Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
 admin je tu, tak prosim pridavajte prispevky k teme, nie mimo temy emoticon
21. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michasia
Registrovala sa 28. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 79 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
michasia
 mmaxicka: Děkuju za info. Ptala jsem se proto, že jsem nevěděla jak to je. Takže tedy vlastně nabízejí jiné šaty, než které ukazují, já bych to považovala za klamavou reklamu. Nebo tam někde mají psáno, že se šaty můžou lišit? Fakt nevím, nikdy jsem se po tom nepídila. V podstatě mi jde o to, že nechápu, proč si tam tedy nenafotí svoje vlastní šaty, které už ušily a jsou je schopní kdykoliv ušít ve stejném, nezměněném provedení. Jestli tam totiž mají fotky cizí, nikoliv vlastní, jde přece o porušení autorských práv. (Samozřejmě, jestli si ta práva nezaplatily, ale o tom docela pochybuji.)
Co se týče Tvých šatů, tak Ti blahopřeju k tomu, že Ti padly. Máš fakt štěstí. A to nemyslím ironicky. emoticon

Takové šaty jsem nikdy v ruce neměla a nechci tu posuzovat provedení ani kvalitu. A už vůbec ne cenu, taky bych neměla peníze koupit si originál. emoticon Rozhodně nechci nikoho odradit od takových prodejců, jen se ohrazuji proti používání výrazu "na míru" a taky mi vadí, když nevěsta napíše, že si musela šaty nechat ještě nějak upravovat. Proč se smíří s tím, že ty šaty nejsou takové, jaké měly být a nereklamuje je? (i když jde třeba jenom o maličkost)
Odpovím si sama: asi proto, že Čína je daleko, nechce se jí dohadovat s nějakým anglicky mluvícím prostředníkem a za ty peníze se jí to přece nevyplatí. Vždycky se přece najde nějaká česká krejčová nebo švadlenka, která to pak zachrání, že? Škoda, že to většina lidí takhle chápe a naše české krejčové a švadlenky jsou pro ně dobré jenom na opravy. emoticon

nellina23: Dost holek si třeba ty šaty nechá, protože je mají na památku, ale co třeba kovka2, která má doma dvoje, protože ty první jí zkazili? Má si je nechat, aby jí to připomínaly?

Pro omandru v tématu " Přehlídka šatů z Číny v reálu/asap-landybridal a jiní prodejci":
Jo, jo cartmaster jede, skoro bych řekla, že rozjela reklamní kampaň pro Asapbay. emoticon
21. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
Registrovala sa 26. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Svadba bola 15. mája 2010
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
Registrovala sa 26. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
    okres Prešov
 michasia: Ano mas pravdu,kovka2 nemala stastie,lebo je to risk si objednat saty nadialku,ja netvrdim,ze nie(treba s tym pocitat),ale myslim,ze ovela viac dievcat bolo,ktore boli spokojne so satami.A ide tu o to,ze ked chces na satach zmeny,alebo staci ak sa zle pomeras tak Ti nesadnu!A to iste sa moze stat aj krajcirke u vas,len s tym rozdielom,ze chodis na skusky,takze by bol pruser,keby konecny vysledok nebol dobry.
Ano maju na stranke napisane,ze to nebudu originaly a ked ich budes objednavat,tak ta tiez upozornia,aspon mna upozornili emoticon
21. okt 2009 o 15:02  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kata267
Registrovala sa 6. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 3609 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kata267
Registrovala sa 6. apríla 2007 na beremese.cz. Pridala 3609 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
 ja šaty neměla v ruce ještě žádný ani originály ani napodobeniny, ale můžu posuzovat podle fotek, který vídávám u holek v albech... emoticon vím že teď poslední dobou jsou holky spokojený ale jednu dobu ty jeho šaty hodně pokulhávaly emoticon proto už sem někde psala že je ta úspěšnost tak 50:50 ...samozřejmě každý ať má šaty odkud chce emoticon
21. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
    okres Prešov
 tak tak emoticon
21. okt 2009 o 15:27  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michasia
fotoportrét
fotoportrét
michasia
 nellina23: Děkuju za informaci, že tam mají napsáno, že to nebudou originály. Ale tím spíš nechápu, proč si tam nedají fotky reálných šatů, to se za ně stydí nebo co? emoticon

Píšeš: "A ide tu o to,ze ked chces na satach zmeny,alebo staci ak sa zle pomeras tak Ti nesadnu!"
A jsme zase u špatného označení " na míru". Na každou profesi je třeba se učit- já umím šít, ale kdyby po mě někdo chtěl třeba uvázat kytku, tak i když mě to baví a můžu to dělat přesně podle nějaké odborné příručky, neudělám to odborně. Stejné je to i s tím měřením, může se to zdát úplně jednoduché, ale není. Snadno se pak stane, že se nevěsta špatně změří a už je tu průšvih. Tohle by se právě u krejčové stát nemělo (samozřejmě záleží na zručnosti té krejčové, jsou i takové, které dělají řemeslu ostudu), protože ona si zákaznici změří a pak ten střih udělá nebo upraví podle zákaznice. Sama ví, protože tu postavu viděla, kde si co a jak může dovolit upravit. A pak se chodí na ty zkoušky, kde se všechno upraví na míru- přímo na postavě té zákaznice ne jenom podle jejích rozměrů. Proto se zkouší aby se všechny nedostatky odstranily a zákaznice si odnesla šaty v pořádku.

Jestli tedy tihle výrobci uvádí, že mají šaty "na míru", tak ať tedy takové opravdu jsou- dobře padnoucí a nepotřebující další úpravy. Protože "šaty na míru" z nich zatím většinou dělají naše krejčové a švadlenky, které je přímo na nevěstě upravují. emoticon
Jinak lžou a kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe! emoticon (Samozřejmě si dělám legraci, ale na tom lhaní trvám!)
A v takového výrobce nebo prodejce moc důvěry nemám. emoticon
21. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kata267
fotoportrét
fotoportrét
kata267
 michasia - ono jde o to že kdyby si tam dali svoje ušité šaty tak by těch kšeftů tolik nebylo emoticon pokud vím tak mají na stránkách záložku i na svoje výrobky a ty by hodně holek teda nijak nenadchly..např. tady http://landybridal.com/Product/Pro2288.html
21. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kata267
fotoportrét
fotoportrét
kata267
 ale zase nutno uznat že některý z těch který tam prezentujou jako svoje šaty jsou pěkný emoticon
21. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
nellina23
    okres Prešov
 michasia:mozno je pre nich lahsie hodit obrazok originalu ako fotit kazde saty,ktore usiju,lebo to si neviem predstavit emoticonA co sa tyka toho sitia,ved presne o to ide,ze ked to das usit nadialku,tak Ty im posles bud konfekcnu velkost ak mas stastie,ze mas super postavu a sadne Ti presne,alebo im posles svoje miery a oni siju len podla toho co im posles,ziadne skusky az ked pridu,bez predchadzajucich skusok a ak nieco nesedi,tak musis ist ku krajcirke .to je nevyhoda,ale mozu prist saty ktore sadnu super emoticonA myslim,ze aj ked este krajcirke zaplatis za nejake upravy vyjde to aj tak lacnejsie ako pozicanie,aspon u nas a preto som to riskla a objednala som si saty aj ja.Nevies nahodou kolko vyjdu saty na mieru u krajcirky u vas aj s materialom?pre porovnanie ma to zaujima emoticon
21. okt 2009 o 15:49  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michasia
fotoportrét
fotoportrét
michasia
 kata267: Tak jsem tam v rychlosti nakoukla- mluví to samo za sebe. Hlavně je zajímavé, že mají fotky v té své kategorii označené "Do not copy" a přes fotku mají plno log, zatímco vesele kopírují značkové fotky. emoticon
21. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michasia
fotoportrét
fotoportrét
michasia
 emoticon
21. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kata267
fotoportrét
fotoportrét
kata267
 nellina - ja teda osobně žádnou zkušenost s šitím nemám ale psala tu kdysi v nějaké diskuzi nevěsta blanka.k a ta měla šaty na míru z brněnského salonu a myslím že cena byla nějak 6 nebo 8tis. (nepamatuju si to přesně tak nechci kecat), ale rozhodně to bylo tak nějak emoticon
21. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michasia
fotoportrét
fotoportrét
michasia
 Tak nevím, co stalo, ale v mém předchozím vstupu mělo být tohle:
nellina23: Nevím kolik by takhle stály šaty u nás, ale já tu neřeším finanční stránku věci, nýbrž lživé označení. emoticon
A jestli je pro ně na obtíž vyfotit svůj vlastní výrobek, tak jim jde jenom o to nahrabat co nejvíc peněz, ne o vlastní prestiž.
21. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. okt 2009 o 17:42 • nocturno
fotoportrét
fotoportrét
trinitywhite
Registrovala sa 10. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. apríla 2010
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
trinitywhite
Registrovala sa 10. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. apríla 2010
    okres Žilina
 ahojte, nemáte niekto adresu, kde sú šaty, ktoré šili číňankovia a porovnanie s originalmi? Mala som adresu d Artichoke, ale uz mi nefunguje. Silno sa zosvadobnieva a ja si uz musim davat saticky sit...pomozete mi? Dakujem
21. okt 2009 o 19:43  •  Svadba bola v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
Registrovala sa 1. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 131 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Hradec Králové.
  • Svadba bola 26. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
Registrovala sa 1. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 131 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Hradec Králové.
