Čepčenie za menej ako 150 eur

Profilova fotka
Ahojte dievcata/dámy,prosila by som o info,či sa vám podarilo zohnať dievcata na cepcenie za menej ako 150€ na pol hodinku? Veľmi sa mi tento zvyk paci, ale je to vsade take drahe? Dakujem krasne
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@naddaniele Ahoj, no poviem ti to takto: 150 € je veľmi dobrá cena. My budeme mať tiež za toľko - ale záleží to od toho, čo všetko v tom je, koľko ľudí príde a aký program ešte robia :-) Nám príde 8 dievčat a 2 mládenci - tí budú tancovať fľaškový, kým mňa oblečú dievčatá do kroja a potom vlastne začne sviečkový tanec a samotné čepčenie :-) Už som počula aj o väčších "pálkach" - 300 - 350 € za ešte menej ľudí a menší program :-)
Odpovedať
nejde ani tak o polhodinku, ale o to, ze musia v tu nocnu hodinu prist a "robit", spievat, hrat,.. podla mna adekvatna suma, ked si to vsetci rozrataju :-)
Odpovedať
ja som mala 4 kocky z BA a platila som 400€ vratane dopravy na vychod + ubytovanie :-) cize tipujem ze bez dopravy je to okolo 200€, je to normalka, kedze kazda tak dostane 50€ a nemas v tom len polhodinku ale museli si to aj nacvicit, obliect sa, upravit, prist o polnoci niekam, odspievat, odrecitovat, a nase nas sprevadzali aj celym redovym tancom...
Odpovedať
Profilova fotka
@icka_lubicka mozem poprosiť o aký súbor ide, odo mňa pýtali 4 dievcata 300€
Odpovedať
@naddaniele mam na cepcenie zeny z folklorneho suboru a pytaju si 180 aj s tym, ze pride harmonikar :) podla mna fajn cena ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misiacicka mohla by som poprosiť kontakt do IP?dakujem
Odpovedať
@misiacicka My sme mali mladé dievčatá, ktoré pekne spievajú za dobrovodu harmonikarky a zobrali 120 €. Po začepčení urobili venčekový tanec. A ešte zložili také vtipné texty o nás.
Odpovedať
@naddaniele Myslím si , že skôr súbory z dedín a menších miest to urobia za oveľa menej . My sme platili 120 € a boli super.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete odporúčiť niekoho v Prešove?
Odpovedať
@jamka291 skus si pozriet Pirecko :-) velmi mile a sikovne baby (a chalani) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@germa môžete mi prosím poslať kontakt ak to je západ?
Odpovedať
My budeme mať skvelý súbor, robia super program a pýtajú 130 eur...ešte im dáme zákusky a fľašu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
150 eur je este fajn suma, si myslim :-D :-D pocula som aj o takych, ktory si pytaju niekedy aj 300 eur :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kuciara to urcite ano, ale kadzy ma vlastny rozpocet :)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať kočky zo súboru + jeden chalan s nimi a zaplatíme 240 eur :) ale sú úžasné, takže tie peniaze ozaj neľutujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@matamtnns prave som asi zohnala co som potrabovala :-) este musim potvrdit :-) dakujem aj tak za pomoc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, ja by som tiež potrebovala súbor na čepčenie. Okolie Partizánske, Prievidza. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
cepcenienevesty@gmail.com - zapad
Odpovedať
Odporúčam Dfsk Vinica Myslava. Super program.
Odpovedať
Profilova fotka
a čo tak Liptov? Poznate niekoho?? dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
FS Považan - odporúčam
Odpovedať
Ahojte, ja mam ponuku od suboru za 100 eur, ale program trva priblizne 10-15 minut. Nie je to moc? Zdalo by sa mi to primerane za cca polhodinu, ide o subor z dediny...
Odpovedať
Ja som mala za 80€ s boli 4 dievčata 🙂 čepčenie sa hosťom páčilo 🙂
Odpovedať
Ja som mala za 130 € a prišlo ich asi 20 ľudí...traja hrali na hudobné nástroje...ostatni spievali...trvalo to asi 40 minút aj s vienkovym tancom...vsetkym sa program veľmi páčil...keby som sa mala opäť rozhodnúť, tak si to opäť dáme :-)
Odpovedať
My budeme mať na svadbe folklórny subor 6 dievcat + chlapci na hudobné nástroje :-) suma 120€
Odpovedať
Profilova fotka
Asi záleží od oblasti. My sme mali svadbu v Terchovej a čepčenie nás stálo 100€. Bolo to asi 6 dievčat s neskutočnými hlasmi, úžasné čepčenie, tak emotívne. Inak boli to dievčatá z FS Stavbár
Odpovedať
Ja som mala 8 dievcat a platila som 80 eur. Mala som kapelu kde vlastne pan aj hral na harmonike a robil im doprodovod .
Odpovedať
Profilova fotka
@z1984 Vedela by si mi prosím ťa napísať názov súboru? :) Ďakujem
Odpovedať
@luciaaaalula ahoj Lucka, mohla by som ta poprosit o kontakt? Dakujem pekne ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?