Svadobné šaty pre vysokú nevestu. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
ahojte mam skoro 190 a moj dnes uz manzel 206 cm, pri zhanani svadobných siat som bola mierne zufala, tety v Nicole na mna kaslali, vraj oni saty strihaju z dlzky tak ze im je luto. Doporucujem ale salon El v Petrzalke, milá ochotná zlata dievcinka aj siat mali kopec na vysoke ziena, ale vyhral to salon na mlynských nivách- majú aj pobocku pri tescu v centre, ale kocka co robi na nivach je podstatne milsia ............. Takze vysoke nevesty , usetrite si cestu do "vychytených " salonov plných ochotných predavaciek, a zamierte ńa NIVy , neopakovatelná kolekcia pre vsetky výsky A nevesticky ak zhánate oblek pre vasich milacikov aj tu je pomoc, skuste pozriet obchody OZETA trenčín- najlepsie ceny maju v ich podnikovej predajni priamo v Trencine. Podrobnosti IP
Odpovedať
snehhulka, presne tak, som v Anglicku a prvy krat som odkazana na stravovanie sa v restauraciach a bufetoch, lebo cez tyzded nemam k dispozicii ziadnu kuchynu. Robim v malom meste a v centre maju nejake restiky, bageterie a tak. Ale je to katastrofa, hnus. Minule som si kupila bagetu s pecenym bravcovym a rovno isla do smetiaka. Polovica toho bravcoveho bola tucna hruba slanina, smrdelo to ako na zabijacke, ochutene to bolo akurat tak majonezou a jablkovym pyre. Zo zaciatku som sa tesila, ze v jednej dobrej restike maju velmi lacne obedy. Ale po 3-4 navstevach mi tam prestalo chutit, lebo som si uvedomila, ze vsetko tam maju mastne alebo presmazene. Dnes sa chystam do Tesca, ale ani tam uz neviem, co si kupit na obed. Uz aby bol viked a s muzikom si navarime. Uplne chapem preco anglicky narod pribera.
Odpovedať
Ahojte....Snehhulka, samozrejme ze drzim palceky a myslim na Teba....... ...ja som sa uz z vikendu dotesila, mam malu choru takze budeme trcat doma :-( Bajka...v Anglicku sa chystas ostat ale bo ste tam len na nejaky cas?
Odpovedať
tiez drzim palce vsetky statnicujucim. Mne tiez teda pred statnicami nebolo vsetko jedno. Este k tomu som pobede po statniciach musela prehodit bielu bluzku za ciernu a utekala z Mlynskej doliny rovno do Slavicieho udolia na pohreb mojho dedka. nikamd, urcite by som tu neostala nastalo. Coskoro sa uz chystame naspat. Z ekonomickeho hladiska a z roznych inych sa tu sice oplati byt, ale nie je tu moja rodina, dobre jedlo a so svojou anglictinou sa tu budem stale citit ako recovo hendikepovana. Doma je doma.
Odpovedať
Ja som vzdy chcela do Anglicka, ale tiez nie na stalo, len mi chybala odvaha....a teraz pri dcere sa tam uz asi nedostanem.
Odpovedať
Vela ludi sem chodi uz aj s detmi. Ale je to urcite vacsia zodpovednost ako ked sem ide clovek sam. Najlepsie je ked ide jeden partner a ked ma stalu pracu tak moze prijst aj druhy s rodinou. Ale neviem, ci by som si ja take trufla. A druha vec je, ze UK by som vychovavat dieta nechcela. No strach a hroza, ked vidim tunajsich teenagerov.
Odpovedať
Tkzže je to tam pestré, čo sa týka mladých? Anglicko je vždy prezentované ako solídna a dôstojná krajina, ktorá snáď ani nemá problémy :-) ale asi je to už všade.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, poradte mi ako mám vykryť na svadbe, že moja polovička je aj bez opätku trošku nižšia odomňa, tak asi 2cm. Keď si k tomu pripočítam aj opätok a účes tak to bude hrozné, budem pri ňom vyzerať ako druhá mama...
Odpovedať
krokodilka, moc sa tym netrap. Pre tych, co vas poznaju budete vyzerat normalne. Nedavaj si vysoky uces, ani vysoke topanky a skuste sa fotit aj vo vselijakych pozach, kde jeden z vas sedi, cupi, alebo sa opiera.
Odpovedať
krokodilka......my sme s priatelom rovnako vysoki a on mi vybral topanky na 8 cm opatku :-) ze mu nevadi ze budem vyssia ze sa mu pacia vysoke baby.......topanky mam uz doma ale mozno si kupim este nizsie 8-) ale zatial mi aj vsetky kamaratky povedali ze nevadi ked budem vyssia.....asi fakt zalezi na len na vas dvoch, ako sa budete citit, ved je to vas den..... x-)
Odpovedať
Babule, takze uz som slecna Inzinierka :) Jupiiiiiiii dakujem za palceky!!!! Moc moc pomohli!!!!! Tak teraz sa mozem naplno venovat pripravam na Pani inzinierku ::D Juppiii
Odpovedať
snehhulka, :-D dovol aby som Ti pogratulovala k uspesnemu zapecateniu niekolkorocnej driny. To bude veselica, nevesta bude mat o dovod viac na usmievanie sa a zenich tiez, ze ma taku dobru partiu.
