Menu Forum

Svadobné šaty Mori Lee 1856

28. nov 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lilianka555
5
Registrovala sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 3 priateľov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
lilianka555
5
Registrovala sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 3 priateľov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Bánovce nad Bebravou
 Ahojte kočky, nemáte niekto skúsenosť so svadobnými šatami značky Mori Lee? ktorý svadobný salón na západnom slovensku ich ponúka, prípadne ak ste si ich dali šiť, či ste boli spokojné??? Ďakujeeem za odpoveď emoticon
23. okt 2013 o 21:57  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
Registrovala sa 6. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
Registrovala sa 6. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
 Aj ja zháňam šatočky značky mori Lee kolekciu 2014 a je to fakt veľmi obtiažne :/ Na strednom Slovensku, som ich zatial nenašla v žiadnom salóne :/
Dostať ich kúpiť, ale bez vyskúšania to je dosť veľký risk aspoň pre mňa. Ak nájdeš niekde v salónoch túto značku, určite mi daj vedieť.
Ďakujem. ;)
24. okt 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sedlakovo (31 r.)
2
Registrovala sa 12. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Šaľa.
  • Svadba bola 12. apríla 2014
    okres Šaľa
fotoportrét
fotoportrét
sedlakovo (31 r.)
2
Registrovala sa 12. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Šaľa.
  • Svadba bola 12. apríla 2014
    okres Šaľa
 ahoj tu majú značku Mori Lee a pani tam je úžasná emoticon
http://www.sophi.sk/svadobne-saty/mori-lee/
24. okt 2013 o 13:24  •  Svadba bola v apríli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blabla195
8
Registrovala sa 4. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
blabla195
8
Registrovala sa 4. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahoj,
túto značku majú v salóne Betty na Myjave - odporúčam, skvelý prístup a krásne šaty a v salóne St.Valentino v Bratislave na Žilinskej....ale tieto konkrétne som tam nevidela, no možno som si ich len nevšimla emoticon
24. okt 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 A tieto ste tam nenvideli? Nemžem ich zohnať :/
24. okt 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka314
7
Registrovala sa 4. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 2 inzeráty. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lenka314
7
Registrovala sa 4. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 2 inzeráty. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    okres Nitra
 ahojte, skuste pozriet tu : http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/katarinacopjan/ emoticon
24. okt 2013 o 14:04  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Nitra
61

“Je to práve jedinečný a očarujúci čipkový živôtik, ktorý sa dostáva do popredia záujmu u týchto ohromujúcich svadobných šiat CHANDLER. Tak ako sú zaujímavé spredu, tak aj zozadu šiat Vás upúta výstrih tzv. “keyhole“, ktorý pôsobí sexy, no zároveň elegantne. Jemnosť šatám dodáva už len ľahká tylová sukňa. Tento snehovo-biely model šiat prestížnej značky Maggie Sottero vás čaká v salóne”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

61

“Je to práve jedinečný a očarujúci čipkový živôtik, ktorý sa dostáva do popredia záujmu u týchto ohromujúcich svadobných šiat CHANDLER. Tak ako sú zaujímavé spredu, tak aj zozadu šiat Vás upúta výstrih tzv. “keyhole“, ktorý pôsobí sexy, no zároveň elegantne. Jemnosť šatám dodáva už len ľahká tylová sukňa. Tento snehovo-biely model šiat prestížnej značky Maggie Sottero vás čaká v salóne”
(Pred 6 mesiacmi)

@lienkaam tento model nájdete od januára 2014 vo svadobnom salone DIAMOND v Bratislave, ako aj dalsích 12 prekrásnych najnovsích modelov.
5. nov 2013 o 16:24  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.salondiamond.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @salondiamond Dobrý deň, môžem sa opýtať aká bude cena za požičanie týchto šatičiek?
6. nov 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marinnah
Registrovala sa 23. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Galanta.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
fotoportrét
fotoportrét
marinnah
Registrovala sa 23. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Galanta.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
 Ahoj ja som mala šaty Mori Lee z poslednej kolekcie zo salónu ALMA v Seredi, bol to iný model ale možno mali aj tieto nie som si istá :o)))
6. nov 2013 o 10:25  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
Registrovala sa 14. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 56 príspevkov. Má 43 priateľov. Švajčiarsko.
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
Registrovala sa 14. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 56 príspevkov. Má 43 priateľov. Švajčiarsko.
 ja som skusala saty mori lee v salone princess v kosiciach
6. nov 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @kristina_t nemas nahodou fotografiu ako sedia v skutocnosti? Lebo na tych modelkach emoticon ja by som si ich chcela objednat. Dakujeeem.
6. nov 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
 nemam :( nebolo dovolene fotit sa...
6. nov 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juventinorado
Svadobný salón Andrea
Andrea Horáková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Púchov
30

“V našom svadobnom salóne www.andreasalon.sk nájdete svadobné šaty zn. MGNY a Mori Lee za 299 eur - požičovné. Pozrite si našu stránku a navštívte nás :) Už teraz sa na vás tešííííme !”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
juventinorado
Svadobný salón Andrea
Andrea Horáková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Púchov
30

“V našom svadobnom salóne www.andreasalon.sk nájdete svadobné šaty zn. MGNY a Mori Lee za 299 eur - požičovné. Pozrite si našu stránku a navštívte nás :) Už teraz sa na vás tešííííme !”
(Pred 1 rokom)

Aj v našom salóne ANDREA v Púchove ich budeme mat začiatkom budúceho roka. Požičovne bude 299 EUR, spoločenské saty a doplnky sú grátis.
6. nov 2013 o 22:46  •  www.andreasalon.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @kristina_t a sedeli ti dobre? Dakujem.
7. nov 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @juventinorado ano ano voem som si s vami pisala aj na fbemoticon len satocky to je uz neskoro. Nechcem sa spoliehat na posledny mozny termin.
7. nov 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
fotoportrét
fotoportrét
kristina_t
172
 @lienkaam ale ja som skusala model 1904 (kukni moj clanok), a sedeli fantasticky, bola som velmi milo prekvapena!
7. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @ivetacomeco Dobrý deň ja zháňam šatočky Mori Lee 1959 najlepšie na strednom Slovensku. Žilina, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica alebo dolný Kubín by bolo najlepšie.
8. nov 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

“Https://www.youtube.com/watch?v=P4KGLts5BFE”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

@lilianka555 Dobrý deň prajem, náš svadobný salón Soirée v Nitre ma výhradnú exkluzivitu pre značku Mori Lee, ktorú aktuálne hľadáte. Šaty sú okúzľujúce, ako povedali naše zákazníčky: " ešte omnoho krajšie ako na katalógových fotkách". Rada Vás o tom osobne presvedčím, takže Vás aj týmto srdečne pozývam na skúšku k nám, určite neoľutujete. Momentálne máme podobné modely od Mori Lee .
Na želanie Vám vieme objednať akýkoľvek model podľa Vašich predstáv.

S pozdravom Katarína_majiteľka.
12. nov 2013 o 22:16  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

@lienkaam

U nás veľmi podobný, máme ho už v salóne Mori Lee_LUNA emoticon
12. nov 2013 o 22:18  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

@lienkaam Požičovné sa u nás pohybuje sa v rozmedzí od 320 - 390 €, všetky doplnky s šatám máte ZDARMA.
12. nov 2013 o 22:39  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

@ivetacomeco bude ho zaiste mať aj svadobný salón Soirée v Nitre, ktorý má výhradnú exkluzivitu pre značku Mori Lee v NITRE.
12. nov 2013 o 23:05  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @katarinacopjan A budete mať aj Mori Lee 1959? Strašne sa mi páčia, viem možno keď ich oblečiem nebudú mi sedieť ale chcela by som ich vyskúšat. Mám totiž rovné boky tak neviem či by vyzneli. A veľkosť 38 emoticon
14. nov 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 5 mesiacmi)

@lienkaam Áno, model 1959 vo veľ. 38 plánujeme objednať, niekedy koncom februára/zač.marca 2014 by už mal byť u nás v salóne. Skúste sa informovať po novom roku, vtedy to budeme vedieť presne.

Pekný deň.
15. nov 2013 o 10:41  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
 Ahoj, nemala som sice tento model ale podobny, 1853.. A BOLI GENIALNE.. mori lee mozem len odporucit.. mala som ich zo salonu na vychode ale urcite ked ich maju unas tak budu aj na zapade.. emoticon len hladaj..konkretnte tieto som aj skusala ale viac mi sedeli tie moje.. ale su krasne na zivo emoticon
15. nov 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
fotoportrét
fotoportrét
lienkaam
2
 @katarinacopjan ach škoda, my máme svadbu 1. februára :( Ale každopádne ďakujem a hľadám ďalej. Nevzdávam sa ;)
15. nov 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to