Svadba sa zmestila do rozpočtu 840 €

Zobraz úvodný príspevok
Skoncil sa ten svadobny osial.A konecne si mozem vydychnut,Vsetko vyslo podla predstav,aj pocasie bolo prijemne a dokonca aj rozpocet bol prijatelny.Za svadbu celkom za vsetko spolu sme zaplatili 840 eur.
Odpovedať
1
4
5
@666kacka666 Mila kacka to ze zakladas a otvaras znova temu ktora nie je vobec nikomu napomocna a patri skor do tvojho fotoblogu ako sem je nepochopitelne asi pre kazdeho. Len zbytocne provokujes ludi a potom sa urazas ze kto ti tu co take strasne pise. Mna najviac zarazila od teba tato veta: "My sme mali mensiu svadbu a zvladli sme to bez akejkolvek pomoci.Vsetko som zorganizovala sama,od rodicov sme si nezobrali ani cent." Citim z nej strasnu chvalu a hrdost. Ty si sice myslis ze aka si super ze si to zvladla sama, ale mam pre teba "novinku". Vacsina neviest na MS si same robia svadbu, za vlastne peniaze a pre viac ako 22ludi. Neda sa porovnat situacia kde je 80 ludi a 22 ludi. Neda sa porovnat svadba kde nebol ziadny fotokutik, cigarovy bar, candy bar, ziadne hry a program, a tak dalej. Mohla by som ti zacat rozpravat o tom ako planujem takuto svadbu pre 80 ludi, tiez za co najmenej penazi,spoza hranic na dialku, za vlastne peniaze...a nechvalim sa tu hore dole ze aka som sikovna lebo to zvladam sama. chcela by som ta vidiet ci tiez by si si tak hrdo buchala do hrude. Malu oslavu dokaze kazdy naplanovat lebo to nie je tak financne ani casovo narocne. Fakt by si sa mala zamysliet nad tym a este viac nad tym ze zbytocne zakladas duplicitnu temu....
Odpovedať
@kicilanka uvazujem, ci sa niekto chvali tym, ze si sam zorganizoval promocie alebo narodky. pretoze asi tak to vyzera...poctom ludi a aj celkovym vzhladom
Odpovedať
@barbakanka presne tak... sú proste veci, za ktoré si musíš priplatiť, aby to aj nejako vyzeralo a nemôžem nazývať hostinou niečo, čo je v cene narodeninovej oslavy... môžem si na favorit nalepiť hviezdu z mercedesu, ktorú utrhnem po ceste domov z auta, alebo si tam nalepím toho natiahnutého jaguára a dám za lepidlo 2€ ale furt to bude favorit... jednoducho svadba niečo stojí, či sa nám to páči, alebo nie
Odpovedať
Hlavne za jedlo a zákusky by som dala asi viac :-) lebo to je niečo čo nevieš urobiť lacno. A tak isto aj kytica ale každý ako mu pasuje :-) Asi by sa hodilo túto tému už uzavrieť lebo veľa nevestičiek vyjadrilo svoj názor ale stále je dôležité čo si o tom myslíte vy lebo ak si vy dvaja za tým stojíte tak potom nie je dôvod aby sa ti tu vyjadrovali baby čo za svadbu dali oveľa viac lebo vedia porovnať kvalitu s tou svojou svadbou :-) A vždy ich to bude vytáčať tieto úvahy :-) a ja to chápem
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?