Odpovedať
Snehhulka.....tak to ma tesi, ze to uz mas uspesne za sebou a GRATULUJEM......tak si teraz naplno vychtnavaj svadobne pripravy....7.7. to roztocime:))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem baby!!!! :-D to bude fakt veselica :) hihihi uz sa strasne tesim, ze sa mozem naplno venovat inym veciam.... hlavne svadobnym :) ved to mame uz onedlho!!!! musim si este satocky poupravovat... tak na to sa tesim najviac! jupiiiiiiii
Odpovedať
to verim....aj ja pozeram ucesy, doplnky a kytice:))))) priatel len hlavou kruti:)
Odpovedať
chlapi tomu nechapu :D pevne vsak verim, ze ho strasne milo prekvapim :) na to sa fakt tesim... ja som taky sportovejsi typ... takze podla mna mu to dost vyrazi dych... :-D Nika preco nemas albumik?
Odpovedať
ani neviem preco si ten album neurobim, mozno ked bude po svadbe ;-)
Odpovedať
skoda :) vies, takto by ta baby spoznavali podla priprav... ako vyzerali saty pri skusani, ako si kupila to ci ono co ta strasne tesilo... a potom by to porovnali s finalnou verziou... tak to mala julova... :) a podla mna je to super :) ale aj ja som trochu leniva vsetko sem davat :) hihi
Odpovedať
ja som trosku zdrzanlivejsia....ale tesim sa:)
Odpovedať
Jasne... chapem... Vsetky zirafky - mam v albume moje saty na mne aj so spodnicou... padol mi kamen zo srdca! Vyzeraju fakt dobre, akurat. Ked chcete kuknite ;) Diki vam za pomoc a komentare.
Odpovedať
ahojcek...Snehhulka, pozrela som to, bude z Teba skutocne krasna nevesta...drahemu naozaj vyrazis dych:))))))
Odpovedať
Ooooo Nika :) Dakujeem ;-) Taketo komplimenty robia tak strasne dobre... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem pani Ing. Snehhulke!!!! Ta euforia urcite stala za tu drinu! Urcite sa ti hned sa Ti zije lahsie! Tie saty v albume vyzeraju uplne v pohode, dlzka akurat, keby si ich mala dlhsie, tak uz sa o ne aj potkynas... Tak sa vrhni do priprav na svadbu, uz sa Vam to aj s Nikou krati, myslim na Vas, moja sestra ma svadbu v ten den ako Vy dve ;-)
Odpovedať
takze bude nas spriaznenych ludi viac:)))) zirafka...ty sa do toho kedy pustis?:))) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam 2 mesiace po segre - 22.9.- zatial mame vybavene hlavne veci a na detaily zatial neostava cas - vcera sme sa tak zamysleli, ze co nam este treba a doslo nam, ze obrucky nas zatial vobec nenapadli :-D
Odpovedať
Dakujem aj tebe velmi velmi pekne!!!! Sranda, ja som stale v tom, ze mame este kooopec casu... ale uz to zacina byt naozaj vazne!!! |-| Tak poctivo spisujem zoznamy, pomaly zacnem vyrabat ozdoby na auto a pre svadobcanov... fiha... to uz aby som si svihla... Hahaha nas tiez obrucky vobec nenapadli.... az pred mesiacom sme ich zacali vymyslat... to je sila.. hlavne ze ostatne mame vybavene od novembra :-p No, 7.7. bude sranda... stopro to bude vo vsetkych vecernych spravach, ze je davova psychoza neviest..uz to bolo par krat v novinach, ze ten datum bude riadne sibnuty... no som zvedava... zaciname mat dilemu, kam sa ist fotit.... lebo hrad bude podla mna zaplneny nevestami...
Odpovedať
tiez si myslim ze to bude naval:)))) u nas bol tento datum nahodny, ked sa ma drahy pytal, kedy si ho vezmem, povedala som mu 10.10.2010 :-D tak sa zasmial, ze tolko cakat nebude, ze mozme 7.7.2007....ale nevedeli sme, ze to je sobota....ja som mu na to, ze ak to bude sobota, tak si ho vtedy vezmem.....ked som videla, ako sa pri pohlade do kalendara tvari, bolo mi jasne.....ze z toho nevyviaznem:))))
Odpovedať
To je super!!!! Fakt perfektny pribeh!!! Haha My sme sa chceli vziat do roka a do dna po zasnubach, to by bolo 1.9.2007... pekny datumcek... tak sme sa dohodli, ze ok... a ja som potom len tak brouzdala po kalendari, pozerala soboty... a zrazu mi tak trklo,ze aha.. 7.7. ... a potom este, ze fiha 07/07/07 no a nebolo o com... Drahy je navyse strasny sklerotik, takze dufam, ze si aspon tento datum zapamata :) Hahahah ked budu muzi kupovat zenam na vyrocie svadby kvetinu, bude to ako MDŽ :D hahahaha no ved tolko ludi :D
Odpovedať
hey...len tej kvetiny sa dockame len ak im dame do mobilov pripomienku:)))))
Odpovedať
snehhulka, saticky uznavam aj ja. Hodia sa Ti. Ako pisala Zirafiak, aj dlzka je OK. Ja som mala dost dlhe saty, ale podkynala som sa o spodnicku, ktora sa mi zachytavala o opatok. Teraz uz viem, ze spodnicka mohla byt aj o 3 cm kratsia. Nic by nebolo vidno a ja by som sa nepodkynala. To len ako male upozornenie. Tvoja spodnicka je mozno OK.
Odpovedať
Nika - prsne tak :) Bajka - Dakujem ;-) Dobre vediet ohladne tej spodnicky, dakujem. Mne sa zdala moc kratka, ale v tych satach to nevyzera... mam ju asi 10 cm nad satami, tak sa asi podkynat nebudem... horsie je to s tou vleckou :) Som u draheho v praci, tak nemozem moc vypisovat :) Ahojte zatial babulky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?