Svadobné šaty pre vysokú nevestu. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
ahojte mam skoro 190 a moj dnes uz manzel 206 cm, pri zhanani svadobných siat som bola mierne zufala, tety v Nicole na mna kaslali, vraj oni saty strihaju z dlzky tak ze im je luto. Doporucujem ale salon El v Petrzalke, milá ochotná zlata dievcinka aj siat mali kopec na vysoke ziena, ale vyhral to salon na mlynských nivách- majú aj pobocku pri tescu v centre, ale kocka co robi na nivach je podstatne milsia ............. Takze vysoke nevesty , usetrite si cestu do "vychytených " salonov plných ochotných predavaciek, a zamierte ńa NIVy , neopakovatelná kolekcia pre vsetky výsky A nevesticky ak zhánate oblek pre vasich milacikov aj tu je pomoc, skuste pozriet obchody OZETA trenčín- najlepsie ceny maju v ich podnikovej predajni priamo v Trencine. Podrobnosti IP
Odpovedať
snehhlka....a neda sa Ti ta vlecka vypnut hore???papa zatial....ked dojdem domkov napisem viac 8-)
Odpovedať
Jasne ze da... len ked sa budeme fotit, tak si asi budem musiet zvyknut, ze sa v tom neda "cuvat" :-D
Odpovedať
na "vycuvanie" ;-) uz bude asi aj tak neskoro :-D
Odpovedať
Nika, toto bolo fakt trefne :-D hahaha asi uz bude neskoro :-D :-D :-D
Odpovedať
Snehulik.....ale bude nam fajn:))))) vsak nasi chlapi budu mat uzasne zeny:)))) :-D 8-) tak si ich naucime ;-)
Odpovedať
No co, Nika a ostatne, ako pokracujete v pripravach ked je takto krasne teplucko... nepoculi ste o nejakej mesacnej predpovedi? Chcela by som strasne vediet, ake budeme mat pocasie...
Odpovedať
...netusim ako ma byt, dnes som kupila stuhu na auto....a vytlacila som si svadobny obrazok, urobim ho farbami na sklo a dam na zadne sklo auta:))))drahy bude zas hundrat 8-)
Odpovedať
jeeej to je dobry napad!!! :) ja tiez budem vyrabat ozdobu na auto... moc sa mi do toho nechce... a este ani neviem na 100% ci plati svadobne auto. Juuuj vcera sme boli u fotografky... tak sa tesim na fotenie! Su vazne skveli. Koho mas ty?
Odpovedať
ahojcek:)))) nas bude fotit priatelov znamy...teda uz nas znamy:)))) a na fotenie sa netesim....to je moja smrt ;-) 8-) :-)
Odpovedať
Co sa bojis, ze si nefotogenicka? To aj ja... a navyse mam problemy s pupakmi... ale ked som videla jej majstrovske retuse, tak sa tesim :) Snad sa budu dat vybrat fotky na ktorych sa tvarime obaja normalne :D to je nas najvacsi problem, bud sa xichtim ja alebo on :D
Odpovedať
...takze nakoniec z nas budu hviezdy :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute modelky :-) ..hlási sa ďalšia 180 cm :-) !!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambi....ahojkaj zirafka:))))
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ako to tu beží? všetky sme nad 180???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozi, babušky ...kde kupujete nízke biele topánky, štýlu balerínky????mám 7 nohu a nikde nemôžem nič zohnať.... :-S
Odpovedať
ja som kupila v sobotu v Deichmane...mali tam velky vyber bielych topanok...od baleriniek az po vysoke opatky a mali aj vacsie cisla:)))))
Odpovedať