    Česká republika
 trinitywhite: adresu nemuzu najit, ale budu jeste patrat... a protoze patrim k tem stastnym nevestam kterym se saty povedli, tak dopurucuji at do toho jdes .-))
21. okt 2009 o 20:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
    Česká republika
 trinitywhite: adresu od arti jsem nenasla, ale jedna starsi srovnavacka je http://www.beremese.cz/photos/ninas
21. okt 2009 o 20:36  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. okt 2009 o 22:53 • nocturno
fotoportrét
fotoportrét
tradada
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 5. júna 2010
fotoportrét
fotoportrét
tradada
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 5. júna 2010
 ahoj. tie co ste objednavali saty na dialku? aku ste riesili vyrovnavanie a pod, kedze museli prist pozuvane v balicku??
21. okt 2009 o 23:10  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemny
Registrovala sa 21. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 1. mája 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
gemny
Registrovala sa 21. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov. Okres Praha.
    Česká republika
 nocturno_nemyslim si, ze by byla tak zoufala...
22. okt 2009 o 09:23  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
    Česká republika
 no tak to je hodne ubohá úvaha emoticon emoticon
22. okt 2009 o 09:26  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemny
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
gemny
    Česká republika
 i kdyz s tim vychvalovanim, doporucovanim satu za tri tisice a jste blbky, ze si pro saty jdete do salonu a jeste kasanim se, kolik uz na to tady sehnala zakaznic, si myslim, ze by taky mohla dostat stopku..nebo vam to nezavani zarizovanim si zivnosti pres beremko? ale zase na druhou stranu si myslim, ze sem chodi inteligentni holky a ze si o tom mysli svoje..tak nevim emoticon
22. okt 2009 o 09:47  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
    Česká republika
 tradada: saty se zcasti vyvesili sami. Ja jsem si je jeste radeji preprala, chtela jsem je mit vonavoucke emoticon no a pak jsem si je vyzehlila (zehlicku nastavenou na nizsi teplotu a s naparovanim) a nebyl problem emoticon
22. okt 2009 o 12:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 12:35 • cartmaster
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
    Česká republika
 vypada to ze ty si mela uplne nejlepsi nejkrasnejsi nepokrcený (divny kdyz to jde postou- to me rozmlatily i nerozmaltitelnou vec) a za nula korun emoticon emoticon
22. okt 2009 o 12:38  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
Registrovala sa 31. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 736 príspevkov a 3 albumy. Okres Mělník.
  • Svadba bola 9. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
Registrovala sa 31. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 736 príspevkov a 3 albumy. Okres Mělník.
  • Svadba bola 9. júla 2010
    Česká republika
 víte co mi není jasný-jakto, že někdy jsou ty šaty stejně skvělý jako originál a někdy je to taková šílenost, jako je vidět v tom srovnávacím albu... je to půl napůl a asi hodně velkej risk...-/
22. okt 2009 o 12:44  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 12:46 • cartmaster
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala sa 2. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 764 príspevkov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala sa 2. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 764 príspevkov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    Česká republika
 Ty mě fakt bavíš emoticon emoticon
22. okt 2009 o 14:36  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala sa 12. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 141 príspevkov a 1 album. Čierna Hora.
  • Svadba bola 12. marca 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala sa 12. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 141 príspevkov a 1 album. Čierna Hora.
  • Svadba bola 12. marca 2010
    Česká republika
 Tak nejake fotky sem, at to muzeme posoudit. Takhle si kazdy muze rikat co chce a plati, ze kazda liska svuj chvost chvalli.
22. okt 2009 o 14:45  •  Svadba bola v marci 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lakys
Registrovala sa 18. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 606 príspevkov a 1 album. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lakys
Registrovala sa 18. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 606 príspevkov a 1 album. Okres Praha.
 Tak jak se tu pročítám diskuzí tak jsem z toho tak trochu vedle a nějak se mi nevede z toho udělat patřičný názor. Také se mi líbí šatičky vyrobené v číně, ale stejnak mi to nějak nejde do hlavy " na míru .... " na aukru a jiných servrech prodávací vždy uvádějí na míru, jsou tedy šaty opravdu dle rozměrů, které se jim zašlou nebo dle rozměrů tě zaškatulkujou do konfekční velikosti ??? Můžete mi to prosím holky vysvětlit. Číst 294 stránek je absolutně nemožné.
emoticon
22. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš