Svadba sa zmestila do rozpočtu 840 €

Zobraz úvodný príspevok
Skoncil sa ten svadobny osial.A konecne si mozem vydychnut,Vsetko vyslo podla predstav,aj pocasie bolo prijemne a dokonca aj rozpocet bol prijatelny.Za svadbu celkom za vsetko spolu sme zaplatili 840 eur.
Odpovedať
@666kacka666 no dobre, zakusky , vyzdobu atd ste si robili sami, ale sak to nie je tiez zadarmo, suroviny, kompotenty vyzdoby a pod, takze ta suma,ktoru si uviedla nemoze byt konecna tomu jednoducho neverim
Odpovedať
@ria236 tiez som z toho magor. A nechapem ako sa niekto dokaze vtesnat do takej sumy.. pre mna je to proste nerealne..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela veru z tvojej svadbičky vidiet aspon 3 fotky. Nevravím že človek musí dávať velké tisíce za koopec zbytočností....ale toto mi príde ako lakomstvo. Lakomstvo na SVOJICH VLASTNYCH. Ved ked už si to robila aj pre hosti (a nevzali ste sa len o dvoch svedkoch) tak nech mi tu ktokolvek čokolvek hovori o šetrnosti (ja soom tiež vela ušetrila že som si robila kopec vecí sama)...ale toto mi už príde ako žgrlošstvo. A tento tvoj príspevok tu naozaj nema čo robit..akurat možeš očakávať nechápavé komentáre.
Odpovedať
Fotograf a saty a kadernicka kolko stali? Nas obrucky vysli 360 eur, aj to kazdy hovori ze dobra cena... 50 eur sa platilo na fare akoze za kostol...
Odpovedať
@666kacka666 Podla mna je to super, je fajn vediet, ze na malej svadbe sa da usetrit. Ja som este svadbu nemala, ale popravde mne ta moja svadba pride ako vyhodene peniaze, ja velmi nie som na taketo ceremonie :-) Ale kazdy je iny. Najlepsie na tom je, ze moj snubenec chcel svadbu s rodinou, za svedka bude mat svojho brata a jeho zena nam na svadbu ani nepride. Keby som bola mudrejsia, tak by som uz svadbu urobila iba pri dvoch svedkoch a rodicoch a isla radsej na super dovolenku.
Odpovedať
podme hlasovat - kto chce tiez vidiet fotky z tejto svadby? 8-) Su veci, ktore je lepsie raz vidiet nez stokrat pocut - tak nech vidime, ci sa vlastne bolo cim chvalit
Odpovedať
@qlorenap Fararovi aj my sme dali 50.Fotografka bola zadarmo,saty 40eu,kadernicka 20eu,
Odpovedať
@atrin Ale ja sa nechvalim,len hovorim,ze da sa aj z mala penazi urobit pekna svadba.Nie som za vyhadzovani tisice eur za svadbu.A navyse platili sme iba ja a manzel,od rodicov sme nezobrali ani cent.
Odpovedať
@lili1990 My sme jednoducho nechceli utratit vela za svadbu,podla nas je zbytocne vyhodit kopa penazi za to.Radsej si setrime na ine veci.
Odpovedať
My si tiez celu svadbu platime sami..ale neviem si predstavit co si mala za saty ked stali 40 eur tiez som si urobila vela veci sama ale proste oklamat sa to neda saty 300 eur obrucky 360 oblek vysse 100 a ja som uz na tvojej sume a to sme len oblexeny a mame co na ruku a nic viac..proste ta cena uplne za vsetko sa mi zda velmi nizka ale ok gratulujem ze mas taku lacnu svadbu ale tie fotky by si mala pridat nech to vsetky vidime lebo asi ani jedna z nas si to nevie predstavit a ja som zvedava na tie tvoje saty a tiez nerozumiem tvojmu prispevku ci sa chvalis alebo ta mame obdivovat?
Odpovedať
Mna by skor zaujimalo, co zaratala vlastne do tej sumy :-D
Odpovedať
@lulu_2323 Nechvalim sa,len hovorim o tom,ze aj za lacno sa da.Pridam neake fotky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Takuto som mala kyticu,obrucky a saty.
Odpovedať
@666kacka666 aha, tak to potom chápem že bola taká lacná vaša svadba
Odpovedať
@zohanka Co tym myslis?
Odpovedať
takze to skor bola rodinna seslost, take vacsie narodeniny. ono je to fajn 840 ale je to uplne irelevantna suma, kedze hosti bolo malo a kedze bol fotograf zadarmo, tak to je kamaratska sluzbicka.
Odpovedať
@666kacka666 za mna super:) perfis cena, i ked tiez tomu nerozumiem, ako sa vam to podarilo :D my sme len za obrucky dali 600 eur :), pozicanie siat 550, kyticu som mala skoro taku istu ako ty za 78 a za obrad 148eur. takze sme uz daleko daleko presiahli vas rozpocet a to som este nepocitala prenajom saly, ubytovanie, jedlo, zakusky alkohol, foto, dj, vyzdoba, oznamenia, pierka a vela vela dalsich veci. ale i tak, dobra praca. hlavne ze ste si to uzili vy a bolo to podla vasich predstav:)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja tiez nechapem do tej sumy by som sa nikdy nezmestila tak isto ako pisali baby vyssie za tu sumu len obrucky a saty a ostatok ? Dobre foto bolo gratys a hostina a ine ? Ako si to urobila? Ja mam este len drobnosti ale 100eur je uz fuc.
Odpovedať
Mohla by si dat aj nam rady ako si to vsetko zvladla pripravit za tak lacny peniaz. Myslim ze mnohe baby by sa potesili keby usetrili kopu penazi
Odpovedať
Profilova fotka
@fadama ved len saty tolko stoja po vacsine a neviem si predstavit ako by som sa do tejto sumy zmestila aj s hostinou, ved to nie je vobec mozne si myslim. To ani posedenie sa neda z takehoto rozpoctu zorganizovat. Neviem svadba je len raz za zivot tak asi by bolo fajn si ju aj uzit :-) nehovorim ze treba minut neviem kolko penazi ale zase netreba na tom dako ani setrit
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzlikkk Ano presne moj nazor je to iba raz za zivot tak netreba na vsetkom zglosit. Ja ratam ze celkom dokopy to bude aspon 3500,-eur. :-) A teba kolko vysla svadba ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fadama ked to ratam vsetko dokopy tak nas to vyslo do 4500 vsetko, ibaze my sme to mali tak ze hostinu, vyzdobu a tak platili nasi so svokrovcami, ja som si zaobstarala saty a vsetko okolo toho a muz zase kupoval obrucky, sako a podobne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzlikkk tak to si mala super aspon niekto ti s niecim fin. pomohol. My si musime vystacit sami aj preto uz postupne zbieram veci na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@fadama tak oni nam chceli pomoct :-) ja osobne by som ich do toho nejako netlacila ani neprosila, pretoze ja mam najradsej ked si financujem toho co najviac sama, aby som nebola na niekom zavisla, alebo aby mi to casom niekto nevykrikol. Ale ked sa ponukli a nechceli ustupit tak co som s nimi mala robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzlikkk :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@666kacka666 šaty ťa koľko stáli?
Odpovedať
@domcicipatcici zle si čítala, 40 eur... mňa by osobne asi zaujímala kalkulácia tých položiek... jasné dá sa urobiť svadba za túto sumu ALE otázkou je či by ju niektorá z nás chcela. Nemyslím si, že by niekto rád vyhadzoval do slova a do písmena peniaze von z okna, no väčšina si zrejme predstavuje svadbu a hostinu na určitej úrovni. nevravím, že svadba s posedením v pizzerii alebo vývarovni nemá svoje čaro pri pohári sudového alebo čapovaného (ako sa komu páči), no pre mňa by to bol trapas...
Odpovedať
@zuska_bluzka mne to pride ako promocia
Odpovedať
@soave alebo proste rodinná oslava... také posedenie v kruhu rodiny :-)
Odpovedať
@zuska_bluzka odpusť :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?