Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
15. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
Registrovala sa 9. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 14286 príspevkov. Má 69 priateľov.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    Česká republika
 tak myslim že už jste si to vyříkaly..řekly svoje názory...a od těď jako kdykokoli předtím to bude stejný- kdo to od ní chce, tak jí poprosí...kdo to od ní neche at si to udělá sám...takže nač to rozpatlávat
26. sep 2009 o 10:28  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala sa 16. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 1118 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala sa 16. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 1118 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Hodonín.
 Holky mám dotaz,objednávali jste přímo z jejich stránek nebo přes ebay?
26. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. sep 2009 o 10:36 • adela1977
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. sep 2009 o 10:37 • adela1977
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala sa 23. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 221 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Karviná.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala sa 23. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 221 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Karviná.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    Česká republika
 ja nevím, co tady pořád řešíte. Ikdyby tu provizi z toho měla, tak ať ji má. I tak ty šaty jsou za pár kaček, tak o co jde? Mě je to jedno, jestli z toho bude mít 500 nebo 1000, ale objetuje u toho svůj čas a pokud si myslíte, že si to samy objednáte lépe, tak tak udělejte a nehazejte tady na ni špínu!!!
26. sep 2009 o 10:39  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2009 o 10:41 • adela1977
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
Registrovala sa 23. júla 2006 na beremese.cz. Pridala 1032 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
Registrovala sa 23. júla 2006 na beremese.cz. Pridala 1032 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov.
 tak myslim ze by sme se meli vratit k tematu tohoto vlakna....
kaczka: ja doporucuju pres ebay, tam se totiz pise hodnoceni obchodu a kdyby neco bylo vneporadku tak kdyz mu das nelichotive hodnoceni tak se bude snazit to napravit...
26. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala sa 2. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 764 príspevkov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala sa 2. apríla 2009 na beremese.cz. Pridala 764 príspevkov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    Česká republika
 taktak,už bych to neřešila,estli provizi má nebo ne, rozhodně by ji měla zaslouženou a pořád za supr šaty dáme míň peněz než v salonu,já su s angličtinou břídil,takže bych prostředníka rozhodně volila,pokud bych si ty šaty pořizovala v zahraničí
navíc moje šaty budou atypický, když chci dvoje šaty spojit v jedny, takže s tím bych si neporadila,ani dybych mluvila anglicky plynule emoticon a dyž do toho půjdu,objednávám hned v lednu,at případně můžu udělat nějaký upravy a všechno s dostatečným předstihem a vpohodě
26. sep 2009 o 12:38  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilinka28
Registrovala sa 13. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 37 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Svadba bola 2. júla 2011
fotoportrét
fotoportrét
lilinka28
Registrovala sa 13. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 37 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Svadba bola 2. júla 2011
 milá Arti, doufám, že Tě výroky Aartuu nerozladily natolik, že se necháš odradit od další pomoci nám budoucím nevěstám. Myslím, že soudné a rozumné holky vždycky ocení tvou pomoc a ty nevděčné ať si trhnou nohou. Vždycky se najde někdo, kdo bude remcat. Prostě všem se člověk nezavděčí, ale myslím, že těch 99% teď už mladých paní, jsou Ti neskutečně vděčny.
26. sep 2009 o 14:52  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
Registrovala sa 4. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 995 príspevkov a 3 albumy. Má 25 priateľov.
  • Svadba bola 3. júna 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
Registrovala sa 4. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 995 príspevkov a 3 albumy. Má 25 priateľov.
    Česká republika
 kaczka> pres ebay muzes objednat jen saty, ktere ma prodejce v nabidce, pokud chces saty jine nebo s nejakyma vetsima upravama, tak to jde pak mimo ebay a tim padem i mimo feedback na prodejce...
27. sep 2009 o 16:56  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
len.z
Registrovala sa 27. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 3442 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 7. júna 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
len.z
Registrovala sa 27. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 3442 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 7. júna 2008
    Česká republika
 Mě šaty objednané od Arti přišli za 3 týdny a šli z Číny neclé 3 dny.. emoticon ..rychleji než pošta po ČR.. emoticon .takže Arti chyba to určitě nebyla..... emoticon
prostě pro dobrotu na žebrotu emoticon
27. sep 2009 o 17:02  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mayenka
Registrovala sa 30. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 121 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mayenka
Registrovala sa 30. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 121 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 vubec nechápu proč byl smazán můj příspěvek, kde jsem psala arti, že ta její pomoc nevěstám tady je za dobrotu pro žebrotu, dokonce koukám, že tam je dopsáno, že jsem urážela a provokovala....nechápu. To jak se tu uráží arti smazáno není. Arti nic nezveličuje a pomůže jen tomu kdo o to žádá, nikomu nic nenutí ani za to nic nebere. Stojí jí to spoustu času a jak vidím i nervů. Nespokojená nevesta jí měla i s maminkou poděkovat, vše dobře dopadlo a jestli měly pocit, že jim šaty přišly pozdě tak to je jejich problém měly objednat včas a nebo si to vyřizovat sami, arti je nenutila, ani nemá jak někoho nutit. Použít něčí pomoc a pak tu urážet je to co mělo být smazáno!
28. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
Registrovala sa 8. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 874 príspevkov a 3 albumy. Má 86 priateľov.
  • Svadba bola 11. júla 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
Registrovala sa 8. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 874 príspevkov a 3 albumy. Má 86 priateľov.
    Česká republika
 Holky, to že Arti ze šatů má provizi je snad jasné, nechápu, že je tady tolik naivek, které si myslí, že je to zadáčo emoticon ale je asi jasné, že to tady nemůže naplno přiznat. Já jsem si osobně objednávala šaty přes Arti a byla jsem nadmíru spokojená, byli fakt úžasné, na druhou stranu jsem za svoje peníze očekávala, že šaty budou pěkné a hlavně, že dojdou včas.....to byl taky důvod, proč jsem si je přes ní objednávala, abych nemusela se svou nedokonalou angličtinou bombardovat Číňany kvůli včasnému dodání a aby tuto práci udělala za moje peníze ona, jelikož s tim má bohatou zkušenost. Myslim, že pro nás tady Arti objednala dost krásných šatiček, ve kterých jsme si užili (či užijeme) svůj velký den, na druhou stranu je to její "bussiness" takže by měla být odpovědná za šaty i za termín doručení......zajímalo by mě, jak by vám bylo, kdyby jste po půl ročních usilovných přípravách neměli 3 dny před svatbou šaty....já bych už nejspíš rušila svatbu, fakt hrozná představa emoticon
28. sep 2009 o 13:25  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
 pukanka: promin ale to prece byla chyba slecny ze si saty objednala az mesic a pul pred svatbou..nemohla prece cekat ze budou doma s velkym predstihem, nevim cos e tu porad resi saty prisly v cas, jo prisly az ve ctvrtek ale prisly pred svatbou takze je pouzit mohla, to ze je objednala az na konci cervence je ale jeji chyba kdyz je objednavala tak prece vedela ze doba vyrobi je az 6 tydnu... pises ze jak by bylo nam, no me by se to nestalo nenechala bych saty na posledni chvily, a pokud bych neco delala na posledni chvily tak bych nadavala jenom sobe a ne nekomu kdo dela vsechno proto abych je pred svatbou mela doma..
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
Registrovala sa 24. júla 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 196 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 12 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
Registrovala sa 24. júla 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 196 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 12 priateľov. Okres Praha.
 ahoj, souhlasis s tulikiss, pokud slecna mela svatbu naplanovanou na zari a saty objednavala az koncem cervence, tak se muze zlobit sama na sebe, ze ji saty prisly az dva dny pred svatbou. Ja sice svatbu zatim neplanuji, ale pokud bych ji planovala a chtela si saty nechat usit, tak si je necham usit pul roku dopredu, aby byl cas na jejich usiti a doruceni a pripadne na jejich upravu. Slecna muze byt rada, ze ssaty na svatbu mela vcas a Artichoke podekovat, ze se snazila, aby je dostala vcas. To je muj nazor..
28. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
    Česká republika
 Tullikis a Tinakari: slečna si je objednávala začátkem července, pokud správně čtu....píše, že jí došli za 10 týdnů, což je podle mě dlouho....mě osobně přišly za 6 týdnů a co to tak tady sleduji, většina nevěst má šaty do 8 týdnů max! Prosím čtěte pečlivě na co reagujete, vypadá to hloupě, když hodnotíte něco o čem nic nevíte emoticon
28. sep 2009 o 17:04  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
 Pukanka: dekuju za upozorneni, spatne jsem precetla. Take se omlouvam aartuu. Chyba se vloudila emoticon
28. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 19:42 • adela1977
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 1413 príspevkov. Má 49 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 1413 príspevkov. Má 49 priateľov.
 jééé furt to neřešte,stalo se no emoticon slečna,teda teď už paní se vdala,moc jí to slušelo a ostatní si vezmou ponaučení,že si mají šaty zajistit dřív emoticon
28. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
    Česká republika
 Adelka: jj, já to beru podle sebe, kdybych tak dlouho na šatky čekala nebyla bych nadšená a myslim, že i největší příznivkyně Arti by 3 dny před svatbou bez šatů nádavála a nebyla v pohodě,ale když se tě to netýká, tak je to pohoda, vždyť přeci nakonec došly emoticon
Smudlinka: přesně tak, je to ponaučení pro ostatní nevěsty.....proto taky tady ta diskuze je emoticon
28. sep 2009 o 20:31  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aartuu
Registrovala sa 27. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 14 príspevkov a 2 albumy. Okres Karlovy Vary.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
aartuu
Registrovala sa 27. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 14 príspevkov a 2 albumy. Okres Karlovy Vary.
    Česká republika
 No pokud vím, tak tohle je diskuzní fórum, kde se mají psát svoje názory a zkušenosti.
Já jsem napsala jen svou zkušenost a každý ať si myslí co chce, nevěřím tomu, že ty šaty Arti objednává zadarmo, ale jak říkám je to můj názor nikomu ho nenutím a je mi jasný, že zase zástup jejích věrných kamarádek jí bude bránit Ok. Jen se mi líbí, když tu někdo napíše něco trošku negativního, jak se na něj hned všichni vrhnou.
A jestli jsem nevděčnice, tak asi jo, ale za ty peníze jsem čekala něco víc než poslat pár mailů a od té doby co jsem poslala peníze, už žádný zájem. Stále jsem musela mailovat, zjišťovat a nakonec komunikovat sama s dopravní společností a ohledně šatů jsem se připomínala včas, s tím jak to vypadá. Příjde mi, že všichni zapomínáte, že jen Arti má v tu chvíli kontakt na Čínu.
A pro info šaty jsem měla objednaný od začátku července což je 10 týdnů a pokud je Arti dobrosrdečná jak se uvádí, tak by přece nastávající nevěstu , která si chce objednat šaty a bylo by už pozdě na to upozornila.
29. sep 2009 o 07:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
Registrovala sa 1. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1286 príspevkov.
  • Svadba bola 31. júla 2007
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
Registrovala sa 1. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1286 príspevkov.
  • Svadba bola 31. júla 2007
    Česká republika
 holky, já hlavně nevím, proč to řešíte. Nemá cenu se kvůli tomu hádat či debatovat dle mého. Kdo si chce šaty objednat, musí pochopit, že nikdo nikdy nezodpovídá za to kdy je z číny pošlou, nejsou nikoho zaměstnanci, oni jsou dodavatelé vy jste klienti, a jiné info, než sem předávala aartu jsem neměla, aartu si pozapomněla pročíst diskuzi než mě prosila že něco chce, já opravdu nemám čas každé z vás vypisovat podrobnosti, od toho je tadyta diskuze si myslím, a víc bych to opravdu neřešila. Nebaví mě to. Aartu šaty má, chování je věc jiná a pro mě ponaučení, že pomáhat se má opravdu jen známým a pečlivě si vybírat. Toť vše. emoticon
29. sep 2009 o 10:17  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aartuu
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
aartuu
    Česká republika
 Ano máš pravdu a o tom píšu, jen svou zkušenost a názor, a pokud si někdo bude chtít šaty objednat, tak to udělá a pokud ne, tak si je půjčí. A pokud jde o chování, tak nesuď, neznáš mě.
29. sep 2009 o 11:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sanmonbibi
Registrovala sa 28. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 469 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 24. apríla 2010
fotoportrét
fotoportrét
sanmonbibi
Registrovala sa 28. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 469 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 24. apríla 2010
 nejsem na zadne strane, ale rozhodne bych si saty neobednala 10 tydnu pred svatbou emoticon uz se to tu resilo mnohokrat ze prisli i po 11/12. ono nadavat na saty za 6 tisic nebo kolik, mno me stal dvakrat tolik jen zavoj. Ale vis co asi dostanes a ze to nejspise nebude dokonale, ja bych se asi picla nemit 3 dny pred svatbou saty, ale ja bych se do takove situace nedostala. To ze se tu napadate a kopete do sebe je fakt velice dospele. kdo chce at od artichoke objedna a kdo nechce at to nedela. osobne take nesouhlasim stim ze je to nejak slozite to objednat sama,a le je to pohodlnejsi pres nekoho. Hodne holkam tu pomohla a udelala jim krasnej den, pac se citili jako princezny, no pravda je jen jedna ale kazdy ji vidi trosku jinak.... tak se uz nehadejte
29. sep 2009 o 11:24  •  Svadba bola v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 359 príspevkov. Má 59 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 359 príspevkov. Má 59 priateľov.
 Ja som len chcela pridat svoju skusenost..saty som zaplatila a poslala som miery 18.9. Zajtra budem šaty mať doma..ale nie je to z asap..ale od ineho predajcu na ebay..
29. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mayenka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mayenka
  • Nevie kedy bude svadba
 arti už tu zaznělo, za dobrotu na žebrotu, z diskuse si každý udělá obrázek, kdo z vás dvou pomáhá /i kdyby ti za to činani neco dávali/ a kdo jen kritizuje. Objednat si šaty deset týdnů předem když tu kolikrát holky čekaly i tři měsíce je risk. Nikdy si nepsala, že garantuješ termíny a nikdo z nás normálních si nemyslí, že šaty spíchneš doma když v čině zrovna nebudou v nejvyšší sezóně stíhat emoticon Nervozita postižené nevěsty před svatbou je pochopitelná, ale už by mohla brzdit a pomalu se ti omluvit
29. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zirafa1
Registrovala sa 1. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 52 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zirafa1
Registrovala sa 1. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 52 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 lidi jsou fakt různý....
29. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
    Česká republika
 vierka0> to ale ty saty nesili, ale maji je na sklade, ne? za tyden asi tezko...
ja teda od zaplaceni do poslani cisla zasilky mam presne 20 dni sakumprdum s vikendy, prijde to driv nez jsem cekala, ale to taky proto, ze ted nemaji jeste takovy frmol...
29. sep 2009 o 11:48  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
1
 no sila mi ich na mieru..este ked som posielala miery, pytala som sa ako dlho to bude trvat, vravela, ze tyzden na zhotovenie a fakt ich poslala v piatok o tyzden..
29. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
Registrovala sa 21. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 244 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
Registrovala sa 21. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 244 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
    Česká republika
 vierka0: a jaké ID má ten prodejce jestli se mužu zeptat?
29. sep 2009 o 12:39  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš