Koľko pierok potrebujem pre 150 hostí?

kolko ich potrebujem, ak budem mat 150 hosti? dakujem
Odpovedať
ahoj, zalezi od toho, aky je u vas zvyk - ci sa davaju vsetkym pozvanym, alebo iba chlapom
Odpovedať
@84vali ja budem dávať iba mojmu otcovi a otcovi zenicha.a druzbovi s druzickou.take pekne vacsie..a je to..ved ostatni vedia ze su na svadbe tak naco sa znacit:)
Odpovedať
@orieska325 Aj to je dobre riesenie :)
Odpovedať
@slavkaa85 niekde sa davaju len chlapom?
Odpovedať
@orieska325 tak to bolo dakedy a ja to uznavam aj teraz :)
Odpovedať
tiez som nad tym dnes rozmyslala, ale rozhodla som sa, ze pierka dame rodicom, svedkom a zenichovi. a mozno hlavnemu druzbovi a hlavnej druzicke :)
Odpovedať
@84vali ano, napriklad u nas na vychode :)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne to isté sme riešili minule aj my. A nakoniec tie hlavné veľké samozrejme ženích, otcovia, svedkovia a starší družba....a zvyšok tie maličké, len slobodným chlapom - čiže družbom :D a družičkám tiež len slobodným, také kvety na ruku...:D
Odpovedať
@tanta84 celkom rozumne sa mi to vidi :) dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ja viem tak, ze sa tie male pierka davaju len slobodnym chlapom a chlapcom ;)
Odpovedať
u nas sa davaju vsetkym...a velke len rodicom svedkom a krsnym
Odpovedať
ja dávam všetkým rovnaké. akurát svedkovia a rodičia budú mať väčšie. a ženích samozrejme najväčšie a z živých kvetov :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@84vali aj u nás viem len o tom že sa dávajú len chlapom ..
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás sa pierka davajú len mužom a chlapcom slobodny aj zadaním.......taak ak máš zoznam vieš si zrátať kolko pánov budeš mať na svadbe.....no ovšem zaleží ake su u vás tradície niekde dávaju všetkym svadobčanom
Odpovedať
U nas je zvykom dàvať pierka každemu hosťovi pričom rodičia s svedok majú také vàčšie a potom aj starejší màva obrovské pierko s viacerými dlhymi stuhami. Podľa mna je ten taky mily zvyk :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?