caukooo po dlhej dobe sa pripajam do debatky. Bambi - jednoznacne Deichmann. Mam odtial tiez balerinky... najlacnejsie boticky /no jedine u cinanov som videla lacnejsie, ale tie nemusim/ skoda len, ze nevedia povedat, kedy dostanu tovar a aspon tak mi bolo poveedane, ze nevedia, kedy im pride aky tovar a ze mam skusat... chcela som tam uplne nadherne balerinky, biele, take akoby hackovane.... chodila som tam mesiac, uz ma to omrzelo.. tak som si kupila take zlatobezove, mam to k satkam na promocie a pod svadobnymi ich aj tak moc nebude vidiet.... Ale jednoznacne kukni tam. Nika - ako si daleko s pripravami? My uz mame objednane zakusky aj torty, aj menu dohodnute v restike... prave som dorobila cdcka pre kamosa, co nam bude robit DJa, takze co viac si priat :) musim dorobit pierka - nekonecna praca, strasne sa mi to nechce... a ozdobu na auto.... Bambi a co ty, pripravy v plnom prude, co? My sme zacali minuly rok v novembri, lebo kamoska nas vystrasila, ze uz nie su volne restiky... tak sme to mali s predstihom... :) sice na nas kukali ako na blaznov, ze nikto tak skoro nechodi, ale ked sme tam dosli o tyzden potvrdit, tak boli hotovi, ze tam bolo desat parov sa pytat..... zavidim ti tvoj september! :-D
Odpovedať
ahoojcek snehulka, kde si sa tulala? ;-) takze ja uz mam tiez zhruba vsetko...ved asi je aj nacase:))))) zakusky sme zatial len povedali, ze budeme objednavat...povedali, ze dohodnut sa staci tyzden pred svadbou...drahy si tiez uz kupil topanky, zohnala som aj bizuteriu, takze mozme na to:)))))
Odpovedať
Ja som taky tulak :) Ale nie... behala som stale k sesterke, lebo si chce dobre nacvicit ucesy. Jeden na promocie a druhy na svadbu... A nechcem, aby boli rovnake, takze stale vymysla... na promocie uz je vymysleny, je krasny. Svadobny sme trenovali len raz, len taky "koncept":) Ako budes mat ucesane vlasky ty??? Ja hodim foto mojho promocneho co sme skusali spolu so svadobnym licenim onedlho do albumu, mozes kuknut :) Papa
Odpovedať
jasne ze kuknem, tesiiim ;-) ;-) ja som si kupila strasovu celenku, chcem vlasy trochu zdvihnut a dat si celenku......zajtra pride kamoska poskusat, tak uvidim:))))
Odpovedať
Snehulik, uces je krasny a Ty nadherna....tvoj drahy vie, co robi, ked si Ta berie ;-)
Odpovedať
Nikuskaaaa aj ja budem mat celenku... teda nie celenku ale korunku! Najprv som ju nechcela, ale tato mi padla do oka ... a zamilovala som sa do nej. Budeme ako princeznicky!!! A co ty, ako dopadla skuska ucesu??? Juuuj... cim dalej sa viac zacinam bat ake bude pocasie!!! :-( Dakujem za tolko chvaly :-x budem namyslena ;-) fakt vdaka!!! Velmi ma to potesilo.
Odpovedať
Uces dopadol nad ocakavanie, neverila som, ze su to moje vlasy :-) Ale cosi na mna lezie :-( je mi chladno a vsetko ma boli.....snad to nejako za tyzden prejde.....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Super!!! Tie kadernicky fakt vedia vycarit na hlave krasny uces, ked su sikulky!!! Jeeej Nikus, rychlo pi cajiky a vypot to!!! Treba sa strazit!!! Kukala som pocasie, aj som pripisala do temy o pocasi. Ma byt okolo 30 stupnov a aj nejaky ten mracik... prsat by malo max. vo stvrtok.. tak pevne verim, ze to vydrzi!!!
Odpovedať
...to si ma s tym pocasim potesila:)))))) na Orave sice 30 nebude, ale hlavne nech neprsi....
Odpovedať
Juuuuj to ti tak zavidim!!!! Tu v tej betonovej dzungli je na skapanie... a hlavne ked sa pojdeme fotit do mesta.... bleeeee ... beziiiim vybavit gitaru na obrad. Paaaa
Odpovedať
...drzkam prsty, nech dobre pochodis ;-) pa
Odpovedať
Dakujem Nikus. Gitara je vybavena... horsie je to s organistom.... nevieme ziadneho najst! Inac, ake budes mat nechtiky, svoje ci umele? Ja som chcela mat svoje, pestovala som si ich.... ale prali sme moje svad. saty a tam sa mi uplne polamali, tak mi mamina rychlo zhanala nejaku znamu, co nechtiky robi.... dufam, ze budu pekne. Paaaaaaa zatiaaal
Odpovedať
tak to som na tom podobne....ja som mavala vzdy dlhe nechty a dnes sa mi zlomil stvrty ;-( takze asi moje nebudu....ako ste prali saty? ja sa chystam v pondelok........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?