Menu Forum

Viete mi poradit kde by som zohnala svadobne saty velkost cca 48. Do 150 euro?

5. jan 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucka222
6
Registrovala sa 13. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 7 priateľov. Senec, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
lucka222
6
Registrovala sa 13. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 7 priateľov. Senec, okres Senec.
 emoticon
3. jan 2015 o 12:33  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
Registrovala sa 18. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
Registrovala sa 18. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Tu v bazary su aj za taku cenu a aj v takej velkosti. Pozri a mozno najdes nieco pekne emoticon
3. jan 2015 o 12:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shiori
Registrovala sa 30. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov.
  • Svadba bola 28. septembra 2013
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
shiori
Registrovala sa 30. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov.
  • Svadba bola 28. septembra 2013
    okres Michalovce
 alebo na ukrajine
3. jan 2015 o 12:55  •  Svadba bola v septembri 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obuvpopelka
Svadobné topánky, obuv a bižutéria Popelka team
Eva Mattová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Košice
PRO Shop: 52 inzerátov
93

“Bižutéria - sady a sety, ľubovoľné kombinácie - realizácia aj podľa Vašich požiadaviek: http://popelkateam.eu/bizuterie-svatebni/459062..”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
obuvpopelka
Svadobné topánky, obuv a bižutéria Popelka team
Eva Mattová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Košice
PRO Shop: 52 inzerátov
93

“Bižutéria - sady a sety, ľubovoľné kombinácie - realizácia aj podľa Vašich požiadaviek: http://popelkateam.eu/bizuterie-svatebni/459062..”
(Dnes)

Dobrý večer, od novembra sme rozšírili ponuku v spolupráci s módnym designérom aj o spoločenské šaty, medzi ktorými nájdete aj kúsky vhodné na využitie ako svadobné šaty. V ponuke máme luxusné spoločenské šaty za bezkonkurenčné ceny, kvalitná práca a príjemný materiál aj s možnosťou úpravy na mieru. (Upravíme, podľa Vašich mier) Svadobné i spoločenské šaty, ku ktorým si možete doladiť topánky aj kabelku. Pri kúpe setu: šaty + topánky + kabelka = 10% zľava na všetko.
Požiadajte o vizualizáciu celkom ZDARMA a presvedčte sa, či Vám šaty pristanú ešte pred ich kúpou. Skúška online - aj pri PC, mobile či tablete... NOVINKA na SR a ČR len u nás. Viac na našich stránkach ...
Prajeme krásné svadobné plánovanie a prikladáme pár obrázkov pre inšpiráciu...Popelka team
3. jan 2015 o 18:36  •  popelkateam.eu/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankatara
1
Registrovala sa 5. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 30. augusta 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
jankatara
1
Registrovala sa 5. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 30. augusta 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
 Ahoj, mala som podobny problem mam dvoje saty na predaj ak mas zaujem poslem foto. emoticon
5. jan 2015 o 10:51  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonlilihurbanovo
Svadobný salón Lili
Ľudmila Gerencsériová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Komárno
PRO Shop: 1 inzerát
19

“Ak máte záujem o šaty z výpredaju, pošlite nám email s veľkosťou akú potrebujete, obratom Vám pošleme fotky:-)”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
salonlilihurbanovo
Svadobný salón Lili
Ľudmila Gerencsériová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Komárno
PRO Shop: 1 inzerát
19

“Ak máte záujem o šaty z výpredaju, pošlite nám email s veľkosťou akú potrebujete, obratom Vám pošleme fotky:-)”
(Pred 10 mesiacmi)

ozvite sa emoticon
4. jan 2015 o 18:09  •  www.salonlili.sk  •  Páči sa mi to