porad zminujete toho Zimu, muzete mi prosim dat odkaz at se mrknu jake ma saty? emoticon
3. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 gepe emoticon no aj ja si prosim kontakt na toho zimu, tiez ma to zaujima emoticon
3. sep 2010 o 19:22  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov.
 kajsav: na každém rohu je svatební salon a všude plno šatů, které nemají drahé půjčovné
no to je isce mozne ale tie saty aj adekvatne tomu vyzeraju emoticon, myslim ze ziadna nevesta si nechce dat vo svadobny den na seba robu alias nocna kosela a pod. emoticon pripadne nieco totalne zasedivene a porozparane emoticon a na vine su aj samotne salony ktore poziciavaju saty za nehorazne sumy. ak by za ne nepytali 600 eur napriklad (to je normalna cena v BA v jednom salone) ale povedzme "len" polovicu z toho, tak by si mozno mnohe radsej pozicali tento original ako riskovali sitie na dialku. emoticon no uprimne, dat si na svadbu original za 2-3.000,-eur si si kazda dovolit nemoze... emoticon tak voli to co je pre nu najvyhodnejsie navyse, usite saty cez Zima boli skutocne krasne a preco by nemohla aj menej solventna nevesta vyzerat vo svadobny den ako krasky z titulok svadobnych casakov emoticon zato ze nema dost penazi na original sa nemusi vydavat jak seda mys emoticon toto je tiez len moj nazor, nikomu ho nevnucujem emoticon
3. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 usacek79 emoticon no co, tak me zajima co to tady tak vychvalujou emoticon emoticon
3. sep 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
 gepe ,usacek :šaty od zima uvidíte naživo v albu Pellullinky a zuziiiicka. Jinak zimo prodává šaty na ebay ,ale nemá tam velký výběr ,ale šije i podle fotek co mu zákaznice pošlou .
3. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 ja sa ale neviem dostat k ceskym albumom emoticon ako sa to robi? len slovenske mi to ponuka..
3. sep 2010 o 19:53  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gepe
fotoportrét
fotoportrét
gepe
 radkaja: aha dik emoticon tak to nic
3. sep 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 5. októbra 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
Registrovala sa 9. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 Děvčata je to snad každého věc snad ne? A jestli chce tady otravavot vašemi nechutnými názory, tak raději děte pryč z tého diskuse. Tady si holky radí co se šatů týče. Jestli máte na originály což velmi pochybuji, tak si to kupte, ale člověk uvažuje logicky co financí týče a další jiné věci s tím spojené. Někdo za šaty tá 15 tisíc a více na 4 dny budiž, ale některý uvažují logicky a hlavně tak, aby trochu ušetřili. Nejsme všichni majetní. Laskavě si uvědomte co tu vykřikujete do světa. Pokud se Vám to lebí, tak je to Váš problém, že se s tím nedokážete smířit.
3. sep 2010 o 20:20  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 pajapapaja, kasaj: Každá tu jsme sama za sebe, radíme si navzájem a pomaháme si, ale nikoho tu neodsuzujeme a neotravujeme tím život ostatních. Starejte se sami o sebe a nechte nás tu být. Sakra je to snad jedno, zda má šaty z půjčovny originál nebo od číňanů. Rozdíl nikdo nepozná pokud to nebudeš troubit za každým rohem. A jen tak mimochodem. V čechách máme e-shopy, kde ušijou šaty na míru dle obrázku. Nikdo není schopen tak dokonale ušít šaty.
3. sep 2010 o 20:26  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 ještě malikočst - jde z Vás závist.
3. sep 2010 o 20:27  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
 wow tak tohle je tedy slovo do pranice...hmmm, trošku ostré ne? celou dobu se tady bavíme v normální rovině a každý projevuje svůj názor, nevidím tady nikoho kdo by tady někoho napadal nebo někoho urážel nebo konkrétně kritizoval něčí šaty, to si tady nikdo nedovolil, ale po tomhle tvém příspěvku se možná holky taky rozjedou emoticon ...no a ty přijdeš a začneš tady psát něco o nechutných názorech? Někomu přijde nechutné kupovat si padělky ale taky to tady nepíšeme na plnou pusu a píšeme slušně na rozdíl od někoho že? Jinak já originál měla, takže nepochybuj... emoticon

sorry holky ale tenhle příspěvek mě tedy dostal...
3. sep 2010 o 20:31  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
 ...jj závist určitě emoticon já psala o padělcích oblečení, o padělcích šatů tak jako holky tady, o levných šatech že jsou také v půjčovnách k dostání a na tom nevidím nic špatného ty jo?
3. sep 2010 o 20:33  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 Kajsav: každá má na to svůj názor
3. sep 2010 o 20:39  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
    Česká republika
 To já vím, proto to tady píšu celou dobu že každý má svůj názor ale nikoho tady nenapadám, ty tady píšeš něco o nechutných názorech takže nevím no...
3. sep 2010 o 20:43  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 1413 príspevkov. Má 49 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 1413 príspevkov. Má 49 priateľov.
 já budu mít šaty z číny, protože bohužel jsem nenašla krejčovou co by splnila to co si přeji... střih si beru z fotky a vzhled šatů budu mít dle svých požadavků... a co si budeme říkat každé šaty (ať čína nebo návrhář) jsou originál

Jinak díky svým požadavků a baculaté postavě jsem pátrala v kterém salonu si šaty nechám šít. Jen jeden mi nabídl šaty své výroby, ostatní - dovoz z ciziny (Polsko, USA, Ukrajina, Čína)
3. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
    Česká republika
 kajsav: Víš mě jen stačí to číst a proto jsem vystartovala. Snad jsem to pochypila jinač než bylo myšleno.
3. sep 2010 o 20:45  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš